Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 63 άτομα (0 μέλη και 63 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
σε ξορκιζω μην χαραμισεις το ραντεβου σου για να ποατε καπου οπυ θα κουβεντιαζεται για τις χωρες σας και τετοιες πιπες

θελουν εργα εδω θα πας μπουζουκια με δυνατη μουσικη τσιγαρο σε πιριπτωση που καπνιζουν και αυτες και χορο ,λιγες κουβεντες πολλες πραξεις

και στην τελικη θα λες πηγα μπουζουκια με 3 αμερικανες ,κοιταξε να παρεις τραπεζι και μπουκαλι οχι ποτο στο μπαρ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Οπως τα λεει ο pussy ειναι.  :S :S :S
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
εντωμεταξυ αν οι 3 ειναι μιλφακια εκει που θα γουσταρουν με χιλια
 

Panos13

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.182
Like
192
Πόντοι
16
σε ξορκιζω μην χαραμισεις το ραντεβου σου για να ποατε καπου οπυ θα κουβεντιαζεται για τις χωρες σας και τετοιες πιπες

θελουν εργα εδω θα πας μπουζουκια με δυνατη μουσικη τσιγαρο σε πιριπτωση που καπνιζουν και αυτες και χορο ,λιγες κουβεντες πολλες πραξεις

και στην τελικη θα λες πηγα μπουζουκια με 3 αμερικανες ,κοιταξε να παρεις τραπεζι και μπουκαλι οχι ποτο στο μπαρ

Αν του αφήσουν κανένα κοκκαλάκι οι γύρω-τριγύρω λύκοι καλά θα έιναι.
Πήγαινε τες σε καμια παραλία ....στο πουθενα....ενα ψυγείο με παγωμένη vodka και μπάνιο τσιτσίδι.... :grin:

(καλά θα ήταν ....)
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
λοιπον ακουστε το καλα


τις 3 αμερικανιδες δεν θα τις καταφερεις διοτι

Α πας σε λαθος μαγαζι

Β μονος σου με 3 δεν θα κανεις παιχνιδι εκτος αν το εχεις
Δεν προσέχεις τι γράφω. Μπήκα εδώ ώστε να βρω παιδιά να μπουν στην παρέα. Δεν προτιθεμαι ντε καλά να τις φάω και τις 3 ή τη μια. Μπαίνω στο κλαμπ τις αφήνω στα αρπακτικά αν δεν γουστάρω κι αν θέλουν και κάνω βόλτες να βρω άλλη άλλες.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Αν του αφήσουν κανένα κοκκαλάκι οι γύρω-τριγύρω λύκοι καλά θα έιναι.
Πήγαινε τες σε καμια παραλία ....στο πουθενα....ενα ψυγείο με παγωμένη vodka και μπάνιο τσιτσίδι.... :grin:

(καλά θα ήταν ....)

αυτο θα γινει μετα το κεντρο οταν θα ειναι τυφλα οι τυπισσες διοτι αν δεν καταφερει να τις κανει να πιουν το εχει χασει το παιχνιδι

ασε τους γυρω γυρω λυκους προβατα ειναι ολοι κλαρινογαμπροι δεν εχει φοβο απο τετοιους

μονο να παει με κολλητο του
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
θα τις παει μπουζουκια παραλιακη ΑΥΣΤΗΡΑ σε αργυρο φραντζελικο τετοιες μαλακιες που θα εχει κοσμο νεο σε ηλικια

αυτα ειναι τιγκα καθε βραδυ


θα παει τις αμερικανες στο μπολιβαρ να ξενερωσουν τη ζωη τους??

ειστε νυχτωμενοι καποιοι μαλλον και δεν εχετε ακρες
Μπουζούκια εγώ που ακούω χαουζ ; Και με τσιγαριλα σε κλειστό χώρο ; Ούτε με σφαίρες !!!
Αν δεν τις αρέσει θα πάμε Ακάνθους.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Μπουζούκια εγώ που ακούω χαουζ ; Και με τσιγαριλα σε κλειστό χώρο ; Ούτε με σφαίρες !!!
Αν δεν τις αρέσει θα πάμε Ακάνθους.


ρε πας καλα ???ελα πες την αληθεια εισαι 15????


κανεις δεν γαμησε με βαση τα ιδια μουσικα γουστα εκτος αν ειστε φρικια μεταλλαδες

θα τις πας εκει που παει η μαζα και στα αρχιδια σου η μουσικη ΔΕΝ πας να ακουσεις μουσικη πας να χωθεις

 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
επειδη ο τυπος μας τρολαρει η ειναι πιτσιρικας και δεν οδηγει

το βραδυ θα παω μπολιβαρ και οταν βρω το τριο στουντζες το εχω φορτωσει για αργυρο η ποιος σκατα ειναι εκει
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
ρε πας καλα ???ελα πες την αληθεια εισαι 15????


κανεις δεν γαμησε με βαση τα ιδια μουσικα γουστα εκτος αν ειστε φρικια μεταλλαδες

θα τις πας εκει που παει η μαζα και στα αρχιδια σου η μουσικη ΔΕΝ πας να ακουσεις μουσικη πας να χωθεις
40 ειμαι, αλλά δείχνω νεότερος.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
τοτε με αυτα τα δεδομενα εισαι στην καλυτερη φαση για εκει που σου λεω

οι χαουζιες ειναι για πιτσιρικια και οι γκομενες ειδικα αν ειναι μικροτερεςς θα ξενερωσουν


εσυ κανεις παιχνιδι
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δηλαδή ρε τύπε πούσι θα έρθεις θα τις πλησιάσεις θα τις προτείνεις δεν θα πεις κουβέντα και θα φυγεις ; Εσύ είσαι λήσταρχος Νταβέλης ! Σε φοβάμαι και δεν θα πάω. Αν μου γράφετε τέτοιες παπαριές δεν θα ξαναγράψω προσκλήσεις εδω. Μοναχοφαηδες μακριά !
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Δηλαδή ρε τύπε πούσι θα έρθεις θα τις πλησιάσεις θα τις προτείνεις δεν θα πεις κουβέντα και θα φυγεις ; Εσύ είσαι λήσταρχος Νταβέλης ! Σε φοβάμαι και δεν θα πάω. Αν μου γράφετε τέτοιες παπαριές δεν θα ξαναγράψω προσκλήσεις εδω. Μοναχοφαηδες μακριά !

ειμαι ο πρωτος που σου ειπα να παρεις κολλητο σου
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Κανονίζω με 3 Αμερικανίδες να πάμε παραλιακη το βράδυ, μάλλον κατά Bolivar μεριά. Αν θέλει κάποιος να έρθει στείλτε πμ να το συζητήσουμε. Έως 2 άτομα για να  φάμε (υποθέτω και οι 3) καλά ;) Λέμε τώρα.

Τύπε προσωπικα δε θα πήγαινα Αμερικάνα στα μπουζούκια, προς θεού. Γενικά στους περισσότερους ξένους δεν αρέσουν τα μπουζούκια, ειναι εντελώς εκτός της κουλτούρας τους. Ούτε που θα καταλάβουν τι πα να πει καλο τραπέζι και μπουκάλι και τέτοιες πιπες.

Με τρεις γκομενες απέναντι σου θες τουλαχιςτον εναν καλο wingman, αλλιώς πας ακλαφτος, καλυτερα να κάτσεις σπιτι. Πρεπει οπωσδήποτε να βρεις κάποιον, δηλαδη ήμαρτον δεν παίζει να μην εχεις τουλαχιςτον ενα φιλαράκι να σε συνοδέψει. Στην τελική μάζεψε κάναν ακυρο απο το δρόμο, ΜΟΝΟΣ ΜΗΝ ΠΑΣ.

Αν τελικά βρεις παρέα, πηγαινε τις κάπου ωραια για ποτό στην αρχη, να πείτε δυο πιπες, να ειναι κοντα στη θάλασσα, να σπάσει λιγο ο πάγος. Και μετα πρεπει να τις πας σε κλαμπ που ο κοςμος χορεύει, πρεπει να ειναι στα όρθια και να τις κανεις να χορέψουν. Εκει θα αρχίσεις διακριτικά αλλα αποφασιστικά τους χουφτους.

Οι αμερικανες να ξέρεις βγαίνουν σε δυο καλούπια, είτε βλαμενες Μπάρμπι στυλ Παρις Χιλτον, είτε και καλα ψαγμένες ανεξάρτητες. Για τον πουτσο και οι δυο κατηγορίες, αλλα οι πρώτες δεν αντεχονται ούτε λεπτό.
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Δηλαδή ρε τύπε πούσι θα έρθεις θα τις πλησιάσεις θα τις προτείνεις δεν θα πεις κουβέντα και θα φυγεις ; Εσύ είσαι λήσταρχος Νταβέλης ! Σε φοβάμαι και δεν θα πάω. Αν μου γράφετε τέτοιες παπαριές δεν θα ξαναγράψω προσκλήσεις εδω. Μοναχοφαηδες μακριά !

Τυπε εσυ δεν ειπες οτι στα αρχιδια σου αν πεσουν τα αρπακτικα γιατι θα βρεις αλλες   :think: :S :S :S

Μπαίνω στο κλαμπ τις αφήνω στα αρπακτικά αν δεν γουστάρω κι αν θέλουν και κάνω βόλτες να βρω άλλη άλλες.
 

pussy wagon

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2010
Μηνύματα
28.766
Κριτικές
18
Like
5.571
Πόντοι
1.796
Τύπε προσωπικα δε θα πήγαινα Αμερικάνα στα μπουζούκια, προς θεού. Γενικά στους περισσότερους ξένους δεν αρέσουν τα μπουζούκια, ειναι εντελώς εκτός της κουλτούρας τους. Ούτε που θα καταλάβουν τι πα να πει καλο τραπέζι και μπουκάλι και τέτοιες πιπες.

Με τρεις γκομενες απέναντι σου θες τουλαχιςτον εναν καλο wingman, αλλιώς πας ακλαφτος, καλυτερα να κάτσεις σπιτι. Πρεπει οπωσδήποτε να βρεις κάποιον, δηλαδη ήμαρτον δεν παίζει να μην εχεις τουλαχιςτον ενα φιλαράκι να σε συνοδέψει. Στην τελική μάζεψε κάναν ακυρο απο το δρόμο, ΜΟΝΟΣ ΜΗΝ ΠΑΣ.

Αν τελικά βρεις παρέα, πηγαινε τις κάπου ωραια για ποτό στην αρχη, να πείτε δυο πιπες, να ειναι κοντα στη θάλασσα, να σπάσει λιγο ο πάγος. Και μετα πρεπει να τις πας σε κλαμπ που ο κοςμος χορεύει, πρεπει να ειναι στα όρθια και να τις κανεις να χορέψουν. Εκει θα αρχίσεις διακριτικά αλλα αποφασιστικά τους χουφτους.

Οι αμερικανες να ξέρεις βγαίνουν σε δυο καλούπια, είτε βλαμενες Μπάρμπι στυλ Παρις Χιλτον, είτε και καλα ψαγμένες ανεξάρτητες. Για τον πουτσο και οι δυο κατηγορίες, αλλα οι πρώτες δεν αντεχονται ούτε λεπτό.

αυτα του ειπα εκτος απο τα μπουζουκια που πιστευω θα γουσταρουν

για αρχη να παει βιβε μαρ ειπα και να παρει φιλο του μαζι η αναλογια πρεπει να ειναι 3-2 και οχι 3-3

πιστευω οι αμερικανες τα κλαμπ τα ξερουν και δεν προκειται να δουν κατι καινουργιο

επισης τα μπουζουκια της παραλιακης δεν μπουζουκια του 80
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Δύσκολη εγγραφή δεν είναι διαθέσιμος σήμερα κάποιος φίλος. Καλά τα λες. Πιθανότατα να είναι οι καλά ψαγμενες ανεξάρτητες. Την μία την έχω δει σε φωτό τις άλλες δεν τις έχω δει. Μπουζούκια μια Ρωσίδα θέλει και έχει μαζέψει ήδη 3-4 πυρφορους και δεν ξέρω πόσοι από αυτούς θα πάνε. Μιλάω για το καουτσ σερφιν σάιτ όπου η αλήθεια είναι ότι οι γκομενες εκεί δεν πολύ ψάχνονται. Υπάρχουν όμως εξαιρεσεις αν και λίγες.
Είναι και θέμα πώς τα φτιάξεις αν πίνουν αλκοόλ.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Η αναλογία καλο ειναι να ειναι 3-3. Σαφής διαχωρισμός των στόχων, βάσει και την προτίμηση που έχουν δείξει οι γκομενες στο ποτό, το πρωτο μαγαζί που θα τις πας. Ακομα και μπαζο να ειναι κάποια ενας απο εσάς πρεπει να την κρατήσει απασχολημένη. Τη στιγμή που μια εκ των τριών αρχίζει να παίζει με το κινητό το έχασες το παιχνίδι.

Εντίτ: Ρε τύπε ήμαρτον τι χαμένα κορμιά φίλους εχεις! Μάζεψε κάναν τυχαίο απο το δρόμο, δεν κανω πλάκα το εχω κανει! ΜΟΝΟΣ ΜΗΝ ΠΑΣ τσάμπα ο χρόνος σου.
 

flirter

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.067
Like
238
Πόντοι
36
Τυπε εσυ δεν ειπες οτι στα αρχιδια σου αν πεσουν τα αρπακτικα γιατι θα βρεις αλλες   :think: :S :S :S
Τύπε ναι αυτό είπα, αλλά ο τρόπος που το έγραψε δεν μου άρεσε. Δεν έχω πρόβλημα να έρθει να πλησιάσει ένας τύπος να συστηθεί με τρόπο να τον συστήσω να κάτσει να τα πούμε και μετά να προσπαθήσει να κάνει την δουλειά του αλλά το να έρθει να τις προτείνει να τις πάρει χωρίς να θελει να είναι μέρος της παρέας αυτό δείχνει καγκουριά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom