Νέα

Δημοσκόπηση: Η επόμενη Πρόεδρος της Δημοκρατίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Rand0m1
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποια θέλουμε για το Προεδρικό Μέγαρο;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    36
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Τύπε, δεν υπάρχει με ένα ν.

Απλά ο ναρκισσισμός του καράφλα, γελοιοποιεί μέχρι και την Εκκλησία. Άλλο που και αυτοί είναι σε άλλο κόσμο, γενικά.
Άσχετο, αλλά μιας και είπες εκκλησία φέτος το Πάσχα μιας και επέλεξα να μείνω στην Αθήνα για να αποφύφω όλους τους τυρόβλαχους και τις ανούσιες χαιρετούρες και τις άπειρες ερωτήσεις τους δήθεν για ενδιαφέρον, ενώ κατα βάθος θέλουν να σκοντάψω και να πεθάνω επί τόπου επειδή το παιδί τους που κάναμε παρέα παλιά δεν έκανε τίποτα στη ζωή του κι ας το είχαν μαντρωμένο ενώ εγώ ήμουν ρεμάλι και κάτι έκανα, ότι προσφέρει πάρα πολλά παρ όλο που τα άτομα που ηγούνται είναι για κλωτσομπουνίδια , καιροσκόποι, κερδοσκόποι και καθίκια του κερατά. Αυτή η γαλήνια μάζωξη όλων των κατοίκων της γειτονιάς έκανε ένα μέρος του τέρμα κέντρου της Αθήνας να μοιάζει με μικρό χωριουδάκι και το εκτίμησα πολύ αυτό.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
Με τιποτα. Εξαντλητικο το προγραμμα της Προεδριας. Πανω απο 15 ταξιδια το μηνα. Και αλλες τοσες ομιλιες. Με τιποτα ομως. Και μονο για 10-12 χιλιαρικα το μηνα δεν αξιζει.
Τουλάχιστον στην προεδρική φρουρά;
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Έχω την αίσθηση ότι παίζει να ήταν πολύ όμορφη στα νιάτα της η τωρινή πρόεδρος της δημοκρατίας.

Εχουμε φωτο ;

Και τώρα έμπαινα πάντως
Μετά το make over είναι θελκτική και όπως είπε πολύπειρος δεξιός δημοσιογράφος έχει ωραία φωνή...άντε να μην τα λέω εγώ.
 
OP
OP
Rand0m1

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
1
Like
6.141
Πόντοι
2.356
Και ρωτω, γιατι δεν ειναι?
Τύπε, θα πάω να την πέσω.

Αλλά μια και ρωτάς, έχει άποψη μόνο για το MeeToo?

Αν ναι, γιατί;

Για τη Χρυσή Αυγή έχει άποψη; Κάτι ανύπαρκτοι δικαστές σαν και του λόγου της, επέτρεψαν να κάνει κόμμα ο Μιχαλολιάκος και η συμμορία του.
 
  • Like
Αντιδράσεις: saeh12

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.256
Κριτικές
9
Like
8.081
Πόντοι
2.036
Δεν νομιζω οτι πλεον, μετα απο 50 χρονια, γιορταζουμε την πτωση της Χουντας εκεινη τη μερα. Γιορταζουμε τη δημοκρατια μας και αναδεικνυουμε ότι την συνιστα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και ρωτω, γιατι δεν ειναι?
Τι είπες ότι γιορτάζετε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τύπε, θα πάω να την πέσω.

Αλλά μια και ρωτάς, έχει άποψη μόνο για το MeeToo?

Αν ναι, γιατί;

Για τη Χρυσή Αυγή έχει άποψη; Κάτι ανύπαρκτοι δικαστές σαν και του λόγου της, επέτρεψαν να κάνει κόμμα ο Μιχαλολιάκος και η συμμορία του.
Την συμμορια του Μιχαλολιακου, δεν θελω να σε σοκαρω αλλά κανενας δικαστης δεν την εκανε κομμα. Κομμα την εκανε ο ελληνικος λαος με την μαλακια που τον εδερνε τοτε
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Tι τέλειο αυτό με το ένα ν
Αν ήθελε να σπάσει το κατεστημένο ας το έγραφε με τρία "ν" ...αφού δεν το τόλμησε αυτό είναι απλά ένας τύπος που δεν ξέρει να γράφει το όνομα του.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Τι είπες ότι γιορτάζετε;
Την Δημοκρατια μας.
Ξερεις, αυτη που σου επιτρεπει και μου επιτρεπει να μιλαμε αυτη τη στιγμη και να λεμε ό,τι θελουμε, χωρις να φοβομαστε οτι καποιος θα μας την πεσει γι αυτα που λεμε. Και πιστεψε με, ειναι πολλα εκατομμυρια ανθρωπων σε αυτον τον πλανητη, που δεν εχουν αυτη την πολυτελεια.
 
OP
OP
Rand0m1

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.462
Κριτικές
1
Like
6.141
Πόντοι
2.356
Την συμμορια του Μιχαλολιακου, δεν θελω να σε σοκαρω αλλά κανενας δικαστης δεν την εκανε κομμα. Κομμα την εκανε ο ελληνικος λαος με την μαλακια που τον εδερνε τοτε
Άλλο σου λέω. Ποιος λαός;

Δικαστήριο δεν έδωσε το Ok, για να κατέβει σε εκλογές;
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Αν ήθελε να σπάσει το κατεστημένο ας το έγραφε με τρία "ν" ...αφού δεν το τόλμησε αυτό είναι απλά ένας τύπος που δεν ξέρει να γράφει το όνομα του.
Εγώ τον εκτίμησα όταν είχα διαβάσει ότι είχε απαιτήσει από τα κανάλια να μη ξαναγράψουν το όνομα του με 2 ν. Λέω ο τύπος κουβαλάει όντως μεγάλη τρέλα
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Άλλο σου λέω. Ποιος λαός;

Δικαστήριο δεν έδωσε το Ok, για να κατέβει σε εκλογές;
Γάμησε τα τα κόμματα . Ακόμη και οι υποψήφιοι δεν θα έπρεπε να φιλτράρονται;;; Έχω δει τη Σάρα και τη Μάρα σε ψηφοδέλτια πραγματικά!!! Σε σημείο που είχα τρομάξει. Είχα δει συμμαθητή μου 2 χρόνια αφού είχα βγάλει το σχολείο να είναι υποψήφιος ενώ είχε παρατήσει το λύκειο χαχαχα. Κι έλεγε είμαι ένας νέος επιχειρηματίας ψηφίστε με.
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.047
Κριτικές
4
Like
16.708
Πόντοι
3.936
τυπε ο προεδρος που θα βγαλουμε θα πρεπει να το εχει με το μπλα μπλα.καποιον τυπο σαν τον γιασου να εκλεξουμε :confused: :confused: :confused:
Κι ο Λιλας θα έδινε μια νότα ανανέωσης και μια εικόνα προοδευτικότητας στο εξωτερικό...:confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Άλλο σου λέω. Ποιος λαός;

Δικαστήριο δεν έδωσε το Ok, για να κατέβει σε εκλογές;
Ναι, απο το 1980. Μεχρι τωρα λεγαμε οτι πρεπει η Προεδρος να ειναι "μακρια απο το κομματικο παιχνιδι" αλλά θελουμε οι δικαστες να κανονιζουν και ποια κομματα θα συμμετεχουν?
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.254
Κριτικές
62
Like
44.896
Πόντοι
9.297
Εγώ τον εκτίμησα όταν είχα διαβάσει ότι είχε απαιτήσει από τα κανάλια να μη ξαναγράψουν το όνομα του με 2 ν. Λέω ο τύπος κουβαλάει όντως μεγάλη τρέλα
Αντάρτης της πορδης με τα λεφτά της κυρας....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Γάμησε τα τα κόμματα . Ακόμη και οι υποψήφιοι δεν θα έπρεπε να φιλτράρονται;;; Έχω δει τη Σάρα και τη Μάρα σε ψηφοδέλτια πραγματικά!!! Σε σημείο που είχα τρομάξει. Είχα δει συμμαθητή μου 2 χρόνια αφού είχα βγάλει το σχολείο να είναι υποψήφιος ενώ είχε παρατήσει το λύκειο χαχαχα. Κι έλεγε είμαι ένας νέος επιχειρηματίας ψηφίστε με.
Για πες τύπε, τι κριτηρια πρεπει να υπαρχουν για να κατεβεις υποψηφιος βουλευτης κατα τη γνωμη σου
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.817
Like
15.556
Πόντοι
3.656
Αν ήθελε να σπάσει το κατεστημένο ας το έγραφε με τρία "ν" ...αφού δεν το τόλμησε αυτό είναι απλά ένας τύπος που δεν ξέρει να γράφει το όνομα του.

τυπε σιγα μην εγραφε και ολα τα γραμματα στο ονομα του με ν :confused: :confused: :confused:
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.557
Like
4.636
Πόντοι
1.706
Αντάρτης της πορδης με τα λεφτά της κυρας....
Μπορεί να ναι μπαγλαμάς να μιλήσουμε σοβαρά, αλλά γνώσεις έχει. Και χωμένος σε πολλά πράγματα πριν την ώρα τους ήταν μέσα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom