Νέα

Δολοφονία 2 νεαρών στη Μάνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Gamaw Gries
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 573
  • Εμφανίσεις 18K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Όταν υπάρχουν 2 μαλάκες άνθρωποι, 2 είναι οι λύσεις ή φυλακή η ψόφος. Κανεις δεν θα νοιαστεί για 2 τέτοια άτομα, ισα ισα που θα νιώσουν και καλύτερα δίχως αυτούς.


τους νεκρους στην Ελλαδα επαψαν να τους βριζουν πολυ πριν ξεκινησει να γραφει η ιστορια... και στις μερες μας ειναι ποινικο αδικημα ... το σκασμο
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
γιατι οι παπαδημουληδες και οι λοιποι συριζαιοι επαναστατες του κωλου είναι κι αυτοι υπηρετες του διεθνους κεφαλαιου και μετοχοι επενδυτικων σχημάτων όπως ολοι οι σοσιαλδημοκράτες στη ευρωπη.
Αυτος ο τυπος εβγαλε συμπερασμα για το ποιόν δυο νεκρων ανθρωπων από τα τατουάζ και τα μπρατσα τους  :headbang:
Τους ηξερε?
Ηξερε τους γονεις? τους φιλους?
Τετοια ρεμαλια θα μας κυβερνησουν ελεω του λαμογιου που τα εχει κανει σκατα σημερα  >:(
σωστα τα πρωτα
αλλα
τι να δω πατερα κ φιους κ μανα
χωριο που φαινετε κολαουζο δεν θελει
ειχα πολλους κτιστους φιλους παλιοτερα,λογω εππαγγελμ ασχολιας
δεν επηρεαζομαι αρνητικα απο την εμφανιση μποντυμπιλντερα,,αλλα αυτοι ειναι απωθητικοι κ με τα τατου κ με την φατσα στυλ που ειχαν,,,,αυτο ειναι η αποτυπωση της στιγμηςκ τησ εικονας τους για μενα...
 

Judge Dred89

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2014
Μηνύματα
4.910
Like
5
Πόντοι
16
ολους να τους σκοτωσουν τυπε αυτους που αγαπανε εθνος και ελλαδα κι εχουν τατου το σημα της βεργινας,
Να μεινουν μαζι σου οι πακηδες τζιχαντιστες να ξεσκιζουν το κολαρακι σου
τα εθνικα ιδεωδη κι ο πατριωτισμος εχει εκφραστει με πολλους στρεβλους τροπους στην ελλαδα
ενας ειναι οι καρικατουρες της ΧΑ  :S
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Αυτος ο τυπος εβγαλε συμπερασμα για το ποιόν δυο νεκρων ανθρωπων από τα τατουάζ και τα μπρατσα τους  
προφανως το θεωρεις ασημαντο να εχει κανεις τατουαζ με τετοια συμβολα....γιατι δεν πας κι εσυ τοτε να πας να κανεις ενα ταττου με σβαστιγκα

και τι σχεση εχουν οι γονεις του και οι φιλοι τους που λες??? γιατι τους αναφερεις??? ολοι δεν εχουν γονεις και φιλους???

απ τη στιγμη που εχεις πανω σου τετοια συμβολα, παραπεμπουν σε συγκεκριμενς ιδεολογιες (που οι ναζι τις καναν πραξη)....που σημαινει οτι τις αποδεχεσαι, αρα προφανως θα αποκαλεισαι και ναζι

για τον παπαδημουλη ειπα παραπανω τη αποψη μου
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.387
Κριτικές
1
Like
892
Πόντοι
96
Καλά τα κάνανε τα μου**ά και τα σκοτώσανε. Δεν είναι απλά 2 ζωές, ήταν 2 μαλακισμένα φασισταριά μπλεγμένα σε βρωμοδουλειές. Όπως πολύ σωστά είδα σε πολλά μηνύματα στο FB -2 μαλακες αυτός ο κόσμος.

 Δηλαδη επικροτεις να τιμωρειται (εκτελεση-φυλακιση-εξορια κλπ) καποιος για τις ιδεες του ???
 Αν ναι τοτε εισαι φασιστας !!!!!!!

  Αληθεια  που ξεχωρισατε το τατουαζ με  την σβαστικα μεσα στα τόσα τατου????

Επισης πειτε στο ΘΕΜΑ οτι οταν λεμε "τα τραυματα προκληθηκαν απο καραμπινα" σημαινει οτι καποιος πηρε την καραμπινα και αρχισε να κοπαναει το θυμα με το κοντακι . το σωστο ειναι  "τα τραυματα προκληθηκαν ΑΠΟ ΒΟΛΗ απο καραμπινα" , οι Ελληνες καταστρεφουμε την ελλαδα ας μαν καταστρεφουμε και την ελληνικη γλωσσα.

 Τελος απλα τρατζικ να  σκοτώνονταιανθρωποι για 800€
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ολους να τους σκοτωσουν τυπε αυτους που αγαπανε εθνος και ελλαδα κι εχουν τατου το σημα της βεργινας,
Να μεινουν μαζι σου οι πακηδες τζιχαντιστες να ξεσκιζουν το κολαρακι σου

Να πάνε να γα..θούν όλοι οι τζιχαντιστες, όλοι οι ναζιστές και όλοι όσοι έχετε τέτοια προβλήματα. Μαζευτείτε όλοι μαζί σε ένα χωράφι και σκοτωθείτε να γλυτώσουμε. Οι ψυχανώμαλες απόψεις είναι δικες σας όπως και ο πόλεμο σας, εσείς έχετε το πρόβλημα και σπέρνετε την έχθρα σε όλους. Για αυτό μαζευτείτε σε ένα χωράφι να γλυτώσουμε. Εδώ έχουμε αλλα προβλήματα με τους μαλακες θα ασχολούμαστε?
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
τους νεκρους στην Ελλαδα επαψαν να τους βριζουν πολυ πριν ξεκινησει να γραφει η ιστορια... και στις μερες μας ειναι ποινικο αδικημα ... το σκασμο
Ναι όπως και οι Xριστοπαναγίες.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
 Δηλαδη επικροτεις να τιμωρειται (εκτελεση-φυλακιση-εξορια κλπ) καποιος για τις ιδεες του ???
 Αν ναι τοτε εισαι φασιστας !!!!!!!

 

Τα έχεις μπερδέψει. Λες φασίστα εκείνον που δεν αφήνει να κινδυνέψει η έννοια της δημοκρατίας?
Σαν να μου λες δηλαδή έχω το δικαίωμα να σκοτώνω οποιον θέλω επειδή έχουμε δημοκρατία. Ξέρεις ο φασισμός δεν γουστάρει την δημοκρατία. Η δημοκρατία σε αφήνει να πιστεύεις σε ότι θες από την στιγμή όμως που σέβεσαι τα πιστεύω του αλλου. Ο φασισμός και ο ναζισμός δεν σέβεται τίποτα από αυτά. Οποτε ο χαρακτηρισμός σου ότι είμαι φασίστας είναι άκυρος.
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Να πάνε να γα..θούν όλοι οι τζιχαντιστες, όλοι οι ναζιστές και όλοι όσοι έχετε τέτοια προβλήματα. Μαζευτείτε όλοι μαζί σε ένα χωράφι και σκοτωθείτε να γλυτώσουμε. Οι ψυχανώμαλες απόψεις είναι δικες σας όπως και ο πόλεμο σας, εσείς έχετε το πρόβλημα και σπέρνετε την έχθρα σε όλους. Για αυτό μαζευτείτε σε ένα χωράφι να γλυτώσουμε. Εδώ έχουμε αλλα προβλήματα με τους μαλακες θα ασχολούμαστε?

εγω ευχαριστως να εκανα αυτην τη δουλεια να τους κανονιζα μια κ καλη  :uzi: :uzi: ,τα μαλακισμενα φασισταρια καθε ειδους (δεξια κ αριστερα)τα σιχαινομαι  :grin: :grin:
πολλοι μ εχουν πει θα ημουν καλος δεσμοφυλακας  :grin: :grin:
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
Στο νεοέλληνας με σκοτώνει το τέλος και η αρχή, η παράδοση των όπλων (συνθήκη Βάρκιζας) και στο τέλος που το όπλο γυρνάει στο χέρι. Ανατριχίλα!

εκει παει το πραγμα τυπε  :rockon: :rockon: :rockon:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δεν ξερω το θεμα του θρεντ, και ειλικρινα δεν θελω να το ψαξω, ούτε να διαβασω τι εχει γραφτει, γιατι υποψιάζομαι ότι θα διαβασω τρελές μαλακίες.
 

Trainspotting 13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.051
Κριτικές
7
Like
359
Πόντοι
316
Τα έχεις μπερδέψει. Λες φασίστα εκείνον που δεν αφήνει να κινδυνέψει η έννοια της δημοκρατίας?
Σαν να μου λες δηλαδή έχω το δικαίωμα να σκοτώνω οποιον θέλω επειδή έχουμε δημοκρατία. Ξέρεις ο φασισμός δεν γουστάρει την δημοκρατία. Η δημοκρατία σε αφήνει να πιστεύεις σε ότι θες από την στιγμή όμως που σέβεσαι τα πιστεύω του αλλου. Ο φασισμός και ο ναζισμός δεν σέβεται τίποτα από αυτά. Οποτε ο χαρακτηρισμός σου ότι είμαι φασίστας είναι άκυρος.
τελικα εισαι μεγαλο μυαλο εσυ
γαμω το μουνι σου
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
εγω ευχαριστως να εκανα αυτην τη δουλεια να τους κανονιζα μια κ καλη  :uzi: :uzi: ,τα μαλακισμενα φασισταρια καθε ειδους (δεξια κ αριστερα)τα σιχαινομαι  :grin: :grin:
πολλοι μ εχουν πει θα ημουν καλος δεσμοφυλακας  :grin: :grin:

Μακάρι και το εύχομαι να συμβεί όσο πιο γρήγορα γίνετε.  Τα άκρα είτε είναι δεξιά είτε αριστερά μονο κακό ξέρουν να κάνουν. Τώρα έχουμε και τα υστερικά θρησκευτικά πιστεύω τους.
 

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
Δεν ξερω το θεμα του θρεντ, και ειλικρινα δεν θελω να το ψαξω, ούτε να διαβασω τι εχει γραφτει, γιατι υποψιάζομαι ότι θα διαβασω τρελές μαλακίες.
καλως το ξερολα του σαιτ....που λεει μονο σωστα πραγματα κ ποτε μαλακιες
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
ρε μαν, αφου ειχαν τατουαζ με σβαστικες, πως να το κανουμε....δεν ηταν ναζι???? για την πλακα τα ειχαν??
κι ο ναζισμος απο μονος του ειναι διχαστικος κι αποκλυει ολους τους "αλλους" τους διαφορετικους...
κι η χα δεν σπερνει δηλαδη διχονοια και ξυπναει μεταεμφυλιακες μνημες μ ολα αυτα που κατα καιρους εχει υποστηριξει για κομμουνιστες, αριστερους, αναρχικους κτλ???? η χα δεν εκανε στρατιωτικου τυπου εκπαιδευσεις σε μελη της κι αλλα πολλα τετοια ωραια??? γιατι τα κανε?? για τη πλακα της? 
είχαν και αθηναϊκές πινακίδες μήπως;

το γεγονός ότι ασπάζεσαι μια ιδεολογία, δε σημαίνει ότι είσαι εξ ορισμού όμοιος με τα σκατά.
εάν σε μια χώρα ο μουσουλμάνος πάει και σκάει σε μετρό, ο εθνικιστής μαχαιρώνει αλλοδαπούς, κ.ο.κ. δε σημαίνει ότι πρέπει να θανατώσεις όλους τους μουσουλμάνους ή όλους τους εθνικιστές.

αυτό που λες για στρατιωτικού τύπου, να υποθέσω ότι είναι ίσης αξίας, στην κλίματα σοβαρότητας, με το μουνί κλειστού τύπου που αναφέρεται κατά καιρούς εδώ μέσα.
τι εστί εκπαίδευση στρατιωτικού τύπου; στις άλπεις κάνουν στρατιωτικού τύπου εκπαιδεύσεις για αναψυχή, θεωρούνται φασίστες; ματώνουν τα μάτια μας με τις μαλακίες που διαβάζουμε.

επί του θέματος όμως, όταν μιλάμε για διχόνοια θα πρέπει να είμαστε και αντικειμενικοί, γιατί οι περιπτώσεις δημιουργίας πολίτών πολλών ταχυτήτων, προνομιούχων και μη, ευνοημένων και μη γίνεται δεκαετίες τώρα, δεν περίμενε κανείς τη χ.α. για να σκούξει για τη διχόνοια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom