Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

George Alpha

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Φεβ 2018
Μηνύματα
2.057
Like
6.696
Πόντοι
1.056
Τιμη και καμαρι σου να εισαι Ελληνας φιλε μου..

Ισα ισα την τελευταια κοπελα που γνωρισα ηταν απο τσεχια, και μολις ακουσε οτι ειμαι Ελληνας τρελαθηκε..μαλιστα ηθελε να γνωρισει Ελληνα η Σερβο οπως μου ελεγε - το ειχε και στο προφιλ της!

Δεν εχει να κανει με την καταγωγη αλλα με την προσωπικότητα..(εκτος απο περιπτωσεις που εχει βαθια ριζωμενες μεσα της λανθασμενες πεποιθησεις για την καταγωγη καποιου)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.736
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
ε καλα για μια σουηδεζα τι διαφορα εχει ο ελληνας απο τον αλβανο,γειτονικες χωρες ειναι το ιδιο θα τους βλεπει,οπως εμεις βλεπουμε οτι ειναι το ιδιο μια νορβηγιδα με μια σουηδεζα η μια κινεζα με μια κορεατισα
Ρε τυπε απο 18 χρονων σουηδεζες γ@μουσα σε μεγαλο νησι του β/α αιγαιου. Και στα 23 ξεκινησα με νορβηγιδες. Μια χαρα τα πηγαιναμε εγω και καποιοι αλλοι ελληνες που καναμε την ιδια δουλεια Και δεν ειμασταν ο μπραντ πιτ σε εμφανιση. Θρασος,χρονο,μηχανη, (αριστα αγγλικα) εστω ενα δανεικο πλεουμενο και λιγα χρηματα ηθελε η κατασταση. Γι αυτο μη λετε οτι να ναι, οταν εχετε δει τουριστριες μονο μεσα απο καρτ ποσταλ
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.736
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
Τιμη και καμαρι σου να εισαι Ελληνας φιλε μου..
Ισα ισα την τελευταια κοπελα που γνωρισα ηταν απο τσεχια, και μολις ακουσε οτι ειμαι Ελληνας τρελαθηκε..μαλιστα ηθελε να γνωρισει Ελληνα η Σερβο οπως μου ελεγε - το ειχε και στο προφιλ της!
Αστους να λενε.. Εδω πριν λιγα χρονια στο λας βεγκας ελεγα σε γκρουπιερισσες μεσα στο καζινο του μπελατζιο οτι ειμαι ελληνας και ελεγαν ουαου. Επισης τις ενδιεφερε αν ειμαι ελληνας της αμερικης Ή αν εχω ερθει κατευθειαν απο ελλαδα σαν τουριστας. Γιατι το δευτερο τους αρεσε περισσοτερο. Γι αυτο μην ακουμε τα ατομακια της μαμας που το πιο μακρινο τους ταξιδι ειναι μεχρι το σουνιο.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.736
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
Καρφώσατε καμία καλή τουρίστρια φέτος;
Ειδα μια καλη νεαρη κολομπιανα που κουνουσε την ουρα της σε νησι του β/α αιγαιου. Καταλαβα οτι με πηγαινε και θα γινοταν φαση. Επιασα αρκετα θετικα βαιπς. Αλλα δεν μπορουσα να κανω κινηση το βραδι γιατι συνοδευομουν, γενικως. Δοκιμασα να παω το πρωι για δηθεν καφεδακι (που εβγαινα για τζοκινγκ) αλλα δεν την βρηκα στο μπιτς μπαρ που δουλευε. Δεν ηταν η βαρδια της.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.736
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
Μάλλον δεν έχεις βγει πολύ έξω από τη χώρα,ε;
Να δεις γενικά τι άποψη έχει ο κόσμος γενικά για τους Έλληνες ειδικά μετά το 2009..
Δυο χρονια κρατησε αυτο με την κριση. Το ειδα δηλαδη οταν πηγαινα εξω γενικως. Μετα ξεχαστηκε. Στα παπακια τους. Απλα θελει να το παιζεις ανετος. Και αν τυχον ξεκινησεις συζητησεις μην τους θυμιζεις την λεξη κριση.
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: dCorso

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Οι Αγγλιδες και με μεγαλη διαφορα. Ισως το κλιμα στη χωρα τους τις κανει μονιμα υγρες :upsidedown:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Δυο χρονια κρατησε αυτο με την κριση. Το ειδα δηλαδη οταν πηγαινα εξω γενικως. Μετα ξεχαστηκε. Στα παπακια τους. Απλα θελει να το παιζεις ανετος. Και αν τυχον ξεκινησεις συζητησεις μην τους θυμιζεις την λεξη κριση.
Τυπε η κρίση στην Ελλάδα κράτησε 10 χρόνια (για άλλους κρατάει ακόμα).
Μίλησες με 5 ξένες και έβγαλες άποψη για όλο το εξωτερικό;
Έχω μείνει χρόνια έξω και έχω μιλήσει με δεκάδες ξένους.
Και οκ υπάρχουν και μερικοί ρομαντικοί που θυμούνται την παλιά Ελλάδα, αλλά οι περισσότεροι που ασχολούνται λίγο με οικονομικά, έχουν ακούσει ότι όλη η Ευρώπη μας δάνεισε για να τα βγάλουμε πέρα.

Οπότε καλή η φέτα και το τζατζίκι που θυμούνται οι τουρίστες, αλλά οι υπόλοιποι κοιτάνε τις δουλειές και τα χρωστούμενα.
Να σε δω να δουλεύεις σε ξένη εταιρεία και να έρχεται μάνατζερ και να σου λέει ότι η χώρα σου του χρωστάει γιατί φάγαμε πόσα εκατομμύρια της Ευρώπης.
Πήγαινε πες του ότι είσαι ελληναράς εσύ και ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα.

Οπότε μάγκες καλές οι ιστορίες σας για καναδυο γκομενάκια που γνωρίσατε και ήταν ρομαντικές αλλά δε μου λένε τίποτα όταν βρίσκομαι 9 χρόνια έξω και έχω μιλήσει με εκατοντάδες ξένους.
Κάτι παραπάνω έχω ακούσει μάλλον.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Nubic

ujolk

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
61
Πόντοι
0
Τυπε η κρίση στην Ελλάδα κράτησε 10 χρόνια (για άλλους κρατάει ακόμα).
Μίλησες με 5 ξένες και έβγαλες άποψη για όλο το εξωτερικό;
Έχω μείνει χρόνια έξω και έχω μιλήσει με δεκάδες ξένους.
Και οκ υπάρχουν και μερικοί ρομαντικοί που θυμούνται την παλιά Ελλάδα, αλλά οι περισσότεροι που ασχολούνται λίγο με οικονομικά, έχουν ακούσει ότι όλη η Ευρώπη μας δάνεισε για να τα βγάλουμε πέρα.

Οπότε καλή η φέτα και το τζατζίκι που θυμούνται οι τουρίστες, αλλά οι υπόλοιποι κοιτάνε τις δουλειές και τα χρωστούμενα.
Να σε δω να δουλεύεις σε ξένη εταιρεία και να έρχεται μάνατζερ και να σου λέει ότι η χώρα σου του χρωστάει γιατί φάγαμε πόσα εκατομμύρια της Ευρώπης.
Πήγαινε πες του ότι είσαι ελληναράς εσύ και ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα.

Οπότε μάγκες καλές οι ιστορίες σας για καναδυο γκομενάκια που γνωρίσατε και ήταν ρομαντικές αλλά δε μου λένε τίποτα όταν βρίσκομαι 9 χρόνια έξω και έχω μιλήσει με εκατοντάδες ξένους.
Κάτι παραπάνω έχω ακούσει μάλλον.
Δεν θα γαμήσουμε τον μάνατζερ ρε τύπε άκυρο το παράδειγμα
 
  • Like
Αντιδράσεις: ALX4

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Δεν θα γαμήσουμε τον μάνατζερ ρε τύπε άκυρο το παράδειγμα
Πέταξες τρελή μαλακια.
Δηλαδή στο μυαλό σου η μέση Ευρωπαία δεν ξέρει ότι η χώρα μας είναι μπουρδελο και δεν έχει ακούσει τόσα χρόνια στα κανάλια της ότι η Ελλάδα έχει φάει τα εκατομμύρια που δανείστηκε.
Τυπε εσύ μπορεί να μην ξέρεις καν τι σημαίνει χρέος, δε σημαίνει όμως ότι όλος ο υπόλοιπος πλανήτης το αγνοεί.
Και δε χρειάζεται να έχεις τελειώσει χρηματοοικονομικά για να ξέρεις ότι η χώρα μας είναι μπατιρακι.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.736
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
Να σε δω να δουλεύεις σε ξένη εταιρεία και να έρχεται μάνατζερ και να σου λέει ότι η χώρα σου του χρωστάει γιατί φάγαμε πόσα εκατομμύρια της Ευρώπης.
Aυτα ποιος τα λεει τ αφεντικο σου ο τζιμπριος; Αν εισαι καμπανοφατσα στο εξωτερικο φυσικα κ θα βρουν πατημα να στην πουν...
Οσο για την φετα κ το τσαι με λεμονι στο μπαλκονι, αστο καλυτερα δε συμφερει να θυμηθουν καποιοι τα παλια
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: dCorso

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.872
Κριτικές
15
Like
11.869
Πόντοι
3.846
Aυτα ποιος τα λεει τ αφεντικο σου ο τζιμπριος; Αν εισαι καμπανοφατσα στο εξωτερικο φυσικα κ θα βρουν πατημα να στην πουν...
Οσο για την φετα κ το τσαι με λεμονι στο μπαλκονι, αστο καλυτερα δε συμφερει να θυμηθουν καποιοι τα παλια
Καταρχήν δεν έχω αφεντικό πια, κρίμα που κάποιοι βρίσκετε γελοία σημεία να πατήσετε για να γράψετε κάτι.
Δεύτερον δεν έχω δουλέψει ποτέ για Κύπρια εταιρεία.
Τρίτον, για να έχεις άποψη έλα πες μας πόσα χρόνια έχεις μείνει στο εξωτερικό.
Αλλιώς συνέχισε να λες ιστορίες για τουρίστριες.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.736
Κριτικές
6
Like
11.194
Πόντοι
3.936
Αλλιώς συνέχισε να λες ιστορίες για τουρίστριες.
15 χρονια συνολικα εξω. Και με απειρες πτησεις καμακιου καλοκαιρια κ χειμωνες. Τωρα εδω ειναι ενα νημα για τουριστριες. Αν δεν εχεις εμπειρια με αυτες δεν ειναι κακο, πηγαινε σε αλλο νημα γραφε για δουλειες και χρεοκοπιες
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.662
Like
6.349
Πόντοι
2.356
Να σε δω να δουλεύεις σε ξένη εταιρεία και να έρχεται μάνατζερ και να σου λέει ότι η χώρα σου του χρωστάει γιατί φάγαμε πόσα εκατομμύρια της Ευρώπης.
Πήγαινε πες του ότι είσαι ελληναράς εσύ και ότι δεν είναι έτσι τα πράγματα.
Nα του πεις ότι δεν ξέρει που πάνε τα τέσσερα, γιατί η Ευρώπη πήρε τα πάντα πίσω με τόκο. Κι ότι το μόνο που του χρωστάμε είναι η ευχή να πάει να γαμηθεί.
Έχω ακούσει αυτή τη μαλακία κι από ανθρωπους που προέρχονται από χώρες που δε μας έχουν δανείσει ουτε σεντ. Αλλά ο προπαγανδιστικός μηχανισμός που έστησαν οι Γερμανοί πανευρωπαϊκά, τους είχε πείσει ότι μας δάνεισαν και αυτοί και τους τα φάγαμε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

troubaman

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
3.493
Κριτικές
28
Like
10.400
Πόντοι
3.296
Οι εσκιμωες το δινουν ανετα.
Ακομη και οι παντρεμενες.
Αρκει να σε καλεσει για φαι ο εσκιμωος συζυγος.
Πριν κατι χρονια γνωριστηκα μ εναν τετοιο που παραθεριζε στη Ροδο.
Με καλεσαν για φαγητο στο σπιτι που νοικιαζαν.
Ο εσκιμωος επεμενε να κοιμηθω εκει.
Τους ελεγα οχι δεν πειραζει μα μου λεγαν που να οδηγεις μεθυσμενος νυχτιατικα.
Μη τα πολυλογω ο εσκιμωος μου εστρωσε το διπλο κρεβατι και προσταξε τη γυναικα του να μου κανει παρεα.
Μιλαμε για μουναρα εσκιμωα.
Μου κανε ενα υπεροχο μασαζ.
Υστερα μου χαρισε ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια που μου εχουν κανει.
Ως το πρωι τη γαμησα καμμια εφταρια φορες.
Σαν ξημερωσε κανω να ντυθω να φυγω και βρισκω στην πορτα τον εσκιμωο θυμωμενο.
Του λεω τι εγινε
Μου απαντησε "θα φυγεις χωρις πρωινο;"
Λεω οχι βεβαια
Ενα πλατυ χαμογελο ευχαριστησης ζωγραφιστηκε στα χειλη του.
Η συζυγος του ηρθε και ευλαβικα με σερβιρε ενα εξαιρετικο πρωινο που ειχε τα παντα μεσα...αυγα παν κεικς φρουτακι ωραιο καφε...
Σαν τελειωσα με αποχαιρετησαν με χαρα και μου ειπαν οτι με περιμενουν στη χωρα τους να φαμε ψητο πιγκουινο και να μοιραστουμε τα καλα της πολυτιμης φιλιας μας...
:headbang2::bigdick:
 

ALX79

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2022
Μηνύματα
904
Like
1.838
Πόντοι
206
Οι εσκιμωες το δινουν ανετα.
Ακομη και οι παντρεμενες.
Αρκει να σε καλεσει για φαι ο εσκιμωος συζυγος.
Πριν κατι χρονια γνωριστηκα μ εναν τετοιο που παραθεριζε στη Ροδο.
Με καλεσαν για φαγητο στο σπιτι που νοικιαζαν.
Ο εσκιμωος επεμενε να κοιμηθω εκει.
Τους ελεγα οχι δεν πειραζει μα μου λεγαν που να οδηγεις μεθυσμενος νυχτιατικα.
Μη τα πολυλογω ο εσκιμωος μου εστρωσε το διπλο κρεβατι και προσταξε τη γυναικα του να μου κανει παρεα.
Μιλαμε για μουναρα εσκιμωα.
Μου κανε ενα υπεροχο μασαζ.
Υστερα μου χαρισε ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια που μου εχουν κανει.
Ως το πρωι τη γαμησα καμμια εφταρια φορες.
Σαν ξημερωσε κανω να ντυθω να φυγω και βρισκω στην πορτα τον εσκιμωο θυμωμενο.
Του λεω τι εγινε
Μου απαντησε "θα φυγεις χωρις πρωινο;"
Λεω οχι βεβαια
Ενα πλατυ χαμογελο ευχαριστησης ζωγραφιστηκε στα χειλη του.
Η συζυγος του ηρθε και ευλαβικα με σερβιρε ενα εξαιρετικο πρωινο που ειχε τα παντα μεσα...αυγα παν κεικς φρουτακι ωραιο καφε...
Σαν τελειωσα με αποχαιρετησαν με χαρα και μου ειπαν οτι με περιμενουν στη χωρα τους να φαμε ψητο πιγκουινο και να μοιραστουμε τα καλα της πολυτιμης φιλιας μας...
:headbang2::bigdick:
Μάλλον θα θέλει να σε γαμησει x7 ο Εσκιμώος μαζί με τον πιγκουίνο
 

ujolk

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2010
Μηνύματα
49
Like
61
Πόντοι
0
Πέταξες τρελή μαλακια.
Δηλαδή στο μυαλό σου η μέση Ευρωπαία δεν ξέρει ότι η χώρα μας είναι μπουρδελο και δεν έχει ακούσει τόσα χρόνια στα κανάλια της ότι η Ελλάδα έχει φάει τα εκατομμύρια που δανείστηκε.
Τυπε εσύ μπορεί να μην ξέρεις καν τι σημαίνει χρέος, δε σημαίνει όμως ότι όλος ο υπόλοιπος πλανήτης το αγνοεί.
Και δε χρειάζεται να έχεις τελειώσει χρηματοοικονομικά για να ξέρεις ότι η χώρα μας είναι μπατιρακι.
Εσύ δηλαδή νομίζεις ότι οι εικοσάχρονες τουρίστριες ξέρουν για το χρέος πριν 13 χρόνια από τις ειδήσεις... Εκτός αν όταν λες τουρίστριες εννοείς καμμία βαβω
 
  • Like
Αντιδράσεις: dCorso

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Οι εσκιμωες το δινουν ανετα.
Ακομη και οι παντρεμενες.
Αρκει να σε καλεσει για φαι ο εσκιμωος συζυγος.
Πριν κατι χρονια γνωριστηκα μ εναν τετοιο που παραθεριζε στη Ροδο.
Με καλεσαν για φαγητο στο σπιτι που νοικιαζαν.
Ο εσκιμωος επεμενε να κοιμηθω εκει.
Τους ελεγα οχι δεν πειραζει μα μου λεγαν που να οδηγεις μεθυσμενος νυχτιατικα.
Μη τα πολυλογω ο εσκιμωος μου εστρωσε το διπλο κρεβατι και προσταξε τη γυναικα του να μου κανει παρεα.
Μιλαμε για μουναρα εσκιμωα.
Μου κανε ενα υπεροχο μασαζ.
Υστερα μου χαρισε ενα απο τα καλυτερα τσιμπουκια που μου εχουν κανει.
Ως το πρωι τη γαμησα καμμια εφταρια φορες.
Σαν ξημερωσε κανω να ντυθω να φυγω και βρισκω στην πορτα τον εσκιμωο θυμωμενο.
Του λεω τι εγινε
Μου απαντησε "θα φυγεις χωρις πρωινο;"
Λεω οχι βεβαια
Ενα πλατυ χαμογελο ευχαριστησης ζωγραφιστηκε στα χειλη του.
Η συζυγος του ηρθε και ευλαβικα με σερβιρε ενα εξαιρετικο πρωινο που ειχε τα παντα μεσα...αυγα παν κεικς φρουτακι ωραιο καφε...
Σαν τελειωσα με αποχαιρετησαν με χαρα και μου ειπαν οτι με περιμενουν στη χωρα τους να φαμε ψητο πιγκουινο και να μοιραστουμε τα καλα της πολυτιμης φιλιας μας...
:headbang2::bigdick:
Σημερα ειναι ακομη Πεμπτη. Κανε κι εσυ λιγη υπομονη μεχρι την Κυριακη για να παιξει..
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
Το κυριότερο πρόβλημα είναι ότι ο μέσος Έλληνας δνε ξέρει καθόλου καλά αγγλικα, κάνει λάθη, δεν έχει προφορά ενώ ένας Ολλανδός Γερμανός Σκανδιναβος μιλάνε αγγλικά τέλεια άρα μπορούν α φάνε και Αγγλίδες, η Αμερικανες.Χωρίς να ξέρεις τη γλώσσα οι τουριστριες θα σε βλέπουν σαν πακιστανο
Ειστε εντελως ασχετοι με το θεμα γι αυτο δεν γαματε καθολου.
Οποτε ειχα σε νησι ανταγωνιστη Σκανδιναυο,Αγγλο κλπ κλπ
παντα εγω επερνα τη γκομενα.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Ειστε εντελως ασχετοι με το θεμα γι αυτο δεν γαματε καθολου.
Οποτε ειχα σε νησι ανταγωνιστη Σκανδιναυο,Αγγλο κλπ κλπ
παντα εγω επερνα τη γκομενα.
Αυτοί δεν ξέρουν ακόμη τα βασικά. Δηλαδή τη γλώσσα του σώματος και το ερωτικό κάλεσμα του βλέμματος . Κι ο Κούλης μιλά καλά ξένες γλώσσες. Τι σημαίνει αυτό. Αν έβγαινε για καμάκι σε τουρίστριες θα του καθόταν; Ή θα το έβαζαν στα πόδια.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.222
Κριτικές
166
Like
27.118
Πόντοι
34.538
Αυτοί δεν ξέρουν ακόμη τα βασικά. Δηλαδή τη γλώσσα του σώματος και το ερωτικό κάλεσμα του βλέμματος . Κι ο Κούλης μιλά καλά ξένες γλώσσες. Τι σημαίνει αυτό. Αν έβγαινε για καμάκι σε τουρίστριες θα του καθόταν; Ή θα το έβαζαν στα πόδια.
Το τελευταιο που κοιταει μια τουριστρια ειναι η προφορα σου.
Εχω δει τζιμανια που ξερουν μονο το yes και το no,να γαμανε
με τη μαγκια και το τροπο τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom