Νέα

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε πάει με πόρνη; Πώς αντιδρούν;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα edwkaigw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 342
  • Εμφανίσεις 20K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Έχετε ομολογήσει ποτέ σε γυναίκα ότι έχετε παει με πόρνη?Πως αντιδρουν?

  • Ναι, ακομπλεξάριστα

    Ψήφοι: 118 48,2%
  • Ναι, γιατι δεν είχα αλλη επιλογη

    Ψήφοι: 19 7,8%
  • Οχι, τοχω μυστικό.

    Ψήφοι: 108 44,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    245

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Είναι πολύ προσωπικό αυτό το θέμα.Αν το πεις,θα το πεις σε κάποιον άνθρωπο που τον θεωρείς πραγματικά δικό σου και τον εμπιστεύεσαι.Είτε είναι άντρας είτε είναι γυναίκα.Και να επεκταθώ και λιγάκι,αποκλείνοντας λιγάκι από το θέμα.Εγώ είχα μια μακροχρόνια σοβαρή σχέση για τρια χρόνια.Κατά την διάρκεια της σχέσης,δεν διανοήθηκα να πάω σε μπουρδέλο όχι από κανένα αίσθημα δικαίου και ηθικής, αλλά γιατί πραγματικά ήμουν καλυμένος και συναισθηματικά και ερωτικά-σεξουαλικά και βέβαια της είχα πει ότι είχα καταφύγει πολλές φορες στον αγοραίο έρωτα.Το πήρε μια χαρά και ποτέ δεν μου έδειξε να πειράζεται από αυτό.Το θεωρώ όμως μαλακία να είσαι με μια κοπέλα και παράλληλα να πηγαίνεις και με άλλες επί πληρωμής.Είναι μαλακία περισσότερο προς τον εαυτό σου.Σα να κοροιδεύεις τον εαυτό σου.Δυστυχώς έτσι όπως έχει γίνει πια η ζωή και με τη νοοτροπία που επικρατεί στις περισσότερες γυναίκες, είναι πιο φθηνό και ΠΟΛΥ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΨΥΧΟΦΘΟΡΟ όταν δεν έχεις ταίρι και είσαι ελεύθερος, να πας με μια πουτάνα για να ικανοποιήσεις τις σαρκικές και βιολογικές σου ανάγκες.Και πιο έντιμο πιστεύω.
Η διαφορά ενός άντρα και μιας γυναίκας όταν θέλει να σβύσει τις κάβλες του/της είναι πως ο άντρας τις περισσότερες φορές θα ζημιώσει το πορτοφόλι του, ενώ η γυναίκα μάλλον θα πουλήσει κάτι από την ψυχή της.
Πάντως είναι και επιστημονικά αποδεδειγμένο ότι ο άντρας έχει ανάγκη περισσότερες φορές το σεξ από την γυναίκα.Είναι στην φύση μας.

σορρυ φιλε, δε συμφωνω.....
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
θα την πειραξει που πηγες με επαγγελματια γιατι δεν μπορει να καταλαβει οτι οι ανδρες πηδανε μονο για την καβλα τους και οχι απο συναισθημα. Στα δικα της ματια φαινεσαι τερας. Και πεφτεις και στην εκτιμηση της οποτε μονο θα χασεις αν το πεις...

ναι, οι γυναικες γαμιουνται μονο οταν ειναι ερωτευμενες....καλα, με αυτο το πλευρο να κοιμαστε..... :dancing:
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Νομίζω οτι στα αγορια που κυκλοφορουν εδω μεσα αρεσει να επικρατει ενος ειδους omerta.Και ειναι πολυ φυσικο μια και αυτο το "χομπυ"οφείλει και μέρος της γοητείας του σε αυτη ακριβώς την κρυψίνια.Εγω προσωπικα ισως να ζηταγα να παρω ματι αλλα η δική μου ζωη ειναι μια αλλη ιστορια.Αγορια καλό ειναι να μην λετε τιποτα μονο και μονο γιατι δίνετε ενα πολυ ισχυρο οπλο στον "εχθρο" για τον επομενο καυγα.

αμα το χρησιμοποιησει ως οπλο, μαλλον την πουτανα την εχουμε στο σπιτι μας....
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Λοιπον μπηκα σε αυτο το σαιτ γιατι μου αρεσει να βλεπω τσοντες και γενικα με φτιαχνει αυτη η μπουρδελοκατασταση,Πιθανα να ειμαι μια καταπιεσμενη MILF αλλα thats life και ο αναμαρτητος πρωτος τον λιθο.Δεν ειμαι του επαγγελματος αν και με φτιαχνει η ιδεα της εκδιδόμενης επι χρήμασι γυναικός.Αυτα.
Α και ενας απο τους λογους που ειμαι εδω ειναι γιατι γουσταρω την ειλικρίνια μεταξύ σας και οχι τις υποκρισίες που επικρατούν σε αλλα forum.

οκ και γιατι δε θες να υπαρχει και ειλικρινεια στις ερωτικες σχεσεις μεταξυ συντροφων?
 

requiem4ad

Μέλος
Εγγρ.
21 Απρ 2007
Μηνύματα
68
Κριτικές
5
Like
0
Πόντοι
0
Και για να ξεφευγουμε απο τα off-topic  :offtopic:: Το εχω "ομολογησει" και σε κοπελα απο την παρεα αλλα και στην κοπελα μου και η αντιδραση ηταν ιδια!!
"Καλα ε ...το ξερα οτι εισαι πορνιαρης και ανωμαλαρα" ... και μετα αρχισαν οι ερωτησεις πως ηταν αν ηταν καλη η ταναπου  :knockinb:, αν μαρεσε  :cum:, τι λεγατε  :blahblah1:, ποσο πηγε  :jerking:και αλλες "καυτες" λεπτομερειες. Σιγουρα παντως τα σχολια και η περιεργεια δεν περιειχαν αηδια η απαξιωση. Περιττο δε να πω πως και με τις 2 προαναφερθεισες εχουμε παει σε τζαδικα ουκ ολιγες φορες. Δεν ξερω τι παιζει αλλα τελικα δεν ειναι ολες και τοσο κομπλεξικες.
:rockon:

Τα λεμε
 

Επισκέπτης
δεν εχω διαβασει ολο το θρεντ αλλα θελω να πω οτι δεν ειναι ολα τα θεματα για να τα συζηταμε, δεν σε κανει πιο ειλικρινη το να βαλεις σε δυσκολη θεση τη σχεση σου οπως δεν μιλαμε για τις προιν μας ετσι δεν ανοιγουμε χαρτια που πληγωνουν. Εκτως και αν καποιος θελει να μου πει οτι γουσταρει ν'ακουει πως γαμιοταν η γκομενα-κοπελα-γυναικα του με τον καθε προιν
 
OP
OP
edwkaigw

edwkaigw

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
115
Κριτικές
8
Like
1
Πόντοι
1
Εμένα παντως μου κανει εντυπωση πως και αυτες που σοκαρονται αλλα και αυτες που οχι ρωτανε μετα για λεπτομεριες... εμενα οταν κατι μου προκαλει απεχθεια δεν ρωταω λεπτομεριες...
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Εγώ και σε φίλους μου που το έχω πει...το παίζουν και καλά παρθένες!
"Καλά, δε σιχαίνεσαι?" μου λένε "εγώ δεν πάω σε πουτάνες" και λένε ιστορίες σαν λιγούρια για διάφορες γκόμενες που γαμάνε, ή ότι τους γουστάρουν...
Να δείτε οι άντρες πόσο κομπλεξικοί είμαστε....
Σταδιαλα...
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
ναι, οι γυναικες γαμιουνται μονο οταν ειναι ερωτευμενες....καλα, με αυτο το πλευρο να κοιμαστε..... :dancing:
Ναι, αν δεν ειναι πουτανες γαμιουνται μονο οταν ειναι ερωτευμενες και βρισκονται σε σχεση.
Αλλιως δεν το κανουν για ψυλλου πηδημα. Εχεις δει πολλες γυναικες να την πεφτουν σε αντρες μονο για γαμησι?
Ποσες ερωτικες αγγελιες εχεις δει απο γυναικες που δεν ειναι επαγγελματιες να ζητανε σεξ απο ανδρα?
Για πες μου?
 

jo145

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Ιουν 2010
Μηνύματα
18.417
Κριτικές
69
Like
18
Πόντοι
1.246
Εγώ και σε φίλους μου που το έχω πει...το παίζουν και καλά παρθένες!
"Καλά, δε σιχαίνεσαι?" μου λένε "εγώ δεν πάω σε πουτάνες" και λένε ιστορίες σαν λιγούρια για διάφορες γκόμενες που γαμάνε, ή ότι τους γουστάρουν...
Να δείτε οι άντρες πόσο κομπλεξικοί είμαστε....
Σταδιαλα...


Σταδιαλα κι ακομη ποιο περα  :cheesy: γιαυτο δε παω με αντρες εγω , ολοι μαλακες ειναι  :dancing:
 

SANIM

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2006
Μηνύματα
8.061
Κριτικές
10
Like
1.397
Πόντοι
2.537
οταν ειπα,πριν πολλα πολλα χρονια,στην τακτικη μου πουτανιτσα οτι παντρευομαι,μου εκοψε την καλημερα.... :2funny: :2funny: :2funny:
 

Warkas

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
551
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
6
Ναι, αν δεν ειναι πουτανες γαμιουνται μονο οταν ειναι ερωτευμενες και βρισκονται σε σχεση.
Αλλιως δεν το κανουν για ψυλλου πηδημα. Εχεις δει πολλες γυναικες να την πεφτουν σε αντρες μονο για γαμησι?
Ποσες ερωτικες αγγελιες εχεις δει απο γυναικες που δεν ειναι επαγγελματιες να ζητανε σεξ απο ανδρα?
Για πες μου?

Ναι. Έτσι είναι. Για να πηδηχτεί μια γυναίκα με έναν άντρα, θέλει να νιώσει κάτι γι' αυτόν. Να τον γνωρίσει πρώτα και να δει τι είδους χαρακτήρας είναι. Το μυαλό της είναι λαβύρινθος. Ανούσια βέβαια, αλλά έτσι λειτουργεί στις γυναίκες. Η γυναίκα ψάχνει ευρύτερο πακέτο και όχι μόνο τη σεξουαλική ηδονή από έναν άντρα.  
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
αν πεις σε γκομενα πως πας με πουτανες
θα μειωθει η εικονα σου.... γιατι καλως η κακως
τα συγχρονα μαλακιστηρια... δεν την βλεπουν την ζωη πιο πρακτικα
σε στυλ.... ελα θελω να γαμησω πηγαινω και τελειωσε...
οι πιο πολλες νομιζουν πως ειμαστε τυποι που περιμενουμε
τον μεγαλο ερωτα για να πηδηξουμε και πως δεν πρεπει να παμε
σε αυτα γιατι δεν ειναι σικ και γιατι θα κολλησουμε μικροβια
με λιγα λογια? αν θελετε γκομενα σαν την σκορδα η την τσιμτσιλη σε τετοιο
στυλακι ελλεινιδα πρεπει να ειστε φλωρακια και χωρις αποψη παρτε το χαμπαρι  :grin:
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ψευτοσικ τυπος... δηθεν ηρεμη δυναμη (αλλα επι της ουσιας θα κανεις αυτα που θα λεει η γκομενα)
αυτη θα λεει στους εξω πως εισαι ηρεμη δυναμη και πιπες τετοιες....
θα πρεπει να ακολουθεις τις μοδες και τις παπαριες να βγαινεις απο εδω να βγαινεις απο εκει
γενικα τυποι μην το σκαλιζουμε οσο και να θελει να το παιξει αισιοδοξος καποιος
μολις βγει εξω και δει τι παιζει απο πραγματικη πλεον πλευρα θα αναθεωρησει πολυ γρηγορα.
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
Οπως το παρει κανεις.....

μην νομιζετε και οι γυναικες κερατονουν  :zfuck:
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Οπως το παρει κανεις.....

μην νομιζετε και οι γυναικες κερατονουν  :zfuck:

η επιτυχια σημερα δεν ειναι να βρεις γκομενα
επειδη θα γινεις οπως θελει η γκομενα η οπως επιτασσει η μοδα.
(Θα ξοδεψεις πολυ πραμα μεχρι να το πετυχεις αυτο πχ χρηματα , ρουχα , εξοδους , χρονο κτλπ)
Η επιτυχια ειναι να βρεις καλη γκομενα με τους λιγοτερους δυνατους πορους.
Δεν ξερω αν αυτο γινεται ή υλοποιειται αλλα εγω τουλαχιστον ετσι θα το κανω
και αν δεν πετυχει τουλαχιστον θα ξερω πως δεν κερδισα μεν αλλα δεν εχασα και ποτε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
η επιτυχια σημερα δεν ειναι να βρεις γκομενα
επειδη θα γινεις οπως θελει η γκομενα η οπως επιτασσει η μοδα.
(Θα ξοδεψεις πολυ πραμα μεχρι να το πετυχεις αυτο πχ χρηματα , ρουχα , εξοδους , χρονο κτλπ)
Η επιτυχια ειναι να βρεις καλη γκομενα με τους λιγοτερους δυνατους πορους.
Δεν ξερω αν αυτο γινεται ή υλοποιειται αλλα εγω τουλαχιστον ετσι θα το κανω
και αν δεν πετυχει τουλαχιστον θα ξερω πως δεν κερδισα μεν αλλα δεν εχασα και ποτε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Καλο ειναι να κανεις κατι που δεν κανει η μαζα....  ;) ;)

εκατομμυρια κοσμος εχει σχεση και κοπελα η αντιστοιχα τα αγορια...

η επιλογη της πουτανας,στριπτιτζου,call girl ειναι ενας ξεχωριστος τροπος ζωης ο οποιος σπαει αυτην την μονοτονια της μαζας...

και σε τι λενε τα κλασικα....
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
η επιτυχια σημερα δεν ειναι να βρεις γκομενα
επειδη θα γινεις οπως θελει η γκομενα η οπως επιτασσει η μοδα.
(Θα ξοδεψεις πολυ πραμα μεχρι να το πετυχεις αυτο πχ χρηματα , ρουχα , εξοδους , χρονο κτλπ)
Η επιτυχια ειναι να βρεις καλη γκομενα με τους λιγοτερους δυνατους πορους.
Δεν ξερω αν αυτο γινεται ή υλοποιειται αλλα εγω τουλαχιστον ετσι θα το κανω
και αν δεν πετυχει τουλαχιστον θα ξερω πως δεν κερδισα μεν αλλα δεν εχασα και ποτε  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Ξερω φιλαρακι,που "το εχει"  πολυ με τις γκομενες,που οταν βγαινει με γκομενες,πληρωνουν συνηθως αυτες!!!Μαγκια του!!Το εχω δει με τα ματια μου!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom