Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
259
Like
168
Πόντοι
1
Να ξεκινήσω από το τελευταίο που είπες, όχι δεν ισχύει!!! Με δικούς τους μπορούν να γαμηθούν και στη χώρα τους, δεν χρειάζεται να έρθουν Ελλάδα! Αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι πεθαίνουν και για τους Έλληνες! Ούτε αυτό ισχύει έτσι όπως το λένε κάποιοι.

Όσον αφορά το πως θα χωθείς, δεν παίζει ιδιαίτερο ρόλο αρκεί να χωθείς! Στην πίστα μέσα τι σφηνάκι να κεράσεις? Στην πίστα θα κάνεις το χαβαλέ σου. Κάνε αρχικά μια οπτική επαφή με την γκόμενα... αν σου χαμογελάσει χώσου! Και θα γίνει το κονέ. Επίσης, μην πας με μεγάλη παρέα. Αν είστε 5-6 άντρες άστα να πάνε. 2 άτομα είναι το καλύτερο. Με τον κολλητό σου.

Ναι φιλε 2-3 το πολυ ατομα παρεα θα μαστε
Σε ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες μεγαλε
να σαι καλα...Καλο βραδυ!!!!!
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί οι Αγγλίδες θεωρούνται εύκολες.Και εννοώ οι καλές,όχι οι σαμπρέλες.Νομίζω πιο εύκολα γαμάς Αγγλίδα στην Αγγλία παρά εδώ.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.740
Πόντοι
216
Εγώ δεν έχω καταλάβει γιατί οι Αγγλίδες θεωρούνται εύκολες.Και εννοώ οι καλές,όχι οι σαμπρέλες.Νομίζω πιο εύκολα γαμάς Αγγλίδα στην Αγγλία παρά εδώ.

Sad man για εσενα ολες οι γυναικες του πλανητη δυσκολες ειναι αφου δεν εχεις γαμησει καμια  :grin:
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.935
Κριτικές
8
Like
1.740
Πόντοι
216
Πουθενά δεν γαμάς εύκολα.Μην ακούμε μαλακίες τύπου όποιος πάει στο τάδε μέρος,γαμάει.Αν δουλεύεις στα εκεί μαγαζιά όλο το καλοκαίρι ή είσαι μόνιμος κάτοικος,πιθανότατα θα γαμάς.Αλλά σαν τουρίστας,το πιο πιθανό είναι να μη γαμήσεις πουθενά

Δεν φταιει το μερος sad man ... εσυ φταις που δεν γαμας πουθενα χαχα Μην ακους μαλακιες οτι πηγε καποιος και γαμησε,εσυ αν πας δεν θα γαμησεις.
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Αν δουλεύεις στα εκεί μαγαζιά όλο το καλοκαίρι ή είσαι μόνιμος κάτοικος,πιθανότατα θα γαμάς.

Sad_man αυτοί που δουλεύουν εκεί στα μαγαζιά το καλοκαίρι, γαμάνε σαν πούστηδες... όχι πιθανώς να γαμάνε κι αυτοί καμιά φορά!!! Εμείς μιλάμε για εμάς τους κοινούς θνητούς!
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
259
Like
168
Πόντοι
1
για πειτε ρε μαγκες γουσταρω αυτη τη συζητηση!!!
μονο αγγλιδες ξεφτιλιζοντε σε λαγανα-καβο-μαλια και φαληρακι?
πειτε τις εμπειριες σας
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Κάτι θα κάνουμε και φετος......
ολο και καμια Σερβιδα θα ερθει ετοιμη για ελληνικο ηλιο, θαλασσα και γλέντι.......
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Όλο και κατι θα γινει..... που θα παει!!!!
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.638
Κριτικές
76
Like
8.402
Πόντοι
2.786
Όπως έχω πει και σε άλλο thread, όποιος ξέρει να αρθρώσει 1-2 κουβέντες και να παίξει μπαλίτσα, θα γαμήσει. Αυτός που θα κάθεται όρθιος στο μπαρ πίνοντας το ποτό του καρφώνοντας κώλους και βυζιά με τις γουρλοματάρες του, θα γαμήσει την παλάμη του όταν με το καλό πάει για ύπνο!!! :grin:

Εξαίρεση αποτελούν μόνο οι Αγγλίδες τουρίστριες και ειδικά αυτές που μαζεύονται στον Κάβο, Φαληράκι, Λαγανά, κτλ. Εκεί βέβαια, δεν θα βρεις καμιά elegant γκόμενα να γαμήσεις, θα βρεις τριτο-τέταρτη (σαν γυναίκα εννοώ, όχι εμφανισιακά φακλάνα), αλλά αυτό δεν έχει σημασία διότι στο νησί το καλοκαίρι πας να περάσεις καλά με την παρέα σου και να σκίσεις κάνα αλλοδαπό μουνάκι! Δεν ξέρω, εμείς αυτά κάναμε στα χρόνια τα δικά μου. Τις ελληνίδες ούτε καν τις κοιτάζαμε, ήταν εκτός target group. Ελληνίδες βρίσκεις όλο το υπόλοιπο έτος! Σε αυτά τα μέρη λοιπόν, μαζεύονται οι Αγγλίδες και γίνονται κροκόδειλοι στο μεθύσι (κροκόδειλοι επειδή σέρνονται και μουγγρίζουν!), διότι ΑΥΤΟΣ είναι ο αντικειμενικός τους σκοπός. Το θέμα γαμήσι το έχουν πάει σε άλλα επίπεδα. Το σκεπτικό τους είναι το εξής:

"Πως θα γαμηθώ να το φχαριστηθώ αλλά να μην με πούνε εύκολη ή πουτάνα???"

Απάντηση:

"Θα γίνω τύφλα! Ήμουν μεθυσμένη, δεν θυμάμαι τίποτα!!!"

PERFECT!!!! :tooth:

Eκεί πιστεύω ότι μπορεί να γαμήσει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!
 

aegeanorg

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2018
Μηνύματα
3.755
Like
2.191
Πόντοι
456
Όπως έχω πει και σε άλλο thread, όποιος ξέρει να αρθρώσει 1-2 κουβέντες και να παίξει μπαλίτσα, θα γαμήσει. Αυτός που θα κάθεται όρθιος στο μπαρ πίνοντας το ποτό του καρφώνοντας κώλους και βυζιά με τις γουρλοματάρες του, θα γαμήσει την παλάμη του όταν με το καλό πάει για ύπνο!!! :grin:

Εξαίρεση αποτελούν μόνο οι Αγγλίδες τουρίστριες και ειδικά αυτές που μαζεύονται στον Κάβο, Φαληράκι, Λαγανά, κτλ. Εκεί βέβαια, δεν θα βρεις καμιά elegant γκόμενα να γαμήσεις, θα βρεις τριτο-τέταρτη (σαν γυναίκα εννοώ, όχι εμφανισιακά φακλάνα), αλλά αυτό δεν έχει σημασία διότι στο νησί το καλοκαίρι πας να περάσεις καλά με την παρέα σου και να σκίσεις κάνα αλλοδαπό μουνάκι! Δεν ξέρω, εμείς αυτά κάναμε στα χρόνια τα δικά μου. Τις ελληνίδες ούτε καν τις κοιτάζαμε, ήταν εκτός target group. Ελληνίδες βρίσκεις όλο το υπόλοιπο έτος! Σε αυτά τα μέρη λοιπόν, μαζεύονται οι Αγγλίδες και γίνονται κροκόδειλοι στο μεθύσι (κροκόδειλοι επειδή σέρνονται και μουγγρίζουν!), διότι ΑΥΤΟΣ είναι ο αντικειμενικός τους σκοπός. Το θέμα γαμήσι το έχουν πάει σε άλλα επίπεδα. Το σκεπτικό τους είναι το εξής:

"Πως θα γαμηθώ να το φχαριστηθώ αλλά να μην με πούνε εύκολη ή πουτάνα???"

Απάντηση:

"Θα γίνω τύφλα! Ήμουν μεθυσμένη, δεν θυμάμαι τίποτα!!!"

PERFECT!!!! :tooth:

Eκεί πιστεύω ότι μπορεί να γαμήσει ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ!!!!!
Έχω γαμήσει γυναίκες απο πάνω από 20 εθνικότητες αλλά Αγγλίδα ούτε μία! Φαλιράκι έχω πάει άπειρες φορές και έχω βγάλει ένα σωρό φυλές και κυρίως Ρωσίδες αλλά ποτέ τις πιο εύκολες...
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
εγω εχω μια μικρη εμπειρια απο ιο φαρ αουτ και ετσι ε ρε μαγκες το τι γαμησια εχω ριξει εγω εκει δε λεγεται.καθε μερα αλλη .ειμαι μεν ψηλος μελαχρινοςμ ε σιξ πακ και πραγματικα αν δε υπηρχε η φαση στη ιο παιζει να μουνα και παρθενος .εχω δε ενα ξαδελφο που ναι φιτνες μοντελ και ρε μαγκες τις παιρνει δυο δυο.περσι σε μια ωρα φασωσε τεσσερις και τις δυο τις πιπωσε.ξερω πως ακουγεται αν μου το λεγαν δε το πιστεα αλλα το δα.για μερη σα αυτα τα καλοκαιρινα ιος μυκονος λαγαναςκ α .μετραει πολυ η ομορφια.εχω φιλους μουσικους εδω που γαμανε εδω ελλαδα τις γκομενες δεκα δεκα και εκει επειδη ειναι λιγο παχεις και κονρτοι δε κανουν τιποτα.για τεοιτα μερη μονο σωμα μαγκες.α και οχι μονο σωμα αλλα και χορος πολυ χορος . και πιωμα και γενικα δειτε να περνατε σεις πιο καλα και βλεπουμε τα αλλα .απλα περαστε ωραια χορεψτε και τα μουνια ερχοντα.μη καθεστε σε μια γωνια σοβαροι και αρχιδια χορος και παλι χορος και κατι θα γινει.πεστε την αβερτα κι ολας.εγω εκει τρωω στο 20 τοις εκατο. ο ξαδελφος εχει 80 με 90 τοις εκατο.ολοι κατι μπορουμε νακ ανουμε!
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
δυστηχως δε ειμαι μοννινμος κανα δεκαημερο παω το χρονο το ιουλιο αντε να δουμε φετος θα ρθουν ε τα πουτανακια?????μακαρι παναγι α μου
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
Χερσονησο μαγκες γινεται παιχνιδι...Απο κρητη ειμαι,ομως πηγα χερσονησο περυσι για πρωτη φορα στην ζωη μου,μια βραδια μονο.Πηγα palm beach με φιλο.Ειδα πολλα ωραια μωρα.Στην αρχη ξενερωσα λιγο.Ειδα οτι οι καλες γκομενες με τις μεγαλες βυζαρες που μου αρεσουν, ηταν δισπροσιτες..Εντελει ομως γαμησα.Ηταν μια λιγο παχουλη κοπελα,καυλα ομως.Ηταν λιγο τυφλα ηδη...Μου εκανε νοημα με το δακτυλο της..να πλησιασω...χορεψαμε φιλιομασταν και πηγαμε σε μια γωνια και την γαμησα..Αυτο που ηθελα βεβαια περισσοτερο,ηταν μια 40αρα ρωσσιδα με βυζαρες. Χορευε και την ειχαμε περικυκλωσει εγω, ο γκομενος της και ενας αλλος.Του ειπα εισαι τυχερος φιλε...Ειπα και σε αυτη, τυχερος ο αντρας σου.Μου λεει δεν ειναι συζυγος μου ακομα...Γουσταρα αλλα δεν εκατσε..ισως και να μη γουσταρε αυτη... δεν το εψαξα παραπανω...
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
φιλε μανο σκεφτομαι να παω καποιαστιγμη και μαλλια .γινεται παιχνιδι εκει?
 

giorgos.k

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
25
Like
345
Πόντοι
1.520
Επειδή τυχαίνει να έχει σπίτι θείος μου εκεί, μέσα στο Λαγανά, έχω πάει ΠΟΛΛΕΣ φορές. Και πάντα έχω γαμήσει! Και όχι, δεν είμαι Μπραντ Πιτ!

Επίσης, αυτό που λες δεν ισχύει. Δεν αξίζει μόνο η 1 στις 10 εκτός αν εσείς που τα λέτε αυτά γαμάτε μόνο μοντέλα κι έχετε την Κρεμλίδου για μπάζο/σαυρα/φώλα, κτλ, κτλ.

Διευκρίνιση: Αν κάθεσαι κυριλέ με σοβαρό υφάκι στο μπαρ και παίρνεις μάτι την πίστα πίνοντας το ποτό σου (φωτογραφία #1), τότε φίλε μου ΔΕΝ θα γαμήσεις. Αν χωθείς όμως στην πίστα κι αρχίσεις να παίζεις μπάλα (φωτογραφία #2), τότε θα γαμήσεις, στο εγγυώμαι! Πιες 3-4 ποτάκια αν είσαι κυριλές-σοβαρός στα όρθια και δεν σου πάει να μπεις μέσα, να αποκτήσεις λίγο κέφι και να χωθείς εκεί μέσα στις Αγγλίδες που είναι ντίρλα στο μεθύσι να παίξεις τρελή μπαλίτσα!
για ποια εποχη μιλας? Τωρα η πριν χρονια? Λαγανα αυτο που ειδα ηυαν πιτσιρικια ντυσιμο καρναβαλι φερσιμο χειροτερο απο μαθητες 5ημερης . Τους μιλαγα και γυρισαν το κεφαλι, coctails and dreams χορευαν πανω στη μπαρα 5-6 μουνακια πηγαν κατι τυποι να χωρθουν και τους κατεβασε ο σεκιουριτη. Φ
Και γενικα μεχρι τις 3-4 δεν γαμησα ουτε ειδα αλλους να γαμανε οπως λετε . Στην πολη στα μπαρακια εκει ειχε πραγματικα μουναρες ιταλιδες ελληνιδες κτλ
 

Kavlas123

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2017
Μηνύματα
577
Κριτικές
2
Like
186
Πόντοι
6
φιλε μανο σκεφτομαι να παω καποιαστιγμη και μαλλια .γινεται παιχνιδι εκει?
Γινεται φιλε μου ναι...οτι γινεται και στην χερσονησο γινεται και στα μαλλια,ομως παλι λιγο παραπανω στη χερσονησο.Τουλαχιστον τα τελευταια χρονια. Οπως ειπαν και οι προλαλησαντες,δεν χρειαζεται να μιλησεις καν...Απλα το πραγματικο παρτι αρχιζει μετα τις δυο την νυχτα.Εχουν ηδη πιει καμποσα ποτα και ειναι πιο ευαλωτες στο να γαμηθουνε...Λιγο αρνητικο οτι υπαρχουν σχεδον παντα περισσοτεροι αντρες απο οτι γυναικες σε ενα μερος...πρεπει να πλησιασεις προτου πλησιασει καποιος αλλος...Ωστοσο οι περισσοτεροι γαμανε...Λιγο προσοχη μην τσακωθεις..Καποιοι ξενοι ειναι μαλακες...Εφαγα σπρωξια οταν χορευα,αλλα δεν γυρισα να κοιταξω απο που ηταν...σε διαφορετικες συνθηκες θα εφτυνε το γαλα της μανας του,αυτος που το εκανε...Να ξερεις οτι απο μαγαζια που θα περνας,θα συναντας συχνα κραχτες να σε προσκαλουν στο μαγαζι τους...Μην ποιανεις κουβεντα μαζι τους....στοχευσε μεγαλα μαγαζια με πολλες μουναρες....Γινεται χαμος..Σου ευχομαι να βαρεθεις να γαμας οταν ερθεις  μαλλια-χερσονησο.
 

xrusos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2020
Μηνύματα
560
Like
354
Πόντοι
26
μανο αδελφε απο το στομα σου και στου θεου το αυτι γιατι παλι αθηνα με τη παλαμη μου ειμαι .να ρθω τουλαχιστο και κει μπας και.... τεσπα θενκς φιλε
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Η Βουλγαρια ανοιξε........
ας παιξουμε με καμια βαλκανια ετσι για αρχη!!!!!!!!!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom