Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Λευκάδα γαμας άνετα
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
σωπα ρε που υπαρχει μερος που γαμας ανετα?
εγω και στο φαληρακι της ροδου που είναι ολες μεθυσμένες στριπτιζαδικα ειδα. αν είναι τοσο ευκολο το μουνι γιατι να πληρωσουν να πανε σε στριπτιζ?

ανετος σημαινει τις περισσοτερες.
τωρα αν στην αθηνα σου καθεται 1 στις 20 και στο νησι 1 στις 5 δεν το λες ανετα. το λες ευκολοτερα από αλλου.
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
αμα ξερεις από σωστο καμακι ...γαμας ανετα
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
ΣΚ γαμησατε καμια τουριστρια?
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Για δωστε εμπειριες.......  Τιμησε φετος καποιος καμια τουριστρια????
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
κανεις απο ζακυνθο να ενημερωσει τι γινεται?
λαγανας καλα κρατει ακομα ?
φαληρακι καβος κτλ?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
σωπα ρε που υπαρχει μερος που γαμας ανετα?
εγω και στο φαληρακι της ροδου που είναι ολες μεθυσμένες στριπτιζαδικα ειδα. αν είναι τοσο ευκολο το μουνι γιατι να πληρωσουν να πανε σε στριπτιζ?

ανετος σημαινει τις περισσοτερες.
τωρα αν στην αθηνα σου καθεται 1 στις 20 και στο νησι 1 στις 5 δεν το λες ανετα. το λες ευκολοτερα από αλλου.
Ένας που γαμάει και βρίσκει γκόμενες, θα γαμάει παντού. Κάποιος που δεν γαμάει και δεν βρίσκει γκόμενες δεν σώζεται από την αλλαγή τόπου.
 

pitas00

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
502
Like
49
Πόντοι
6
Ένας που γαμάει και βρίσκει γκόμενες, θα γαμάει παντού. Κάποιος που δεν γαμάει και δεν βρίσκει γκόμενες δεν σώζεται από την αλλαγή τόπου.
φιλε χωρις παρεξηγηση ειναι αστοχο το ποσταρισμα.
αν καποιος δεν γαμαει καθολου στην πολη του οκ μπορει να ειναι και πουστης..αλλα καποιος που γαμαει πχ 2 γκομενες το χρονο στο ελλαδισταν πιστεψε με οτι με αλλαγη τοπου και δη σλαβοτοπου παιζει αν θελει 20 πλας και λιγα λεω το χρονο
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
Ένας που γαμάει και βρίσκει γκόμενες, θα γαμάει παντού. Κάποιος που δεν γαμάει και δεν βρίσκει γκόμενες δεν σώζεται από την αλλαγή τόπου.
όχι.
εγω στο πανεπιστημιο με τις ξενέρωτες ελλεεινιδες 4 χρονια δεν βρηκα γκομενα.
δουλεύοντας στην χαλκιδικη με τουριστριες βρηκα 5 γκομενες σε 4 μηνες.
τι μου λες τωρα δεν παιζει ρολο το μερος και ο τυπος των γυναικων...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
όχι.
εγω στο πανεπιστημιο με τις ξενέρωτες ελλεεινιδες 4 χρονια δεν βρηκα γκομενα.
δουλεύοντας στην χαλκιδικη με τουριστριες βρηκα 5 γκομενες σε 4 μηνες.
τι μου λες τωρα δεν παιζει ρολο το μερος και ο τυπος των γυναικων...

Τι πόστο είχες τύπε?
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Ένας που γαμάει και βρίσκει γκόμενες, θα γαμάει παντού. Κάποιος που δεν γαμάει και δεν βρίσκει γκόμενες δεν σώζεται από την αλλαγή τόπου.

Κοιτάξτε,το παραπανω έχει μια κάποια βάση.
Με την ίδια έννοια που άμα είναι ένας άμπαλος,όπου και να τον βάλεις να παίξει,αμπαλος παραμένει.

Εγώ πιστεύω μαλιστα ότι οι ελλεηνίδες είναι πιο προσβάσιμες από παλια.
Εχουν Tinder,κανουν one night stand.
Εμένα ο πατερας μου είναι 57 χρονών και οι περισσότεροι της γενιάς του,
γάμησαν όταν παντρεύτηκαν.Δηλαδη για να γαμήσεις,όχι απλά έπρεπε να έχεις σχέση,αλλά να βάλεις και στεφάνι..
Στη δεκαετία 80 και 90,για να γαμήσεις πάλι η φάση γινόταν μέσω σχέσης.
Για αυτό εφταιγαν τα κάθε λογής στερεότυπα,η ηρωίδα ελληνιδα μάνα που γεμιζε σκατα το κεφάλι της κόρης της,κ.λ.π.

Πάμε ομως εκεί που υπάρχει όντως διαφορες.
Εχοντας ζησει σε βόρεια χώρα και τώρα σε Σλαβική οι διαφορές είναι κυρίως τρεις:
A.Πως σε αντιμετωπίζουν στο φλερτ οι γκομενες
Β.Πως αντιλαμβάνονται την ομορφιά τους.
Γ.Πως αντιλαμβάνονται το σεξ.

Α.Οι γκόμενες που φλερτάρεις,ακομη και 9άρια-10άρια,κολακεύονται από το φλερτ(αν δεν είσαι κάγκουρας ή λέτσος) και σε αντιμετωπίζουν ευγενικα.

Β.Μια όμορφη κοπέλα στη βορεια και κεντρική Ευρώπη,δε μεγαλώνει με όλο της το σόι να της λέει καθημερινά πόσο όμορφη είναι ούτε έχει αναρίθμητους πυρφόρους στα πόδια της.Αντίθετα της μαθαίνουν ότι η ομορφιά είναι μεν δώρο,αλλά με τίποτα δεν πρέπει να είναι το πρώτο της προσον.
Επίσης στην Τσεχία για παράδειγμα,η αντικειμενική ομορφιά είναι κάπως δεδομένη,οπότε με τόσο όμορφες κοπέλες τριγύρω καμία δεν καβαλάει το καλάμι της υπερμουνάρας.

Γ.Το σεξ σε πολλές χωρες αντιμετωπίζεται και απο τα δύο φύλα σαν σωματική ανάγκη.Δε χρειάζεται να περασεις 100 shittests ή να βγεις 3 ραντεβου για να σου κάτσει η γκόμενα.
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Στην τύχη ψηφίζετε; Όλοι ξέρουμε τι άποψη έχουν οι Άγγλοι/Αγγλίδες για τους Έλληνες. Πόσο μάλλον να δεχτούν να πηδηχτούν μαζί τους. :2funny:


 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.106
Κριτικές
33
Like
7.341
Πόντοι
4.746
Εχοντας ζησει σε βόρεια χώρα και τώρα σε Σλαβική
Α.Οι γκόμενες που φλερτάρεις,ακομη και 9άρια-10άρια,κολακεύονται από το φλερτ(αν δεν είσαι κάγκουρας ή λέτσος) και σε αντιμετωπίζουν ευγενικα.
Β.Μια όμορφη κοπέλα στη βορεια και κεντρική Ευρώπη,δε μεγαλώνει με όλο της το σόι να της λέει καθημερινά πόσο όμορφη είναι ούτε έχει αναρίθμητους πυρφόρους στα πόδια της.Αντίθετα της μαθαίνουν ότι η ομορφιά είναι μεν δώρο,αλλά με τίποτα δεν πρέπει να είναι το πρώτο της προσον.
Επίσης στην Τσεχία για παράδειγμα,η αντικειμενική ομορφιά είναι κάπως δεδομένη,οπότε με τόσο όμορφες κοπέλες τριγύρω καμία δεν καβαλάει το καλάμι της υπερμουνάρας.
Γ.Το σεξ σε πολλές χωρες αντιμετωπίζεται και απο τα δύο φύλα σαν σωματική ανάγκη.Δε χρειάζεται να περασεις 100 shittests ή να βγεις 3 ραντεβου για να σου κάτσει η γκόμενα.
:hi:

Ένας που γαμάει και βρίσκει γκόμενες, θα γαμάει παντού. Κάποιος που δεν γαμάει και δεν βρίσκει γκόμενες δεν σώζεται από την αλλαγή τόπου.
Ισχυει για αλλοδαπες,τουριστριες κ.α..
Ομως οι ελλε/νιδες που δυστυχως εχουν μεγαλωσει με ανατολιτικα προτυπα,ειναι μια
κατηγορια μονες τους. Μονο στις καλοκαιρινες διακοπες τους,ειναι ποιο απελευθερωμενες..
 

mpekiaris10

Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2016
Μηνύματα
767
Like
3
Πόντοι
6
Εγώ πάλι γιατί βλέπω άτομα που είναι σαν ανάποδο γαμώτο να κυκλοφοράνε 7αρια έστω (και πολύ τους είναι); Δε ξέρω που ζήτε εσείς αλλά εγώ αυτό το έχω δει από την Αθήνα μέχρι τον Πειραιά και σε όλα τα προάστια. Βρε μπας και λέτε για επαρχία;


Και για λεφτάδες δε τους κόβει το μάτι μου, να πεις ότι πάνε μαζί του για τα λεφτά. Πόσα λεφτά να έχει ένας 20-25-30αρης;
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
γνωρίζουμε κανενα στεκι στην αθηνα με ερασμους παρτυ ή που τα βάζουν στα all inclusive πακέτα με γκρουπάκια?? και αμα γουσταρετε κανονιζουμε εξορμηση με μελη απο το φορουμ!! για αγνο συναδελφικο καμακι σε ευρωπαικα κοριτσια!
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Πηδηξα φετος στις διακοπες μου σε νησι της Ελλαδας Ελλεηνιδα που δουλευε στο μπαρ του ξενοδοχειου οπου εμενα. Μιλαμε ειχα να γαμησω Ελλεηνιδα χρονια... Εν τω μεταξυ, αυτη ηταν που μου την επεσε στεγνα, χωρις να ειμαι κανενας Ντανος ( :grin: ) και το σημαντικοτερο ημουν μαζι με τη γυναικα μου διακοπες  :S

Αβυσσος η ψυχη της Ελλεηνιδας...
 

Απολλύων

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Αυγ 2013
Μηνύματα
6.149
Like
4.696
Πόντοι
1.756
Πηδηξα φετος στις διακοπες μου σε νησι της Ελλαδας Ελλεηνιδα που δουλευε στο μπαρ του ξενοδοχειου οπου εμενα. Μιλαμε ειχα να γαμησω Ελλεηνιδα χρονια... Εν τω μεταξυ, αυτη ηταν που μου την επεσε στεγνα, χωρις να ειμαι κανενας Ντανος ( :grin: ) και το σημαντικοτερο ημουν μαζι με τη γυναικα μου διακοπες  :S

Αβυσσος η ψυχη της Ελλεηνιδας...
Αν σε ειδε μαζι με την γυναικα σου τοτε ενιωσε μια ασφαλεια γιατι αν πηδηχτει μαζι σου,δεν θα πας μετα να το κανεις βουκινο σε ολους... Λεω εδω κ χρονια...το μεγαλυτερο κολημα της γυναικας ειναι "να μην μαθευτει"....
Εγω απο την ωρα που παντρευτηκα και μαθευτηκε σε φιλες κ γνωστες ολο κατι περιεργα υπονοουμενα πιανω...
 

pantelis169

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2015
Μηνύματα
36
Like
3
Πόντοι
0
γνωρίζουμε κανενα στεκι στην αθηνα με ερασμους παρτυ ή που τα βάζουν στα all inclusive πακέτα με γκρουπάκια?? και αμα γουσταρετε κανονιζουμε εξορμηση με μελη απο το φορουμ!! για αγνο συναδελφικο καμακι σε ευρωπαικα κοριτσια!

εγώ θα επιμείνω παιδιά γιατί πιστεύω πως έχει ζουμί σε κάποια μαγαζιά της πλάκας και τριγύρω... όποιος γνωρίζει ας ενημερώσει
 

xenitemenipsixi

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2014
Μηνύματα
831
Like
58
Πόντοι
6
Αν σε ειδε μαζι με την γυναικα σου τοτε ενιωσε μια ασφαλεια γιατι αν πηδηχτει μαζι σου,δεν θα πας μετα να το κανεις βουκινο σε ολους... Λεω εδω κ χρονια...το μεγαλυτερο κολημα της γυναικας ειναι "να μην μαθευτει"....
Εγω απο την ωρα που παντρευτηκα και μαθευτηκε σε φιλες κ γνωστες ολο κατι περιεργα υπονοουμενα πιανω...

στην πεφτουν περισσοτερες γκομενες μολις μεθαινουν πως εισαι παντρεμενος? ποσο πουταναρες ειναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom