Νέα

Έφοδος της Αστυνομίας σε παράνομους οίκους ανοχής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα cloudrider
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 64
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
και τι θα κερδίσουν? ενας πελάτης δεν μπορει να ξέρει για τη νομιμότητα η οχι ενος οικου
Παρακολουθούν την κίνηση τύπε, τις τάσεις και οτιδήποτε κινείται. Μη φανταστείς πως κάποιοι διαβάζουν όλη μέρα τις μαλακίες που γράφουμε, λειτουργούν με κωδικούς και αυτοματισμούς. Υπάρχουν βέβαια και άτομα που είναι μέλη κανονικά αλλά αν πέσει κάτι στην αντίληψή τους ενημερώνουν παραπάνω. Δεν τους νοιάζει αν ξέρεις τη νομιμότητα του οίκου, ίσως όμως τους ενδιαφέρουν άλλα πράγματα. Ας μην επεκταθώ.
 

DONJUAN69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2018
Μηνύματα
286
Κριτικές
10
Like
347
Πόντοι
311
Ξέρουμε μήπως την σειρά που πήρε η δίωξη στους οίκους; Μου μυρίζει ότι αυτή που είχε την ποινή της πήρε όλες στο λαιμό της
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
Αυτό πως δεν σχολιάστηκε ακόμη?
Ενω στους οικους που πανε οι ταλιμπαν ολα καλα. Γιατι δεν την πεφτουν και εκει που παιζει μαυρη αδηλωτη εργασια χωρις ενσημα. Ή σε διαμερισματα που ειναι υγειονομικη βομβα. Αφου μένουν στοιβαγμενοι ο ενας πανω στον αλλον 'οι επενδυτες.' Τα μασαζ τους πειραξαν με παροχη υπηρεσιων. Ο'τι να ναι. Μετα τον εγκλεισμο τα τσιμπηματα και αλλα.. ερχετε και το μη γ@ματε ωρε ελληνες :embarrased:
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.435
Κριτικές
3
Like
12.239
Πόντοι
3.506
Καποιοι δεν πληρωσανε τα λαδια και εγιναν παρανομοι παρανομοι.....
κ
Μπορεί και κάποιοι να πλήρωσαν παραπάνω λάδια για να την "πληρώσουν" αυτοί που πλήρωναν λίγα λάδια...
:cool2:
 
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
972
Like
891
Πόντοι
86
Έτσι είναι
πως θα μπορούσε τα αποβρασματα της αστυνομίας να μην είναι στο ψητό. επισης εκτός από λεφτά λαδόνονται και δε είδος
παρανομα όλα αλλά
κλεινωντας μόνο αυτά που δεν λαδώνουν δίνουν όλη τη δουλειά στους δικούς τους
 

sbilios

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2015
Μηνύματα
217
Κριτικές
1
Like
385
Πόντοι
21
Το ξέρετε πως κι εδώ μέσα υπάρχουν ρουφιάνοι της Κερατέας έτσι;;;; ? Δεν το μάθατε από εμένα ?
Παίχτη ξέρνανε δίχως ξύλο και νομίζουν ότι κάτι κάνουνε η κάτι ξέρουνε παραπάνω από εμάς ?
 

montiliani

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
1.942
Like
6.943
Πόντοι
1.056
Την Καλησπερα στους Φιλους.....αντε να πω και εγω τα δικα μου.....δεν θα εξετασω αν ηταν παρανομα η οχι....Καποτε ο Τιτανας Βικτωρ ειπε το σοφο"Οπου ανοιγει ενα σχολειο ...κλεινει μια Φυλακη......"Θα κανω μια μικρη παρεμβαση.....
Οπου κλεινει ενα Γαμιστραδικο......ανοιγει ενα Πουστραδικο.......
Καλα να περνατε......
 

walker 76

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
631
Κριτικές
39
Like
5.189
Πόντοι
2.836
Έχω την εντύπωση ότι καλά κάνουν και κάνουν έφοδο γιατί όντως μπορεί κάποιος να σπρώχνει κοπέλες χωρίς την θέληση τους.....
 

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
Έχω την εντύπωση ότι καλά κάνουν και κάνουν έφοδο γιατί όντως μπορεί κάποιος να σπρώχνει κοπέλες χωρίς την θέληση τους.....
ναι για αυτό κάνουν έφοδο.... αχαχα...
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
Αυτά είναι να πάμε να γαμησουμε και να μας τρέχουν στο τμήμα κλασική περίπτωση βλάβης είναι το θέμα τότε ας βάλουμε ποίο βαθιά το χέρι στην τσέπη να πάμε σε χοτελ
 

Giorgos_Papadopoulos

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Ιουν 2011
Μηνύματα
666
Κριτικές
23
Like
822
Πόντοι
1.590
Κάποιος νταβάς έμεινε πίσω στην τακτική πληρωμή στα γουρουνάκια τους μπάτσους και στους εισαγγελείς κτηνοτρόφους τους . Πρέπει να είναι κανείς κλινικά ηλίθιος για να πιστεύει ότι ανακάλυψαν την παρανομία τώρα. Ζήτημα σε όλη την Αττική οι νόμιμοι οίκοι ανοχής να είναι 7-8 εδώ και δεκαετίες.
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Κάποιος νταβάς έμεινε πίσω στην τακτική πληρωμή στα γουρουνάκια τους μπάτσους και στους εισαγγελείς κτηνοτρόφους τους . Πρέπει να είναι κανείς κλινικά ηλίθιος για να πιστεύει ότι ανακάλυψαν την παρανομία τώρα. Ζήτημα σε όλη την Αττική οι νόμιμοι οίκοι ανοχής να είναι 7-8 εδώ και δεκαετίες.
Κάπου είχα διαβάσει ότι είναι μονο 3 τα μπουρδελα στην Αθήνα που είναι νόμιμα και πληρούν όλες τις νομικες προϋποθέσεις. (Μακριά από σχολεία εκκλησίες κλπ)
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Κάποιος νταβάς έμεινε πίσω στην τακτική πληρωμή στα γουρουνάκια τους μπάτσους και στους εισαγγελείς κτηνοτρόφους τους . Πρέπει να είναι κανείς κλινικά ηλίθιος για να πιστεύει ότι ανακάλυψαν την παρανομία τώρα. Ζήτημα σε όλη την Αττική οι νόμιμοι οίκοι ανοχής να είναι 7-8 εδώ και δεκαετίες.
Και πολλά είπες!!! Μάλλον λιγότερα είναι!!!
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.087
Πόντοι
3.936
Κάπου είχα διαβάσει ότι είναι μονο 3 τα μπουρδελα στην Αθήνα που είναι νόμιμα και πληρούν όλες τις νομικες προϋποθέσεις. (Μακριά από σχολεία εκκλησίες κλπ)
Εγω εχω ακουσει οτι αρκετα απο τα οικηματα στο μεταξι που στεγαζονται οικοι ειναι προικα της μπακο απ τον γερο δρακουμελ. Δεν γνωριζω εαν αληθευει ομως ετσι ακουγεται. Ας μας απαντησουν τα λαγωνικα του σαιτ. :sunglasses:
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Εγω εχω ακουσει οτι αρκετα απο τα οικηματα στο μεταξι που στεγαζονται οικοι ειναι προικα της μπακο απ τον γερο δρακουμελ. Δεν γνωριζει εαν αληθευει ομως ετσι ακουγεται. Ας μας απαντησουν τα λαγωνικα του σαιτ.
Καλά από τέτοια... παλιότερα έλεγαν πως όλη η περιοχή ανήκει στο Λάκη Γαβαλά!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom