Νέα

Έχετε κάνει ποτέ fisting σε γκόμενα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα goustarwnaxunw
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 48
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
981
Like
3.146
Πόντοι
446
Έχετε κάνει ποτέ fisting σε κανονική κοπέλα? Πιστεύεται το γουστάρουν όλες οι γκόμενες, αρκεί να είναι ανοιχτές (και κυριολεχτικά, και μεταφορικά) σε αυτό?

Χθες έκανα fisting για πρώτη φορά στη ζωή μου σε μια χοντρούλα, την οποία αφού την ξεμούνιασα με την τεράστια ψωλή μου (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του bou :grouphug: εαν δεν είχα τεράστια πούτσα?), στον δεύτερο γύρω της λέω είμαι κουρασμένος για φουλ γαμήση, θέλω απλά να αλληλογλυφόμαστε, και να χύσουμε έτσι...ενω της έγλυφα το μουνάκι και τις έβαζα δάχτυλο, μου έλεγε θέλω και άλλα δάχτυλα, και άλλα, και άλλα, και κατέληξα να της έχω βάλει όλη μου την γροθιά, και να "ρίχνω μπουνιες" μέσα στο μουνάκι της και αυτή να κοντεύει να τρελαθεί από καύλα...ταυτόχρονα της έγλυφα και την κωλοτρυπίδα, μετά τις έβαλα και 3 δάχτιλα στον κώλο, αλλά πονούσε πολύ για να της κάνω fiting και στην κωλάρα

Τύποι τελικά οι χοντρούλες είναι τοπ στο γαμήση
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.036
Κριτικές
63
Like
7.783
Πόντοι
4.766
Χοντρούλα τέτοια φάση τυπε?
 

Συνημμένα

  • images (2).jpeg
    images (2).jpeg
    6,8 KB · Εμφανίσεις: 54

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
εγω μια φορα που ειχα βρεθει κατα λαθος στην Αγια Πετρουπολη απο αυτη τη δουλεια ηταν, ειχε ερθει το Μαρακι για να βαλει βενζινα, λεω κατσε να της βαλω αμολυβδη. Ξεκιναω βγαζω την ταπα απο το ρεζερβουαρ της και χωνω μεσα τη μανικα, παταω λεβιε βλπεω χωραγε κι αλλο, με λιγο γρασσο που ειχα προχειρο αρχισα να μπαινω σιγα σιγα πρωτα εβαλα τα χερια μεσα μετα μπηκα ολοκληρος φυσικια εβγαλα τα παπουτσια λογω θρησκειας αλλα μου κανει και τα παπουτσια θελω μεσα οποτε εβαλα ενα ζεβγαρι γαλοτζες πριν μπω ειχε υγρασια μεγαλη που ελεγε και ο αειμνηστος Τολης Βοσκοπουλος, ζωη να εχει το Μαρακι ειχε το πιο στενο μουνι σε ολο το μαιευτηριο οπως μου ειπε, το διαπιστωσα βεβαια διοτι οταν μπηκα ολος μεσα ειχε κουμπια σαν ασανσερ, λεω να πατησω κανενα να δουμε τι κολπο εχει εγκαταστησει ο ΠΑπανικολαου αν θυμαμαι καλα μαιευτικη. Λιγο πιο περα ειδα το σκηλο του Διαμαντη, λεω σε καλο δρομο ειμαστε για τις Αλπεις μπηκα να κοψω εντελβαις. Ο σκυλος γαβγισε. Ο Κατμαν λιγο πιο περα μου λεει βουλωσαν εδω οι αποχετευσεις αγαλμωνας. Λεω καλα, κατσε να παρω τον αχορταγο τηλεφωνο, ευτυχως ειχε ρεσεψιον της λεω πιακω ενα βαρυ διπλο σκετο και τον αχορταγο στο τελεφων.
Ο αντρας της Μαριας ειναι κομμουνιστης απο κατι χωρια της Ηπειρου, ολα ειναι δυνατα τη σημερον ημερα γιναναι οι βλαχοι κομμουνιστες μαλλον απο τα γιδια επειδη μετρανε στη νυχτα το κοπαδι μην το κομμουνισει καννας αλλος. Ετσι και για αυτο πηρε γυναικα αυτη με παπα, επειδη εχει μουνακι στενο κομμουνιστικο, κοινοχρηστο δλδ ολοι οι καλοι χωρανε.
Παραπεταμενα στο κομμοδινο βρηκα τα εισιτηρια για Αγια Πετρουπολη, λεω παω να αναψω ενα κερι στη μεγαλοχαρη στην Τηνο και μετα καπακια στο αντρο του Λενιν, αλλωστε χωρις κομμουνισμο πουτανες δε θα υπηρχαν.
Μιλαμε στενομουνα, στην ανταποκριση βρηκα και κατι φιλους που την πηδαγαμε μαζι ενα πρωι στο κοτερο, λεω Πετρο εχεις τα κλειδια της Μερσεντες? μου απαντησε με ενα μουγκρητο, ευτυχως βρηκα την εξοδο ειχε φωτεινη ενδειξη εξιτ και βγηκα εδω. Μιλαμε για πολυ στενη τρυπα, ο Χαρδαβελλας ειναι μεσα και ψαχνει το Ανεξηγητο.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
πιασε τρια λιτρα ρακι, απακι, μια ποικιλια και μια σαλατα
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ωστε ετσι λοιπον κυριε Πετρο
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
ειμαι ρομαντικος, πως να το κανουμε; μου λεει θελω να δοκιμασω μια ποδοσφαιρικη ομαδα, λεω οκ μπες στα ποδυτηρια στη ζουλα και δοκιμαζε εναν εναν αλλωστε δεν τους πληρωνω σεντ, μηπως δουν χαρα. το τι εγινε δεν το περιγραφω τωρα θα βγουμε οφτοπικ, κανε αλλο θεμα με γκανγκ μπαγκ.
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
παναγιοτατε ο λογος σε εσας!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

:priest::priest::priest::priest:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Εχω φτάσει κοντά (4 δάχτυλα) αλλα ολο το χέρι δν το εβαλα. Το μωράκι όμως το ζητάει οπότε θα γίνει
 

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.464
Πόντοι
3.296
Το χω κάνει σε εφοριακό μουνάρα που ήλθε να ελέγξει τα βιβλία μου
Είχα και μια λογίστρια τότε και τις πήρα και τις δύο παρτουζα.
Φοβερή η εφοριακός έκανε τρομερό τσιμπούκι.
Θυμάμαι ενώ με τσιμπουκωνε από την ηδονή κρατούσα κάτι τιμολόγια και τα εσκιζα...τα κάνα μπάλες,τα φύτευα στο κωλαντερο της και της τα πάτωνα βαθειά με fisting...κατάλαβα τι πάει να πει Φαρδος Πρωκτικης Ανασκαφης(ΦΠΑ) στην πράξη...:headbang2:
Η εφοριακός στο τέλος πήρε τα χυσια μου με λυσα στο στόμα της και μου δώσε μέρος τους πίσω με γλωσσοφιλο ως επιστροφη φόρου...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
2
Like
20.908
Πόντοι
6.236
Το χω κάνει σε εφοριακό μουνάρα που ήλθε να ελέγξει τα βιβλία μου
Είχα και μια λογίστρια τότε και τις πήρα και τις δύο παρτουζα.
Φοβερή η εφοριακός έκανε τρομερό τσιμπούκι.
Θυμάμαι ενώ με τσιμπουκωνε από την ηδονή κρατούσα κάτι τιμολόγια και τα εσκιζα...τα κάνα μπάλες,τα φύτευα στο κωλαντερο της και της τα πάτωνα βαθειά με fisting...κατάλαβα τι πάει να πει Φαρδος Πρωκτικης Ανασκαφης(ΦΠΑ) στην πράξη...:headbang2:
Η εφοριακός στο τέλος πήρε τα χυσια μου με λυσα στο στόμα της και μου δώσε μέρος τους πίσω με γλωσσοφιλο ως επιστροφη φόρου...
:2funny::2funny::2funny:
Ρε συ Trouba, ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ!!
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.888
Κριτικές
20
Like
26.798
Πόντοι
8.346
Το χω κάνει σε εφοριακό μουνάρα που ήλθε να ελέγξει τα βιβλία μου
Είχα και μια λογίστρια τότε και τις πήρα και τις δύο παρτουζα.
Φοβερή η εφοριακός έκανε τρομερό τσιμπούκι.
Θυμάμαι ενώ με τσιμπουκωνε από την ηδονή κρατούσα κάτι τιμολόγια και τα εσκιζα...τα κάνα μπάλες,τα φύτευα στο κωλαντερο της και της τα πάτωνα βαθειά με fisting...κατάλαβα τι πάει να πει Φαρδος Πρωκτικης Ανασκαφης(ΦΠΑ) στην πράξη...:headbang2:
Η εφοριακός στο τέλος πήρε τα χυσια μου με λυσα στο στόμα της και μου δώσε μέρος τους πίσω με γλωσσοφιλο ως επιστροφη φόρου...
Τα σκαμπό μου και τα αρχιδια μου.
Τι παράσταση εδωσες
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.256
Κριτικές
7
Like
14.028
Πόντοι
3.936
Έχετε κάνει ποτέ fisting σε κανονική κοπέλα? Πιστεύεται το γουστάρουν όλες οι γκόμενες, αρκεί να είναι ανοιχτές (και κυριολεχτικά, και μεταφορικά) σε αυτό?

Χθες έκανα fisting για πρώτη φορά στη ζωή μου σε μια χοντρούλα, την οποία αφού την ξεμούνιασα με την τεράστια ψωλή μου (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του bou :grouphug: εαν δεν είχα τεράστια πούτσα?), στον δεύτερο γύρω της λέω είμαι κουρασμένος για φουλ γαμήση, θέλω απλά να αλληλογλυφόμαστε, και να χύσουμε έτσι...ενω της έγλυφα το μουνάκι και τις έβαζα δάχτυλο, μου έλεγε θέλω και άλλα δάχτυλα, και άλλα, και άλλα, και κατέληξα να της έχω βάλει όλη μου την γροθιά, και να "ρίχνω μπουνιες" μέσα στο μουνάκι της και αυτή να κοντεύει να τρελαθεί από καύλα...ταυτόχρονα της έγλυφα και την κωλοτρυπίδα, μετά τις έβαλα και 3 δάχτιλα στον κώλο, αλλά πονούσε πολύ για να της κάνω fiting και στην κωλάρα

Τύποι τελικά οι χοντρούλες είναι τοπ στο γαμήση

Ξαναμπήκες μετά ή θα την γαμάς μόνο με το χέρι;
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.766
Πόντοι
2.306
Έχετε κάνει ποτέ fisting σε κανονική κοπέλα? Πιστεύεται το γουστάρουν όλες οι γκόμενες, αρκεί να είναι ανοιχτές (και κυριολεχτικά, και μεταφορικά) σε αυτό?

Χθες έκανα fisting για πρώτη φορά στη ζωή μου σε μια χοντρούλα, την οποία αφού την ξεμούνιασα με την τεράστια ψωλή μου (πως αλλιώς θα ήμουν μέλος του bou :grouphug: εαν δεν είχα τεράστια πούτσα?), στον δεύτερο γύρω της λέω είμαι κουρασμένος για φουλ γαμήση, θέλω απλά να αλληλογλυφόμαστε, και να χύσουμε έτσι...ενω της έγλυφα το μουνάκι και τις έβαζα δάχτυλο, μου έλεγε θέλω και άλλα δάχτυλα, και άλλα, και άλλα, και κατέληξα να της έχω βάλει όλη μου την γροθιά, και να "ρίχνω μπουνιες" μέσα στο μουνάκι της και αυτή να κοντεύει να τρελαθεί από καύλα...ταυτόχρονα της έγλυφα και την κωλοτρυπίδα, μετά τις έβαλα και 3 δάχτιλα στον κώλο, αλλά πονούσε πολύ για να της κάνω fiting και στην κωλάρα

Τύποι τελικά οι χοντρούλες είναι τοπ στο γαμήση
και εσύ είσαι top στο γαμήση της ελληνικής ορθογραφίας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom