Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Τι γίνεται Αλάνια?
Τιμησε κανενας την Ελλάδα φετος?
Για πειτε ιστοριουλα...........................
Οι Ουκρανες freelancer/τουρίστριες που γαμαω κάθε βδομάδα στην Κύπρο και με ρωτάνε αν έτσι γαμανε όλοι οι Έλληνες, μετράνε;; :rockon::happy:
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.181
Κριτικές
16
Like
14.436
Πόντοι
3.246
θα πω μια ιστορια που μου έτυχε πριν κανα 3μηνο με μια μεξικάνα.(γυρω στο 7ρι-σωμα προσωπο 30ρα)Ημουν σουπερ μαρκετ λοιπον και βλεπω 2 γκόμενες να συζητάνε σε ενα σημειο που ειχε μελια..παω εκει,τους λεω "να αυτο ειναι καλο μελι" (παπαρια για μενα ειναι το αττικη αλλα ηθελα να πιασω πάρλα) η μια ηταν χοντρη η αλλη νορμαλ..η ολη κουβέντα στα αγγλικα. Η μια η χοντρη ηξερε και μερικα ελληνικα επειδη ηηταν μισο μεξικανη-ελληνιδα,η αλλη πρωτη φορα εδω.Μιλησαμε,συστηθηκαμε μου λεει η χοντρη "να κανονισουμε σημερα ολοι μαζι για ενα ποτο αλλα η φιλη μου θα βγει με ενα παληκαρι οποτε θα βγουμε οι δυο μας" ..μωρη χοντρη με ρωτησες αν θελω?? ηθελα να τις πω...τις ειπα εκει ενα τυπικο οκ,αλλαξαμε φβ και εφυγα.Παω σπιτι,μου ερχεται αιτημα απο τη χοντρη δεν το δεχομαι και τις γραφω ."κοιτα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα μαρεσει η φιλη σου" αμεσως περνει πισω το αιτημα και με κανει add η αλλη (η καλη)...τις λεω θα ηθελα πολυ να σε δω σημερα το βραδυ,μου λεει και γω αλλα εχω κανονισει με ενα παιδι ηδη και αυριο φευγω ειναι τελευταια μερα..τις λεω ξεκανονισε τον και βγες με μενα..μου λεει δυσκολο αλλα θα δω.Περνανε 2 ωρες τιποτα..τις στελω ολα οκ? τι εκανες τελικα? μου λεει σορρυ,μαρεσεις αλλα δε γινεται να βγουμε.Φτανει 10 τπ βραδυ,τις στέλνω μια καρδουλα,μου απαντάει και αυτη με καρδουλα. (άρχισα να μπερδευομαι)..φτανει 11 το βραδυ τις λεω που εισαι? τωρα μολις ξεμπερδεψα μου λεει και θα βγω με τη φιλη μου...(τι στο πουτσο γινεται εδω ρε γμτ λεω) τις ξανα λεω θελω να σε δε εστω και για λιγο..μου λεει θα δω για αργοτερα γιατι αυριο πετάω και πρεπει να ετοιμαστω αν θες ελά λιγο απεξω απο το ξενοδοχειο για κανα 10λεπτο να μιλησουμε...φτανει 1 το βραδυ,τιποτα...παω να τη πεσω για υπνο,μου σκαει μήνυμα..."κοιμασαι" τις απανταω οχι..."θες να ερθεις λιγο απο δω να τα πουμε?" το ξενοδοχειο 2 λεπτα απο το σπιτι μου....μπαινω στο αμαξι και βουρ για το ξενοδοχειο...τις λεω "κατεβα ειμαι απο κατω" οκ μ λεει ερχομαι σε 5 λεπτα...κατεβαινει,μπαινει στο αμαξι,φασωμα στο 5λεπτο..τις λεω προιλαβαινουμε για μια βολτα με το αμαξι? μου λεει οκ...βαζω μπρος,και τη πηγα κατευθειαν σπιτι.."εε μ λεει που με πας?" τις λεω δε θα κατσουμε πολυ...καθομαστε καναπε,αρχιζει φάσωμα και οπως ειμαι την πιανω και την βαζω απο πανω μου και βουρ για κρεβάτι...μεχρι τις 4 το πρωι τη γαμουσα..αφου τελειωσαμε μου λεει "ετσι ειστε ολοι οι ελληνες?κατευθειαν στο ψητο? " τις λεω εγω ναι για τους αλλους δε ξερω...τις λεω με τον αλλον τι εγινε δε βγηκες? βγηκα μου λεει αλλα δεν εγινε κατι (τωρα τι εγινε-δεν εγινε μου ειπε-δε μου ειπε αληθεια,δε ξερω και δε με νοιαζει)ακομα μιλαω με τη γκόμενα και με περιμενει μεξικο.Αυτα!
ούτε στη Μαρία της γειτονιάς τέτοια πλοκη!
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
τυποι κοιταξτε να δειτε....εδω υπαρχει ενα νημα..διακοπες,τουριστριες κτλ....αν ειναι οποιος λεει και μια ιστορια με τουριστρια να βγαινει και φιδεμπορας,τοτε ποιο το νοημα? καλα εμενα στα παπαρια μου απλα λεω
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.059
Κριτικές
10
Like
13.055
Πόντοι
3.846
Επειδή γαμάει ο Έλληνας μπάρμαν στο μπιτσόμπαρο δε σημαίνει ότι γαμάνε όλοι οι Έλληνες. Και ο αντίστοιχος Ισπανός/Κροάτης/Ιταλός που κάνει επαγγέλματα με πρόσβαση σε μουνιά γαμάει.

Το ότι θα προσφερθείς να της κάνεις το σοφέρ, να την ξεναγήσεις, να κερνάς και να σου κάτσει δε σημαίνει ότι αυτό είναι τιμητικό για την Ελλάδα. Η ίδια τουρίστρια πριν και μετά από σένα κάνει το ίδιο σε όλες τις χώρες που πάει.

Αυτό που σας λέει ο @xenitemenos και δε θέλετε να το καταλάβατε είναι ποιοι λαοί έχουν τη φήμη του γοητευτικού άντρα, του καλού γαμιά, του ωραίου. Οι λαοί αυτοί είναι κυρίως Νοτιοαμερικάνοι, Ισπανοί, Ιταλοί και Αμερικάνοι. Έχω ακούσει και Βελγίδα που είχε φετίχ με τους Σουηδούς παίζει και αυτό με Σκανδιναβούς για κάποιες γυναίκες.

Αυτά. Οι Έλληνες έχουν καλή φήμη σε Ρωσίδες και Σέρβες που θέλουν γαμπρό που να σπρώχνει χρήμα.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τι γίνεται Αλάνια?
Τιμησε κανενας την Ελλάδα φετος?
Για πειτε ιστοριουλα...........................
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Όχι ιστορίες, αλλά δείγμα πώς κυκλοφορούν οι τουρίστριες στον Λαγανά.
Παρελαση μπαζων της μασαμπουκας δηλαδη απο το Σουζη τρως. Ειδικα η πρωτη αριστερα σαν την εγγονη του Γκμοχ ειναι με σωματοτυπο Χομπιτ. Κατι παει να πει η πρωτη δεξια. Αλλα οι υπολοιπες χαλια μαυρα απο εμφανιση. :confused:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Παρελαση μπαζων της μασαμπουκας δηλαδη απο το Σουζη τρως. Ειδικα η πρωτη αριστερα σαν την εγγονη του Γκμοχ ειναι με σωματοτυπο Χομπιτ. Κατι παει να πει η πρωτη δεξια. Αλλα οι υπολοιπες χαλια μαυρα απο εμφανιση. :confused:
Δυστυχώς πολλές τέτοιες ξένες τουρίστριες κυκλοφορούν στα ελληνικά νησιά, κυρίως από Αγγλία.
Δεν είναι όλες μουναρες. Και όμως βρίσκουν να γαμηθουν και αυτές.

Θυμάμαι αρκετές φάσεις και από Κύπρο.
Είμαστε Πάφο με παρέα και καθόμαστε σε ένα από τα πιο τουριστικά μπαρ. Έρχεται δίπλα μας παρέα από αγγλιδες.. Όλες χοντρές γαματα. Μιλάμε εμετός. Πώς ντύνονται και πώς βάφονται, εντελώς αηδία. Πατσοκοιλα και βυζια έξω.
Κανείς νορμάλ άνθρωπος δεν πλησίαζε.
Και τελικά ποιοι πήγανε για πέσιμο;
2-3 αραπηδες που τσίμπησαν κάποιες καο έφυγαν μαζί τους.
Αυτοί γαμανε τα πάντα.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Φετος γαμησε κανενας ή ρομπα θα γίνουμε ως χώρα????
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456
Φετος γαμησε κανενας ή ρομπα θα γίνουμε ως χώρα????
εγω ειχα μια ευκαιρια να μας βγαλω ασπροπροσωπους σαν ελληνες και σαν εραστες κυριως..και ολα αυτα με ακραια ταχυτητα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso
Εγγρ.
13 Αυγ 2023
Μηνύματα
2.405
Κριτικές
1
Like
2.790
Πόντοι
456

iceman1988

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.243
Κριτικές
81
Like
8.027
Πόντοι
7.865
Παρελαση μπαζων της μασαμπουκας δηλαδη απο το Σουζη τρως. Ειδικα η πρωτη αριστερα σαν την εγγονη του Γκμοχ ειναι με σωματοτυπο Χομπιτ. Κατι παει να πει η πρωτη δεξια. Αλλα οι υπολοιπες χαλια μαυρα απο εμφανιση. :confused:
Πέρα απο τις παπαριές των ΜΜΕ περί τέλειας σεζόν τουρισμού, η αλήθεια είναι ότι πλέον έρχονται εδώ όλοι οι λούμπεν απο τας ευρώπας σε τέτοιου τύπου προορισμούς. Είμαι τέταρτη διαλογή πια για πολλούς λόγους, ανάμεσά τους η φρικτή εγκληματικότητα και η χωρίς λόγο ακρίβεια. Επίσης μας θεωρουν tourist trap χώρα και γενικά μπάχαλο, οπότε και αυτές καλές είναι. Αυτά περί Βαλκυριών εκ Βορρά, τέλος εδώ και πολλά χρόνια. Όσο γαμήσαμε γαμήσαμε. Πλέον μπαλότσες και πεταμένες μονο. Α, να ξέρετε ότι ιδίως αν πάτε με αγγλίδες και με καπότα μπορεί να γίνεται απο Συνταγματάρχης και πάνω.
 

HollywoodInRosa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιαν 2023
Μηνύματα
2.229
Κριτικές
1
Like
3.386
Πόντοι
456
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Τι εγινε ρε αλανια?
Κανενας δεν τιμησε την Ελλαδα φετος? Δεν ξεσκισατε καμια τουριστρια?
 

khfhnas(1)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2009
Μηνύματα
74
Κριτικές
4
Like
420
Πόντοι
300
καταλαβαινω την ματαιη προσπαθεια σου να κρατησεις ενα εντελως αδιαφορο νημα ανοιχτο αλλα ισως θα πρεπει να αλλαξεις τροπαριο. καθε 2-3 μηνυματα η ιδια ατακα ''αλανια γαμησατε καμια τουρστρια''
 

BestNotGeorge

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2023
Μηνύματα
764
Like
1.134
Πόντοι
206
Δεν έχεις καμμιά πρόχειρη ?
Παίξε την "τουρίστρια¨
Και σταμάτα να παίζεις τον γιατρό ..
 

TOMCRUISE

Ανώτατος
Εγγρ.
26 Αυγ 2020
Μηνύματα
4.243
Κριτικές
41
Like
21.536
Πόντοι
18.496
θα πω μια ιστορια που μου έτυχε πριν κανα 3μηνο με μια μεξικάνα.(γυρω στο 7ρι-σωμα προσωπο 30ρα)Ημουν σουπερ μαρκετ λοιπον και βλεπω 2 γκόμενες να συζητάνε σε ενα σημειο που ειχε μελια..παω εκει,τους λεω "να αυτο ειναι καλο μελι" (παπαρια για μενα ειναι το αττικη αλλα ηθελα να πιασω πάρλα) η μια ηταν χοντρη η αλλη νορμαλ..η ολη κουβέντα στα αγγλικα. Η μια η χοντρη ηξερε και μερικα ελληνικα επειδη ηηταν μισο μεξικανη-ελληνιδα,η αλλη πρωτη φορα εδω.Μιλησαμε,συστηθηκαμε μου λεει η χοντρη "να κανονισουμε σημερα ολοι μαζι για ενα ποτο αλλα η φιλη μου θα βγει με ενα παληκαρι οποτε θα βγουμε οι δυο μας" ..μωρη χοντρη με ρωτησες αν θελω?? ηθελα να τις πω...τις ειπα εκει ενα τυπικο οκ,αλλαξαμε φβ και εφυγα.Παω σπιτι,μου ερχεται αιτημα απο τη χοντρη δεν το δεχομαι και τις γραφω ."κοιτα σε ευχαριστω για το ενδιαφερον αλλα μαρεσει η φιλη σου" αμεσως περνει πισω το αιτημα και με κανει add η αλλη (η καλη)...τις λεω θα ηθελα πολυ να σε δω σημερα το βραδυ,μου λεει και γω αλλα εχω κανονισει με ενα παιδι ηδη και αυριο φευγω ειναι τελευταια μερα..τις λεω ξεκανονισε τον και βγες με μενα..μου λεει δυσκολο αλλα θα δω.Περνανε 2 ωρες τιποτα..τις στελω ολα οκ? τι εκανες τελικα? μου λεει σορρυ,μαρεσεις αλλα δε γινεται να βγουμε.Φτανει 10 τπ βραδυ,τις στέλνω μια καρδουλα,μου απαντάει και αυτη με καρδουλα. (άρχισα να μπερδευομαι)..φτανει 11 το βραδυ τις λεω που εισαι? τωρα μολις ξεμπερδεψα μου λεει και θα βγω με τη φιλη μου...(τι στο πουτσο γινεται εδω ρε γμτ λεω) τις ξανα λεω θελω να σε δε εστω και για λιγο..μου λεει θα δω για αργοτερα γιατι αυριο πετάω και πρεπει να ετοιμαστω αν θες ελά λιγο απεξω απο το ξενοδοχειο για κανα 10λεπτο να μιλησουμε...φτανει 1 το βραδυ,τιποτα...παω να τη πεσω για υπνο,μου σκαει μήνυμα..."κοιμασαι" τις απανταω οχι..."θες να ερθεις λιγο απο δω να τα πουμε?" το ξενοδοχειο 2 λεπτα απο το σπιτι μου....μπαινω στο αμαξι και βουρ για το ξενοδοχειο...τις λεω "κατεβα ειμαι απο κατω" οκ μ λεει ερχομαι σε 5 λεπτα...κατεβαινει,μπαινει στο αμαξι,φασωμα στο 5λεπτο..τις λεω προιλαβαινουμε για μια βολτα με το αμαξι? μου λεει οκ...βαζω μπρος,και τη πηγα κατευθειαν σπιτι.."εε μ λεει που με πας?" τις λεω δε θα κατσουμε πολυ...καθομαστε καναπε,αρχιζει φάσωμα και οπως ειμαι την πιανω και την βαζω απο πανω μου και βουρ για κρεβάτι...μεχρι τις 4 το πρωι τη γαμουσα..αφου τελειωσαμε μου λεει "ετσι ειστε ολοι οι ελληνες?κατευθειαν στο ψητο? " τις λεω εγω ναι για τους αλλους δε ξερω...τις λεω με τον αλλον τι εγινε δε βγηκες? βγηκα μου λεει αλλα δεν εγινε κατι (τωρα τι εγινε-δεν εγινε μου ειπε-δε μου ειπε αληθεια,δε ξερω και δε με νοιαζει)ακομα μιλαω με τη γκόμενα και με περιμενει μεξικο.Αυτα!
μπραβο μας εκανες περηφανους σαν εθνος κ στο μεξικο θα θελουν κ αλλες μεξικανες να ερθουνε ελλαδα να παρουνε γευση απο ελληνικο καυλι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom