Νέα

Έχετε κάνει SEX με κάποιον/α που γνωρίσατε από το internet; Και από ποιά site;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mandrake999
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 145K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

poytsoskampilo

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2016
Μηνύματα
169
Κριτικές
2
Like
389
Πόντοι
21
απο τα 10 ραντεβου τα 9 ηταν σεξ
 

Mina69

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2020
Μηνύματα
15
Like
5
Πόντοι
0
Σε περιοχές που υπάρχουν ξένες, tinder μόνο.. πολύ εύκολα
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
27
Like
86
Πόντοι
0
Για μένα το μπου είναι το Έβερεστ ανάμεσα σε σάιτ των γνωριμιών. Μπορεί να μη βλέπεις το πρόσωπο ωστόσο διακρίνεται καλύτερα ο χαρακτήρας
Σωστό ρε Mantw, όμως, κακά τα ψέματα, το πρώτο πράγμα που θα σε τραβήξει σε έναν άνθρωπο, εκείνα τα πρώτα δευτερόλεπτα που θα τον δεις, είναι να σου κάνει εκείνο το "κλικ" η εμφάνιση του. Δε συμφωνείς;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Σωστό ρε Mantw, όμως, κακά τα ψέματα, το πρώτο πράγμα που θα σε τραβήξει σε έναν άνθρωπο, εκείνα τα πρώτα δευτερόλεπτα που θα τον δεις, είναι να σου κάνει εκείνο το "κλικ" η εμφάνιση του. Δε συμφωνείς;
Έτσι είναι,σε γνωριμία για σεξ η εμφάνιση κυρίως είναι που μετράει. Ωστόσο μέσα από τα σχόλια και την προσωπική συνομιλία θα σχηματίσω μια εικόνα. Αν είναι θετική και έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη μου τότε θα προχωρήσω για συνάντηση.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Το bou. Com πιάνεται ;;;? Έχω πηδήξει πάνω από 100?
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
27
Like
86
Πόντοι
0
Έτσι είναι,σε γνωριμία για σεξ η εμφάνιση κυρίως είναι που μετράει. Ωστόσο μέσα από τα σχόλια και την προσωπική συνομιλία θα σχηματίσω μια εικόνα. Αν είναι θετική και έχει κερδίσει την εμπιστοσύνη μου τότε θα προχωρήσω για συνάντηση.
Σύμφωνοι.
Παρόλα αυτά, συνεχίζω να πιστεύω ότι η εμφάνιση κρίνει τα πρώτα δευτερόλεπτα. Και τα πρώτα δευτερόλεπτα κρίνουν πολλά για το τι θα γίνει μετά. Έτσι δουλεύει ο εγκέφαλος μας.

Να "συστηθώ" κιόλας μιας και δεν το έχω κάνει: η δικιά μου απάντηση στο ερώτημα του συγκεκριμένου νήματος είναι: Όχι. Γιατί; Μα για τον ίδιο λόγο που δεν έχω κερδίσει ποτέ το Τζόκερ. Αφού δεν παίζω Τζόκερ, πώς να κερδίσω;

Δεν έχω, ούτε είχα ποτέ παρουσία σε fb, insta, tinder, Badoo, bumble, doobiedoobiedoo κλπ. Γιατί; Ίσως να είμαι πιο old school από ότι πίστευα. Πάντως είμαι εκτός από όλη αυτή την ιστορία και δε φαίνεται να αλλάζει αυτό. Αυτά.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Mantw

Mantw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.055
Like
1.881
Πόντοι
216
Σύμφωνοι.
Παρόλα αυτά, συνεχίζω να πιστεύω ότι η εμφάνιση κρίνει τα πρώτα δευτερόλεπτα. Και τα πρώτα δευτερόλεπτα κρίνουν πολλά για το τι θα γίνει μετά. Έτσι δουλεύει ο εγκέφαλος μας.

Να "συστηθώ" κιόλας μιας και δεν το έχω κάνει: η δικιά μου απάντηση στο ερώτημα του συγκεκριμένου νήματος είναι: Όχι. Γιατί; Μα για τον ίδιο λόγο που δεν έχω κερδίσει ποτέ το Τζόκερ. Αφού δεν παίζω Τζόκερ, πώς να κερδίσω;

Δεν έχω, ούτε είχα ποτέ παρουσία σε fb, insta, tinder, Badoo, bumble, doobiedoobiedoo κλπ. Γιατί; Ίσως να είμαι πιο old school από ότι πίστευα. Πάντως είμαι εκτός από όλη αυτή την ιστορία και δε φαίνεται να αλλάζει αυτό. Αυτά.
Αποτελείς εξαίρεση και αποτελείς είδος υπό εξαφάνιση. Πιο εύκολο είναι να δημιουργήσεις φιλικό κλίμα γνωριμίας διαδικτυακά. Εγώ διστάζω να ανταποκριθώ στο φλερτ έξω. Την πάτησα για τα καλά και φοβάμαι πλέον.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.787
Πόντοι
3.656
Αν εισαι ελευθερος και βγεις εκει εξω, τροπους και μια αξιοπρεπη εμφανιση να εχεις δεν εχεις
αναγκη ουτε δικτυο ουτε τιποτα.

Και να τα'χεις αυτά,πού ακριβώς να βγεις;Να μιλάς σε όποια βλέπεις στο δρόμο;Είπαμε,αν είσαι πιτσιρικάς και μιλάς σε συνομήλικες,μπορείς να τσιμπήσεις καμία.Αλλά μεγαλύτερος δεν γίνεται.Εκτος αν σ΄'ενδιαφέρουν και 100κιλες,200κιλες που εκεί όλο και κάποια θα σου κάτσει
 

perseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2006
Μηνύματα
2.069
Κριτικές
7
Like
3.812
Πόντοι
736
Εγω είχα κάποιες επιτυχίες μέσα από το adult και το kane sex (πάνε 8-10 χρόνια) για sex αλλά δεν το κυνηγούσα φούλ. Από το OKIM όμως το περιοδικό και το text του Star είχα τις περισσότερες. Άλλες εποχές άλλες διαδικασίες.
Κάθε εποχή έχει τα δικά της γνωρίσματα !!!
 
Εγγρ.
27 Νοε 2021
Μηνύματα
27
Like
86
Πόντοι
0
Αποτελείς εξαίρεση και αποτελείς είδος υπό εξαφάνιση. Πιο εύκολο είναι να δημιουργήσεις φιλικό κλίμα γνωριμίας διαδικτυακά. Εγώ διστάζω να ανταποκριθώ στο φλερτ έξω. Την πάτησα για τα καλά και φοβάμαι πλέον.
Ίσως να έχεις δίκιο. Από την άλλη εγώ διστάζω να το ψάξω διαδικτυακά. Η όλη διαδικασία ενέχει ένα είδος "εμπορευματοποίησης" το οποίο με απωθεί. Να βγάλω φωτογραφίες τη μούρη μου, να γράψω πέντε πράγματα για μένα, αλλά πέντε για αυτή που ψάχνω και να ανέβω στο ράφι του διαδικτυακού σούπερ μάρκετ ελπίζοντας ότι κάποιος θα με διαλέξει. Δε ξέρω. Κάτι με χαλάει. Πιο εύκολα θα πήγαινα σε γραφείο συνοικεσίων παρά σε διαδικτυακή πλατφόρμα. Από την άλλη, ίσως απλά να είμαι άλλος ένας δεινόσαυρος προς εξαφάνιση, όπως λες κι εσύ.
 

theots81

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2015
Μηνύματα
491
Κριτικές
1
Like
888
Πόντοι
81
Εξαρτάται όλο αυτό και από το που μένεις. Εννοώ Αθήνα ή επαρχία...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom