Νέα

Διπλή δολοφονία έξω από τα γραφεία της Χρυσής Αυγής στο Νέο Ηράκλειο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tramountana
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Οτι μου γουστάρει γράφω. Οταν εσεις γράφετε τσακίστε τους φασίστες, ξύλο στους φασίστες, καμία ανοχή στη συμμορία της ΧΑ, αναπτύσετε την εχροπάθεια και δε καταλαβαίνει το αδειο πορωμένο σας κεφάλι οτι πρέπει να κατσετε στο τραπέζι μαζί μας να μιλήσουμε, τότε κι εγω απαντάω ανάλογα.
Χαζομαλάκα.
Εχεις παιξει και εσυ μπαλα με κεφαλι πακιστανου τυπε;
 

Επισκέπτης
Μαθήτρια γράφει....σας πήραν χαμπάρι οι πάντες και οι πέτρες ακόμα.

3/11/13
ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΚΘΕΣΗ ΜΑΘΗΤΡΙΑΣ ΣΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΔΟΛΟΦΟΝΙΑΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΕΘΝΙΚΙΣΤΩΝ... "ΕΦΥΓΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΛΜΗΣΑΝ ΝΑ ΠΟΥΝ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΕΛΛΗΝΕΣ"
5:06 μ.μ.  ΣΤΟΧΟΣ  Δεν εχει σχολια



ΔΕΝ ΘΑ ΣΧΟΛΙΑΣΟΥΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...


1383296_1413934478837826_813469787_n.jpg
 

Επισκέπτης
Οτι μου γουστάρει γράφω. Οταν εσεις γράφετε τσακίστε τους φασίστες, ξύλο στους φασίστες, καμία ανοχή στη συμμορία της ΧΑ, αναπτύσετε την εχροπάθεια και δε καταλαβαίνει το αδειο πορωμένο σας κεφάλι οτι πρέπει να κατσετε στο τραπέζι μαζί μας να μιλήσουμε, τότε κι εγω απαντάω ανάλογα.
Χαζομαλάκα.

Εγω προσωπικα αν και ψηφοφορος του ΣΥΡΙΖΑ εκτιμω πολυ καποιους "φασιστες" και ουτε γουσταρω τους αυτοαποκαλουμενους αναρχικους των Εξαρχειων. Αλλα εσυ αδερφακι μου εισαι πολυ μεγαλος μαλακας. Πρωτον γιατι κανεις πολιτικη πανω σε δυο νεκρους και δευτερον γιατι το αντικομμουνιστικο σου μενος δεν σε αφηνει να δεις ποιοι ειναι οι πραγματικοι σου εχθροι στην παρουσα φαση.
Πριν σου πω να πας να γαμηθεις και να φερεις και την εισπραξη, θελω να σε ρωτησω κατι. Ησουν παντα ψηφοφορος της χρυσης αυγης ? Γιατι εγω σε κοβω για νεοδημοκρατη που δεν τρωει πλεον και πηγε στη συμμορια του Μιχαλολιακου για να βγαλει τ΄αποθυμενα του.
 

Επισκέπτης
πρεπει να ειναι τρομερος μαλακας καποιος για να ψηφισει χ.α. τωρα που εμαθαν ολοι τι πραγματικα παιζει με αυτους.
Οι δολοφονιες των μελων της δε θα ωφελησουν τα αλλα κομματα. Εδω ειμαστε.
Το θεμα ειναι κατα ποσο θα χειριστουν εξυπνα οι της Χ.Α γιατι πεφτουν σε ατοπηματα.

Οι Μεραρχία γυναικών μας, χαχαχαχα,
μυστικές εκπαιδεύσεις σε δάση,
Η αρχηγός τους λέγεται Ζήνα!
Σου αρεσανε ετσι?
Μακρυα ομως απο εκεινη τη φοραδα την αξιωματικινα γιατι θα σε ευνουχησω με κονσερβοκουτι :grin: :grin:

Ωρα να δουμε ειδησεις, τα ξαναλεμε....
 

Επισκέπτης
Εχεις παιξει και εσυ μπαλα με κεφαλι πακιστανου τυπε;

Εσυ? Εχεις σφάξει πολλούς φασίστες? Οσους κι αν άνοιξες σκατά βρήκες μέσα?

Polisi_FASISTAS.jpg


http://[URL unfurl="true"]www.streetpoems.gr/wp-content/uploads/yapb_cache/fasistestrexales.ap7bb38x0so44gg4gs048sk4g.6ylu316ao144c8c4woosog48w.th.jpeg[/img[/URL]]

[img]http://3.bp.blogspot.com/-NxePA3_hfTY/UkbCuXRCQ_I/AAAAAAAALIM/laBKFRNch-0/s1600/%CE%A6%CE%B1%CF%83%CE%AF%CF%83%CF%84%CE%B5%CF%82+%CE%BA%CE%BF%CF%85%CF%86%CE%AC%CE%BB%CE%B5%CF%82+%CE%AD%CF%81%CF%87%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%B1%CE%B9+%CE%BA%CF%81%CE%B5%CE%BC%CE%AC%CE%BB%CE%B5%CF%82.png
 

Geo Dol

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2013
Μηνύματα
7.421
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
66
Οι δολοφονιες των μελων της δε θα ωφελησουν τα αλλα κομματα. Εδω ειμαστε.
Το θεμα ειναι κατα ποσο θα χειριστουν εξυπνα οι της Χ.Α [size=15pt]γιατι πεφτουν σε ατοπηματα[/size].
Όπως;;;;;
 

Επισκέπτης
Εγω προσωπικα αν και ψηφοφορος του ΣΥΡΙΖΑ εκτιμω πολυ καποιους "φασιστες" και ουτε γουσταρω τους αυτοαποκαλουμενους αναρχικους των Εξαρχειων. Αλλα εσυ αδερφακι μου εισαι πολυ μεγαλος μαλακας. Πρωτον γιατι κανεις πολιτικη πανω σε δυο νεκρους και δευτερον γιατι το αντικομμουνιστικο σου μενος δεν σε αφηνει να δεις ποιοι ειναι οι πραγματικοι σου εχθροι στην παρουσα φαση.
Πριν σου πω να πας να γαμηθεις και να φερεις και την εισπραξη, θελω να σε ρωτησω κατι. Ησουν παντα ψηφοφορος της χρυσης αυγης ? Γιατι εγω σε κοβω για νεοδημοκρατη που δεν τρωει πλεον και πηγε στη συμμορια του Μιχαλολιακου για να βγαλει τ΄αποθυμενα του.

Μην απολογείσαι για την προσωπική σου στάση, δεν εχιε νόημα. Ολη η αριστερά 70 χρόνια καλεί σε σφαγή εθνικοφ΄ρονων. Ποιοι ειναι οι βίαιοι?
Εμεις δεν είπαμε ποτέ να σφάξουμε τους αριστερούς, δε κυκλοφορήσαμε ποτέ τέοια συνθήματα.
ΤΟ ίδιο ισχύει και για σένα οτι το αριστερο σου μένος δε σε αφήνει να δεις τους πραγματικούς σου εχθρούς και εναντίον ποιανού πρέπει αν στραφείς.
 

Επισκέπτης
Ορίστε πόστερ της αριστεράς, των λεγόμενων, φερόμενων ως αντίφα, την τύφλα τους μέσα γαμω:


http://[URL unfurl="true"]www.me.gr/m/photos/get_image/file/c9d1b9d1da0963fa95c843bbfc7e38e9.jpg[/img[/URL]]

Ποιός προτρέπει σε φόνους εδω και χρόνια με την προπαγάνδα του? Ποιος εχει ένοπλες οργανώσεις συμμορίες σεχτα επαναστατών κλπ? Ποιός δε σέβεται τίποτα και ειναι εγκληματική ορ΄γανωση?


Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ!
Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ!

Ειστε ψυχικά διεστραμένοι κύριοι.
 

Επισκέπτης


Ουτε το σχόλιο μου δε κάνει quote?
Τόσο μαλάκς χεσμένος εισαι? Ή μήπως νομίζεις οτι εισαι εξυπνούλης επειδή μιλάς στο βρόντο και καλά με αγνοείς? Ε κομπλεξάκι, ψυχανωμαλάκι. Οταν ησουν μικρός ολα καλα?...ξέρεις εσυ...
Τι θες ρε καρνάβαλε? τι γουστάρεις?
 

Επισκέπτης
σε κατουραω στην μουρη......καρναβαλε
αει γαμησου


καταντας πολυ βαρετός ρε πούστη. Χρησιμοποιείς δικές μου λέξεις, ουτε δικε΄ς σου εκφράσεις εχεις, ουτε εκφορά του λόγου ουτε τίποτα. Σκατά να φάς φλώρε τζιτζιφιόγκο, κουνάμενη συκιά, πισωγλεντζε και πισωλούρη, ουστ στην τρύπα σου και σκασμός.
 

Επισκέπτης
Μην απολογείσαι για την προσωπική σου στάση, δεν εχιε νόημα. Ολη η αριστερά 70 χρόνια καλεί σε σφαγή εθνικοφ΄ρονων. Ποιοι ειναι οι βίαιοι?
Εμεις δεν είπαμε ποτέ να σφάξουμε τους αριστερούς, δε κυκλοφορήσαμε ποτέ τέοια συνθήματα.
ΤΟ ίδιο ισχύει και για σένα οτι το αριστερο σου μένος δε σε αφήνει να δεις τους πραγματικούς σου εχθρούς και εναντίον ποιανού πρέπει αν στραφείς.

Καταρχην μην μπερδευεις τους κομμουνιστες και την αριστερα με τις συμμοριες των Εξαρχειων, ουτε με κατι γκρουπες τυπου Ανταρσια, Μουλου και κουτουρου. Οι αριστεροι ειναι οι πραγματικοι πατριωτες σε αυτο τον τοπο. Ειναι αυτοι που πολεμισαν εναντια στους καταχτητες της πατριδας μας ναζι, των οποιων την ιδεολογια υποστηριζει η συμμορια του Μιχαλολιακου. Οι ομοιδεατες σου ειναι αυτοι που συνεργαστηκαν με τον Γερμανο καταχτητη και στον εμφυλιο με τους Αγγλους. Μια ζωη προδοτες, δοσιλοι και προσκυνημενοι ηταν η ελληνικη ακροδεξια. Και αυτους υποστηριζεις. Πεσμας οτι εισαι φυλετιστης, οτι θεωρεις τον εαυτο σου μελος της αριας φυλης, αλλα πατριωτης μην το παιζεις, ουτε και καλα στεναχωριμενος απο τη δολοφονια των παιδιων. Μια χαρα σας εκατσε μαλακιστιρια. Εκει που σας ειχε σιχαθει ο κοσμος τωρα θα παρτε κανα ψηφαλακι παραπανω.


Παω να συνεχισω το πιωμα, εσυ συνεχισε τον αγωνα :jerking: :jerking:
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
Ορίστε πόστερ της αριστεράς, των λεγόμενων, φερόμενων ως αντίφα, την τύφλα τους μέσα γαμω:


http://[URL unfurl="true"]www.me.gr/m/photos/get_image/file/c9d1b9d1da0963fa95c843bbfc7e38e9.jpg[/img[/URL]]

Ποιός προτρέπει σε φόνους εδω και χρόνια με την προπαγάνδα του? Ποιος εχει ένοπλες οργανώσεις συμμορίες σεχτα επαναστατών κλπ? Ποιός δε σέβεται τίποτα και ειναι εγκληματική ορ΄γανωση?


Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ!
Η ΠΟΥΤΑΝΑ Η ΑΡΙΣΤΕΡΑ!

Ειστε ψυχικά διεστραμένοι κύριοι.
[/quote]μπερδευεις την αριστερα με την αναρχια.οι αναρχικοι ειναι τα ιδια σκατα με τους χρυσαυγιτες μονο που εχουν αντιθετη ιδεολογια.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
καταντας πολυ βαρετός ρε πούστη. Χρησιμοποιείς δικές μου λέξεις, ουτε δικε΄ς σου εκφράσεις εχεις, ουτε εκφορά του λόγου ουτε τίποτα. Σκατά να φάς φλώρε τζιτζιφιόγκο, κουνάμενη συκιά, πισωγλεντζε και πισωλούρη, ουστ στην τρύπα σου και σκασμός.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ποοοοσο μαλακας αχρηστος εισαι  ??????????????      :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Ορίστε φωτογραφία που χαίρονται και πανηγυρίζουν ολοι οι αριστεροι.

images
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ποοοοοσο μαλακας εισαι?????????????????????
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
είναι ανεκτό να μπαίνουν εδώ μέσα τέτοιες φωτο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom