Νέα

Εφετείο: Πρώην παίκτης reality ο άνδρας που εισέβαλε στο πάρκινγκ - Έκρυβε ναρκωτικά και €1.5 εκατ.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Anemodoura
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 130
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Στο τέλος, θα πάρει και τα χρήματα πίσω γιατί θα "αποδείξει" ότι είναι χρήματα από την περιουσία της οικογένειας και όχι από παράνομη δραστηριότητα....να δω, αν έχουν τσεπώσει χρήματα οι μπάτσοι, πριν την καταμέτρηση, πώς θα τα επιστρέψουν (αστειεύομαι)
ναι, αν καταφέρει να αποδείξει (άσχετα αν οι αποδείξεις είναι μουφα) ότι η Οικογένειά του είχε αυτό το ποσό θα του τα επιστρέψουν. Είναι σαφές ότι δεν ήταν ενέργειες λογικού ατόμου αυτά που έκανε. Κύριοι ήμουν υπό την επιρροή ουσιών, είχα φαντασιώσεις κι έκανα ότι έκανα, κι είπα ότι είπα. Δεν χτύπησα άνθρωπο ή έβλαψα ξένη περιουσία
 
OP
OP
Anemodoura

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.161
Like
34.431
Πόντοι
9.931

...όταν ρωτήθηκε για πολλοστή φορά από τους αστυνομικούς πού βρήκε τόσα χρήματα, εξομολογήθηκε ότι τα χρήματα προέρχονται τόσο από εμπόριο ναρκωτικών όσο και από ερωτικά ραντεβού επί πληρωμή (στα οποία γίνονταν και χρήση ναρκωτικών)...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Θέλω να γνωρίσω το άτομο που έγραψε αυτό το άρθρο. Γράφει επιλέξει ......μικροποσότητα κοκαΐνης - περίπου 200 γραμμάρια-....
1ον. Από πότε 200 γραμμάρια είναι μικροποσότητα; δεν μιλάμε για ζυμαρικά, για κοκαΐνη μιλάμε
2ον. Πιο κάτω συνεχίζει .... 275- γραμμ. κοκαΐνη, περίπου μισό κιλό Κάνναβη, 37,9- γραμμ. κρυσταλλική μεθαμφεταμίνης, 131- δισκία ecstasy....
ΤΣΟΥΠ, η κοκαΐνη ΞΑΦΝΙΚΑ αυξάνεται κατά 35%. Και να ΄ταν μόνο αυτή, έχει κι άλλα ο μπαξές, το άτομο κάνει χονδρεμπόριο.

Κάποιος Κακοπροαίρετος θα μπορούσε να πιστέψει ότι προσπαθεί να υποβαθμίσει την υπόθεση, αφού γνωρίζει καλά ότι οι περισσότεροι διαβάζουν μόνο τις επικεφαλίδες, και 2- 3 γραμμές παρακάτω. Εγώ όμως είμαι καλοπροαίρετος άνθρωπος, και νομίζω ότι του διέφυγε, ψέματα θα λέμε τώρα;
Τύπε κι εμένα μου έκανε εντύπωση το μικροποσότητα.
Από την άλλη, βέβαια, αν αληθεύει το ρεπορτάζ ως προς την κατάσταση που ήταν, μπορώ να το θεωρήσω και ως μικροποσότητα για ατομική χρήση, καθότι η μυτούλα θα ρουφάει τόσα πλέον που δεν θα βγάζει βδομάδα με τα 200.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006

...όταν ρωτήθηκε για πολλοστή φορά από τους αστυνομικούς πού βρήκε τόσα χρήματα, εξομολογήθηκε ότι τα χρήματα προέρχονται τόσο από εμπόριο ναρκωτικών όσο και από ερωτικά ραντεβού επί πληρωμή (στα οποία γίνονταν και χρήση ναρκωτικών)...


τα ειχαμε πει για την κολομπα :confused:
στη σοουμπιζ κυκλοφορει και η φημη περι ζιγκολο γέρων
:confused: :confused: :confused:
 

openmarios

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2021
Μηνύματα
13
Like
40
Πόντοι
0
όταν λέει πως ασχολιώταν με σάιτ πορνο και ερωτικά ραντεβού τι εννοεί; Ήταν Πορνοδιαφημηστής δηλαδή; τι άλλο;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656
Τύπε κι εμένα μου έκανε εντύπωση το μικροποσότητα.
Από την άλλη, βέβαια, αν αληθεύει το ρεπορτάζ ως προς την κατάσταση που ήταν, μπορώ να το θεωρήσω και ως μικροποσότητα για ατομική χρήση, καθότι η μυτούλα θα ρουφάει τόσα πλέον που δεν θα βγάζει βδομάδα με τα 200.
δεν ξέρω τι ρούφαγε η μυτούλα του. Ξέρω ότι τόσα γραμμάρια κόκα, θεωρείται Μεγάλη ποσότητα, κι όχι μικρή
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.792
Like
14.511
Πόντοι
3.656

...όταν ρωτήθηκε για πολλοστή φορά από τους αστυνομικούς πού βρήκε τόσα χρήματα, εξομολογήθηκε ότι τα χρήματα προέρχονται τόσο από εμπόριο ναρκωτικών όσο και από ερωτικά ραντεβού επί πληρωμή (στα οποία γίνονταν και χρήση ναρκωτικών)...
όπως βλέπεις υπάρχει σύγκρουση ανάμεσα στον ισχυρισμό του Δικηγόρου του, και στο τι γράφει το άρθρο. Πλην όμως, μπορεί να ισχυριστεί ότι ήταν μαστουρωμένος κι έλεγε ανοησίες. Εύκολα καταρρίπτεται στο Δικαστήριο, αν πει ...ναι, αυτά είπα, αλλά δεν είχα τα λογικά μου όταν τα έλεγα......
 

eto-vrekis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2021
Μηνύματα
87
Κριτικές
11
Like
537
Πόντοι
290
Με αυτο που εκανε και με την βαλιτσα με τα ναρκωτικα σιγουρα δεν ηταν στα λογικα του
 

casba1

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2009
Μηνύματα
29
Like
37
Πόντοι
0
 

jimbo24

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Απρ 2016
Μηνύματα
230
Κριτικές
31
Like
1.179
Πόντοι
1.071
Το ηθικό δίδαγμα είναι "σπρώξε πρέζα και γαμησου" αν θες να γίνεις λεφτας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom