Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 438K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,2%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 21 6,4%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,3%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,0%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,4%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    328
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
Οι Ελληνίδες του εξωτερικού μετράνε ?

Κάτι απο Γερμανίες, κάτι απο Βέλγια κάτι Σουηδίες (όλες Ελληνίδες του εξωτερικού, αλλά της περιοχής μου, η μία γειτόνισα όταν έρχεται). Αυτά όμως παλιά γιατί τώρα τι βγάζω με τοπικά  προιόντα του Σερραικού κάμπου   :dancing: :dancing: :dancing:.

Ξέρω τυπά που δεκαετία 80'ς έκαψε το πουλί του στη Ρόδο  :pipa1: :pipa2: :fuck1: και τότε γινόταν της πουτάνας. Γενικώς φλωρέψανε πολύ τα πράγματα  όπως μου λέει.



Οι Ελληνίδες του εξωτερικού μετρνε για μισό


Παλία έπαιζα και εγω πολύ.... Κάθε μέρα γαμουσες ΄και άλλη τουρίστρια ,  μουναρα και  πολύ ευκολα... Οι σημερινοί νέοι μας ντροπιάζουν



Οι ση
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
εγω παντως μεχρι να παντρευτω γαμουσα αβερτα τουριστριες και πολύ ευκολα

και παντρεμενος σε διακοπες οταν η γυναικα μου πήγε μεσημερι για ύπνο, ξεσκισα μια γαλλιδα που εμενε στο διπλα δωμάτιο (ολα αυτα στην Κεφαλλονια)
:think: :think: :think:
 

ZIGOLO69

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2009
Μηνύματα
214
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
11
Εχει η Κεφαλονια Αγιο Νικολαο Κρητης?....... :2funny: :2funny: :2funny:
 

sasakis

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2009
Μηνύματα
976
Like
2
Πόντοι
6
εξηγιεται Γαλλικα..

 

Συνημμένα

  • INGPCYHE0660.jpg
    INGPCYHE0660.jpg
    14,8 KB · Εμφανίσεις: 106

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Οι Ελληνίδες του εξωτερικού μετράνε ?

Κάτι απο Γερμανίες, κάτι απο Βέλγια κάτι Σουηδίες (όλες Ελληνίδες του εξωτερικού, αλλά της περιοχής μου, η μία γειτόνισα όταν έρχεται). Αυτά όμως παλιά γιατί τώρα τι βγάζω με τοπικά  προιόντα του Σερραικού κάμπου   :dancing: :dancing: :dancing:.

Ξέρω τυπά που δεκαετία 80'ς έκαψε το πουλί του στη Ρόδο  :pipa1: :pipa2: :fuck1: και τότε γινόταν της πουτάνας. Γενικώς φλωρέψανε πολύ τα πράγματα  όπως μου λέει.
Aχ αυτή η ΣΕΡΓΑΛ κάνει θάυματα... :rockon:

Πάντως στην χώρα προέλευσης παραμένει σταθερός!Όλο δίπλα σε Γαλλίδες πιάνει δωμάτιο! :2funny:
Οι Γαλλίδες είναι το φετίχ του... :2funny:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
ΟΓΓΠΠ

Οποιος Γαμάει Γαλλιδες Πάει Παράδεισο

 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
Σιγα - Σιγα ερχεται και το ΣΚ

Πιστευω να γαμησει καποιος καμια καλή τουρίστρια και να μας το πει απο Δευτερα


Γαματε ρε.....
Γαματε Γαλλιδες

Ειναι πολύ καυλιάρες




 

xpapad

Σεβαστός
Εγγρ.
20 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.547
Κριτικές
33
Like
3
Πόντοι
1.240
συνοπτικη περιγραφη... προπαραμονη 15γουστου καμακωσα μωρο σουηδικης προελευσης σε μπαρακι του πορου,το μωρο διεμενε εις ταχυπλοο .... το μωρακι λιγο πριν τα 19 και αστερακι κατα τις 4 τα ξημερωματα βρεθηκαμε εις παρεκειμενο παρεκλησι που συνορευει με το λιμανι του πορου για χαμουρεμα και τα συναφη... ομολογουμενως με εκανε μαγκα.... το τσουτσουνι μου εχυσε εις τριπλουν την μια εκ πεοθυλασμου.... την δευτερη και την τριτη δεν εκανα τιποτα καθως καθησα σε μια τσιμεντοπλακα και το μωρο ανεβηκε απο πανω και αφεθηκα στους σουηδικους ρυθμους της... την επομενη το απογευμα το ταχυπλοο αναχωρησε ειπιαμε ενα καφεδακι εις το λιμανι και στο τελος εμεινα με ενα χαρτακι και ενα πουτσοemail
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
χεχε συντομη περιγραφη και γω... :grin:

επι μια βδομαδα επαιζα μπιλιαρδο σ ενα μπαρ μ εναν αγγλο και καμια φορα επαιζει κι η 19χρονη(καπου εκει) παχουλη καυλιαρα αδερφη του...μπαινω στο μπαρ ενα βραδυ κατα τις 3 αυτη χορευε πανω στη μπαρα και τα χε πιει(ηταν το τελευταιο τους βραδυ)...με το που με βλεπει κατεβαινει κατω και αρχιζει να με τραβαει σα μανιασμενη ν ανεβω στη μπαρα και γω!χαχα...εγω δεν ανεβαινα...τοτε με αγγαλιαζει κολλαει πανω μου μου πιανει και με τα δυο χερια τον κωλο και μου φενρει τα χειλια της ενα χιλιοστο απ τα δικα μου χαμογελωντας...καυλωσα γαμησε τα αλλα ντρεπομουν να τη χαμουρεψω μεσ στον κοσμο γτ ημουνα γνωστος και ηταν και πολλες γκομενες που επαιζα μπροστα...αργοτερα ειμαστε τουαλετα και χαμουρευομαστε και πεφτει κατω και μου παιρνει ενα απ τα καλυτερα τρομπονια της ζωης μου...ενω με πιπωνε μπαινει ο αδερφος της τουαλετα και αρχιζει να μας χτυπαει την πορτα...της ειχα προτεινει να της τον καρφωσω στο μεταξυ αλλα δεν καθοταν...χτυπαγε αυτος την πορτα...εγω της λεω να συνεχισει αλλο λιγο για να τελειωσω...χτυπαγε κι αλλο αυτος ...και τελικα μετα απο λιγο βγηκε η καριολα και γω εκατσα και τραβηξα μλκια και εκανα την τουαλετα μουνι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sore throat

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2009
Μηνύματα
1.097
Like
0
Πόντοι
16
τωρα υπαρχουν και τα email,που να δεις τοτε που ανταλασσαμε διευθηνσεις και γραφαμε κατεβατα και εκανε το γραμμα να φτασει κανα δυο βδομαδες...και περιμεναμε και την απαντηση αλλο τοσο...ξενερωμα...
και θυμαμαι χαρακτηριστικα οι περισσοτερες δεν ειχαν στυλο επανω τους και εγραφαν τη διευθυνση με κραγιον σε χαρτι η χαρτοπετσετα,αντε βγαλε ακρη μετα...
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
bravo palikaria

Γαματε τουριστριες
Για αυτο ερχονται

Λίγο ήλιο, λίγο θάλασσα και τον πουτσο μας......
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
χεχε συντομη περιγραφη και γω... :grin:

επι μια βδομαδα επαιζα μπιλιαρδο σ ενα μπαρ μ εναν αγγλο και καμια φορα επαιζει κι η 19χρονη(καπου εκει) παχουλη καυλιαρα αδερφη του...μπαινω στο μπαρ ενα βραδυ κατα τις 3 αυτη χορευε πανω στη μπαρα και τα χε πιει(ηταν το τελευταιο τους βραδυ)...με το που με βλεπει κατεβαινει κατω και αρχιζει να με τραβαει σα μανιασμενη ν ανεβω στη μπαρα και γω!χαχα...εγω δεν ανεβαινα...τοτε με αγγαλιαζει κολλαει πανω μου μου πιανει και με τα δυο χερια τον κωλο και μου φενρει τα χειλια της ενα χιλιοστο απ τα δικα μου χαμογελωντας...καυλωσα γαμησε τα αλλα ντρεπομουν να τη χαμουρεψω μεσ στον κοσμο γτ ημουνα γνωστος και ηταν και πολλες γκομενες που επαιζα μπροστα...αργοτερα ειμαστε τουαλετα και χαμουρευομαστε και πεφτει κατω και μου παιρνει ενα απ τα καλυτερα τρομπονια της ζωης μου...ενω με πιπωνε μπαινει ο αδερφος της τουαλετα και αρχιζει να μας χτυπαει την πορτα...της ειχα προτεινει να της τον καρφωσω στο μεταξυ αλλα δεν καθοταν...χτυπαγε αυτος την πορτα...εγω της λεω να συνεχισει αλλο λιγο για να τελειωσω...χτυπαγε κι αλλο αυτος ...και τελικα μετα απο λιγο βγηκε η καριολα και γω εκατσα και τραβηξα μλκια και εκανα την τουαλετα μουνι :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

φίλε αυτό που έχει τύχει κια μενα, να σε παρατάει η γκόμενα λίγο πριν τελείωσεις , τι ξενέρωμα είια αυτό...
 

nwdas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2009
Μηνύματα
1.385
Like
0
Πόντοι
16
φίλε αυτό που έχει τύχει κια μενα, να σε παρατάει η γκόμενα λίγο πριν τελείωσεις , τι ξενέρωμα είια αυτό...
την κρατησα οσο μπορουσα τυπε αλλα ο αδερφος αλλο λιγο και σπαγε την πορτα :2funny: :2funny:

επισης μου χει τυχει να μαι με ελλεηνιδα τουαλετα σε μπαρ να την εχω γδυσει να χω βγαλει πουτσο εξω και να αρχισει να βαραει η κολλητη της και ενας ψιλοασχετος που ζηλευε την πορτα και να φωναζουν και να αναγκαζεται η αλλη να βγει και να μου το χαλανε :headbang: :headbang:
 

imbosch4

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2010
Μηνύματα
1.144
Like
2
Πόντοι
16
την κρατησα οσο μπορουσα τυπε αλλα ο αδερφος αλλο λιγο και σπαγε την πορτα :2funny: :2funny:

επισης μου χει τυχει να μαι με ελλεηνιδα τουαλετα σε μπαρ να την εχω γδυσει να χω βγαλει πουτσο εξω και να αρχισει να βαραει η κολλητη της και ενας ψιλοασχετος που ζηλευε την πορτα και να φωναζουν και να αναγκαζεται η αλλη να βγει και να μου το χαλανε :headbang: :headbang:
τι θέλει κια ανακατεύεται ο αδερφος???????.. κουμάντο θα κάμει που θα τον βάλει η αδελφούλα... πάντως τα πηδήματα τύπου τουαλέτας , αυτοκινήτου, ασανσερ, περα από τη γκάυλα της στιγμής είνια όσο να είνια λιγάκι άβολα...
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
Ήρθε το ΣΚ

Πιστευω να γαμησει καποιος καμια καλή τουρίστρια και να μας το πει απο Δευτερα


Γαματε ρε.....
:zfuck: :fuck1: :cum: :cum: :cum: :cum: :fuck2: :fuck2: :pipa2:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
732
Κριτικές
1
Like
124
Πόντοι
6
Μην αφήσετε καμια αγαμητη τουριστρια

Γαμηστε οσες μπορειτε


Ετσι θα αυξηθει ο τουρισμός
Θα ερχονται τσαρτερ και θα σωθει η Ελλαδα

Ας εξαγουμε ήλιο θαλασσα και ΠΟΥΤΣΕΣ!!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom