Νέα

Δολοφονία 2 νεαρών στη Μάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaw Gries
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 573
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εσένα τύπε σου αρέσει να συγκρίνεσαι με τον καλύτερο ή με τον χειρότερο;
Αλλοι σπευδουν να συγκρινουν τον ισλαμοφασιστοβαρβαρισμό του 2014, με τον...μεσαιωνικο χριστιανισμο. Λες και αποτελεί κάποιου είδους δικαιολογια.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
Οντως τωρα τελευταια εχω μειωμενη αντοχή στην ανοησια. Θα το δουλεψω.
Οσο για τις διακοπες, μαλλον το αντιθετο συμβαινει. Παραέκανα διακοπές και βαριέμαι.

Κάτι σε βασανίζει, δεν είσαι καλά. Πριν έγραψες ποστ που μας ενημέρωσες οτι δε θα διαβάσεις το θρεντ, λες και μας νοιάζει
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66
Αλλοι σπευδουν να συγκρινουν τον ισλαμοφασιστοβαρβαρισμό του 2014, με τον...μεσαιωνικο χριστιανισμο. Λες και αποτελεί κάποιου είδους δικαιολογια.
Μάλλον με τον καθολικισμό γιατί από το 1054 και μετά αδίκως μας παίρνει η μπάλα.
 

pgp74

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
6.351
Κριτικές
6
Like
23
Πόντοι
66
Οντως τωρα τελευταια εχω μειωμενη αντοχή στην ανοησια. Θα το δουλεψω.
Οσο για τις διακοπες, μαλλον το αντιθετο συμβαινει. Παραέκανα διακοπές και βαριέμαι.

Ανοησίες και προκλήσεις υπήρχαν και παλαιότερα, με εκλογές, στοιχήματα  :jerking: :jerking: προφυλακίσεις, απειλές κτλ.

Κάτι άλλο συμβαίνει.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
αυτά που κάνει ο χριστιανός τα κάνει λόγο φανατισμού. αν κάποιος με το αγαπάτε αλλήλους γουστάρει να κάψει τους αλλόθρησκους τότε είναι πρόβλημα ατομικό.
αυτά που κάνει ο μουσουλμάνος τα διαβάζει στο κοράνι, γιατί άμα κυνηγήσει τους αλλόθρησκους θα πάει στον παράδεισο.

πριν 1.5 χρόνο μαχαιρώσανε ένα βάζελο στο ηράκλειο κάτι οφητζίδες, δεν λέει πουθενά το καταστατικό της ομάδας σφάξτε τους αντιπάλους.

θα παίζουμε βρείτε τις διαφορές τώρα;
Που γραφει το κοράνι να σκοτώνεις όσους πιστεύουν κάτι άλλο? Η σκότωσε τους και θα πας στον παράδεισο?

Γνωρίζω (πολλοί το ξέρουν) ότι πέφτει τρελή πλύση εγκεφαλου σε αυτούς τους ανθρώπους. Όταν μεγαλώνεις σε ένα μέρος που σου μαθαίνουν την 1 πλευρά χωρίς να γνωρίζεις και τις άλλες είσαι καταδικασμένος, να μισείς και να κανεις κακό. Και δεν φταίς εσύ, αλλα εκείνοι που σε μάθανε να ζεις έτσι, εσύ δεν γνωρίζεις κακό προκαλείς.

 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
37
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • 1782139troll-detected-fc.jpg
    1782139troll-detected-fc.jpg
    30,5 KB · Εμφανίσεις: 16

gamiarits

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
3.035
Like
2
Πόντοι
16
Το πιο εντυπωσιακο είναι ενας που ερχεται προσωπο με προσωπο με τον αποκεφαλιζομενο, και τον κοριοιδευει ενώ ψυχορραγεί.

Πως ψυχορραγει ο αποκεφαλισμενος; Μια και εξω δεν ειναι;  :think:
Εγω γουσταρω παντως σαρια. Εκλεψες, κοψιμο το χερι. Σκοτωσες, αποκεφαλισμος.
Οχι να γεμισζουν οι φυλακες και να κανουν μεταπτυχιακο τα κατακαθια στο εγκλημα.
Ειναι τυχαιο που Σ. Αραβια εχει τη χαμηλοτερη εγκληματικοτητα στον κοσμο;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Σωστά, άλλο Θεό έχουν αυτοί
κόβουν άλλες αποδείξεις αυτοί.


προφανώς το αναφέρει, διότι οι σταυροφορίες, τις οποίες πιθανολογώ ότι αναφέρονται όλοι αυτοί οι λόγιοι εδώ μέσα αναφερόμενοι στα εγκλήματα του χριστιανισμού, ξεκινούσαν κατ' εντολή του πάπα, αρκετές από τις οποίες έγιναν και κατά των ορθοδόξων χριστιανών σε βυζαντινό/ελληνικό έδαφος.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Πως ψυχορραγει ο αποκεφαλισμενος; Μια και εξω δεν ειναι;  :think:
Τρολαρεις τωρα? Εισαι σοβαρος? Τουλάχιστον ένα λεπτο σου κοβουν το κεφαλι με το μαχαιρι στον αποκεφαλισμο.
Γκιλοτινα νομιζεις ότι χρησιμοποιουν?
Σε κοβουν λιγο λιγο, κόβονται αρχικα οι αρτηρίες, μετα τα νευρα, μετα οι φωνητικες χορδες και δεν βγαινει φωνή, μετα το κεντρικο νευρο της σπονδυλικης στηλης που προκαλει τον μεγαλυτερο εγκεφαλικο πονο, ερχεται η βραδυκαρδια, το εγκεφαλικο από ελλειψη αιματος, κι ο άλλος σε κοροιδευει στα μουτρα και επιπλέον σου στριβουν και το κεφαλι γυρω γυρω αφου πια δεν εχεις λαιμο, και το αντιλαμβάνεσαι...Και στο τραβανε να ξεκολλησει...
Το θελεις το βιντεακι??? Το εχω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Κι ερχεται ο άλλος και συγκρινει με δεκα παλαβούς που κρατάγανε σταυρους εξω από το θεατρο...
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Που γραφει το κοράνι να σκοτώνεις όσους πιστεύουν κάτι άλλο? Η σκότωσε τους και θα πας στον παράδεισο?

Γνωρίζω (πολλοί το ξέρουν) ότι πέφτει τρελή πλύση εγκεφαλου σε αυτούς τους ανθρώπους. Όταν μεγαλώνεις σε ένα μέρος που σου μαθαίνουν την 1 πλευρά χωρίς να γνωρίζεις και τις άλλες είσαι καταδικασμένος, να μισείς και να κανεις κακό. Και δεν φταίς εσύ, αλλα εκείνοι που σε μάθανε να ζεις έτσι, εσύ δεν γνωρίζεις κακό προκαλείς.
]]
ας ξεκινήσουμε κατ' αρχήν με αυτό και σε λίγο θα ανεβάσω αν θέλεις και τμήματα του κορανιού που το αναφέρουν... αν και θα σου πρότεινα, για να μην χάνω το χρόνο μου με ημιμαθείς, να κάτσεις να το διαβάσεις μόνος σου, για να μορφωθείς.
άμα ήθελα να μαλακιστώ στις 2 το ξημέρωμα, δεν θα έγραφα μαλακίες εδώ, θα έπαιζα το πουλί μου και θα πήγαινα για ύπνο.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Εγω παντως αν ημουν στην θεση του Αμερικανου που βιντεοσκοπησανε να τον αποκεφαλιζουν... θα εφευγα τρεχοντας !!!
Καλυτερα να παω απο σφαιρα παρα αυτο που κανουν τα μουνοπανα !!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εγω παντως αν ημουν στην θεση του Αμερικανου που βιντεοσκοπησανε να τον αποκεφαλιζουν... θα εφευγα τρεχοντας !!!
Καλυτερα να παω απο σφαιρα παρα αυτο που κανουν τα μουνοπανα !!!
Το βιντεο αυτό είναι αμφιβολης αυθεντικότητας. Το ειδα και μου φαινεται τρελή μούφα.
 

πιπης___

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2013
Μηνύματα
3.462
Like
1
Πόντοι
16
Το βιντεο αυτό είναι αμφιβολης αυθεντικότητας. Το ειδα και μου φαινεται τρελή μούφα.

Αφου εκαναν δηλωσεις ο Ομπαμα και ο Καμερον.
Το εχουν αναγνωρισει επισημα..αυθεντικο ειναι !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom