Νέα

Έφη Ρόζη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Giannis.mt
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 39
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
δεν το γνώριζα
λίγους κτηνίατρους ξέρω και με τπτ δεν κάνουν ούτε το 1/10 της ζωάρας της ρόζη και όχι λόγω μικρης κοινωνικότητας
ίσως είναι σκράπες σαν επιστήμονες οι ίδιοι
Κοιτα έχω ξάδερφο κτηνίατρο στις στειρώσεις γίνεται ένας μειοδοτικός διαγωνισμός κι έχουν καταντήσει να στειρώνουν για ένα πενηντάρικο. Πάει ο τύπος 3 μήνες Γερμανία και μετεκπαιδεύεται σε μια τεχνική ώστε να χειρουργεί από το πλάι με πολύ μικρές τομές ώστε το αισθητικό αποτέλεσμα να είναι καλύτερο. Τις χρεώνει ένα πεντακοσάρικο και γίνεται ουρά στο ιατρείο του από κυρατσες που δε θέλουν ο μπουμπη να έχει μια μεγάλη ουλή. Σου είπα ιατρική πολυτελείας αρκεί να ξέρεις να την πουλήσεις σωστά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Το καμάρι της Μανδρας Αττικής
Την ξέρει κανένας πέρα από την Μάνδρα Αττικής;
Αν βγάλω κι εγώ μια φωτογραφία από σερβιτόρα στο εστιατόριο που έφαγα στην Σκιαθο θα είναι αρκετό να γίνει διάσημη;
 
  • Like
Αντιδράσεις: satov1

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.332
Κριτικές
24
Like
6.689
Πόντοι
3.446
Την ξέρει κανένας πέρα από την Μάνδρα Αττικής;
Αν βγάλω κι εγώ μια φωτογραφία από σερβιτόρα στο εστιατόριο που έφαγα στην Σκιαθο θα είναι αρκετό να γίνει διάσημη;
Έχει βγει και στη τηλεόραση δίνοντας συμβουλές για κατοικίδια
 

rsotos7

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2022
Μηνύματα
2.332
Κριτικές
24
Like
6.689
Πόντοι
3.446

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Την ξέρει κανένας πέρα από την Μάνδρα Αττικής;
Αν βγάλω κι εγώ μια φωτογραφία από σερβιτόρα στο εστιατόριο που έφαγα στην Σκιαθο θα είναι αρκετό να γίνει διάσημη;
Η γκομενα του ποδοσφαιριστή του Βελλιου που έπαιζε στην Αγγλία και αυτή έκανε το μεταπτυχιακό της. Έχει βγει και σε πρωινάδικα και διαφήμιζε σκυλοτροφές. Εσυ για να βάλεις φωτογραφία σερβιτόρας θα πρέπει να κανεις πρώτα ασκήσεις θάρρους για να της πεις καλημέρα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.962
Κριτικές
63
Like
45.865
Πόντοι
9.297
Η γκομενα του ποδοσφαιριστή του Βελλιου που έπαιζε στην Αγγλία και αυτή έκανε το μεταπτυχιακό της. Έχει βγει και σε πρωινάδικα και διαφήμιζε σκυλοτροφές. Εσυ για να βάλεις φωτογραφία σερβιτόρας θα πρέπει να κανεις πρώτα ασκήσεις θάρρους για να της πεις καλημέρα.
Μπα ...και αυτές θα ψοφανε να γίνουν διασημότητες στο bou.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η γκομενα του ποδοσφαιριστή του Βελλιου που έπαιζε στην Αγγλία και αυτή έκανε το μεταπτυχιακό της. Έχει βγει και σε πρωινάδικα και διαφήμιζε σκυλοτροφές. Εσυ για να βάλεις φωτογραφία σερβιτόρας θα πρέπει να κανεις πρώτα ασκήσεις θάρρους για να της πεις καλημέρα.
Ενώ εσύ θα την ρωτήσεις αν δίνει κωλο;
 

nickpie2008

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιουλ 2010
Μηνύματα
8.976
Like
5.028
Πόντοι
1.106
2 m πόδια
Παντωςςς σσσσκυλι τηςςςς νυχταςςςς ειναι
 
OP
OP
Giannis.mt

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
81
Κοιτα έχω ξάδερφο κτηνίατρο στις στειρώσεις γίνεται ένας μειοδοτικός διαγωνισμός κι έχουν καταντήσει να στειρώνουν για ένα πενηντάρικο. Πάει ο τύπος 3 μήνες Γερμανία και μετεκπαιδεύεται σε μια τεχνική ώστε να χειρουργεί από το πλάι με πολύ μικρές τομές ώστε το αισθητικό αποτέλεσμα να είναι καλύτερο. Τις χρεώνει ένα πεντακοσάρικο και γίνεται ουρά στο ιατρείο του από κυρατσες που δε θέλουν ο μπουμπη να έχει μια μεγάλη ουλή. Σου είπα ιατρική πολυτελείας αρκεί να ξέρεις να την πουλήσεις σωστά.
Οπως τα λες ειναι + οτι πολλοι δουλευουν μαυρα + οτι σε αυτη θα τρεχουν ολοι οι ψωμολυσσες + οτι δεν υπαρχει ταμειο για τα ζωα και οτι πληρωνεις ειναι κασερι.Κανει τη δουλεια της κανει και τη καυλαντα της,αν βρει χορηγο ασχημα θα της κατσει ? ή θα πάει με κανα μεροκαματιαρη ?
 

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
381
Like
420
Πόντοι
21
Μπα ...και αυτές θα ψοφανε να γίνουν διασημότητες στο bou.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ενώ εσύ θα την ρωτήσεις αν δίνει κωλο;
Πως φαίνεται ότι είσαι 35 χρόνων παρθένος ποτε δε ρωτάς όταν της έχει μπει το δάκτυλο με το λιπαντικό είναι αργά για ερωτήσεις
 
OP
OP
Giannis.mt

Giannis.mt

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2023
Μηνύματα
309
Κριτικές
2
Like
806
Πόντοι
81
Opera Στιγμιότυπο_2023-10-15_082140_www.instagram.com.png
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom