Νέα

Έχεις κλέψει ποτέ τη κοπέλα σου για να πας στις πουτάνες;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 78
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Την κοπέλα σου ειδικα αν ειναι καμμια οικονομηνενη
Η τη συζυγο
Η το γιο κορη
Ξερω ενα τετοιο μαγκα που βρηκε μια πλουσια και την παντρευτηκε Εκεινη σπουδαξε τα παιδια τους κι εκεινο πρωτα τον ζουσε αυτη και μετα ξαλαρφωνε το γιο του με καθε ευκαιρια να πηγαινει στις πουτανες η να τα τρωει με γκομενες.
ΜΑΓΚΑΣ:rockon:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.881
Πόντοι
3.846
Την κοπέλα σου ειδικα αν ειναι καμμια οικονομηνενη
Η τη συζυγο
Η το γιο κορη
Ξερω ενα τετοιο μαγκα που βρηκε μια πλουσια και την παντρευτηκε Εκεινη σπουδαξε τα παιδια τους κι εκεινο πρωτα τον ζουσε αυτη και μετα ξαλαρφωνε το γιο του με καθε ευκαιρια να πηγαινει στις πουτανες η να τα τρωει με γκομενες.
ΜΑΓΚΑΣ:rockon:
Σιχαμενος όπως οποιοσδηποτε άνδρας δεν φοράει παντελόνια για να συνεισφέρει με την αξία του.
Τέτοια άτομα πρέπει να φοράνε φούστα, όπως και όσοι τους υποστηρίζουν.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.174
Κριτικές
16
Like
3.515
Πόντοι
1.446
Την κοπέλα σου ειδικα αν ειναι καμμια οικονομηνενη
Η τη συζυγο
Η το γιο κορη
Ξερω ενα τετοιο μαγκα που βρηκε μια πλουσια και την παντρευτηκε Εκεινη σπουδαξε τα παιδια τους κι εκεινο πρωτα τον ζουσε αυτη και μετα ξαλαρφωνε το γιο του με καθε ευκαιρια να πηγαινει στις πουτανες η να τα τρωει με γκομενες.
ΜΑΓΚΑΣ:rockon:
Έχεις χάσει τις μέρες δικέ μου...:sunglasses:
Αύριο είναι Κυριακή...:wink:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Αμα εχεις πλουσια γυναικα η παιδια γιατι να μην τους τα παιρνεις;
Σιγα.
Ποιος ειπε οτι ο παντελονατος δουλευει για την οικογενεια του;
Ο παντελονατος κανει οτι γουσταρει περα απο κοινωνικες συμβασεις:headbang2:
Παει η εποχη του "ανδρα" του κουβαλητη του δουλου
Ξυπνηστε ρεεε
 

Ακροατής_

Σεβαστός
Εγγρ.
17 Αυγ 2023
Μηνύματα
4.163
Like
3.711
Πόντοι
1.706
Την κοπέλα σου ειδικα αν ειναι καμμια οικονομηνενη
Η τη συζυγο
Η το γιο κορη
Ξερω ενα τετοιο μαγκα που βρηκε μια πλουσια και την παντρευτηκε Εκεινη σπουδαξε τα παιδια τους κι εκεινο πρωτα τον ζουσε αυτη και μετα ξαλαρφωνε το γιο του με καθε ευκαιρια να πηγαινει στις πουτανες η να τα τρωει με γκομενες.
ΜΑΓΚΑΣ:rockon:
Ποτέ δέν τό έχω κάνει αυτό,
αντίθετα μέ έκλεβαν αυτές,γιά νά πηγαίνουν...στό Hondos Center!
 

LION-974

Μέγας
Εγγρ.
19 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.520
Κριτικές
11
Like
3.367
Πόντοι
4.615
Δε μου πάει να κλέψω, με την κυριολεκτική έννοια του όρου, να βάλω χέρι στην τσέπη/ το πορτοφόλι της άλλης για να πάρω λεφτά για κάθε λόγο. Την κλοπή γενικώς δεν τη θεωρώ μαγκιά αλλά κατάντια, και αν έχεις ανάγκη προτιμώ να μου ζητήσεις κάτι και θα στο δώσω.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Ποτέ δέν τό έχω κάνει αυτό,
αντίθετα μέ έκλεβαν αυτές,γιά νά πηγαίνουν...στό Hondos Center!
Α γεια σου.
Το αντιθετο κανεις δε το κραζει.
Δηλαδη ειναι οκ να ζουν με τον ιδρωτα σου γυναικα και παιδια.
Τα κακομαθημενα που τα θελουν ολα ετοιμα.
Αντι να πας να ξοδεψεις τα κερδισμενα σου οπως εσυ γουσταρεις ερχεται η συζυγος και σου λεει "πεσε κυριε εχω αναγκες κι εχω και τα παιδια μας να μεγαλωσω"
Αυτα ειναι αληθινα σιχαματα.
Αυτα ειναι ο εμετος.
Παιδια που θα τα μεγαλωσεις για να κανουν αργοτερα τις δικες τους οικογενειες και να σε εχουν χεσμενο.Μονο σε γιορτες να σε θυμουνται και ουτε.
Ειδατε ομως σε αντιστροφη ρολων πως αντιδρατε.
Για να δουμε κι αλλες αντιδρασεις στο θεμα
:coffee:
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Δε μου πάει να κλέψω, με την κυριολεκτική έννοια του όρου, να βάλω χέρι στην τσέπη/ το πορτοφόλι της άλλης για να πάρω λεφτά για κάθε λόγο. Την κλοπή γενικώς δεν τη θεωρώ μαγκιά αλλά κατάντια, και αν έχεις ανάγκη προτιμώ να μου ζητήσεις κάτι και θα στο δώσω.
Σωστος για την κλοπη.
Χρησιμοποιησα τη λεξη αυτη για να το φερω στο αλλο ακρο.
Δηλαδη μια πληρη αντιστροφη ρολων:οχι ανδρας κουβαλητης αλλα ανδρας αρπαγας των αποκτηματων της γυναικας και των παιδιων τους.
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
.
Γιο ή κορη ?? τυπε τι λες ελεος να κλεψει τα παιδια του καποιος για να τα φαει στις χυσαποθηκες δηλαδη ποσο γελοιος μπορει να ειναι :angry:
Τα παιδια "του" βεβαιως εχουν καθε δικαιωμα να κλεβουν τον ιδρωτα και το μεροκαματο του για να κανουν τα γουστα τους.Εκει ειναι ολα καλα.
Σωστα;
 
OP
OP
troubaman

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.512
Κριτικές
28
Like
10.467
Πόντοι
3.296
Σιχαμενος όπως οποιοσδηποτε άνδρας δεν φοράει παντελόνια για να συνεισφέρει με την αξία του.
Τέτοια άτομα πρέπει να φοράνε φούστα, όπως και όσοι τους υποστηρίζουν.
Ουτε οι ηρωες της ελληνικης επαναστασης φορουσαν παντελονια αρα ακυρος ο παραλληλισμος της ενδυσης με την ανδρεια καποιου.
Ενω στη γυναικα ολα συγχωρουνται επειδη φοραει "φουστα"(που βγαζει γουστα)σωστα;
Καλα λενε...το νινι σερνει καραβι...
Τη δε "ανδρεια" την αναγαγαμε σε "κουβαλημα" για χαρη της γυναικας και των καρπων της...
Για ανθρωπους δηλαδη που σαν γερασουμε ουτε ενα ποτηρι νερο δε θα μας "κουβαλησουν"
 

Μάγος του ΟΖ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2022
Μηνύματα
637
Like
1.374
Πόντοι
206
Τελικά το νήμα σου σαν του "straight story" την ταινία αν θυμάσαι
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
Ενω στη γυναικα ολα συγχωρουνται επειδη φοραει "φουστα"(που βγαζει γουστα)σωστα;
Καλα λενε...το νινι σερνει καραβι...
Τη δε "ανδρεια" την αναγαγαμε σε "κουβαλημα" για χαρη της γυναικας και των καρπων της...
H γυναικα στην κοινωνια δεν εχει εξισωθει με τον αντρα ή μου φαινεται; Κι ομως βλεπω εξω να τρωνε το αγγουρι μονο οι αντρες για να προσφερουν τα παντα σε μια πριγκιπισσα Χυσση. Ενω αυτη θα την κανει καποια στιγμη. Επιλεγοντας καποιον με το απολυτο τιποτα. Χιλιοπαιγμενο εργο. Κι ομως δε βαζουμε μυαλο. Αν σταματουσαν συντονισμενα ολοι οι αντρες να γινονται ρομποτ υπηρεσιων και atm στις γυναικες, για να τους κανουν τα χατηρια. Τοτε δεν θα ειχαν πλεον απαιτησεις Γιατι θα ειχαν δεχτει τη μοιρα τους. Και ετσι ολοι θα γ@μουσαμε με εναν καφε και μια μπιρα. Χωρις να χρειαζεται να δωσεις το νεφρο σου Σαν γνησιος πυρφορος.
 

BIdonistis

Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2023
Μηνύματα
31
Like
48
Πόντοι
0
Στη ζωή ο καθένας κάνει τις επιλογές του. Αν αποφασίσεις να κάνεις οικογένεια, τότε αναλαμβάνεις και τις ευθύνες που έχεις. Να πληρώνεις για τα παιδιά σου σε ότι μπορείς και να κάνεις ότι καλύτερο μπορείς. Αυτό σημαίνει ότι πρώτα είναι η οικογένεια σου και μετά εσύ. Αλλιώς επιλέγεις να είσαι μόνος και να κάνεις τη ζωαρα σου χωρίς να βαράς κάρτα σε κανέναν.
Παρ όλα αυτά πρέπει να φροντίσεις να καλύπτεις τις ανάγκες σου ακόμα και μόνος. Αλλιώς θα πας στον δικό σου πατέρα, αδελφό κλπ να ζητιανεύεις, κάτι που όπως βλέπω το κατακρίνεις κιόλας τα παιδιά να παίρνουν τα λεφτά του μπαμπά που ίσως θέλει να πάει στις πουτανες ε? Και καλά να είναι από ανάγκη για κάτι σοβαρό και όχι για να γαμήσει κάποιος.
Αν είναι λοιπόν κάποιος αεργο κατακάθι που ποτέ του δεν κόπιασε να καταφέρει κάτι, εμπίπτει στην κατηγορία των ξεκολων που ψάχνουν χορηγούς και που τόσο βρίζουμε. Μόνο που για τον άντρα είναι η απόλυτη ξεφτίλα να ζει σαν παράσιτο, σαν τσιμπουρι σε κάποια πλούσια για να της κλέβει τα λεφτά. Στα δικά μου μάτια είναι ότι πιο αηδιαστικό. Αν μάλιστα κάνει και οικογένεια και κοιτάει πως θα κλέψει για να πάει να γαμησει.... δεν βρίσκω λόγια να περιγράψουν την απέχθεια. Το να κλέψει από τα παιδιά... αφού ξεράσω και σκεφτώ καλά, καταλαβαίνω ότι δεν έχουν εφευρεθεί τέτοιες λέξεις να υποδηλώνουν την απέχθεια. Το απόλυτο ρεμάλι, κατακάθι, παράσιτο.
Αν η γυναίκα,είναι πιο πλούσια,αλλά και αυτός προσφέρει ότι μπορεί και παράλληλα κάνει και τη φάση του με τα δικά του κακαλα, μια χαρά.
Αυτό που περιεγραψες πιο πάνω είναι το λιγότερο σκουπίδι. Ας έμενε μόνος του να κάνει ότι γουστάρει. Η κάθε επιλογή στη ζωή έχει και τις ανάλογες συνέπειες και υποχρεώσεις.
 

Nikos P.

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2023
Μηνύματα
728
Like
956
Πόντοι
86
δεν θα το εκανα ποτέ!ουτε να κλεψω τα παιδια μου ουτε την γυναικα μου! Πανω απ'ολα η οικογένεια και ο σεβασμός στις γυναικες μας! ο ρόλος μας εμας των ανδρων ειναι να δινουμε λεφτα στα παιδια και στις γυναικες μας κι οχι να παιρνουμε!
Ειμαστε πολιτισμένοι ανδρες και πανω απόλα τζεντλεμαν.Εγω θα πουλαγα ακομα και φυλλάδια στον δρομο για να βρω λεφτα να δωσω στο γυναικάκι μου να ψωνισει καλυντικά κι οτι αλλο θελει....Γιατι ευτυχία για εναν ανδρα ειναι να φροντιζει την γυναικα του και τα παιδιά του.
 

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.864
Κριτικές
6
Like
3.600
Πόντοι
736
Πάνω κάτω όπως τα λένε εδω δηλαδή.

 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom