Νέα

Δώρα Παντέλη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mousatos_32
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 994
  • Εμφανίσεις 448K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Gademosavros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
282
Like
1.085
Πόντοι
201
Έφτιαχνα καφέ με τον ιδρώτα της
1000004014.jpg
Ήθελε να δείξει τη Goyard , σχεδόν 4000 τσάντα , τώρα θα μου πεις αυτή την πλήρωσε ?
 

open4all

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2007
Μηνύματα
50
Like
207
Πόντοι
20
Αψογη, διμετρη γυναικάρα!

Ξεκινας να γλειφεις σημερα απο τα δαχτυλα των ποδιών και φτανεις στο λαιμο της μεθαύριο...
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.645
Like
5.910
Πόντοι
1.406
Ε για γυναίκα μεγαλύτερο επίπεδο δεν υπάρχει, Α1 και Εθνική έπαιζε, ο μπουχεσας ο παπαδογιαννης ας πούμε τι τεχνικές γνώσεις έχει παραπάνω και στα 5 που λέει τα 10 είναι λάθος και εμφανίζεται στα μέσα ως εξπέρ;
μπροστα στη Παντελη και την καθε Παντελη κ εγω κ εσυ ακομα ειμαστε Ιβκοβιτς και Ομπραντοβιτς
Επισης φαντασου πανελ με Παντελη και Παπαλουκα Διαμαντιδη ξερω γω και να θεωρουνται οι υπερπαιχτες αυτοι ισοτιμοι συνομιλητες με το τσολι επειδη εχει παιξει Α1 κ εθνικη γυναικωνε:confused:
 

STARFIGHTER

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
285
Κριτικές
43
Like
1.800
Πόντοι
8.220
.....αν η τύπισσα έχει όντως παίξει μπάσκετ ακόμα και α2 ξέρει πολύ περισσότερο από τους πιο πολλούς που την θάβουν και δεν ξέρουν καν τι χρώμα έχει το τόπι..
 

mhtsos(2)

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2020
Μηνύματα
2.949
Like
8.757
Πόντοι
1.056
.....αν η τύπισσα έχει όντως παίξει μπάσκετ ακόμα και α2 ξέρει πολύ περισσότερο από τους πιο πολλούς που την θάβουν και δεν ξέρουν καν τι χρώμα έχει το τόπι..
Και έχει παίξει και μάλιστα Εθνική .
Βέβαια αυτό δεν σημαίνει οτι όποιος έχει παίξει μπασκετ ξέρει να κρίνει καλύτερα απο άλλους (όπως γράφεται εδώ π.χ. Παπαδογιαννάκη) .
Άλλο ξέρω να παίζω και άλλο ξέρω να κρίνω.
Όπως άλλο παίκτης και άλλο προπονητής....
 

STARFIGHTER

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
285
Κριτικές
43
Like
1.800
Πόντοι
8.220
Και έχει παίξει και μάλιστα Εθνική .
Βέβαια αυτό δεν σημαίνει οτι όποιος έχει παίξει μπασκετ ξέρει να κρίνει καλύτερα απο άλλους (όπως γράφεται εδώ π.χ. Παπαδογιαννάκη) .
Άλλο ξέρω να παίζω και άλλο ξέρω να κρίνω.
Όπως άλλο παίκτης και άλλο προπονητής....
Απόλυτα συμφωνος
 

Gademosavros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2009
Μηνύματα
282
Like
1.085
Πόντοι
201
Το ότι πρόσεξες την τσάντα και ξέρεις και τι μάρκα είναι αντί τις βυζάρες της πρέπει να το κοιτάξεις
Αν της έπαιρνες την τσάντα δώρο , θα είχες και τις βυζάρες , αλλά που μυαλό
 

guy123guy123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2017
Μηνύματα
423
Like
1.536
Πόντοι
201
Και έχει παίξει και μάλιστα Εθνική .
Βέβαια αυτό δεν σημαίνει οτι όποιος έχει παίξει μπασκετ ξέρει να κρίνει καλύτερα απο άλλους (όπως γράφεται εδώ π.χ. Παπαδογιαννάκη) .
Άλλο ξέρω να παίζω και άλλο ξέρω να κρίνω.
Όπως άλλο παίκτης και άλλο προπονητής....
Αυτό δεν σημαίνει ότι η συγκεκριμένη δεν ξέρει, πολλοί απλά είναι κομπλεξικοί που μια μουνάρα ξέρει κιόλας και δεν είναι γλάστρα που δεν έχω ακούσει κιόλας ποτέ συγκεκριμένα τι τεχνική μαλακία έχει πει αφού οι περισσότεροι δεν καταλαβαίνουν καν τι ακούνε όταν μιλάει τεχνικά αφού είναι άσχετοι. Ο Παπαδογιάννης δε είναι το ιδανικό παράγοντα ΑΣΧΕΤΟΥ που στις 200 μπασκετικές απόψεις που λέει για όλες τις ομάδες λέει 350 μαλακίες
 

milflover04

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2021
Μηνύματα
207
Κριτικές
2
Like
915
Πόντοι
81
για να γίνεις αναλυτής σε ένα άθλημα δεν χρειάζεται να έχεις παίξει στην καλύτερη ομάδα ή να ήσουν παιχταράς και υπάρχουν και πολλές συνεντεύξεις σε διάφορα αθλήματα που λένε ότι παικταράδες ήταν άσχετοι με τακτική αλλά είχαν ταλέντο και έπαιζαν.
στην τηλεόραση υπάρχουν πολλοί πραγματικά άσχετοι που βγαίνουν όπως για παράδειγμα η Λιλα που είναι άσχετη από ποδόσφαιρο δεν παίζει ακόμα να έχει μάθει τι είναι το offside και όμως εδώ και χρόνια παρουσιάζει αθλητική εκπομπή σε αντίθεση με τη Δώρα που ξέρει 5-10 πράγματα για μπάσκετ και μπορεί να μιλήσει και να σταθεί και δεν κάνει την γλάστρα που απλά γελάει και κουνάει το κεφάλι.
από εκεί και περα μια χαρά μουνάρα είναι και από όσο ξέρω μάλιστα η οικογένεια της έχει λεφτά και ποτέ δεν έκρυψε ότι μένει σε μονοκατοικία στο Διόνυσο μόνη της και σίγουρα δεν την απέκτησε από το μισθό της νόβα.
εμένα προσωπικά μια χαρά τυπάκι μου φαίνεται και πολύ καυλιάρα γυναίκα παρόλο που μου την σπάνε οι γκόμενες των Β.Π.
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2011
Μηνύματα
133
Like
448
Πόντοι
21
Άψογη, μουνάρα βγάζει λεφτά με το σπαθί της ξέρει από μπάσκετ αλλά...το περιστέρι δεν φεύγει από πάνω της
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.253
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Το έχω κάνει αυτό...πιτσιλισμα μια στα γυαλιά της ...έτσι,για να μην έχω απωθημένο!
Τα έβλεπε όλα άσπρα!
Ξέχασα να πω ότι για να μην πέσουν τα φλοκια μου στα μαλλιά της έβαλα στα μαλλιά της ενα μαξιλάρι...
ΜΟΝΟ σε τσόντες είναι πάντα τόσο χαλαρή η γυναίκα όταν τα τρώει στα μαλλιά...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom