Νέα

Διακοπές, τουρίστριες, πηδήματα (ιστορίες,φωτό κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα vaskores
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 434K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;

  • Αγγλίδες

    Ψήφοι: 132 40,6%
  • Ιταλίδες

    Ψήφοι: 20 6,2%
  • Γερμανίδες

    Ψήφοι: 31 9,5%
  • Σουηδέζες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Νορβηγίδες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Ρωσίδες

    Ψήφοι: 37 11,4%
  • Ρουμάνες

    Ψήφοι: 15 4,6%
  • Βουλγάρες

    Ψήφοι: 10 3,1%
  • Σερβίδες

    Ψήφοι: 12 3,7%
  • Κύπριες

    Ψήφοι: 18 5,5%
  • Αμερικάνες

    Ψήφοι: 32 9,8%
  • Τουρκάλες

    Ψήφοι: 14 4,3%
  • Ισπανίδες

    Ψήφοι: 5 1,5%
  • Γαλλίδες

    Ψήφοι: 16 4,9%
  • Ισραηλινές

    Ψήφοι: 8 2,5%
  • Άπω Ανατολή

    Ψήφοι: 4 1,2%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    325
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
ΓΑΜΑΤΕ τις τουριστριες για να μας ερθουν και του χρονου


Γαματε τουριστριες.... βοηθηστε τον τουρισμό ........ και την ελληνική οικονομία
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Ασε  μεγαλε  καλυτερα να μην ερθουν....Πρωτα τιs γαμαμε  και μετα μαs καταγγελουν για βιασμο
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.780
Πόντοι
5.975
Ασε  μεγαλε  καλυτερα να μην ερθουν....Πρωτα τιs γαμαμε  και μετα μαs καταγγελουν για βιασμο
Εσύ μια χαρά τα λες παίχτη... Σε αυτόν εδώ ποιός θα βρεθεί να του βάλει μυαλό που μας έχει ζαλίσει...
 

kostakis_ss

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαρ 2008
Μηνύματα
15.648
Κριτικές
29
Like
195
Πόντοι
1.390
ΓΑΜΑΤΕ τις τουριστριες για να μας ερθουν και του χρονου


Γαματε τουριστριες.... βοηθηστε τον τουρισμό ........ και την ελληνική οικονομία
:zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

γαμησες ρε χαλβα η ακομα?  :2funny:

 

Συνημμένα

  • bravo!!!.jpg
    bravo!!!.jpg
    29,6 KB · Εμφανίσεις: 27

Foveros Drakos

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2013
Μηνύματα
220
Like
0
Πόντοι
1
Πριν από 10 χρόνια. Παραλία Κατερίνης. Φοβερές φάσεις με Σέρβες και Ουγγαρέζες. Για μένα οι καλύτερες γκόμενες στην Ευρώπη και με το καλύτερο attitude
 

MaximusChris

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2006
Μηνύματα
151
Κριτικές
13
Like
515
Πόντοι
31
ρώτηση: Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;  (Η ψηφοφορία έληξε: 22/10/13, 23:11)
Αγγλίδες - 39 (21.2%

απο αυτο και μονο καταλαβαινει κανεις οτι δν οσοι ψηφισαν δεν εχουν γαμησει ποτε τουριστρια στην ζωη τους. Οι αγγλιδες δεν γαμιουνται ΠΟΤΕ! Πολωνεζες, σκανδιναβες, ολλανδεζες, αμερικανες Σερβες, και Ισπανιδες. πολλοι λαοι στην ευρωπη μας βλεπουν υποτιμητικα. ιδιως οι αγγλοι, γαλλοι.
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.287
Κριτικές
11
Like
283
Πόντοι
1.520
ρώτηση: Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;  (Η ψηφοφορία έληξε: 22/10/13, 23:11)
Αγγλίδες - 39 (21.2%

απο αυτο και μονο καταλαβαινει κανεις οτι δν οσοι ψηφισαν δεν εχουν γαμησει ποτε τουριστρια στην ζωη τους. Οι αγγλιδες δεν γαμιουνται ΠΟΤΕ! Πολωνεζες, σκανδιναβες, ολλανδεζες, αμερικανες Σερβες, και Ισπανιδες. πολλοι λαοι στην ευρωπη μας βλεπουν υποτιμητικα. ιδιως οι αγγλοι, γαλλοι.
Σωστός ο παιχτης...αγγλιδες αν ειναι μεθυσμενες κανα τσιμπουκι κ πολυ ειναι...σκοτσέζες όμως????
 

Επισκέπτης
Σκανδιναβές σε μπαρ. Οι μικρές ήθελαν λίγο μπλα μπλα. Τις μεγάλες τις φόρτωνες άμεσα.
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
ρώτηση: Ποιες τουρίστριες το δίνουν πιο εύκολα σε Έλληνες στις διακοπές;  (Η ψηφοφορία έληξε: 22/10/13, 23:11)
Αγγλίδες - 39 (21.2%

απο αυτο και μονο καταλαβαινει κανεις οτι δν οσοι ψηφισαν δεν εχουν γαμησει ποτε τουριστρια στην ζωη τους. Οι αγγλιδες δεν γαμιουνται ΠΟΤΕ! Πολωνεζες, σκανδιναβες, ολλανδεζες, αμερικανες Σερβες, και Ισπανιδες. πολλοι λαοι στην ευρωπη μας βλεπουν υποτιμητικα. ιδιως οι αγγλοι, γαλλοι.
ααααααχαχαχα

ότι να ναι!

εγω εχω γαησει αγγλιδα.ισως να χα γαμησει και περισσοτερες αν δε μου τη σπαγανε τοσο...

κι οι αλβανοι γαμουσανε αγγλιδες.πανευκολα!και δηλώνοντας αλβανοι...

ένας μαλιστα που καναμε παρεα μου ειχε πει σκηνικο που ειχε ξενερωσει γιατι γαμουσε την αγγλιδα και αυτή του λεγε "fuck me asshole!i like to fuck with assholes!"χαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
ααααααχαχαχα

ότι να ναι!

εγω εχω γαησει αγγλιδα.ισως να χα γαμησει και περισσοτερες αν δε μου τη σπαγανε τοσο...

κι οι αλβανοι γαμουσανε αγγλιδες.πανευκολα!και δηλώνοντας αλβανοι...

ένας μαλιστα που καναμε παρεα μου ειχε πει σκηνικο που ειχε ξενερωσει γιατι γαμουσε την αγγλιδα και αυτή του λεγε "fuck me asshole!i like to fuck with assholes!"χαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ε το μαλακα
 

Slavyanka Delicatessen

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2013
Μηνύματα
10.012
Κριτικές
1
Like
9
Πόντοι
166
σκηνικο με αγγλιδα που θυμηθηκα :tooth:

σ ένα μπαρ παιζω μπιλιάρδο...και ψιλοκαθημερινα παιζω και με έναν αγγλο και την αδερφη του...αυτος γυρω στα 20-25 ,η αδερφη του χοντρουλα καυλιαρα και ανηλικη,γυρω στα 16...εγω 21...

εχουμε ψιλογνωριστει λοιπον και παιζουμε κανα μπιλιάρδο,μεχρι εκει...ουτε ονόματα δεν πρεπει να χουμε ανταλλαξει

και σκαει μυτη η αγγλιδουλα τελευταιο βραδυ πριν φυγουν και είναι λιαρδα και εκτος εαυτου!χαχαχα δε χανω ευκαιρια,ουτε που θυμαμαι πως ξεκινησε η φαση παντως καταληγουμε τουαλετα να χει κανει βαθυ καθισμα και να τραβαλει λυσσασμενο τσιμπουκι :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:

σε μια φαση σκαει ο αδερφος της και την φωναζει!ερχομαι του απανταει :pipa1: κι αυτος επιμενει...συνεχιζεται η ιδια ιστορια και φτανει ένα σημειο οπου αυτος κοπανάει την πορτα και εγω πιεζομαι να προλάβω να χυσω!αρχιδια!δεν προλαβα :'(

βγαινει εξω αυτή την παιρνει και φευγουνε...εμενα δε μου ειπε τιποτα

αυτή οντως όταν της προτεινα να τη γαμησω στην τουαλετα δε με αφηνε...
 

artemismatsas

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2013
Μηνύματα
5.867
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
66
Σλαβυ δλδ εφαγες ακυρο απο χοντρη μεθυσμενη αγγλιδα?? :kneel:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
ΓΑΜΑΤΕ τις τουριστριες για να μας ερθουν και του χρονου


Γαματε τουριστριες.... βοηθηστε τον τουρισμό ........ και την ελληνική οικονομία :kissass: :kissass: :kissass2: :kissass2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
bravo palikaria

Γαματε τουριστριες
Για αυτο ερχονται

Λίγο ήλιο, λίγο θάλασσα και τον πουτσο μας...... :kissass: :kissass2: :kissass2: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :s&m_2: :s&m_3: :s&m_3: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 
OP
OP
V

vaskores

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
725
Κριτικές
1
Like
119
Πόντοι
6
Ελάτε τελειωνει το καλοκαίρι γαματε ....... Γαματε τουριστριες ......... ΝΑ ξαναερθουν
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ελάτε τελειωνει το καλοκαίρι γαματε ....... Γαματε τουριστριες ......... ΝΑ ξαναερθουν
:fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :fuck2: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck:

Έλα ρε τύπε! Πού χάθηκες;

Δώσε μια ενημέρωση για τα τουριστικά πεπραγμένα σου!

Το έχουμε πελώρια ανάγκη....  :orchestra:
 

filos78

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
4.354
Κριτικές
10
Like
1.780
Πόντοι
5.975

nikmech

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2005
Μηνύματα
837
Κριτικές
1
Like
621
Πόντοι
86
Σκηνικό από Σαμοθράκη όπου πήγα οικογενειακώς με τα παιδιά μου :
Κάνουμε τον γύρο του νησιού με καραβάκι το οποίο σταματά σε δύο παραλίες μη προσβάσιμες με άλλον τρόπο.
1η παραλία κατάρτι : Οι γιοι μου 13 & 10 χρ. λένε να κολυμπήσουμε σε μια σπηλιά που είχαμε δεί μπαίνοντας στο κολπάκι. Μπαίνουμε και βλέπουμε άνδρα να έχει τα πόδια της γυναίκας τα αυτιά του ιεραποστολικά. Μεταβολή και κολύμπι προς τα έξω χωρίς σχόλια

2η παραλία Βάτος : Γυμνιστές 30 % Άντρες περιφέρονται με στύση χωρίς να τους νοιάζει. 50 % των ανδρών και 100 % των γυναικών γυμνιστών ξυρισμένοι στα γεννητικά όργανα

Ηλικίες 20 - 30. Αχαλίνωτο σεξ σε όλα τα επίπεδα σύμφωνα με δηώσεις αγοριών και κοριτσιών που έτυχε να μιλήσω ή να πάρω ωτο - στοπ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom