Νέα

Έχετε πάει με πουτάνα ή CG και την κάνατε να χύσει;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rafman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Κορίτσια καβλιάρικα που χύνουν/έχυναν (ακολουθεί κατάλογος):
-Σοφάκι (η αλβανέζα 'θεσσαλονικιά')
-Βικτώρια Ρωσίδα (όχι η Μοντέλα, η άλλη με το 'τούμπανο' κορμί και το σίλικον βυζί, φίλη της Ξένιας)
-Η Τίνα το Ρουμανάκι του Amc_Anthony13 (με μουνάκι 'καναρίνι' λέμε)
-Ρενάτα
-Σάντυ (η Ρωσιδο-Γερμανίδα για όσους θυμούνται, παρότι έχυνε πολύ δύσκολα και μόνο με γλύψιμο,
        ένα πρωινό στο Φ71Α όροφο της το είχα κάνει και είχε 'κελαιδήσει' 2 φορές, και μου έλεγε
        το μωρό: 'two times baby ! two times !')
-Αλεξάνδρα η Ουκρανέζα (πριν 2-3 χρόνια, φίλη της Ξένιας)
-Λένα (Ρωσίδα με κοντό μαλί καλό κορμί μικρό βυζί στο Φ54Όροφο, φίλη της Αλεξάνδρας της Ουκρανέζας)

Τώρα δεν μου έρχονται άλλες στο μυαλό και νυστάζω κιόλας...χεχεχε

Υ.Γ. Ξέχασα την Barbora το σκυλί του πολέμου Φ71Α Όροφος αλλά δεν είναι πρωτοκλασάτη γκόμενα.
Υ.Γ.-2-Το Χριστινάκι η Καζακστάνα Φ69Α Όροφος με δάχτυλο και γλύψιμο μαζί...χεχεχε
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
δηλαδη σκορπιε με λιγα λογια οσες ηταν φιλες της ξενιας χυνανε! :cheesy:
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
δηλαδη σκορπιε με λιγα λογια οσες ηταν φιλες της ξενιας χυνανε! :cheesy:

....χαχαχα, ναί βρε Χίλνικ, επειδή η Ξένια Δεν... χύνανε οι φίλες της και γι΄αυτήν ...χαχαχα

Υ.Γ. η Ξένια στο 'κοντινότερο' που έφτασε ήταν να είναι 'σχεδόν' και να μου μπήγει να νύχια στα μπράτσα,
    συνήθεια κι αυτή βρε παιδί μου ...τσ τσ τσ
    η άλλη η 'δικιά σου η Ψηλή' στο Φ200, όταν της έκανα το πινέλο μου έσφιγγε τα χέρια
    και όταν ανέβηκε από πάνω το απολάμβανε, αλλά δεν έφτασε στην Ιθάκη ...χεχεχε (σεμνό κορίτσι)
 

HotScorpios

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.353
Κριτικές
17
Like
1
Πόντοι
1.240
Ποια λες? μια που δούλεψε και λίγο στο Βριλησσού 60?

Όχι αγαπητέ ένα μελαχρινό όμορφο μωράκι μάλλον Μολδαβέζα με ωραίο βυζί, ύψος γύρο στο 1,67,
που δουλεύει τώρα Ξανθίππης 2 και πέρασε από Φ80, Φ134 κ.λ.π.
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
Δύο φορές με city tourίστριες στη Θεσσαλονίκη...Νομίζω. Την πρώτη με γλύψιμο που ενώ στην αρχή καταλάβαινα ότι δεν της έλεγε και τίποτα, στη συνέχεια άρχισε να "συμμετέχει", δεν με άφηνε να σταματήσω, μέχρι τη στιγμή που ένοιωσα την κλειτορίδα της να μεγαλώνει και να σκληραίνει. Τώρα αν τα κατάφερε να το κάνει "στα ψέμματα", τι να πω....Άξια. Τη δεύτερη σε ιεραποστολικό, στο δεύτερο γύρο. Αλλά και πάλι ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Ποτέ.
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Πριν αρκετα χρονια (9 - 10 περιπου) με μια Μαρια απο την γεωργια στην Διδυμου 8 (νομιζω) πανω στο γαμησι βογγαγε παρα πολυ , με εσφιγκε, με δαγκωνε, εμπηγε τα νυχια της στην πλατη μου και μουγριζε με τοση λυσα που ουτε με γκομενα δεν μου ειχε τυχει.

Αν ηταν τοσο καλη ηθοποιος, μπραβο της, αλλα μετα απο λιγο καιρο που ξαναπηγα, ηταν πολυ αλλαγμενη,ειχε γινει στυγνη εππαγγελματιας και το ενα γαμησι δεν ειχε καμια σχεση με το αλλο.

Με τις γυναικες ομως ποτε δεν εισαι σιγουρος 100%
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Πριν αρκετα χρονια (9 - 10 περιπου) με μια Μαρια απο την γεωργια στην Διδυμου 8 (νομιζω) πανω στο γαμησι βογγαγε παρα πολυ , με εσφιγκε, με δαγκωνε, εμπηγε τα νυχια της στην πλατη μου και μουγριζε με τοση λυσα που ουτε με γκομενα δεν μου ειχε τυχει.

Αν ηταν τοσο καλη ηθοποιος, μπραβο της, αλλα μετα απο λιγο καιρο που ξαναπηγα, ηταν πολυ αλλαγμενη,ειχε γινει στυγνη εππαγγελματιας και το ενα γαμησι δεν ειχε καμια σχεση με το αλλο.

Με τις γυναικες ομως ποτε δεν εισαι σιγουρος 100%
σοστα τα λεσ :thumbsup: :thumbsup:
 

Tarasch

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2007
Μηνύματα
758
Κριτικές
11
Like
52
Πόντοι
4.165
Πριν αρκετα χρονια (9 - 10 περιπου) με μια Μαρια απο την γεωργια στην Διδυμου 8 (νομιζω) πανω στο γαμησι βογγαγε παρα πολυ , με εσφιγκε, με δαγκωνε, εμπηγε τα νυχια της στην πλατη μου και μουγριζε με τοση λυσα που ουτε με γκομενα δεν μου ειχε τυχει.

Αν ηταν τοσο καλη ηθοποιος, μπραβο της, αλλα μετα απο λιγο καιρο που ξαναπηγα, ηταν πολυ αλλαγμενη,ειχε γινει στυγνη εππαγγελματιας και το ενα γαμησι δεν ειχε καμια σχεση με το αλλο.

Με τις γυναικες ομως ποτε δεν εισαι σιγουρος 100%
με τανεσ ειδικα.τη μια γουσταρουν και την αλλη απλα κανουν τη δουλεια τουσ :jerking:το θεμα ειναι να μασ αφηνουν παντα ικανοποιημανουσ.
 

arkas

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
130
Like
22
Πόντοι
1
το τι μαλακια βλεπουμε εδω μεσα ειναι αλλο πραγμα...ολοι θεωρουν οτι και με πουτανα να πανε θα τη ν κανουν να χυσει...τι κομπλεξ ειναι αυτο? παιδια με πουτανα εισαστε...τη γαματε κι αυτη καθαριζει φασολακια για να αντεξει αλλους 20 μετα απο σας..ελεος...διαβαστε και τιποτα...ενα σωρο βιβλια εχουν γραφτει για το θεμα...
Πριν αρκετα χρονια (9 - 10 περιπου) με μια Μαρια απο την γεωργια στην Διδυμου 8 (νομιζω) πανω στο γαμησι βογγαγε παρα πολυ , με εσφιγκε, με δαγκωνε, εμπηγε τα νυχια της στην πλατη μου και μουγριζε με τοση λυσα που ουτε με γκομενα δεν μου ειχε τυχει.

Αν ηταν τοσο καλη ηθοποιος, μπραβο της, αλλα μετα απο λιγο καιρο που ξαναπηγα, ηταν πολυ αλλαγμενη,ειχε γινει στυγνη εππαγγελματιας και το ενα γαμησι δεν ειχε καμια σχεση με το αλλο.

Με τις γυναικες ομως ποτε δεν εισαι σιγουρος 100%
 

giorgos58

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2008
Μηνύματα
13.713
Κριτικές
1
Like
4
Πόντοι
166
Δύο φορές με city tourίστριες στη Θεσσαλονίκη...Νομίζω. Την πρώτη με γλύψιμο που ενώ στην αρχή καταλάβαινα ότι δεν της έλεγε και τίποτα, στη συνέχεια άρχισε να "συμμετέχει", δεν με άφηνε να σταματήσω, μέχρι τη στιγμή που ένοιωσα την κλειτορίδα της να μεγαλώνει και να σκληραίνει. Τώρα αν τα κατάφερε να το κάνει "στα ψέμματα", τι να πω....Άξια. Τη δεύτερη σε ιεραποστολικό, στο δεύτερο γύρο. Αλλά και πάλι ποτέ δεν μπορείς να είσαι σίγουρος. Ποτέ.
Με CT στην θεσ/νικη  περιπου τα ιδια με τον φιλο
ξεκινησα να την γλυφω απαθεστατη στεκοταν στην αρχη συνεχισα ομως δεν σταματησα αρχισε να βαριανασενη καλα(χωρις φωνες) και με επιασε το κεφαλι και το πατουσε στο μουνι της δεν με αφηνε οσπου αρχισε της συσπασεις και βραχηκαν τα μπουτια της,στο γαμησι δεν εχυνε  και μετα την ξαναεγλυψα και εχυσε για δευτερη φορα και στον δευτερο γυρο ξανα τα ιδια
τωρα τελευταια εχω βρη μια cg που τρελενεται στο χυσιμο(με φωνη) σε ωριαια συναντηση χυνω μια φορα εγω και αυτη 4-5 χανω τον λογαριασμο ειτε με γλυψιμο η με εισχωρηση
[size=15pt]Ενα ξερω οτι οποια γυναικα και να ειναι πληρωμενη η μη οσο καλυτερα την ικανοποιησεις τοσο θα ικανοποιηση και εσενα[/size]
με τανεσ ειδικα.τη μια γουσταρουν και την αλλη απλα κανουν τη δουλεια τουσ :jerking:το θεμα ειναι να μασ αφηνουν παντα ικανοποιημανουσ.
Οταν πας ωρα με μεγαλη κινηση και να θελη η κοπελα  να σε ευχαριστηση δεν μπορη
 

rozkrotalias

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
157
Like
1.000
Πόντοι
5.355
Εγώ πάντως μία φορά είμουνα με την Bibi και έχυσε :rockon: :rockon: :rockon:


(τη μπύρα της στο πάτωμα)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
Ρε παιδιά με πουτάνα σε ντέλο του 20άρικου που παίρνει κάθε μέρα καμιά 30ριά και ο Ρόκο Σιφρέντι δεν τα καταφέρνει!
Με ένα Call Girl όμως που είσαι ας πούμε το τρίτο της ραντεβού και ο πρώτος τελείωσε στο πεντάλεπτο και μετά προσπαθούσε με πίπα και πονέσαν τα τσαούλια της αλλά δεν του ξανασηκωνόταν και ο δεύτερος γουστάριζε "αυταρχικά" παιχνίδια με δονητές και στραπόν (οι αναφορές δεν είναι υποθετικές!), δεν είναι και δύσκολο να την κάνεις να χύσει (και περισσότερο από μια φορές!) αν σου αρέσει η γκόμενα, το σπορ γενικά και έχεις ο ίδιος όρεξη να ασχοληθείς.
 

RoccoSiffredi

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Μαρ 2009
Μηνύματα
700
Κριτικές
12
Like
403
Πόντοι
3.235
εγώ πάντως με πουτάνες δεν τα εχω καταφέρει, μόνο με γκόμενα  ;)
 

gianevan

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2009
Μηνύματα
17.130
Like
5.807
Πόντοι
1.206
εγώ πάντως με πουτάνες δεν τα εχω καταφέρει, μόνο με γκόμενα  ;)

Φίλε χάθηκες!
Στον Ιταλό συνονόματό σου αναφερόμουν βέβαια!

Καλά ρε συ, δεν είπα και εγώ με όλες, αλλά με προϋποθέσεις γίνεται, εκτός κι αν όπως είπαν κι οι παραπάνω μας δουλεύουν τόσο καλά!
 

male123

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2007
Μηνύματα
490
Like
48
Πόντοι
1
Δεν καταλαβα...Αμα τρως την κοτα και την απολαμβανεις ειναι απαραιτητο να ευχαριστιεται και η κοτα? 
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:

Απο την ελληνικη ταινια
Αλλοιμονο στα νιατα....
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom