Νέα

Δολοφονία στη Βάρη: «Γάζωσαν» με καλάσνικοφ τον Τάσο Μπερδέση - Πάνω από δέκα κάλυκες βρέθηκαν στο σημείο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα company of heroes tho
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 207
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.277
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256
H αρρώστια αυτή είναι σε παγκόσμιο επίπεδο...
Όσοι έχετε δει καμιά μαφιόζικη ταινία ή κανά ντοκιμαντέρ,
και ξέρετε ας πούμε ποιος έιναι ο Sammy the Bull και οι βασικοί παίκτες,
θα διαπιστώσετε ότι άτομα που έχουν καταδικαστεί και εκτίσει
ποινές για πολλές δολοφονίες,
έχουν πλέον κανάλια στο youtube με εκατοντάδες χιλιάδες συνδρομητές.

Ο Sammy the Bull,έχει ομολογήσει 19 φόνους,
μεταξύ των οποίων και ενός ανήλικου
και πέρα από τις άρρωστες γκόμενες που έστελναν σε
ένα 70χρονο σκουπίδι γράμματα θαυμασμού,
έχει και χιλιάδες συνδρομητές patreon στο κανάλι του.

Ο άλλος ο Αλβανός το πρωτοπαλίκατο του Gotti Jr.
που έχει ομολογήσει δολοφονίες
και χαρακτηριστικό του ήταν ότι σάπιζε κόσμο με το μπαστούνι
του baseball,πλέον πουλάει μπαστούνια του baseball με το αυτόγραφό του.

Κάτι τέτοια σκουπίδια,μαζί με τους αράπηδες gangster rappers είναι τα πρότυπα στην Αμερική..
και επειδη στην αμερικη υπαρχουν μαφιες και συμμοριες πρεπει να δεχτουμε με απαθεια τη δικια μας μαφια?
η αμερικη εχει και χιλιαδες αλλα καλα παραδειγματα, γιατι να μην παρουμε παραδειγμα απο αυτα
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.757
Κριτικές
1
Like
9.943
Πόντοι
2.356
και επειδη στην αμερικη υπαρχουν μαφιες και συμμοριες πρεπει να δεχτουμε με απαθεια τη δικια μας μαφια?
η αμερικη εχει και χιλιαδες αλλα καλα παραδειγματα, γιατι να μην παρουμε παραδειγμα απο αυτα
Εγώ σου έγραψα ότι παντού,τα ίδια πρότυπα προβάλλονται.
Σιγά που η Ελλάδα θα διέφερε και θα προέβαλλε κανάν προκομμένο.
Έχει γεμίσει όλη η χώρα αυτιστικούς ράπερ που κάνουν ρίμες
για τα δύσκολα παιδικά τους χρόνια που
έπρεπε να ντηλάρουν στο σχολείο αυτοκόλλητα panini
 

Barry Lyndon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2019
Μηνύματα
2.319
Like
1.832
Πόντοι
216
Τι ομαδα ηταν το μπουμπουκι αυτο?Παναθηναικος?Ερε αληταρεια που βγαζουν και τα βαζελια...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παντως το Αθηνανισταν εχει γινει και επισημα η Σικελια των βαλκανιων...:rockon:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.277
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256
και βαρεθηκα να ακουω για τα καλα παιδια που τα γαζωνουν χωρις ελεος.
ολοι καλοι πια, πετυχημενοι, με γκομενες μοντελα, και πεφτουν απ τα συννεφα και φταινε τα καλασνικωφ
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
και βαρεθηκα να ακουω για τα καλα παιδια που τα γαζωνουν χωρις ελεος.
ολοι καλοι πια, πετυχημενοι, με γκομενες μοντελα, και πεφτουν απ τα συννεφα και φταινε τα καλασνικωφ
Δύσκολα πολυ κάθε εβδομάδα έχουμε τέτοια περιστατικά.
Από την καραντίνα έχουν φαγωθεί...
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Τι ομαδα ηταν το μπουμπουκι αυτο?Παναθηναικος?Ερε αληταρεια που βγαζουν και τα βαζελια...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παντως το Αθηνανισταν εχει γινει και επισημα η Σικελια των βαλκανιων...:rockon:
Τύπε ένα φεγγάρι ήταν αθλητής του γαύρου..
 

GIORGOSK

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
6.557
Κριτικές
4
Like
2.317
Πόντοι
506
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

alan664

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.209
Like
3.050
Πόντοι
456
Εγώ σου έγραψα ότι παντού,τα ίδια πρότυπα προβάλλονται.
Σιγά που η Ελλάδα θα διέφερε και θα προέβαλλε κανάν προκομμένο.
Έχει γεμίσει όλη η χώρα αυτιστικούς ράπερ που κάνουν ρίμες
για τα δύσκολα παιδικά τους χρόνια που
έπρεπε να ντηλάρουν στο σχολείο αυτοκόλλητα panini
Ξερεις τι παιδικα τραυματα δημιουργουνται οταν σου λειπει ενα αυτοκολλητο να ολοκληρωσεις τη συλλογη και δεν ανταλλασσει κανεις; :2funny:
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Κακο κατευωδιο σε τετοια ελεεινα σκουπιδια. Αναρωτιεμαι ποσοι θα θελαν να ριξουν μια ? στο ⚰️ του. Και μονο που σκεφτομαι την δυστυχια της οικογενειας του, το φχαριστιεται η μαυρη η πσυχουλα μου
 
Τελευταία τροποποίηση:

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.507
Πόντοι
1.706
Κακο κατευωδιο σε τετοια ελεεινα σκουπιδια. Αναρωτιεμαι ποσοι θα θελαν να ριξουν μια ? στο ⚰️ του.
Καλό είναι να λείπουν αυτές οι εκφράσεις.
Δεν θα μπω στον κόπο να σκεφτώ αν είναι σωστή ή λάθος μια τέτοια έκφραση.
Βλέπεις όμως πως έχουν πάρει φόρα οι καλοί οι άνθρωποι και μοιράζουν σφαίρες μεταξύ τους.
Αυτό έχει σημασία,να παραμείνει το θανατικό μεταξύ τους και ας μην μείνει ΟΥΤΕ ΕΝΑΣ καλός άνθρωπος.
Κάτι Σκατιάνες και τα τοιαύτα......στην πλησιέστερη αποχέτευση.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.630
Κριτικές
57
Like
6.796
Πόντοι
5.406
Τον Τασο δεν τον ηξερα προσωπικα, τον εβλεπα στα διαφορα event γιατι εχω ασχοληθει αρκετα μ ενα ευρυ φασμα πολεμικων τεχνων,παντα για χομπυ και γυμναστικη και με αγαπη γι αυτο που εκφραζουν. Ετυχε να ειμαι και Πατρα αρκετα χρονια και δυστυχως εχει κι εκει ασχημη νυχτα,με μπραβιλικια που δυστυχως τα βλεπει και ο μεσος ξενυχτης που γυρναει στα μαγαζια της. Οτι και αν εκανε το πληρωσε με την ιδια του τη ζωη. Το να βγαινετε και να μιλατε ετσι για εναν νεκρο δεν σας τιμα καθολου. Αυτα τα λογια θα τα χρησιμοποιουσα για εναν πεθαμενο παιδοφιλο, βιαστη. Μην παρεξηγηθουμε. Δεν θ αγιοποιησουμε τον υποκοσμο. Δουλευοντας και προσπαθωντας να τα βγαλω περα τιμια(κατι που μου στερει το χρονο ν ασχοληθω κι εγω με τις αγαπημενες μου πολεμικες τεχνες στο βαθμο που θα ηθελα) τους φτυνω διπλα. Δειξτε ομως σεβασμο σ εναν νεκρο. Αυτα που γραφονται απο πολλους για φτυσιματα, κουραδες κλπ στο ταφο του, δεν θα ειχαν το θαρρος ουτε να τα σκεφτουν μπροστα του. Μαζευτειτε και σεβαστειτε τους εαυτους σας πρωτα.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.277
Κριτικές
1
Like
35.303
Πόντοι
6.256
Τι ομαδα ηταν το μπουμπουκι αυτο?Παναθηναικος?Ερε αληταρεια που βγαζουν και τα βαζελια...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παντως το Αθηνανισταν εχει γινει και επισημα η Σικελια των βαλκανιων...:rockon:
40 χρονια γινονται αυτα,
 

Κωλόγατο

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2019
Μηνύματα
228
Like
103
Πόντοι
1
Τον Τασο δεν τον ηξερα προσωπικα, τον εβλεπα στα διαφορα event γιατι εχω ασχοληθει αρκετα μ ενα ευρυ φασμα πολεμικων τεχνων,παντα για χομπυ και γυμναστικη και με αγαπη γι αυτο που εκφραζουν. Ετυχε να ειμαι και Πατρα αρκετα χρονια και δυστυχως εχει κι εκει ασχημη νυχτα,με μπραβιλικια που δυστυχως τα βλεπει και ο μεσος ξενυχτης που γυρναει στα μαγαζια της. Οτι και αν εκανε το πληρωσε με την ιδια του τη ζωη. Το να βγαινετε και να μιλατε ετσι για εναν νεκρο δεν σας τιμα καθολου. Αυτα τα λογια θα τα χρησιμοποιουσα για εναν πεθαμενο παιδοφιλο, βιαστη. Μην παρεξηγηθουμε. Δεν θ αγιοποιησουμε τον υποκοσμο. Δουλευοντας και προσπαθωντας να τα βγαλω περα τιμια(κατι που μου στερει το χρονο ν ασχοληθω κι εγω με τις αγαπημενες μου πολεμικες τεχνες στο βαθμο που θα ηθελα) τους φτυνω διπλα. Δειξτε ομως σεβασμο σ εναν νεκρο. Αυτα που γραφονται απο πολλους για φτυσιματα, κουραδες κλπ στο ταφο του, δεν θα ειχαν το θαρρος ουτε να τα σκεφτουν μπροστα του. Μαζευτειτε και σεβαστειτε τους εαυτους σας πρωτα.
1) Επιχειρηματα του στυλ "μπροστα δεν θα τολμουσες να τα πεις" ειναι τουλαχιστον παιδικα

Προφανως δεν θα τολμουσα γιατι ο τραμπουκος θα μου εσπαγε οτι κοκκαλο εχω. Τι με αυτο; Απο ποτε εγινε το νταηλικι μαγκια; Εσυ θα τολμουσες να πεις τιποτα για τους τζιχαντιστες που αποκεφαλιζουν πχ; Οχι. Αρα εισαι φλωρος και οφειλεις να τους σεβεσαι/χεζεσαι

Εδω καλα καλα αμφιβαλλω εαν θα εβριζες ενα αθλητη που δεν γουσταρεις η τον Κουλη. Με το σεις και με το σας θα ησουν. Οποτε πριν ξεκινησουμε τα κυρηγματα, ας κοιταξουμε την καμπουρα μας

2) Προφανως εσυ κι ο αλλος που μου ειπε οτι ειναι βαριες οι εκφρασεις μου, εχετε μια αλανθαστη ζυγαρια για τις "αμαρτιες" και θεωρειτε οτι ο θανατος δινει συγχωροχαρτι

Ενας παιδοφιλος αξιζει σκατα στον ταφο αλλα οχι ενας μπραβος. Λυπαμαι που η δικια μου ζυγαρια θεωρει και τους μαφιοζους μεσα στην μουργα.....ΝΟΤ
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
επειδη βαρεθηκα να διαβαζω μαλακιες για τον πυγμαχο και τον αθλητη και παπαρια καλαβρεζικα. ας σκεφτει καποιος ποσα ανθρωπακια του μεροκαμματου θα ειχε απειλησει για προστασια ποσους ανθρωπους θα ειχε ξυλοφορτοσει χωρις να εχει ακουστει τιποτα, ισως και να εφαγε και ανθρωπο και δεν μαθευτικε ποτε. και για να τελιωνουμε με την αγιοποιηση του πυγμαχου με απλα λογια πηρε αυτο που του αξιζε. το πληρωμα του χρονου για ολα αυτα τα αποβρασματα ερχετε συντομα. τωρα κατι κολλητιλικια με διασημους του κωλου και κατεβατα μνημοσυνου μεσω φβ που γινοντε ειναι μετανοιες στον επομενο νταβατζη που θα τους εχει απο κοντα και θα τους τα περνει μεχρι να ελθει το πληρωμα του χρονου και γιαυτον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom