Νέα

Έχεις δεχθεί (κι εσύ) πρόσκληση από τον Christos Savvidis;

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Για πες

  • Ναι

    Ψήφοι: 46 38,3%
  • Οχι

    Ψήφοι: 74 61,7%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    120

Wrath_

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2020
Μηνύματα
744
Like
588
Πόντοι
86
Τύποι μη μου αγχώνεστε, ο Σαββίδης θα παραμείνει ανάμεσά μας, έχει προνοησει και έχει κι άλλα ενεργά προφίλ σε εφεδρεία.

Ήδη το πρώτο έχει αρχίσει να εκδηλώνεται :2funny:

The show must go on κουφάλες :rockon:
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Σιγά μη μασήσει ο Μεγάλος Σαβμαν.
Χτες ματωσε η πουτσα του απο τα μοντελακια που εσκιζε και πηρε μερικές μέρες άδεια.
Θα πεταχτεί μέχρι την Άνδρο με το ελικόπτερο να αραξει με εφοπλιστές να κανει καμια καλη μπιζνα
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Εμένα μου λείπουν ήδη τα τραγούδια του!

Το παρακάτω όταν το ακούω με πιάνει ρίγη συγκίνησης γιατί το έβαζα σε μια δικιά μου πέρσι και με τσιμπούκωνε στο αυτοκίνητο ασχέτως αν το σνόμπαρε σαν κομμάτι ...  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:  

 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216

Εμένα μου λείπουν ήδη τα τραγούδια του!

Το παρακάτω όταν το ακούω με πιάνει ρίγη συγκίνησης γιατί το έβαζα σε μια δικιά μου πέρσι και με τσιμπούκωνε στο αυτοκίνητο ασχέτως αν το σνόμπαρε σαν κομμάτι ...  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2: 

Τρομερα ψαγμενος και στον τομέα της μουσικής,οπως σε ολα τα ωραία.
Μεγαλωμένος με musique concrete, Κarl Heinz Stockhausen και σοβιετικη ANS
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τελικά όποιος συναντιέται με Σαββίδη εξαφανίζεται από προσώπου γης?
Η Πενταγιώτισσα πήρε δωράκι από το μεγιστάνα Σαββίδη για τη συνάντησή τους πακέτο λιποαναρρόφησης, αισθητική επέμβαση στο στήθος και πλαστική στο πρόσωπο.
Εγινε top model, έκανε μία δυο φορές έρωτα με τον Σαββίδη για να τον ευχαριστήσει και προχώρησε τη ζωή της στις πασαρέλες της Νέας Υόρκης
 

rebelos1

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2019
Μηνύματα
423
Κριτικές
2
Like
117
Πόντοι
1
o rebelos1 που ειναι κλωνος του σαββιδη λεει οτι γελαγαν μαζι μου
και ο σαββιδης απο την αλλη καρτελα του chrome εκανε παραθεση και συμφωνησε
Το έχω ξαναπεί δεν είμαι κλώνος κανενός. Και όποιος έχει αμφιβολίες ας με συναντήσει. Θεσσαλονίκη μένω
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Τελικά δεν το βλέπω να ξαναπιούμε Talisker!
 

Διαγραμμένο μέλος 85965

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.283
Κριτικές
5
Like
1.328
Πόντοι
216
Τελικά δεν το βλέπω να ξαναπιούμε Talisker!
Σας βαρεθηκε ολους ρε ανθρωπακια ο Σαβμαν!
Έτσι και αλλιώς δεν θέλει τέτοιους φίλους που λεει και το τραγούδι.
Είχατε την τυχη να έρθετε σε επαφή με την αντρική σοφια του και δείξατε αγνωμοσύνη.
Οχι οτι το νοιάζει το Σαβμαν,στα αρχιδια του σας εχει γραμμενους.
Και στα 8 χιλιάδες μηνύματα του.
Και στα υπόλοιπα προφίλ του.
Powa-money-respect.
Savvidis thug life
 
OP
OP
Ράγκναρ Λόθμπροκ
Εγγρ.
8 Ιουν 2016
Μηνύματα
11.429
Like
7.117
Πόντοι
1.206
Mπορεί όντως να τον επηρεάσει. Αλλά στα 18, σε μια ηλικία που ο έφηβος ψάχνει απαντήσεις, είναι πολλές οι πηγές επηρεασμού. Προφανώς και ο πιτσιρικάς θα έχει μια ροπή προς τα κει και τα σεντονια του Σαββ, θα έρθουν να κουμπώσουν. Ισορροπημένος πιτσιρικάς δε θα μασήσει. Θα συνεχίσει το δρόμο του.
Να σου πω μια ανάλογη ιστορία. Υπήρχε ένας τύπος εδώ που κυνηγούσε κοριτσάκια, προέτρεπε και τους υπόλοιπους να κάνουν το ίδιο και έβγαζε τρελό μίσος για τις γυναίκες. Εφαγε μπαν αλλά είχε και κλώνο εδω. Με το Σαββ, που φυσικά απέρριπτε την παιδεραστία και το έγραφε και δημόσια ο άνθρωπος, συμφωνούσαν ως προς την απέχθεια αυτή και έκαναν και λάικ ο ένας στον άλλον στα σεντόνια μίσους που έγραφαν.

Αυτόν τον τύπο που κυνηγούσε κοριτσάκια δεν τον έχω δει ποτέ να γράφει εδώ.

Είθε οι ισορροπημένοι 18χρονοι,20χρονοι κλπ να είναι περισσότεροι από όσο φαντάζομαι.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.220
Κριτικές
20
Like
3.773
Πόντοι
1.446
Εμένα μου λείπουν ήδη τα τραγούδια του!

Το παρακάτω όταν το ακούω με πιάνει ρίγη συγκίνησης γιατί το έβαζα σε μια δικιά μου πέρσι και με τσιμπούκωνε στο αυτοκίνητο ασχέτως αν το σνόμπαρε σαν κομμάτι ...  :headbaning2: :headbaning2: :headbaning2:  


Χωρίς να θέλω να υποβαθμίσω το κομμάτι (αν και δεν ακούω το συγκεκριμένο είδος μουσικής, η μουσική είναι πολύ προσωπικό θέμα του καθενός και τα μουσικά του γούστα εξαρτώνται, από πολλούς παράγοντες, κυριότερος των οποίων οι εμπειρίες του και τα βιώματά του), για κάποιο λόγο με μεταφέρει στο μακρινό 1998 και συγκεκριμένα στην ταινία  "Από την άκρη της πόλης" του Κώστα(ντίνου) Γιάνναρη...

:heavymetalbig: :heavymetalbig: :heavymetalbig:
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Έφυγε ο Χρηστάρας και ήρθε ο Χρηστάκης ...
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Εμφανίστηκε στο thread "τι κάνει τον άντρα άντρα" ένας νέος χρήστης με όνομα "χρηστάκης ο ευαίσθητος" και έλεγε ότι η μεγάλη πούτσα κάνει τον άντρα. Σεντονάτος κι αυτός στα γραπτά του. Τώρα δεν το βλέπω πουθενά το προφίλ του ούτε τα ποστ, (τα διεγραψέ;).

Μας προέτρεπε επίσης να ανεβάσουμε φωτό της πούτσας μας στο kanesex για να δούμε πόσες γυναίκες τραβέλια, γκει κλπ θα απαντήσουν. Μάρτυρες τα μέλη του φόρουμ που πρόλαβαν και τα διάβασαν αυτά.
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Δύο μέλη είχαν κάνει παράθεση τα γραπτά του για τις πούτσες και του είπαν ότι οι περισσότερες απαντήσεις που θα πάρει θα είναι από γκέι και όχι από γυναίκες (σιγά μη δεν το ξερε).
Που χάθηκε ο χρηστάκης;
 

diogenis_c

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
2.872
Like
2.273
Πόντοι
456
Δεν καταλαβαίνω όμως πώς τα διέγραψε όλα τα ποστ του. Αφού στο μισάωρο παγώνουν για πάντα. Διαγράφονται μαζί με τη διαγραφή λογαριασμού; Ξέρει κανένας ανώτερος κλωνολόγος να μας πει;
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εμφανίστηκε στο thread "τι κάνει τον άντρα άντρα" ένας νέος χρήστης με όνομα "χρηστάκης ο ευαίσθητος" και έλεγε ότι η μεγάλη πούτσα κάνει τον άντρα. Σεντονάτος κι αυτός στα γραπτά του. Τώρα δεν το βλέπω πουθενά το προφίλ του ούτε τα ποστ, (τα διεγραψέ;).

Μας προέτρεπε επίσης να ανεβάσουμε φωτό της πούτσας μας στο kanesex για να δούμε πόσες γυναίκες τραβέλια, γκει κλπ θα απαντήσουν. Μάρτυρες τα μέλη του φόρουμ που πρόλαβαν και τα διάβασαν αυτά.

Μα τι σόι πούστηδες κυκλοφορούν.  :happy: 
 

Wolfman 42

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.282
Like
2.387
Πόντοι
456
Σας βαρεθηκε ολους ρε ανθρωπακια ο Σαβμαν!
Έτσι και αλλιώς δεν θέλει τέτοιους φίλους που λεει και το τραγούδι.
Είχατε την τυχη να έρθετε σε επαφή με την αντρική σοφια του και δείξατε αγνωμοσύνη.
Οχι οτι το νοιάζει το Σαβμαν,στα αρχιδια του σας εχει γραμμενους.
Και στα 8 χιλιάδες μηνύματα του.
Και στα υπόλοιπα προφίλ του.
Powa-money-respect.
Savvidis thug life

Όποιος βλέπει όλους τους άλλους σαν ανθρωπάκια το έχει καβαλήσει το καλάμι!

Το ότι κατά τα τελευταία 10 χρόνια ο Σαββούρας είχε και έχει και άλλα προφίλ το γνωρίζουμε!
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
δηλαδη υπονοειτε οτι ο Χρησταρος ο Σαββιδης ειναι στην πραγματικοτητα καποιος ευρυπρωκτος μπρουμυτακιας που παρουσιαζοταν εδω μεσα ως παμπλουτος και χομπιστας αρχιγαμιας με σκοπο να προσελκυσει αφελη μπακουρια και αβγαλτα βλαχαδερα να ανταλλαξουν κινητα και να βλεπει τις πουτσες τους ή ακομα καλυτερα γι αυτον να παιχτει συναντηση για να τον γαμησουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom