Νέα

Δύο γυναίκες

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Mikrotsoutsounos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 10
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
Γεια χαρά σε όλους...έχετε πάει με δύο γυναίκες αλλά σε μπουρδέλο;
Όχι με call girls και της δικές σας....και εάν ναι σε πιο...μπορεί να υπάρχει ήδη το φορούμ αλλά δεν το έβρισκα οπότε είπα να ανοίξω καινούργιο Θεμα..
 

Nemo 37

Μέγας
Εγγρ.
17 Αυγ 2021
Μηνύματα
3.273
Like
29.870
Πόντοι
4.656
Υπάρχουν Ντέλα και σε φυλής και σε Μεταξουργείο όπου τέτοιο πρόγραμμα γίνεται αν ρωτήσεις,μάλιστα ένας αδελφός είχε γράψει κριτική για μια τέτοια εμπειρία πριν αρκετό καιρό και είχε δώσει 35 € ,απλά θέλει ψάξιμο δεν το κάνουν όλα αυτό το πρόγραμμα λογικά.
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Οποία μπουρδέλα έχουν στην ίδια βάρδια 2 ή παραπάνω κορίτσια κάνουν και παρτούζα. Εγώ έχω κάνει πολλές κι έχω και κριτικές. Η αλήθεια είναι πως εδώ και πάρα πολύ καιρό δεν πάω σε μπουρδέλα και δεν ξέρω αν έχουν πολλά κορίτσια μαζί. Αλλά μπορείς σε στούντιο ή σε μασάζ ή πάρε 2 call girls!!!
 
OP
OP
Mikrotsoutsounos

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
Υπάρχουν Ντέλα και σε φυλής και σε Μεταξουργείο όπου τέτοιο πρόγραμμα γίνεται αν ρωτήσεις,μάλιστα ένας αδελφός είχε γράψει κριτική για μια τέτοια εμπειρία πριν αρκετό καιρό και είχε δώσει 35 € ,απλά θέλει ψάξιμο δεν το κάνουν όλα αυτό το πρόγραμμα λογικά.
Λέω να κάνω μια βραδυνή βολτα σήμερα... ευχαριστώ πολύ φίλε μου
 
OP
OP
Mikrotsoutsounos

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
Οποία μπουρδέλα έχουν στην ίδια βάρδια 2 ή παραπάνω κορίτσια κάνουν και παρτούζα. Εγώ έχω κάνει πολλές κι έχω και κριτικές. Η αλήθεια είναι πως εδώ και πάρα πολύ καιρό δεν πάω σε μπουρδέλα και δεν ξέρω αν έχουν πολλά κορίτσια μαζί. Αλλά μπορείς σε στούντιο ή σε μασάζ ή πάρε 2 call girls!!!
Για δύο call σύνολο θα κάνω και βραδινή βόλτα σήμερα να δω... Μεταξουργείο η φυλής είχες πάει ;
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Διωρθώνω. Είπες όχι call girls sorry. Λοιπόν Διδυμου 27 έχω κάνει τρελές παρτούζες παλιά, με κάτι γεματούλες αλλά και με κάτι άλλες, κλασικό παρτουζόσπιτο!!! Τότε με τις χοντρές είχαμε σπάσει το κρεββάτι, αλήθεια, ????επίσης σε ένα άλλο στην Παρασίου που δούλευε η Μαρία η κοτσιδού με τη Μπετυ. Παλιότερα στο Αλκιβιάδου που δούλευε η Ιζαμπέλα πριν γίνει call girl με μια Μιράντα!!! Πολλές παρτούζες, δε τις θυμάμαι όλες με στοιχεία ?
 

kafearkoudas

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
4.112
Κριτικές
26
Like
17.835
Πόντοι
4.496
Για δύο call σύνολο θα κάνω και βραδινή βόλτα σήμερα να δω... Μεταξουργείο η φυλής είχες πάει ;
Σε όποιο βρεις 2 κορίτσια στη βάρδια και σου αρέσουν, ρώτα αν κάνουν παρτούζα. Όχι με τα διπλά λεφτά!!! Αν παίρνουν 20, η παρτουζα είναι 30 επειδή είναι ένα δωμάτιο, δηλαδή το μπουρδέλο παίρνει μια μάρκα, μη σε παραμυθιάσουν. Πάντως να ξέρεις πως είναι δύσκολο να πετύχεις Τζακ ποτ
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.291
Κριτικές
1
Like
35.319
Πόντοι
6.256
Οποία μπουρδέλα έχουν στην ίδια βάρδια 2 ή παραπάνω κορίτσια κάνουν και παρτούζα. Εγώ έχω κάνει πολλές κι έχω και κριτικές. Η αλήθεια είναι πως εδώ και πάρα πολύ καιρό δεν πάω σε μπουρδέλα και δεν ξέρω αν έχουν πολλά κορίτσια μαζί. Αλλά μπορείς σε στούντιο ή σε μασάζ ή πάρε 2 call girls!!!
Εσυ με τι λογική εγινες παπαφλέσσας;
 
OP
OP
Mikrotsoutsounos

Mikrotsoutsounos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2018
Μηνύματα
108
Κριτικές
2
Like
391
Πόντοι
301
Σε όποιο βρεις 2 κορίτσια στη βάρδια και σου αρέσουν, ρώτα αν κάνουν παρτούζα. Όχι με τα διπλά λεφτά!!! Αν παίρνουν 20, η παρτουζα είναι 30 επειδή είναι ένα δωμάτιο, δηλαδή το μπουρδέλο παίρνει μια μάρκα, μη σε παραμυθιάσουν. Πάντως να ξέρεις πως είναι δύσκολο να πετύχεις Τζακ ποτ
Ευχαριστώ φίλε για της συμβουλές σου να σε καλά
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom