Νέα

Είχε μετατρέψει το σπίτι της σε οίκο ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα sargiris
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 36
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Απόσπασμα τοπικής εφημερίδας του Νομού Κοζάνης:
"Από σύλληψη εκδιδόμενης επί χρήμασι γυναίκας, μέχρι «ουκ ολίγες» συλλήψεις κλεφτρονιών, έχει στο ενεργητικό του την προηγούμενη εβδομάδα το Τμήμα Ασφάλειας Κοζάνης.
Επίκεντρο της παραβατικής και εγκληματικής δραστηριότητας των δραστών είναι η πόλη της Κοζάνης και η ευρύτερη περιοχή. Ειδικότερα, η 22χρονη ημεδαπός από την Κοζάνη έπεσε στα χέρια των αστυνομικών αρχών, επειδή είχε μετατρέψει το σπίτι της σε οίκο ανοχής. Σύμφωνα με πληροφορίες που είχαν στη διάθεσή τους οι διωκτικές αρχές, η εν λόγω γυναίκα «δεχόταν πελάτες κατ’ οίκον έναντι τιμήματος 50 ευρώ». Από κει και πέρα ήταν εύκολο να πέσει στα δίχτυα της αστυνομίας. Ένας αστυνομικός που προσποιήθηκε τον πελάτη και ζήτησε ραντεβού, στο οποίο η 22χρονη ανταποκρίθηκε θετικά. Ο «πελάτης» αστυνομικός πήγε στο σπίτι στην προκαθορισμένη ώρα, όπου τον υποδέχτηκε η δράστης. Ο πρώτος κατέβαλε το τίμημα των 50 ευρώ για τα «περεταίρω» με προσημειωμένα χαρτονομίσματα, οπότε η δράστης συνελήφθη."
Τα σχόλια δικά σας...
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
43
Πόντοι
16
Αλήτες αστυνομικοί...  :police:  :knuppel:  :bottom:
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Το πραγματικά ανήθικο μπουρδέλο στην Ελλάδα είναι η αστυνομία !

Είναι τελείως διακοσμητικοί και ενίοτε επιβλαβείς.
Δεν είναι ικανοί να εξιχνιάσουν ούτε ένα έγκλημα σε κανένα μέρος της Ελλάδας.
Όταν τους φωνάζεις για άμεσο βοήθεια δεν έρχονται ΠΟΤΕ στην ώρα τους και έχουν το θράσος να στο λένε στα μούτρα όταν τους τηλεφωνείς.
Τις ταυτότητες τους είπαμε να κάνουνε και τα έχουν κάνει μπουρδέλο οι ξεφτίλες (κυριολεκτικά τρίτος κόσμος, τουλάχιστον σε Αθήνα –Θεσσαλονίκη).

Το μόνο που είναι ικανοί να κάνουν είναι να ταλαιπωρούνε τις κοπέλες που συνήθως εκδίδονται οικιοθελώς, (για να τραβήξουν καμιά μαλακία στο σπίτι τους από αυτά που είδαν), ή να κόβουν κλίσεις για να σακατεύουν τους ήδη σακάτιδες μισθούς του μέσου Έλληνα.

Ξεφτίλες !!!!
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Κατ'αρχάς θα ήθελα να δώσω συγχαρητήρια στην αστυνομία που προστατεύει τα χρηστά ήθη των πολιτών και δεν επιτρέπει σε τέτοιου είδους δραστηριότητες να αμαυρώσουν την εικόνα της πόλης. Και της κάθε πόλης.

Πρόκειται αναμφίβολα για μια μεγάλη επιτυχία.

Είμαι σίγουρος ότι τώρα που ξεμπερδέψανε με κάτι τόσο σοβαρό, σειρά τώρα έχουν οι έμποροι όπλων και ναρκωτικών
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Καλό βέβαια θα ήταν οι κοπέλες αυτές να δηλώνουν και επίσημα το επάγγελμά τους, γιατί έχει παραγίνει το κακό να το παίζουν όλες καθώς πρέπει...

Θες κοπέλα μου να κόβεις βίζιτες; Δηλώσου κιόλας και μη το παίζεις κορίτσι για παντρειά.
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
Καλό βέβαια θα ήταν οι κοπέλες αυτές να δηλώνουν και επίσημα το επάγγελμά τους, γιατί έχει παραγίνει το κακό να το παίζουν όλες καθώς πρέπει...

Θες κοπέλα μου να κόβεις βίζιτες; Δηλώσου κιόλας και μη το παίζεις κορίτσι για παντρειά.
Σιώπα ρε φίλε που πρέπει να βάλει και ταμπέλα στο μέτωπο «Είμαι Πουτάνα».
Εσένα να γαμάς σε ενδιαφέρει ή να τις εξαθλιώνεις κοινωνικά. Στο κάτω-κάτω δεν είναι καθόλου περισσότερο πουτάνες από όλες τις υπόλοιπες ανεπίσημες, και αυτό το έχουμε αναλύσει διεξοδικά σε προηγούμενες συζητήσεις.

 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Aκριβώς αυτό είναι το θέμα. Ότι πλέον οι γυναίκες κατάφεραν να κόβουν και επίσημα βίζιτες χωρίς να θεωρούνται πουτάνες.
 
OP
OP
sargiris

sargiris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
726
Κριτικές
8
Like
764
Πόντοι
366
Σιώπα ρε φίλε που πρέπει να βάλει και ταμπέλα στο μέτωπο «Είμαι Πουτάνα».
Εσένα να γαμάς σε ενδιαφέρει ή να τις εξαθλιώνεις κοινωνικά. Στο κάτω-κάτω δεν είναι καθόλου περισσότερο πουτάνες από όλες τις υπόλοιπες ανεπίσημες, και αυτό το έχουμε αναλύσει διεξοδικά σε προηγούμενες συζητήσεις.
+100000 :thumbsup:
 

Επισκέπτης
Φανταζομαι η δουλεια εγινε καρφωτη...απ'τις κυρατσες/γυναικουλες της Κοζανης....αφου δεν μπορουσαν να κρατησουν του αντρες τους σπιτι...κ αυτοι ετρεχαν στο/α "καταφυγιο/α"....αποφασισαν οι πρωτες να διαλυσουν το "καταφυγιο" που ανακαλυψαν.....Δυστυχως στην επαρχια...η κοινωνια ειναι πολυ κλειστη...κ μαθαινονται ολα....

Η γκομενα/πουτανα θα την ειχε γλυτωσει με κανενα τσαμπα πηδημα στους μπατσους...αλλα η κατασταση ειναι διαφορετικη εκει πανω....

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Είμαι σίγουρος ότι τώρα που ξεμπερδέψανε με κάτι τόσο σοβαρό, σειρά τώρα έχουν οι έμποροι όπλων και ναρκωτικών

νομιζω παληκαρι οτι εισαι εκτος τοπου και χρονου..
δεν ξερω σε ποια χωρα ζεις, αλλα εδω στην ελλαδα εχουμε πολυ καιρο να ακουσουμε γι αυτα που λες..

πολυ προβοκατόρικο μου φαινεται το ποσταρισμα σου..
 

Nearxos

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.000
Κριτικές
1
Like
45
Πόντοι
16
νομιζω παληκαρι οτι εισαι εκτος τοπου και χρονου..
δεν ξερω σε ποια χωρα ζεις, αλλα εδω στην ελλαδα εχουμε πολυ καιρο να ακουσουμε γι αυτα που λες..

πολυ προβοκατόρικο μου φαινεται το ποσταρισμα σου..

Εσύ μου φαίνεται είσαι εκτός τόπου και χρόνου.
Ο φίλος μας ειρωνεύεται την αστυνομία και την κατάντια της. Αν δεν έχεις το κατάλληλο πνεύμα και χιούμορ για να καταλάβεις πότε κάποιος κάνει πλάκα ειρωνευόμενος, και πότε μιλάει σοβαρά, καλά θα κάνεις να σταματήσεις να μιλάς συνεχεία και να αρχίσεις διαβάζεις τα μηνύματα μπας και μάθεις τίποτα.
 

voltaire45

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
18.210
Κριτικές
1
Like
1.902
Πόντοι
366
Εσύ μου φαίνεται είσαι εκτός τόπου και χρόνου.
Ο φίλος μας ειρωνεύεται την αστυνομία και την κατάντια της. Αν δεν έχεις το κατάλληλο πνεύμα και χιούμορ για να καταλάβεις πότε κάποιος κάνει πλάκα ειρωνευόμενος, και πότε μιλάει σοβαρά, καλά θα κάνεις να σταματήσεις να μιλάς συνεχεία και να αρχίσεις διαβάζεις τα μηνύματα μπας και μάθεις τίποτα.

Σιγά ρε παλληκάρι, ειρωνικά το είπε και ο διαολόπαπας.

@Παπαγιώργη: δεν πιστεύω να γυρίζεις στα μασσατζίδικα άγιες ημέρες που μας έρχονται.
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Εσύ μου φαίνεται είσαι εκτός τόπου και χρόνου.
Ο φίλος μας ειρωνεύεται την αστυνομία και την κατάντια της. Αν δεν έχεις το κατάλληλο πνεύμα και χιούμορ για να καταλάβεις πότε κάποιος κάνει πλάκα ειρωνευόμενος, και πότε μιλάει σοβαρά, καλά θα κάνεις να σταματήσεις να μιλάς συνεχεία και να αρχίσεις διαβάζεις τα μηνύματα μπας και μάθεις τίποτα.

συγνωμη.. χεχε..
 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Σιγά ρε παλληκάρι, ειρωνικά το είπε και ο διαολόπαπας.

@Παπαγιώργη: δεν πιστεύω να γυρίζεις στα μασσατζίδικα άγιες ημέρες που μας έρχονται.

τα μασατζιδικα δεν περνανε και τις καλλιτερες μερες τους, τη βγαζω με τις καβατζες απο τα μασατζιδικα.. ;)

edit: και δεν ειμαι διαολοπαπας.. διαόλου καλτσα.... :grin:
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
νομιζω παληκαρι οτι εισαι εκτος τοπου και χρονου..
δεν ξερω σε ποια χωρα ζεις, αλλα εδω στην ελλαδα εχουμε πολυ καιρο να ακουσουμε γι αυτα που λες..

πολυ προβοκατόρικο μου φαινεται το ποσταρισμα σου..

Πάτερ ομολογώ ότι το ποστάρισμά μου ήταν προβοκατόρικο

Και θέλω να μετανοήσω

Θα επικοινωνήσω για συμβουλές όσον αφορά στο πως και που.

την ευλογία σου πάτερ
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Απόσπασμα τοπικής εφημερίδας του Νομού Κοζάνης:

Επίκεντρο της παραβατικής και εγκληματικής δραστηριότητας των δραστών είναι η πόλη της Κοζάνης και η ευρύτερη περιοχή. Ειδικότερα, η 22χρονη ημεδαπός από την Κοζάνη έπεσε στα χέρια των αστυνομικών αρχών, επειδή [size=12pt]είχε μετατρέψει το σπίτι της σε οίκο ανοχής[/size]. Σύμφωνα με πληροφορίες που είχαν στη διάθεσή τους οι διωκτικές αρχές, η εν λόγω γυναίκα [size=12pt]«δεχόταν πελάτες κατ’ οίκον έναντι τιμήματος 50 ευρώ».[/size] Α
Τα σχόλια δικά σας...

Και μάλιστα studio το είχε κάνει  :rockon:

Κατά τα άλλα, γιατί παραξενευόμαστε, αφού τα περισσότερα σπίτια με κόρες ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΕΙ οίκοι ανοχής, με την ... ανοχή, αν όχι προτροπή, των μαμάδων  :think:

Φανταζομαι η δουλεια εγινε καρφωτη...απ'τις κυρατσες/γυναικουλες της Κοζανης....αφου δεν μπορουσαν να κρατησουν του αντρες τους σπιτι...κ αυτοι ετρεχαν στο/α "καταφυγιο/α"....αποφασισαν οι πρωτες να διαλυσουν το "καταφυγιο" που ανακαλυψαν.....Δυστυχως στην επαρχια...η κοινωνια ειναι πολυ κλειστη...κ μαθαινονται ολα....

Η γκομενα/πουτανα θα την ειχε γλυτωσει με κανενα τσαμπα πηδημα στους μπατσους...αλλα η κατασταση ειναι διαφορετικη εκει πανω....

+1  :rockon:
 

colonos

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2006
Μηνύματα
45
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
0
Πουτάνα Κοζάνη... :2funny:
 

Todok

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.299
Like
12
Πόντοι
16
Κατά τα άλλα, γιατί παραξενευόμαστε, αφού τα περισσότερα σπίτια με κόρες ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΜΕΙ οίκοι ανοχής, με την ... ανοχή, αν όχι προτροπή, των μαμάδων  :think:

Eνίοτε δε και των μπαμπάδων και γιαγιάδων και λοιπών στενών συγγενών  :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom