Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

Andrew256

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Νοε 2017
Μηνύματα
1.316
Κριτικές
33
Like
3.438
Πόντοι
1.446
Πρίν λίγο μια τουρίστρια μεσήλικη Φιλανδέζα μου έλεγε πως δεν έχει λεφτα!
Της λέω πως έχω εγώ αν θέλει να της δώσω ! Μου λέει ...ναι
Και της απαντάω ..Πάρε ένα ποτήρι κάτσε στο πεζοδρόμιο και ζητιάνεψε και θα σου ρίξω κάτι!

ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ ΤΑ ΠΑΤΟΣΥΡΙΖΟΤΟΥΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ περίμενα ότι θα της τον έβαζες σε τιμή ευκαιρίας αλλά και η πρωτοτυπία δεν βλάπτει  :2funny:
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
Πρίν λίγο μια τουρίστρια μεσήλικη Φιλανδέζα μου έλεγε πως δεν έχει λεφτα!
Της λέω πως έχω εγώ αν θέλει να της δώσω ! Μου λέει ...ναι
Και της απαντάω ..Πάρε ένα ποτήρι κάτσε στο πεζοδρόμιο και ζητιάνεψε και θα σου ρίξω κάτι!

ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ ΤΑ ΠΑΤΟΣΥΡΙΖΟΤΟΥΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Τι τα θελει τα ταξιδια, ηθελα να ξερα. Υπαρχει ομως και το αλλο νομισμα. Στη Ροδο που ειχα παει καλοκαιρι, σε καλο εστιατοριο στο καζινο κοντα, ενα ζευγαρι μεσηλικων Ευρωπαιων που απ οτι καταλαβα γνωριζονταν με το γκαρσονι αφου θα ερχονταν χρονια, εκαναν αρκετα μεγαλο λογαριασμο. Με την εννοια πηραν αρκετα, και το κρασι τους. Στο τελος το αρχιγκαρσονι και αρχιλαμογιο, μεγαλος σε ηλικια, τους επρηξε να ποαρουν γλυκο. Και οπωσδηποτε να παρετε γλυκα να φατε. Αφου ειδε κι αποειδε οτι αρνουνται και δε θελουν, γυρναει στο αλλο γκαρσονι και τους βριζει λεγοντας νευριασμενος, Τιποτα δε θελουν. Αηδια.
 

don_xose

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
H Κερκυρα φιλε εισπρατει οτι εχει επενδυσει. Και αν πας Νοτια Ισπανια, απο Μαλαγα εως Γιβραλταρ, η καμμια Μαγιορκα, αλλα ακομη και σε Σαντορινη η Μυκονο, τοτε θα καταλαβεις τι σου λεω. 

Η Κέρκυρα επένδυσε το 1970 τελευταία φορά γι αυτό τώρα παίρνει τα αρχ%^##α μου!
Μύκονο και Σαντορίνη έχω πάει και φυσικά είναι σε ανώτερη κλάση. Το πουλάνε πολύ καλά (και πιο ακριβά) το προϊον τους
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Να δώσουμε μερικές πρακτικές συμβουλές για το πώς ξεχωρίζουμε τις Σλάβες στα νησιά που είναι και οι ευκολότερες.Π.χ. βλέπουμε μια ξένη ξανθιά.Είναι Σλάβα ή Δυτική?
1.Κοιτάμε τα αυτιά της.Αν δε φοράει σκουλαρίκια δεν είναι Σλάβα.Ολες οι Σλάβες δηλαδή το 100% φοράνε σκουλαρίκια ενώ οι Γερμανίδες σε ποσοστό 30%.
2.Κοιτάμε αν έχει μεγάλα ή πολλά τατού.Αν έχει πολύ μεγάλα και πολλά τατού δεν είναι Σλάβα αλλά Δυτική.
3.Κοιτάμε αν έχει πίρσινγκς.Αν έχει πολύ μεγάλα και έντονα πίρσινγκς δεν είναι Σλάβα.
4.Κοιτάμε αν φοράει ψηλοτάκουνα.Αν φοράει πιθανότατα είναι Σλάβα ιδίως αν έχει ωραία πόδια.Αν φοράει τακούνια στην παραλία με μαγιώ είναι σίγουρα Σλάβα.
5.Αν είναι χοντρή,έχει πράσινα,μπλε μαλλιά,μαλλιά σκρίλεξ,χίπστερ λουκ κτλ δεν είναι Σλάβα.
6.Αν δεν έχει καθόλου μέικ απ είναι σίγουρα Δυτική και όχι Σλάβα.
7.Αν έχει τετράγωνο πηγούνι ή προγούλι ή χοντρά πόδια ή πολύ λεπτά σαν πελεκάνου με άνοιγμα ανάμεσα είναι Δυτική και όχι Σλάβα.
8.Αν είναι υπερβολικά ψηλή είναι Δυτική και όχι Σλάβα.
9.Αν έχει τετράγωνους ώμους,καθόλου κώλο κτλ είναι Δυτική.
10.Αν είναι σε παρέα με πάνω από 5 γυναίκες είναι Δυτική.
11.Αν είναι πολύ γεροδεμένη και αθλητική είναι δυτική.
12.Αν φοράει σορτσάκια με το μισό κώλο έξω,βαθιά ντεκολτέ,πολλά ροζ ρούχα,με σχέδια,σούπερ μίνι κτλ είναι Σλάβα
13.Αν φοράει πολύ έντονο άρωμα είναι Σλάβα
14.Αν έχει πεταχτά αυτιά είναι δυτική
15.Αν έχει πολλές ελιές και γαιώδες δέρμα είναι Σλάβα
16.Αν έχει χαλασμένα δόντια και αραιά μαλλιά ενώ είναι νέα είναι Σλάβα
17.Αν έχει ανυψωμένα ζυγωματικά είναι Σλάβα.Αν έχει μεγάλη μύτη είναι Σλαβα.
18.Αν έχει παχιά χείλια,τσιμπουκόχειλα ή χείλια που το κάτω είναι μεγαλύτερο από το πάνω είναι Σλάβα
19.Αν έχει almond shaped eyes με σκιές κτλ είναι Σλάβα
20.Αν έχει πολύ φτηνά ρούχα είναι Σλάβα
21.Αν φοράει παντόφλες και flip flops ή σπορτέξ παπούτσια με καλτσάκια είναι δυτική
22.Αν φοράει ζαρτιέρες ή κολάν ή προκλητικά καλσόν ή διαφανή φορέματα είναι Σλάβα
Μετά πάμε να δούμε πώς ξεχωρίζουμε τις Πολωνές από τις Ρωσίδες τις Ουκρανές τις Σέρβες και τις Τσέχες που είναι βασικό.
Γενικά πρέπει να εντοπιζετε και να χτυπάτε πρώτα τις Ουκρανές μετά τις Πολωνές μετά τις Ρωσίδες μετά τις Τσέχες μετά τις Ουγγαρέζες μετά τις Σλοβάκες και τελευταίες τις Σέρβες.Αυτή είναι η σειρά ευκολίας.
 

don_xose

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2007
Μηνύματα
37
Like
10
Πόντοι
0
Παιδες δεν ξερω τι λετε, αλλά χωρις σωστό μπλα μπλα δεν υπαρχει περίπτωση να βγάλεις γκόμενα/πήδουλο.

Αυτό που παρατηρώ είναι ότι ο Έλληνας και η Ελληνίδα, έχουν, γενικά, βλαχέψει, γενικά έχει χαθεί το επίπεδο μόρφωσης που υπήρχε σε πολύ υψηλό βαθμο προ εικοσαετίας.

Τα υπόλοιπα είναι λιγότερα σημαντικά. Μία τουρίστρια εφτάρι και πάνω, θα γουστάρει κάργα αν στις διακοπές της μπαλαμουτιαστεί με έναν τύπο που ξέρει να μιλάει και δεν το παίζει γαμάοουαλας και μόνο.

Π

Εχουμε βλαχέψει γιατί δεν έχουμε άλλο τον Κωστόπουλο να μας βοηθήσει το κομμάτι αυτό...
Πόσο μου έχει λείψει το ΚΛΙΚ!
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Μονο απο αξονικο τομογραφο δεν την περναμε δηλαδη, για να μαθουμε ποια ειναι..
 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.000
Πόντοι
2.606
Μπορεί να δεις κουφα πράγματα π.χ. Γερμανίδα με βυζαρες ή τσιμπουκοχειλα αλλα αν ψάξεις το γενεαλογικό δέντρο πάντα θα υπάρχουν Σλάβοι συγγενείς.
Στην Τσεχία βλέπεις γκομενες που μοιάζουν πολύ με Γερμανίδες δηλαδη πανύψηλες,σωμα σανίδα,άκωλες,τετραγωνες πλάτες,λεπτά χείλια,συμμετρικές μύτες κτλ,είναι λόγω προσμιξης.
 

koble

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2010
Μηνύματα
944
Like
913
Πόντοι
86
ΚΜΑΝ, δεν μας λες για τις Ουγγαρεζες...οχι τιποτα αλλο μην μπερδεψουμε τα τσιμπουλοχειλα και τους κωλους και πεσουμε σε καμια Πολωνεζα! (Με ρουμανα αποκλειεται).
Ελλαδα που συχναζουν, εαν συχναζουν?
Παντως πολυ ατσουμπαλες τις βρισκω, οσες δεν ειναι απλως next door girls, απο οσες εχω δει τουριστριες. Αλλο εαν ειναι καυτες πορνοσταρ.
Γενικά πρέπει να εντοπιζετε και να χτυπάτε πρώτα τις Ουκρανές μετά τις Πολωνές μετά τις Ρωσίδες μετά τις Τσέχες μετά τις Ουγγαρέζες μετά τις Σλοβάκες και τελευταίες τις Σέρες.Αυτή είναι η σειρά ευκολίας.
υγ.μεχρι να μου πεις, θα σε ακολουθω στα νηματα, οπως οι τσιγγανοι βιολιτζιδες τους τουριστες! Μοιρασε την γνωση.
 

Solid_Snake

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2012
Μηνύματα
642
Like
112
Πόντοι
6
Μονο απο αξονικο τομογραφο δεν την περναμε δηλαδη, για να μαθουμε ποια ειναι..
Το να τις ρωτήσεις από ποια χώρα είναι και να μάθεις σε 2 δευτερόλεπτα δεν του πέρασε απ' το μυαλό.
 

Λάχης

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Mια φορά που καθόμουν με εναν φιλο παραλία ήρθαν και μας την πέσαν κανονικότατα δυο Ουγγαρέζες. Μια αλλη φορά με πλησίασε Τσέχα πάνω στο στρώμα της στη θάλασσα. Εννοειται με Ελλεηνιδα δε συνέβη ποτέ κάτι παρόμοιο, αυτές σε θελουν αμα σε δουν με αλλη ή εισαι μπάρμαν, ειναι ψυχικά άρρωστες και εχουν χοντρο προβλημα ως γυναίκες.
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Μπορεί να δεις κουφα πράγματα π.χ. Γερμανίδα με βυζαρες ή τσιμπουκοχειλα αλλα αν ψάξεις το γενεαλογικό δέντρο πάντα θα υπάρχουν Σλάβοι συγγενείς.
Στην Τσεχία βλέπεις γκομενες που μοιάζουν πολύ με Γερμανίδες δηλαδη πανύψηλες,σωμα σανίδα,άκωλες,τετραγωνες πλάτες,λεπτά χείλια,συμμετρικές μύτες κτλ,είναι λόγω προσμιξης.
Πριν λίγο μια γυναικούλα απο Λουξεμβούργο με βραχιολάκι all inclusive ήταν τόσο κακομοίρα που ήθελα να της δώσω κανα ψιλό πάλι...

Είναι απίστευτο πως έρχονται οι επίλεκτες ...δυνάμεις μιζέριας της Ευρώπης στο νησί...
Κάτι πάει στραβα... Ισως μιζεριάζουν με την ατμοσφαιρα αν και δεν έχει τίποτα.. Ήλιο και ζέστη έχει...Όλα ιδανικά και τα στραβά κάτω απο το χαλί... Δεν τα βλέπουν , μόνο εμείς εδώ τα βλέπουμε...
Ή τουλάχιστον νομίζουμε πως δεν τα βλέπουν!   
 

Egeanboy

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2011
Μηνύματα
4.921
Like
258
Πόντοι
36
Τι τα θελει τα ταξιδια, ηθελα να ξερα. Υπαρχει ομως και το αλλο νομισμα. Στη Ροδο που ειχα παει καλοκαιρι, σε καλο εστιατοριο στο καζινο κοντα, ενα ζευγαρι μεσηλικων Ευρωπαιων που απ οτι καταλαβα γνωριζονταν με το γκαρσονι αφου θα ερχονταν χρονια, εκαναν αρκετα μεγαλο λογαριασμο. Με την εννοια πηραν αρκετα, και το κρασι τους. Στο τελος το αρχιγκαρσονι και αρχιλαμογιο, μεγαλος σε ηλικια, τους επρηξε να ποαρουν γλυκο. Και οπωσδηποτε να παρετε γλυκα να φατε. Αφου ειδε κι αποειδε οτι αρνουνται και δε θελουν, γυρναει στο αλλο γκαρσονι και τους βριζει λεγοντας νευριασμενος, Τιποτα δε θελουν. Αηδια.
Φίλε αυτά απο τους παλιούς γίνονταν έτσι όπως το περιγράφεις! Τα γκαρσόνια και οι μαγαζάτορες κάναν τέτοιες μαλακίες και διώξαν το καλό το κόσμο!
Τώρα τα πληρώνουν τα παιδιά τους που έχει έρθει ο πάτος και προσπαθούν να είναι ευγενικοί και να καταπίνουν ότι μαλακία κάνει ο Τουρίστας εσκεμμένα...
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Γαματε τουριστριες....γαματε για να βγουμε από την κριση
Αρχισαν να ερχονται
γαματε ζωρις ελεος
 

Alekos1974

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2018
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πριν λίγο μια γυναικούλα απο Λουξεμβούργο με βραχιολάκι all inclusive ήταν τόσο κακομοίρα που ήθελα να της δώσω κανα ψιλό πάλι...

Είναι απίστευτο πως έρχονται οι επίλεκτες ...δυνάμεις μιζέριας της Ευρώπης στο νησί...
Κάτι πάει στραβα... Ισως μιζεριάζουν με την ατμοσφαιρα αν και δεν έχει τίποτα.. Ήλιο και ζέστη έχει...Όλα ιδανικά και τα στραβά κάτω απο το χαλί... Δεν τα βλέπουν , μόνο εμείς εδώ τα βλέπουμε...
Ή τουλάχιστον νομίζουμε πως δεν τα βλέπουν! 

Εσύ ποιός περιμένεις να έρθει; Ο Ωνάσης;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
ενω οι Ελληνες τυπε ειναι αντρακλες μουστακαλιδες με τεστοστερονη να αναβρυζει απο ολους τους πορους τους

χμμμ


Υγ ο φραγκατος ο Ευρωπαιος εχει 1000 επιλογες για το που να παει, απο Ελλαδα θα περασει καμια μυκονο, καμια σαντορινη, καμια Ελουντα, δε θα παει Ροδο να σαρδελοποιηθει. Ροδο θα παει ο κατω του μεσου οικονομικα
Τι είναι τούτο στην φωτό ωρε ; Ελληνικό ον ;
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Γαματε τουριστριες....γαματε για να βγουμε από την κριση
Αρχισαν να ερχονται
γαματε ζωρις ελεος
Τύπε δώσε μας τα φώτα σου και φέτος. Θέλουμε την συνταγή της επιτυχίας. Αποκάλυψε τα μυστικά σου.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Πρίν λίγο μια τουρίστρια μεσήλικη Φιλανδέζα μου έλεγε πως δεν έχει λεφτα!
Της λέω πως έχω εγώ αν θέλει να της δώσω ! Μου λέει ...ναι
Και της απαντάω ..Πάρε ένα ποτήρι κάτσε στο πεζοδρόμιο και ζητιάνεψε και θα σου ρίξω κάτι!

ΤΟ ΜΠΟΥΛΟ ΤΑ ΠΑΤΟΣΥΡΙΖΟΤΟΥΡΙΣΤΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Την απαξιωσες ρολογα μου :) Μάλλον θα ήταν μέλος του καουτσ σερφιν.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Να δώσουμε μερικές πρακτικές συμβουλές για το πώς ξεχωρίζουμε τις Σλάβες στα νησιά που είναι και οι ευκολότερες.Π.χ. βλέπουμε μια ξένη ξανθιά.Είναι Σλάβα ή Δυτική?.....
Ρισπεκτ δασκαλε. Εγώ προτείνω να σου στέλνουμε φωτογραφία να τις ξεχωρίζεις εσύ για μας. Με όλα αυτά που πρέπει να κοιτάξουμε το έχουμε φάει το 20'.
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Το να τις ρωτήσεις από ποια χώρα είναι και να μάθεις σε 2 δευτερόλεπτα δεν του πέρασε απ' το μυαλό.
Σωστα τυπε. Αλλα ο Κμαν2 ψαχνει το γενεαλογικο δεντρο και θελει να πει για την συνδεση
που εχουν αρκετες δυτικες γυναικες,με τα σλαβικα φυλα. Ειδικα μετα την πτωση του ανατολικου μπλοκ
εχει γινει ενας αχταρμας στις δυτικες χωρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom