Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

Vani(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
και ομως υπαρχει.οι περισσοτεροι ανθρωποι κανουν σχεση απλα για να κανουν..υπαρχουν και καποιοι ομως που βρισκουν στον συντροφο τους αυτο που θελουν,και δεν ψαχνουν το κατι παραπανω.
Αυτο ειναι το καλυτερο... και αμα εισαι πραγματικα συνδεδεμενος με τον συτροφο σου χρησιμοποιεις ολους τους αλλους σαν αξεσουαρ. Βεβαια εμενα με χωρισε γκομενος απλα επειδη βρηκε ενα δονητη στο συρταρι μου... φαντασου να ηθελα και μια πουτανα στην μεση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Αυτο ειναι το καλυτερο... και αμα εισαι πραγματικα συνδεδεμενος με τον συτροφο σου χρησιμοποιεις ολους τους αλλους σαν αξεσουαρ. Βεβαια εμενα με χωρισε γκομενος απλα επειδη βρηκε ενα δονητη στο συρταρι μου... φαντασου να ηθελα και μια πουτανα στην μεση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


μπορει να φοβηθηκε οτι θα τον χρησιμοποιησεις σε αυτον :2funny:
 

Vani(1)

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2011
Μηνύματα
98
Like
0
Πόντοι
0
μπορει να φοβηθηκε οτι θα τον χρησιμοποιησεις σε αυτον :2funny:

Μπορει... αλλα αν οι αντρες ηταν πιο ανοιχτομυαλοι δεν θα ειχαν αντιρρηση για λιγο  prostate massaging... Aλλωστε τεχνικα το ευχαριστιουνται πιο πολυ απο εμας
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Αυτο ειναι το καλυτερο... και αμα εισαι πραγματικα συνδεδεμενος με τον συτροφο σου χρησιμοποιεις ολους τους αλλους σαν αξεσουαρ. Βεβαια εμενα με χωρισε γκομενος απλα επειδη βρηκε ενα δονητη στο συρταρι μου... φαντασου να ηθελα και μια πουτανα στην μεση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
το στο καλο τον ηθελες και εσυ τον δονητη ρε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Μπορει... αλλα αν οι αντρες ηταν πιο ανοιχτομυαλοι δεν θα ειχαν αντιρρηση για λιγο  prostate massaging... Aλλωστε τεχνικα το ευχαριστιουνται πιο πολυ απο εμας

καλα...αυτο στην ελλαδα μπορει να περασουν και 50 χρονια για να γινει ευρεως αποδεκτο :P
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.899
Πόντοι
266
για ποσο καιρο?
και εξαρταται τι εννοεις παραπανω.... δεν μιλαω για συναισθηματικη ολοκληρωση αλλα για σεξουαλικη....δεν γνωριζω πολλους ανθρωπους που για 40 ή 50 χρονια εχουν σταθερη σεξουαλικη ζωη....συναισθηματικη μπορει να εχουν αλλα η μονογαμια δεν ειναι αυτο....ακομα και οι παππουδες μας και οι προπαππουδες μας στις τανες πηγαιναν μια στο τοσο...ξυπνησαμε ξαφνικα και αποφασισαμε οτι υπαρχει "μονογαμια"? ενα κατασκευασμα του χριστιανισμου ειναι η μονογαμια και τιποτα παραπανω....


...Γειά σου, μουνιτσα. Έτσι σε θέλω. Να διαχέεις τη γνώση που απέκτησες στο Cambridge...Η μονογαμία είναι ΑΝΩΜΑΛΗ κατάσταση για έναν άντρα. Από βιολογικής άποψης, είναι "κυνηγός" και πρέπει να διαχύσει τα γονίδιά του σε πολλές...
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
...Γειά σου, μουνιτσα. Έτσι σε θέλω. Να διαχέεις τη γνώση που απέκτησες στο Cambridge...Η μονογαμία είναι ΑΝΩΜΑΛΗ κατάσταση για έναν άντρα. Από βιολογικής άποψης, είναι "κυνηγός" και πρέπει να διαχύσει τα γονίδιά του σε πολλές...
εσυ εισαι δενγαμικος παντως.
 

Επισκέπτης
Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα(μη ιερόδουλη, φιλη σας, αδερφη σας) ότι έχετε παει με πόρνη?
Πως αντιδρουν?

Επιλογή 1:Ναι, ακομπλεξάριστα ...τόχω καμάρι! :sunglasses:
Επιλογή 2:Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη ... με καταλαβε η γυναικα μου ή με καρφωασανε και ομολογησα
          ως ελαφριντικο. :'(
Επιλογή 3:Οχι, τοχω μυστικό...ετσι είναι ο σωστος ο μπουρδελιάρης.  ;)

Σιγά την εξομολόγηση.
 

erevnitis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Μπορει... αλλα αν οι αντρες ηταν πιο ανοιχτομυαλοι δεν θα ειχαν αντιρρηση για λιγο  prostate massaging... Aλλωστε τεχνικα το ευχαριστιουνται πιο πολυ απο εμας

Εισαι γυναικα ,ή θα ήθελες να ήσουν ?
 

plastic20

Νέο Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2011
Μηνύματα
3
Κριτικές
6
Like
0
Πόντοι
0
ενταξυ ρε παιδες σιγα μη δωσουμε και λογαριασμο τι κανουμε
 

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Αυτο ειναι το καλυτερο... και αμα εισαι πραγματικα συνδεδεμενος με τον συτροφο σου χρησιμοποιεις ολους τους αλλους σαν αξεσουαρ. Βεβαια εμενα με χωρισε γκομενος απλα επειδη βρηκε ενα δονητη στο συρταρι μου... φαντασου να ηθελα και μια πουτανα στην μεση  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Aυτο τωρα μου διαβαζεται καπως..... δεν ξερω....
Ειναι κακο να εχει η γυναικα η ο ανδρας καποια ''ερωτικα παιχνιδια'' ?  :think:

Αυτο ειναι στενοκεφαλια νομιζω.... :S
 

panourgos

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2007
Μηνύματα
759
Like
6
Πόντοι
6
εγω οταν το ειπα .... γλεντια , χαρες , πανυγιρια ,
αλλο να σας το λεω και αλλο να το βλεπατε .....




μου ξανακαθησε μετα απο ενα μηνα      χαχαχαχαχαχαχα
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
για ποσο καιρο?
και εξαρταται τι εννοεις παραπανω.... δεν μιλαω για συναισθηματικη ολοκληρωση αλλα για σεξουαλικη....δεν γνωριζω πολλους ανθρωπους που για 40 ή 50 χρονια εχουν σταθερη σεξουαλικη ζωη....συναισθηματικη μπορει να εχουν αλλα η μονογαμια δεν ειναι αυτο....ακομα και οι παππουδες μας και οι προπαππουδες μας στις τανες πηγαιναν μια στο τοσο...ξυπνησαμε ξαφνικα και αποφασισαμε οτι υπαρχει "μονογαμια"? ενα κατασκευασμα του χριστιανισμου ειναι η μονογαμια και τιποτα παραπανω....
διαφωνω..ασχετα με θρησκειες ...υπαρχουν ανθρωποι μονογαμικοι ...1 στους 89734927402 ισως αλλα υπαρχυν...
 

loukritia!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2008
Μηνύματα
25.305
Like
14
Πόντοι
366
...Γειά σου, μουνιτσα. Έτσι σε θέλω. Να διαχέεις τη γνώση που απέκτησες στο Cambridge...Η μονογαμία είναι ΑΝΩΜΑΛΗ κατάσταση για έναν άντρα. Από βιολογικής άποψης, είναι "κυνηγός" και πρέπει να διαχύσει τα γονίδιά του σε πολλές...
γεια σου ανατολακο!!!ολα καλα?

φτανει με τις ευγενειες! :2funny:


απο που προκυπτει αυτο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom