Νέα

Εδώ να δω την εμπειρία σας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα voltairos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Την Καλησπερα στους Φιλους......Πριν πολλα χρονια πηδαγα μια τσατσα{για αρκετο καιρο....Υπηρεσια...πιο ευγενικα }και μου ειχε ριξει την ιδεα επενδυσης.....την εγραψα κανονικα.....
Μακρυα.......!!!!!
ΥΣ.Καλα να περνατε και μακρυα.......

Σωστος μέχρι κεραίας. Εξάλλου εδώ κάνουμε επενδύσεις με αόρατα λεφτά. Πλάνα και μακέτες. Τίποτα άλλο.
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Βασικα και εγω στην αρχη κάτι τέτοιο σκέφτηκα , αλλά νόμιζα οτι αυτό ρωτουσε ο νηματοθέτης , θα μου πεις πορνοεπένδυση είναι και αυτή ... αν δεν χρησιμοποιησεις τα λεφτά για κάτι άλλο.
Νόμιζα ότι το έκανα σαφές ότι δεν εννοώ επένδυση στη καλοπέραση. Αλλιως οι απαντήσεις θα ήταν πολύ μικρές και όλες σχεδόν ίδιες. Η διαφορά θα ήταν στις μέρες, και ότι άλλος cg άλλος bou, άλλος στούντιο
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Σωστος μέχρι κεραίας. Εξάλλου εδώ κάνουμε επενδύσεις με αόρατα λεφτά. Πλάνα και μακέτες. Τίποτα άλλο.

Εννοείται, για να μπλέξεις στο χώρο πρέπει να έχεις γερές πλάτες
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Πάμε στην δεύτερη ιδέα.
Τι είναι αυτό που διαφοροποιεί το αγοραιο έρωτα από το φυσιολογικό γαμήσι με γκομενα. Η χημεια, ο ρεαλισμός, η ελξη, το πάθος κτλ.
Και τις καλύτερες πουτανες να γαμησετε το γαμησακι δύσκολα θα πιάσει απόδοση όπως το γκομενικο που θα σκάνε αστραπές και βροντές.
Τι θα έκανα λοιπόν; αφού δεν μπορώ να συντονισω χημεία κτλ μεταξύ πελάτη και πουτανας, θα κατεθετα την δυναμική μου στον χρόνο με αιχμή την αληθοφάνεια.
Είναι γεγονός για τους γνώστες ότι για να ευχαριστηθει κάποιος γαμήσι εκτός από χημεία κτλ, χρειάζεται χρόνος. Αναφορικά, με δεκαλεπτα και τεταρτακια δουλειά δεν γίνεται γιατί φεύγεις με κενό ή θες να τον ξαναφορμαρεις. Θες μιμινουμ λιγο πάνω από 20-25 λεπτά για να απλωθεί η καυλα στο σώμα και να φύγεις και κομπλέ.
Το ωραίο είναι ότι αν είναι αληθοφανές
το ξαναθές έντονα.
Οπότε θα εβαζα δυνατες πουτανες που θα είχα δοκιμάσει ο ίδιος και που θα μπορούσαν να πείσουν για αληθοφάνεια
(δεν μιλάω για γούστο) αφού χημεία κτλ δεν μπορούν να αγοραστούν ή ενοικιαστουν.
Δυνατές με χαρακτηρα ανθρώπων στόχου για να μην μου κάνουν νερά με τους πελάτες.
Θα εναποθετα τις ελπίδες στην δυναμική τους.
Και νσι, έχει διαφορά. Οκ ειναι να γαμας στουντιο, μασαζ, cg άνετα που έχει μία γλύκα αλλά την οποια μηχανική κίνηση των πουτάνων πως θα την νικήσεις;
Θέλει πουτανες με πειθώ. Δύσκολο αλλά εφικτό. Θα γίνονταν ανάρπαστες.
100 ευρώ κι εδώ το εισητήριο. Θες φίλος; Μπαινεις. Θα περάσεις αρχοντικα.
Δεν θες; Τράβα παίξε πεντοβολα αλλού.
Σημειωτέον το γαμήσι θα ήταν ολοκληρωμένο σε ποιότητα, χρονο και με παρουσία έξτρα αλλά με προφυλακτικό στο γαμήσι. Δεν νομίζω να μπορούσα να αφαιρεσω το προφυλακτικό επισημα μεταξύ άνδρα και γυναίκας γιατί πώς θα εχυνε ο πελάτης; Θα είχα πρόβλημα σαν επιχειρηματίας. Το τι θα έκαναν στα δωμάτια δεν με απασχολεί. Ας κόψουν το σβέρκο τους.
Εγώ ρισκο δεν θα πάρω παντού.
Μάλιστα θα προσπαθούσα να χτυπήσω και άδεια. Δεν γουσταρω μεσάζοντες αν γίνομαι αντιληπτός.
Θα αναρωτηθειτε βέβαια που θα εβρισκα τις δυνατες αυτές πουτανες. Εδω όντως υπάρχει ένα θέμα. Θα απαντήσω διπλωματικά για να έχω την ελπίδα αφού δεν έχω τέτοιες ικανότητες.

"Όποιος ψάχνει, βρίσκει".
Τέτοια ήταν η Άννα που μετά έγινε Άννα Μαρία που δούλευε στους Γερμανούς και σταμάτησε πέρσι. Άμα καθόσουν 30λεπτα (δηλαδή 100ευρω ) σε έκανε μάγκα. Από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει
 
OP
OP
V

voltairos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2014
Μηνύματα
475
Κριτικές
10
Like
434
Πόντοι
291
Ήρθε και η σειρά μου... Εγώ λοιπόν έχω δύο ιδέες.
1) Στούντιο κάπου Πικέρμι ή Παλλήνη ή Ραφήνα ή πάνω στη μαραθώνος προς Ραφήνα μεριά. Τιμή 40. 2 κορίτσια ανά βάρδια και αν πέσει πελατεία βάζω κι άλλες. Χτυπάω στο ότι όλοι αυτοί που μένουν ανατολικά δεν έχουν τίποτα σε απόσταση 20λεπτου με αμάξι. Όλα 45-1 ώρα. Χτυπάω και την ελαφρά χαμηλότερη τιμή. Έχω και το πλεονέκτημα ότι δε φοβάμαι ανταγωνιστές να έρθουν να μου κάνουν οποιαδήποτε ζημιά γιατί δε τους ενοχλώ άμεσα.

2) πρακτορείο take away. Ένα διαμέρισμα που ζούνε μέσα 8 cg. Έρχεσαι μπαίνεις μέσα μιλάς με οποία θες για κάνα 10 λεπτό, κάνεις ότι παζάρι θες και παίρνεις το μωρό και ή πληρώνεις έξτρα 20 για να γαμισεις σε ένα δωμάτιο του σπιτιού ή την πας έξω σε κάποιο από τα συνεργαζομενα κοντινά ξενοδοχεία (μιζα από το δωμάτιο) και έρχομαι και την παραλαμβάνω εγώ από το ξενοδοχείο σε όση ώρα μου πει η κοπέλα (στέλνει η κοπέλα μήνυμα ότι είναι στο ξενοδοχείο τάδε στο δωμάτιο Χ για Ψ ώρες).
 

stadeos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.329
Like
1.931
Πόντοι
216
Ήρθε και η σειρά μου... Εγώ λοιπόν έχω δύο ιδέες.
1) Στούντιο κάπου Πικέρμι ή Παλλήνη ή Ραφήνα ή πάνω στη μαραθώνος προς Ραφήνα μεριά. Τιμή 40. 2 κορίτσια ανά βάρδια και αν πέσει πελατεία βάζω κι άλλες. Χτυπάω στο ότι όλοι αυτοί που μένουν ανατολικά δεν έχουν τίποτα σε απόσταση 20λεπτου με αμάξι. Όλα 45-1 ώρα. Χτυπάω και την ελαφρά χαμηλότερη τιμή. Έχω και το πλεονέκτημα ότι δε φοβάμαι ανταγωνιστές να έρθουν να μου κάνουν οποιαδήποτε ζημιά γιατί δε τους ενοχλώ άμεσα.

2) πρακτορείο take away. Ένα διαμέρισμα που ζούνε μέσα 8 cg. Έρχεσαι μπαίνεις μέσα μιλάς με οποία θες για κάνα 10 λεπτό, κάνεις ότι παζάρι θες και παίρνεις το μωρό και ή πληρώνεις έξτρα 20 για να γαμισεις σε ένα δωμάτιο του σπιτιού ή την πας έξω σε κάποιο από τα συνεργαζομενα κοντινά ξενοδοχεία (μιζα από το δωμάτιο) και έρχομαι και την παραλαμβάνω εγώ από το ξενοδοχείο σε όση ώρα μου πει η κοπέλα (στέλνει η κοπέλα μήνυμα ότι είναι στο ξενοδοχείο τάδε στο δωμάτιο Χ για Ψ ώρες).


Τους μαφιόζους - νταβατζήδες που θα μυριστούνε την δουλειά και θα απαιτήσουνε μερτικό τους έχεις υπολογίσει???
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.404
Πόντοι
2.786
Θα δημιουργουσα 1 CG Πρακτορειο , θα εφερνα μονο αυτες που δεχονται cif,cim ειναι 7 και πανω στα 10 , θα εξαγοραζα τα υπολοιπα cg γραφεια στην Ελλαδα , θα κραταγαν ομως τα μεριδια τους στο καθε γραφειο , και θα ειχα το μονοπωλειο στην Ελλαδα...

Ρε μεγάλε δεν νομίζω να σου φτάνουν 50 χήνες για να κάνεις όλα αυτά!!! Θες επιπλέον χρηυματοδότηση εσυ! :grin:
 

tnt

Μέγας
Εγγρ.
27 Ιουν 2019
Μηνύματα
4.212
Like
12.641
Πόντοι
3.506
Τέτοια ήταν η Άννα που μετά έγινε Άννα Μαρία που δούλευε στους Γερμανούς και σταμάτησε πέρσι. Άμα καθόσουν 30λεπτα (δηλαδή 100ευρω ) σε έκανε μάγκα. Από τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει

Δεν είχα την τιμή να την αυτωσω αλλά είσαι σαφέστατος.

:grin:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.057
Κριτικές
9
Like
13.007
Πόντοι
3.836
Κάνεις πρόταση σε καμία ξεχασμένη επώνυμη χτεσινή και παγιδεύεις το δωμάτιο με κάμερες. Μετά πουλάς τα βιντεάκια σε συνδρομητικό κανάλι μέχρι 3 ευρώ το βιντεάκι.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 186072

Επισκέπτης
Εγω θα επαιζα μπαλα στο χωρο της καινοτομιας - αλλα με πιο high risk προσεγγιση, δλδ οτι μπορει να μη τσουλησει για καποιους λογους επειδη ειναι κατι καινουριο και αγνωστο. Δλδ δε θα ασχολιομουν με τα υπαρχοντα market που απευθυνεται σχεδον το συνολο των υπαρχοντων μαγαζιων.

Πχ

1) Μασαζ για γυναικες που μπορει να το κλιμακωσει η ιδια, αναλογα με το τι θελει, μεχρι ...happy ending. Εκει το ζητημα δεν ειναι να βρεις ξενες call girl αλλα τιποτα εγχωριους σφιχτες μασερ που ξερουν τι κανουν. Σ'αυτο το επιπεδο νομιζω μονο call boys εχεις και κατι αγγελιες αντι για μαγαζια. Νομιζω. Δε το χω ψαξει κι'ολας.

2) Οικοι για αγκαλιτσες ιαπωνικου στυλ με λιγο δυτικοποιηση... καθαρες καταστασεις, no sex, απλα αγκαλιτσες και χαϊδεματακια σε ημιγυμνα ή γυμνα σωματα για θεραπευτικους σκοπους τοσο απο αντρες σε γυναικες οσο και απο γυναικες σε αντρες. Αντε και κανα happy ending σαν extra... Παλι θες ομορφα προσωπα και ζεστα σα χαρακτηρες. Η ανθρωπινη επαφη ειναι μια "αναγκη" ισως πιο δυνατη και απ'την "αναγκη" του σεξ, καθοτι εχει παρατηρηθει οτι οι ανθρωποι χωρις επαφη εχουν σοβαρα προβληματα υγειας. Αυτο εχει και μια προεκταση η οποια ειναι ως προς το εθιστικο του ολου πραγματος. Δλδ πες εχεις μια κοπελιτσα που δεν την αγκαλιαζε κανεις και βρηκε μετα εναν να την κανει αγκαλιτσες και να τη χαϊδευει και να του σκαει 40-50ε/ωρα (ή το αντιστοιχο απο αντρα σε γυναικα). Αν ειναι προσιτο, μετα ο αλλος το θελει συχνα ως εμπειρια - οπότε εχεις επαναληψιμοτητα στο κλεισιμο.

Οι τιμες προφανως δε θα ειναι στο επιπεδο σεξουαλικων υπηρεσιων αλλα πιο κατω - καπου ενδιαμεσα στα μασαζ και τα sex services. Αν τωρα προκυψει μεγαλη ζητηση εκει ανεβαινει η τιμη ή κανεις επεκταση δραστηριοτητων.
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.823
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
τοεχω γραψει και παλιοτερα

φκκ σε παραλια για τους καλοκαιρινους μηνες me kopelew gymnew sthn paralia kai mpoyfe me kokteil sto mpitw mpar kai apo pisv gamhstrvnew

fkk σε παραλια γι τους καλοκαιρινους μηνες με κοπελες γυμνες στην παραλια κσι μπουφε με κοκτειλ το μπιτσ μπαρ με εισοδο και απο πισω γαμηστρωνες για γαμησια και οι τουριστες θα ερχοντουσαν καταχιλιαδες και ειικα αν το βαλες  ερο αλεξανδρουπολη που εχει αεροδρομιο και διπλα της ειναι η  κωνσταντινουπολη με εικοσι εκατομμυρια τουρκους θα τ γεμιζαν ενω διπλα της η βουλγαρια ρουμανια για να ειχες ανακυκλωσιμο προιον με πολλα κοριτσια που θα ερχοντουαν και ανετα για τετραημερα για δουλεια

η νικη εκελισε και θα παραλαβω ενα ηφαιστειο σα νικητης χα χα

@sex volcano κατάγεσαι από Αλεξανδρούπολη ρεεέεεεε τύπε μου;;;;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
   Έχοντας €50.000 ως κεφάλαιο θα ξεκινούσα να τα επενδύσω για να πάρω δάνειο €2.750.000. Θα μου πείτε πως θα πάρεις 2750 με 50, σιγά σιγά θα αποκαλυφθούν όλα!! Πρώτη μου κίνηση να έβρισκα μια Ρουμανοελληνίδα και μια Ελληνοιταλίδα, γυναικάρες, μοντέλες που σου φεύγουν τα κλαπέτα. Απαραίτητη προυπόθεση 250,000 followers στο instagram. Γυναίκες δηλητήρια, που κάνεις τα πάντα για αυτές. Στο χέρι €1500 η κάθε μια με την προυπόθεση μηνιαίου μισθού €5000. Ενοίκιο στο Γαλάτσι δυο διαμερίσματα με βασικά έξοδα €750 ×2 (+3ενοίκια μπροστά εγγύηση).

    Πράξη δεύτερη, δημοτικό οικόπεδο στο Γαλάτσι, φωνάζω τοπογράφο, αρχιτέκτονα να μου βγάλουν σχέδια για μπαρ τουλάχιστον για 150 άτομα (πελάτες χωρίς προσωπικό). Απο πάνω 4 ορόφους δωμάτια και 2 ορόφους με 6 σουίτες με πισίνα. Κόστος προσφοράς €5000 κόστος επένδυσης €2.250.000.

    Πράξη τρίτη, παίρνω τα κορίτσια (να αρχίσουν να κάνουν απόσβεση) και τα σχέδια και πάω ΒΗΤΑBANK. Πάμε σε υπάλληλο δανείων, μουνόδουλο, που ψάρωσαν οι κοπέλες απο instagram, και του δείχνουμε τα σχέδια και ένα δωράκι €5000 για να μας εγκρίνει το δάνειο, όπου θα βάλει υποθήκη το ακίνητο το οπόιο ακόμα δεν έχει χτιστεί. Οταν εγκριθεί το δάνειο θα πάρει άλλα €50.000 να τα φάει ελεύθερα με τα κορίτσια μου. Μέχρι στιγμής μου έχουν μείνει € 31.000.
1f6u519F3BQSQ5Rm8Kils_pN1qtuk2k6w2le0sDL4ZQmS7ISXPG2XkA4J1HLe_sRfsqqp2DYfjdqLZJIILIaxackDmVofHbe3-OZhcKoavwTMkGwbIsRisj2Kw
555585.jpeg

    Γιατί στο Γαλάτσι; είναι κεντρικό σημείο της Αττικής και μπορείς να εξυπηρετείς όλες τις περιοχές.
    Πράξη τέταρτη, ως δημοτικό οικόπεδο δίνουμε €30.000 για λαδώματα, άδειες και στραβά μάτια για να μπορέσουμε να χτύσουμε ανενόχλητοι. Με την προυπόθεση οτι €20.000 το μήνα θα πηγαίνει σε λαδώματα για να μπορεί να λειτουργεί κανονικά το κέντρο διασκέδασης. Μου έμεινε ένα χιλιάρικο που πάω και το τρώμε στο Ρέμο με τα κορίτσια, με απώτερο σκοπό τις δημόσιες σχέσεις.

    Πράξη πέμπτη, ο επόμενος μήνας ήρθε και πήραμε το δάνειο. Ξεκινάμε και χτίζουμε τον Παράδεισο των Οίκων της Αττικής. €2.250.000 η οικοδομή, €11.500 το μήνα τα κορίτσια μου, €20.000 λαδώματα και €50.000 στον έκφυλο τραπεζουπάλληλο, όπως μου αποκάλυψαν τα κορίτσια!! Μηνιαία έξοδα €31.500 × 8 μήνες η ανεργεση του Οίκου μου και €15.000 εξόφληση δανείου τον μήνα μαζί με τους τόκους... Στην άκρη έχω €78.000 για να ξεκινήσω να λειτουργώ.

    Πράξη έκτη, 50 κορίτσια απο όλο τον κόσμο, μπαίνοντας στο μαγαζί στη μπάρα δεξιά στα τραπέζια πάνω θα υπάρχουν Λατίνες, Στα αριστερά Ρωσσίδες, και όλος ο υπόλοιπος χώρος με Ευρωπαίες, Βαλκάνιες. Στον εξωτερικό χώρο, όπου θα είναι κλειστός περιφραγμένος, στα αριστερά θα βρίσκονται Ασιάτισες, στη μέση Ιαπωνέζες και στη δεξιά πλευρά Αφρικανές. Ολες πάνω στα τραπέζια σαν go go girl, και πίνεις το ποτάκι σου με αυτές τριγύρω. Κεράσματα και μαλακίες δεν υπάρχουν εκτός αν είναι επιλογή σου. Στην μπάρα απο μέσα 4 άντρες μασίστες σχεδόν γυμνοί έτοιμοι για όλα να προσφέρουν θέαμα. Στο κυκλικό τραπεζάκι θα παίζει διάσημη ελληνίδα για εκλεκτούς πελάτες...

    Πράξη έβδομη, τιμοκατάλογος, χρήση κοπέλας €150/ώρα φουλ πρόγραμμα, body massage. Χρήση σουίτας €1500/ μέχρι την επόμενη μέρα και δικαίωμα αλλαγής κοπέλα ανά ώρα και διαθεσιμότητα!!
floorplan-2793.jpg

     €100 μένουν στον οίκο €50 στην κοπέλα. €100 την μέρα στα αγόρια και απο €50 στις 10 καμαριέρες (όπου θα είναι και αυτές διαθέσιμες στους μερακλήδες). Ημερήσια έσοδα περίπου €15.000 απο τα κορίτσια και €3000 από το bar. Ημερήσια έξοδα €1000 οι καμαριέρες, €400 τα αγόρια και €600 αναλώσιμα, πάγια έξοδα οίκου. Σερβιτόρες δεν υπάρχουν, ότι θες σε εξυπηρετεί η κοπέλα που βρίσκεται πάνω στο τραπέζι.

ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΣΟΔΑ ΟΙΚΟΥ: 450.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΣΟΔΑ BAR: 30.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΠΑΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΟΙΚΟΥ: 18.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ: 53.500
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΦΜΥ/ ΙΚΑ: 17.833
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΔΑΝΕΊΟΥ: 15.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ: 20.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΛΑΔΩΜΑΤΟΣ: 20.000

    Μηνιάτικο τον μήνα δικό μου € 335.667 το χρόνο κάτι παραπάνω από  €4.000.000. Δεν έχω υπολογίσει στα μηνιαία έξοδα προσωπικού επιδόματα αδείας και δώρα!! Θα τους τα δίνω κανονικά όμως!! Νομίζω ήταν μια καλή επένδυση, κερδοφόρα...
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Στην τράπεζα τα λεφτά  και θα γαμουσα σε μπουρδελακι 3 φορές την βδομάδα -Δευτέρα -Τετάρτη -Παρασκευή !!!! Σάββατο βράδυ θα επέλεγα call girl  !!! Ανάπαυση την Κυριακή και ξανά το ίδιο κυκλικό προγραμμα !!!
    €200 η εβδομάδα, €10400 ο χρόνος... Πρωτοχρονιά 2025 σε βλέπω να τραβάς μαλακία...
      :2funny:
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
578
Like
367
Πόντοι
26
μπουρδελο παιδια σταθερη πηγη εισοδηματος!
 
Εγγρ.
15 Ιαν 2017
Μηνύματα
396
Like
276
Πόντοι
21
    Έχοντας €50.000 ως κεφάλαιο θα ξεκινούσα να τα επενδύσω για να πάρω δάνειο €2.750.000. Θα μου πείτε πως θα πάρεις 2750 με 50, σιγά σιγά θα αποκαλυφθούν όλα!! Πρώτη μου κίνηση να έβρισκα μια Ρουμανοελληνίδα και μια Ελληνοιταλίδα, γυναικάρες, μοντέλες που σου φεύγουν τα κλαπέτα. Απαραίτητη προυπόθεση 250,000 followers στο instagram. Γυναίκες δηλητήρια, που κάνεις τα πάντα για αυτές. Στο χέρι €1500 η κάθε μια με την προυπόθεση μηνιαίου μισθού €5000. Ενοίκιο στο Γαλάτσι δυο διαμερίσματα με βασικά έξοδα €750 ×2 (+3ενοίκια μπροστά εγγύηση).

    Πράξη δεύτερη, δημοτικό οικόπεδο στο Γαλάτσι, φωνάζω τοπογράφο, αρχιτέκτονα να μου βγάλουν σχέδια για μπαρ τουλάχιστον για 150 άτομα (πελάτες χωρίς προσωπικό). Απο πάνω 4 ορόφους δωμάτια και 2 ορόφους με 6 σουίτες με πισίνα. Κόστος προσφοράς €5000 κόστος επένδυσης €2.250.000.

    Πράξη τρίτη, παίρνω τα κορίτσια (να αρχίσουν να κάνουν απόσβεση) και τα σχέδια και πάω ΒΗΤΑBANK. Πάμε σε υπάλληλο δανείων, μουνόδουλο, που ψάρωσαν οι κοπέλες απο instagram, και του δείχνουμε τα σχέδια και ένα δωράκι €5000 για να μας εγκρίνει το δάνειο, όπου θα βάλει υποθήκη το ακίνητο το οπόιο ακόμα δεν έχει χτιστεί. Οταν εγκριθεί το δάνειο θα πάρει άλλα €50.000 να τα φάει ελεύθερα με τα κορίτσια μου. Μέχρι στιγμής μου έχουν μείνει € 31.000.
1f6u519F3BQSQ5Rm8Kils_pN1qtuk2k6w2le0sDL4ZQmS7ISXPG2XkA4J1HLe_sRfsqqp2DYfjdqLZJIILIaxackDmVofHbe3-OZhcKoavwTMkGwbIsRisj2Kw
555585.jpeg

    Γιατί στο Γαλάτσι; είναι κεντρικό σημείο της Αττικής και μπορείς να εξυπηρετείς όλες τις περιοχές.
    Πράξη τέταρτη, ως δημοτικό οικόπεδο δίνουμε €30.000 για λαδώματα, άδειες και στραβά μάτια για να μπορέσουμε να χτύσουμε ανενόχλητοι. Με την προυπόθεση οτι €20.000 το μήνα θα πηγαίνει σε λαδώματα για να μπορεί να λειτουργεί κανονικά το κέντρο διασκέδασης. Μου έμεινε ένα χιλιάρικο που πάω και το τρώμε στο Ρέμο με τα κορίτσια, με απώτερο σκοπό τις δημόσιες σχέσεις.

    Πράξη πέμπτη, ο επόμενος μήνας ήρθε και πήραμε το δάνειο. Ξεκινάμε και χτίζουμε τον Παράδεισο των Οίκων της Αττικής. €2.250.000 η οικοδομή, €11.500 το μήνα τα κορίτσια μου, €20.000 λαδώματα και €50.000 στον έκφυλο τραπεζουπάλληλο, όπως μου αποκάλυψαν τα κορίτσια!! Μηνιαία έξοδα €31.500 × 8 μήνες η ανεργεση του Οίκου μου και €15.000 εξόφληση δανείου τον μήνα μαζί με τους τόκους... Στην άκρη έχω €78.000 για να ξεκινήσω να λειτουργώ.

    Πράξη έκτη, 50 κορίτσια απο όλο τον κόσμο, μπαίνοντας στο μαγαζί στη μπάρα δεξιά στα τραπέζια πάνω θα υπάρχουν Λατίνες, Στα αριστερά Ρωσσίδες, και όλος ο υπόλοιπος χώρος με Ευρωπαίες, Βαλκάνιες. Στον εξωτερικό χώρο, όπου θα είναι κλειστός περιφραγμένος, στα αριστερά θα βρίσκονται Ασιάτισες, στη μέση Ιαπωνέζες και στη δεξιά πλευρά Αφρικανές. Ολες πάνω στα τραπέζια σαν go go girl, και πίνεις το ποτάκι σου με αυτές τριγύρω. Κεράσματα και μαλακίες δεν υπάρχουν εκτός αν είναι επιλογή σου. Στην μπάρα απο μέσα 4 άντρες μασίστες σχεδόν γυμνοί έτοιμοι για όλα να προσφέρουν θέαμα. Στο κυκλικό τραπεζάκι θα παίζει διάσημη ελληνίδα για εκλεκτούς πελάτες...

    Πράξη έβδομη, τιμοκατάλογος, χρήση κοπέλας €150/ώρα φουλ πρόγραμμα, body massage. Χρήση σουίτας €1500/ μέχρι την επόμενη μέρα και δικαίωμα αλλαγής κοπέλα ανά ώρα και διαθεσιμότητα!!
floorplan-2793.jpg

      €100 μένουν στον οίκο €50 στην κοπέλα. €100 την μέρα στα αγόρια και απο €50 στις 10 καμαριέρες (όπου θα είναι και αυτές διαθέσιμες στους μερακλήδες). Ημερήσια έσοδα περίπου €15.000 απο τα κορίτσια και €3000 από το bar. Ημερήσια έξοδα €1000 οι καμαριέρες, €400 τα αγόρια και €600 αναλώσιμα, πάγια έξοδα οίκου. Σερβιτόρες δεν υπάρχουν, ότι θες σε εξυπηρετεί η κοπέλα που βρίσκεται πάνω στο τραπέζι.

ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΣΟΔΑ ΟΙΚΟΥ: 450.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΣΟΔΑ BAR: 30.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΠΑΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΟΙΚΟΥ: 18.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ: 53.500
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΦΜΥ/ ΙΚΑ: 17.833
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΔΑΝΕΊΟΥ: 15.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ: 20.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΛΑΔΩΜΑΤΟΣ: 20.000

    Μηνιάτικο τον μήνα δικό μου € 335.667 το χρόνο κάτι παραπάνω από  €4.000.000. Δεν έχω υπολογίσει στα μηνιαία έξοδα προσωπικού επιδόματα αδείας και δώρα!! Θα τους τα δίνω κανονικά όμως!! Νομίζω ήταν μια καλή επένδυση, κερδοφόρα...
Na στο χαλασω λιγο το ονειρο;
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
   Έχοντας €50.000 ως κεφάλαιο θα ξεκινούσα να τα επενδύσω για να πάρω δάνειο €2.750.000. Θα μου πείτε πως θα πάρεις 2750 με 50, σιγά σιγά θα αποκαλυφθούν όλα!! Πρώτη μου κίνηση να έβρισκα μια Ρουμανοελληνίδα και μια Ελληνοιταλίδα, γυναικάρες, μοντέλες που σου φεύγουν τα κλαπέτα. Απαραίτητη προυπόθεση 250,000 followers στο instagram. Γυναίκες δηλητήρια, που κάνεις τα πάντα για αυτές. Στο χέρι €1500 η κάθε μια με την προυπόθεση μηνιαίου μισθού €5000. Ενοίκιο στο Γαλάτσι δυο διαμερίσματα με βασικά έξοδα €750 ×2 (+3ενοίκια μπροστά εγγύηση).

    Πράξη δεύτερη, δημοτικό οικόπεδο στο Γαλάτσι, φωνάζω τοπογράφο, αρχιτέκτονα να μου βγάλουν σχέδια για μπαρ τουλάχιστον για 150 άτομα (πελάτες χωρίς προσωπικό). Απο πάνω 4 ορόφους δωμάτια και 2 ορόφους με 6 σουίτες με πισίνα. Κόστος προσφοράς €5000 κόστος επένδυσης €2.250.000.

    Πράξη τρίτη, παίρνω τα κορίτσια (να αρχίσουν να κάνουν απόσβεση) και τα σχέδια και πάω ΒΗΤΑBANK. Πάμε σε υπάλληλο δανείων, μουνόδουλο, που ψάρωσαν οι κοπέλες απο instagram, και του δείχνουμε τα σχέδια και ένα δωράκι €5000 για να μας εγκρίνει το δάνειο, όπου θα βάλει υποθήκη το ακίνητο το οπόιο ακόμα δεν έχει χτιστεί. Οταν εγκριθεί το δάνειο θα πάρει άλλα €50.000 να τα φάει ελεύθερα με τα κορίτσια μου. Μέχρι στιγμής μου έχουν μείνει € 31.000.
1f6u519F3BQSQ5Rm8Kils_pN1qtuk2k6w2le0sDL4ZQmS7ISXPG2XkA4J1HLe_sRfsqqp2DYfjdqLZJIILIaxackDmVofHbe3-OZhcKoavwTMkGwbIsRisj2Kw
555585.jpeg

    Γιατί στο Γαλάτσι; είναι κεντρικό σημείο της Αττικής και μπορείς να εξυπηρετείς όλες τις περιοχές.
    Πράξη τέταρτη, ως δημοτικό οικόπεδο δίνουμε €30.000 για λαδώματα, άδειες και στραβά μάτια για να μπορέσουμε να χτύσουμε ανενόχλητοι. Με την προυπόθεση οτι €20.000 το μήνα θα πηγαίνει σε λαδώματα για να μπορεί να λειτουργεί κανονικά το κέντρο διασκέδασης. Μου έμεινε ένα χιλιάρικο που πάω και το τρώμε στο Ρέμο με τα κορίτσια, με απώτερο σκοπό τις δημόσιες σχέσεις.

    Πράξη πέμπτη, ο επόμενος μήνας ήρθε και πήραμε το δάνειο. Ξεκινάμε και χτίζουμε τον Παράδεισο των Οίκων της Αττικής. €2.250.000 η οικοδομή, €11.500 το μήνα τα κορίτσια μου, €20.000 λαδώματα και €50.000 στον έκφυλο τραπεζουπάλληλο, όπως μου αποκάλυψαν τα κορίτσια!! Μηνιαία έξοδα €31.500 × 8 μήνες η ανεργεση του Οίκου μου και €15.000 εξόφληση δανείου τον μήνα μαζί με τους τόκους... Στην άκρη έχω €78.000 για να ξεκινήσω να λειτουργώ.

    Πράξη έκτη, 50 κορίτσια απο όλο τον κόσμο, μπαίνοντας στο μαγαζί στη μπάρα δεξιά στα τραπέζια πάνω θα υπάρχουν Λατίνες, Στα αριστερά Ρωσσίδες, και όλος ο υπόλοιπος χώρος με Ευρωπαίες, Βαλκάνιες. Στον εξωτερικό χώρο, όπου θα είναι κλειστός περιφραγμένος, στα αριστερά θα βρίσκονται Ασιάτισες, στη μέση Ιαπωνέζες και στη δεξιά πλευρά Αφρικανές. Ολες πάνω στα τραπέζια σαν go go girl, και πίνεις το ποτάκι σου με αυτές τριγύρω. Κεράσματα και μαλακίες δεν υπάρχουν εκτός αν είναι επιλογή σου. Στην μπάρα απο μέσα 4 άντρες μασίστες σχεδόν γυμνοί έτοιμοι για όλα να προσφέρουν θέαμα. Στο κυκλικό τραπεζάκι θα παίζει διάσημη ελληνίδα για εκλεκτούς πελάτες...

    Πράξη έβδομη, τιμοκατάλογος, χρήση κοπέλας €150/ώρα φουλ πρόγραμμα, body massage. Χρήση σουίτας €1500/ μέχρι την επόμενη μέρα και δικαίωμα αλλαγής κοπέλα ανά ώρα και διαθεσιμότητα!!
floorplan-2793.jpg

     €100 μένουν στον οίκο €50 στην κοπέλα. €100 την μέρα στα αγόρια και απο €50 στις 10 καμαριέρες (όπου θα είναι και αυτές διαθέσιμες στους μερακλήδες). Ημερήσια έσοδα περίπου €15.000 απο τα κορίτσια και €3000 από το bar. Ημερήσια έξοδα €1000 οι καμαριέρες, €400 τα αγόρια και €600 αναλώσιμα, πάγια έξοδα οίκου. Σερβιτόρες δεν υπάρχουν, ότι θες σε εξυπηρετεί η κοπέλα που βρίσκεται πάνω στο τραπέζι.

ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΣΟΔΑ ΟΙΚΟΥ: 450.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΣΟΔΑ BAR: 30.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΠΑΓΙΑ ΕΞΟΔΑ ΟΙΚΟΥ: 18.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ: 53.500
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΦΜΥ/ ΙΚΑ: 17.833
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΔΑΝΕΊΟΥ: 15.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ: 20.000
ΜΗΝΙΑΙΑ ΕΞΟΔΑ ΛΑΔΩΜΑΤΟΣ: 20.000

    Μηνιάτικο τον μήνα δικό μου € 335.667 το χρόνο κάτι παραπάνω από  €4.000.000. Δεν έχω υπολογίσει στα μηνιαία έξοδα προσωπικού επιδόματα αδείας και δώρα!! Θα τους τα δίνω κανονικά όμως!! Νομίζω ήταν μια καλή επένδυση, κερδοφόρα...
Όλα άψογα, με θολό σημείο τη περίπτωση που σου έρθει σήμα από τις μοντέλες πως ο τραπεζικός είναι πισωγλέντης :effemine: και για το δάνειο πρέπει να το επιμεληθείς προσωπικά :gay:...
Εκεί τι γίνεται? Υπάρχει πρόβλεψη? :think:

Επίσης στη βραδιά στο Ρέμο ελπίζουμε να μην βρεθεί τυχαία μετα απο ταξίδι στην Ελλάδα ο μέγας αρχηγός κμαν και χώσει από 2 χιλιάρικα cash στη κάθε μοντέλα μετατρέπονταστες σε σπονσορετ στο χαρεμι του και δεν τις ξαναδείς!  :orchestra:
Όλα τα άλλα νορμάλ!  :heavymetalbig:
 

Micho00

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
185
Κριτικές
11
Like
941
Πόντοι
311
Παιδιά όσοι θέλετε να πενδύσετε δεν έρχεστε να ανοίξετε κανα στουντιακι Πειραιά που δεν έχουμε?
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 193184

Επισκέπτης
Όλα άψογα, με θολό σημείο τη περίπτωση που σου έρθει σήμα από τις μοντέλες πως ο τραπεζικός είναι πισωγλέντης :effemine: και για το δάνειο πρέπει να το επιμεληθείς προσωπικά :gay:...
Εκεί τι γίνεται? Υπάρχει πρόβλεψη? :think:
      Πρώτον έγραψα οτι τον τραπεζικό θα τον ψαρέψουν τα κορίτσια απο instagram. Αλλά όπως τα φέρνει η ζωή, ποτέ δεν ξέρεις, ο τραπεζοϋπάλληλος μπορεί να τσίμπησε με το status των κοριτσιών και τα ρούχα που φοράνε... Οπότε, δεν υπάρχουν συναισθηματισμοί στις business αγόρι μου...
      :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom