Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αυτοί γενικά οι Σαββίδηδες κτλ νιώθουν ανώτεροι,ελεύθεροι γνώστες του βάθους της ψυχολογίας κτλ και δεν καταλαβαίνουν την αγριότητα που έχουν απέναντί τους.
Εσύ μπορεί να νιώθεις ό,τι νιώθεις και να έχεις μια ελεύθερη κοσμοθεωρία αλλά εγώ θα σου κάνω τη μούρη κρέας.Γενικώς δεν καταλαβαίνουν το εύρος της αντίδρασης,αυτή τη φυσική Βαλκάνια αγριότητα.
Το θεωρούν ελεεινό στοιχείο.
Αυτοίλ ψάχνουν συνέχεια το σκοπό πώς και γιατί ενώ δεν υπάρχει σκοπός.Απλά πας να τους βιδώσεις.
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
κμαν πάλι άνοιξες το κουτάκι???
ευλόγησον

Γιατί το λες αυτό τύπε ;
Αμφισβητείς ότι πρέπει οι βαλκάνιοι τσομπάνηδες να συνθλίψουμε τον δυτικολεβαντίνικο καθωσπρεπισμό ;;

Είμαστε οι νέοι κλεφτες και αρματολοί !

Αν πας στον πεζόδρομο της νέας ερυθραίας, θα δεις κάτι άλλο , πέρα από νέους νικηταραδες , πανουριάδες , ανδρούτσους ;;;


Στη μύκονο , θα βρεις τίποτε άλλο πέρα από νέους ρήγες φεραίους ;;;;;;;

Μην πω στα σουσάδικα !
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

Αυτοί γενικά οι Σαββίδηδες κτλ νιώθουν ανώτεροι,ελεύθεροι γνώστες του βάθους της ψυχολογίας κτλ και δεν καταλαβαίνουν την αγριότητα που έχουν απέναντί τους.
Εσύ μπορεί να νιώθεις ό,τι νιώθεις και να έχεις μια ελεύθερη κοσμοθεωρία αλλά εγώ θα σου κάνω τη μούρη κρέας.Γενικώς δεν καταλαβαίνουν το εύρος της αντίδρασης,αυτή τη φυσική Βαλκάνια αγριότητα.
Το θεωρούν ελεεινό στοιχείο.
Αυτοίλ ψάχνουν συνέχεια το σκοπό πώς και γιατί ενώ δεν υπάρχει σκοπός.Απλά πας να τους βιδώσεις.
A ρε θεέ!
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.748
Like
1.426
Πόντοι
366
Αυτοί γενικά οι Σαββίδηδες κτλ νιώθουν ανώτεροι,ελεύθεροι γνώστες του βάθους της ψυχολογίας κτλ και δεν καταλαβαίνουν την αγριότητα που έχουν απέναντί τους.
Εσύ μπορεί να νιώθεις ό,τι νιώθεις και να έχεις μια ελεύθερη κοσμοθεωρία αλλά εγώ θα σου κάνω τη μούρη κρέας.Γενικώς δεν καταλαβαίνουν το εύρος της αντίδρασης,αυτή τη φυσική Βαλκάνια αγριότητα.
Το θεωρούν ελεεινό στοιχείο.
Αυτοίλ ψάχνουν συνέχεια το σκοπό πώς και γιατί ενώ δεν υπάρχει σκοπός.Απλά πας να τους βιδώσεις.
δυνατο ποστ απο κμανακο
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.502
Like
6.655
Πόντοι
1.106
2)Θέλω λίγο να σταθώ στις 3 τελευταίες γραμμές σου,αν μου επιτρέπεις.
Δε χρειάζεται να ζητάς άδεια. Ότι γράφεται για κουβέντα είναι. Δε γράφουμε και κανένα θέσφατο

βασικά έχει στηθεί ένα λαικό δικαστήριο αυτή τη στιγμή που καλό είναι να σταματήσει...
Μπα, εγώ αυτά που γράφω του τα έγραψα και παλιότερα, διαφωνώντας σε όσες απόψεις κατέθετε. Οπότε κανένα λαϊκό δικαστήριο.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Δε χρειάζεται να ζητάς άδεια. Ότι γράφεται για κουβέντα είναι. Δε γράφουμε και κανένα θέσφατο

Οκ.
Αυτό που θα ήθελα να αναφερω είναι το κάτωθι:
Εχει πει πως γράφει για να βοηθήσει τους υπολοίπους κλπ.
Έχει σκεφτεί όμως ότι με τον ψυχωτικό,εμμονικό και γεμάτο νοσηρά vibes τρόπο που γράφει,ότι αν τον διαβάσει κανένα 18χρονο ή γενικότερα κανένας νέος,πως δεν θα βοηθηθεί,αλλά θα καταλήξει (σαν κι αυτόν) μισάνθρωπος?
Mε λίγα λόγια,εξαιτίας του φανατισμού του να πάρει πολλούς στο λαιμό του?

Λεω εγώ τώρα...
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Συμφωνω. Απο το να ελεγε παπατζες πιο πιθανο να εβρισκε παρεες αν ηταν ο εαυτος του.
Για να πουλήσεις μια παπάτζα που σε πρώτη φάση μοιάζει αληθοφανής, πρέπει να έχεις και τα αντίστοιχα βιώματα! Άλλη παπάτζα θα έλεγε ένας αγρότης, άλλη ο καφετερόβιος των δυτικών προαστίων , άλλη ένας κοσμοπολίτης Άγγλος και άλλη ένας Εβραίος της Αμερικής!
Άρα κάτι απο όλα αυτά που έλεγε ο Sav είχαν κάποιο ποσοστό αλήθειας! Στις λεπτομέρειες όμως το έχασε διότι κι αυτός προσπάθησε να φουσκώσει τις καταστάσεις την ώρα που είχε τραβήξει όλα βλέμματα πάνω του!  
Αυτό με τα Ρώσικα είναι όντως φάουλ! Κι εμένα στο τηλέφωνο παρουσιαζόταν πως τα είχε άνετα ενώ φαινόταν πως το επίπεδο ήταν κάπου στο δικό μου.
.
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Οκ.
Αυτό που θα ήθελα να αναφερω είναι το κάτωθι:
Εχει πει πως γράφει για να βοηθήσει τους υπολοίπους κλπ.
Έχει σκεφτεί όμως ότι με τον ψυχωτικό,εμμονικό και γεμάτο νοσηρά vibes τρόπο που γράφει,ότι αν τον διαβάσει κανένα 18χρονο ή γενικότερα κανένας νέος,πως δεν θα βοηθηθεί,αλλά θα καταλήξει (σαν κι αυτόν) μισάνθρωπος?
Mε λίγα λόγια,εξαιτίας του φανατισμού του να πάρει πολλούς στο λαιμό του?

Λεω εγώ τώρα...
Σιγα μη διαφθείρει τη νεολαία ο Σαβ τρελε μου.
Ισα ισα που μπορεί οι νέοι που  το διαβάζουν να ανοίξουν τους επαγγελματικους τους ορίζοντες και να βγάλουν λεφτά από την εμπορία φιδιών
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Αυτοί γενικά οι Σαββίδηδες κτλ νιώθουν ανώτεροι,ελεύθεροι γνώστες του βάθους της ψυχολογίας κτλ και δεν καταλαβαίνουν την αγριότητα που έχουν απέναντί τους.
Εσύ μπορεί να νιώθεις ό,τι νιώθεις και να έχεις μια ελεύθερη κοσμοθεωρία αλλά εγώ θα σου κάνω τη μούρη κρέας.Γενικώς δεν καταλαβαίνουν το εύρος της αντίδρασης,αυτή τη φυσική Βαλκάνια αγριότητα.
Το θεωρούν ελεεινό στοιχείο.
Αυτοίλ ψάχνουν συνέχεια το σκοπό πώς και γιατί ενώ δεν υπάρχει σκοπός.Απλά πας να τους βιδώσεις.
Αρχηγέ εσένα σε έχει ψαρώσει άσχημα ο Μπούφος! Είναι δυνατόν να δίνεις εύσημα οξυδέρκειας σε έναν αγάμητο, λαθρολάγνο, ψωλά?
Έχεις πέσει πολύ στα μάτια του κοινού σου όταν αποκάλεσες τον Μπουφο ... δύσκολο αντίπαλο!
Μάσησες με έναν παπάρα που τον έχω μισή χαψιά!  :s&m_3:


Μονο ο πουλης με ξαφνιάζει ειναι δηλαδή έξυπνος αντίπαλος δεν ξερω πώς γίνεται αυτό.
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206

Για να πουλήσεις μια παπάτζα που σε πρώτη φάση μοιάζει αληθοφανής, πρέπει να έχεις και τα αντίστοιχα βιώματα! Άλλη παπάτζα θα έλεγε ένας αγρότης, άλλη ο καφετερόβιος των δυτικών προαστίων , άλλη ένας κοσμοπολίτης Άγγλος και άλλη ένας Εβραίος της Αμερικής!
Άρα κάτι απο όλα αυτά που έλεγε ο Sav είχαν κάποιο ποσοστό αλήθειας! Στις λεπτομέρειες όμως το έχασε διότι κι αυτός προσπάθησε να φουσκώσει τις καταστάσεις την ώρα που είχε τραβήξει όλα βλέμματα πάνω του! 
Αυτό με τα Ρώσικα είναι όντως φάουλ! Κι εμένα στο τηλέφωνο έδειχνε πως τα είχε άνετα ενώ φαινόταν πως το επίπεδο ήταν κάπου στο δικό μου.
.

Και να έχει ενα ποσοστό αλήθειας ότι είναι,είναι μεγάλο φαουλ να το παρουσιάζεις επί 10
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Στα τοσα παραμυθια κ τα σεντονια εχει πει και καποια πραγματα που ειναι πολυ σωστα.

Εγω στεκομουν πολυ στην απεχθεια για τις γυναικες.. Ενταξει ολοι εχουμε γνωρισει πουτανες στην ψυχη, αν ειμαστε λιγακι τυχεροι ομως εχουμε γνωρισει κ κοπελες διαμαντια..

Προφανως δεν ειχε την τυχη κ μαζι με ο,τι αλλο εβγαζε απεχθεια για την οποια ηταν κ τρομερα απολυτος. Αυτο λυπη μου προκαλουσε..

Αλλα για το ποσο Β'και ευνουχισμενο εχει καταντησει το αρσενικο φυλο, δεν ειχε κανενα λαθος.. Βεβαια ελεγε κ κατι περιεργα για κακα κ καλα παιδια που ποτε δεν καταλαβα τι εννοουσε...

Λοιπον εγω προτεινω να κλεινει λιγο το θεμα, εχουμε πεσει σαν τα κορακια πανω στον Σαββιδη που πισω απο το ονομα του, κρυβεται ενας αληθινος ανθρωπος με ψυχη και συναισθηματα.

Ολοι οσοι εδω χαιρεστε με αυτο κ το διασκεδαζετε δεν εχετε πουλησει ποτε παπατζιλικι; Και αν οχι δειξτε λιγη ανωτεροτητα, δεν σηκωνει αλλο καζουρα το θεμα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.110
Κριτικές
33
Like
7.348
Πόντοι
4.746
Αυτοί γενικά οι Σαββίδηδες κτλ νιώθουν ανώτεροι,ελεύθεροι γνώστες του βάθους της ψυχολογίας κτλ και δεν καταλαβαίνουν την αγριότητα που έχουν απέναντί τους.
Εσύ μπορεί να νιώθεις ό,τι νιώθεις και να έχεις μια ελεύθερη κοσμοθεωρία αλλά εγώ θα σου κάνω τη μούρη κρέας.Γενικώς δεν καταλαβαίνουν το εύρος της αντίδρασης,αυτή τη φυσική Βαλκάνια αγριότητα.
Το θεωρούν ελεεινό στοιχείο.
Αυτοίλ ψάχνουν συνέχεια το σκοπό πώς και γιατί ενώ δεν υπάρχει σκοπός.Απλά πας να τους βιδώσεις.
 

hustler

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.975
Κριτικές
1
Like
4.812
Πόντοι
456
Φυλάτει Θερμοπύλες ο Άρχοντας ΚΜΑΝ και γι'αυτό του βγάζουμε το καπέλο , είναι ο μόνος που ξέρει το παίγνιο...

:hi: :hi:

Όσο για τον τύπο μου μας έγραφε στα αρχιδια του και μας προκαλούσε αν έχουμε αρχιδια, Τελικά τα έβαλε ο ίδιος βαθιά στον κωλο του μαζί με τα κλωνάρια του....

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Όπως είπε ένας σοφός,ο τρελός του έβαλε τον Ταϋγετο στον κώλο πέτρα - πέτρα!
:headbaning1: :headbaning2:
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.375
Κριτικές
49
Like
22.819
Πόντοι
24.596
εχουν μαζευτει ολα τα κλωναρια εδω μεσα και κραζουν σαν αγαμητες vegan :vomit:
:S :S :S
 

ggthd

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2010
Μηνύματα
2.208
Like
1.752
Πόντοι
216
Αυτοί γενικά οι Σαββίδηδες κτλ νιώθουν ανώτεροι,ελεύθεροι γνώστες του βάθους της ψυχολογίας κτλ και δεν καταλαβαίνουν την αγριότητα που έχουν απέναντί τους.
Εσύ μπορεί να νιώθεις ό,τι νιώθεις και να έχεις μια ελεύθερη κοσμοθεωρία αλλά εγώ θα σου κάνω τη μούρη κρέας.Γενικώς δεν καταλαβαίνουν το εύρος της αντίδρασης,αυτή τη φυσική Βαλκάνια αγριότητα.
Το θεωρούν ελεεινό στοιχείο.
Αυτοίλ ψάχνουν συνέχεια το σκοπό πώς και γιατί ενώ δεν υπάρχει σκοπός.Απλά πας να τους βιδώσεις.
Αν είναι δυνατόν να συγκριθεί ένας ΥπερΒαλκάνιος με εναν Ρωσοπόντιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom