Νέα

Δέσποινα Βανδή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.376
Like
4.569
Πόντοι
456
Με τέτοια κοιλιά που έχει πόσο μέσα να μπορεί να μπει....η το άλλο που δεν μιλά καθαρά ....λες και είναι μόνιμα μεθυσμένος είναι ....η είναι !!!!!
οντως εχει κοιλια ο τυπος που με δυσκολια περιοριζεται επειδη φοραει συνεχεια μαυρα. εμενα παντως μια χαρα ανθρωπος μου φανηκε. ετρωγε σε κουτουκι στα Εξαρχεια στη Στουρναρη, επινε μπυρα με παντοφλα διχαλωτη και παρεα εναν ηλικιωμενο 75αρη, ενδεχομενως ο πατερας του. μην ισοπεδωνουμε τα παντα. γαμαει την Ντεπυ και μαγκια του. και σιγα μην εχει φραγκα, τωρα αρχισε κονομαει λιγο που εγινε γνωστος με τις μελισσες.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Με τέτοια κοιλιά που έχει πόσο μέσα να μπορεί να μπει....η το άλλο που δεν μιλά καθαρά ....λες και είναι μόνιμα μεθυσμένος είναι ....η είναι !!!!!
Έχει τυπική προφορά Νότου ...είναι σαν να έχει μια πατσαβούρα στο στόμα και βγάζει "σήματα ακατάληπτα".
Ελπίζω τουλάχιστον να είναι τα δόντια του στην θέση τους.... :confused:
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.376
Like
4.569
Πόντοι
456
Τα βλέπω έξω μάν....πολύ σπάνια υπάρχει μεγάλη διαφορά υψους στο ζευγάρι.

πρακτικο το βλεπω το ζητημα. ουτε ο ψηλος θελει πολυ κοντη, ουτε η κοντη πολυ ψηλο. δεν αποφασιζουν μονο οι γκομενες ποιον θελουν, αποφασιζουμε κατα ενα μερος και εμεις ως αντρες.
 

aiolos.klima50

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιαν 2022
Μηνύματα
9.616
Like
68.042
Πόντοι
11.956
Ούτε με νοιάζει εμένα ποιος είναι ο κύριος μπισμπικης και καλά κάνει....την πλάκα μας κάνουμε χαχαχα τώρα εάν αρέσει στην Δέσποινα? Εδώ η Μανωλίδου παντρεύτηκε τον Άδωνι χαχαχα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
οντως εχει κοιλια ο τυπος που με δυσκολια περιοριζεται επειδη φοραει συνεχεια μαυρα. εμενα παντως μια χαρα ανθρωπος μου φανηκε. ετρωγε σε κουτουκι στα Εξαρχεια στη Στουρναρη, επινε μπυρα με παντοφλα διχαλωτη και παρεα εναν ηλικιωμενο 75αρη, ενδεχομενως ο πατερας του. μην ισοπεδωνουμε τα παντα. γαμαει την Ντεπυ και μαγκια του. και σιγα μην εχει φραγκα, τωρα αρχισε κονομαει λιγο που εγινε γνωστος με τις μελισσες.
Για το οικονομικό κομμάτι ισχυει.Ψιλοναυαγιο ήταν και τώρα άρχισε να στρώνει.Για να δούμε στο μελλον....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
πρακτικο το βλεπω το ζητημα. ουτε ο ψηλος θελει πολυ κοντη, ουτε η κοντη πολυ ψηλο. δεν αποφασιζουν μονο οι γκομενες ποιον θελουν, αποφασιζουμε κατα ενα μερος και εμεις ως αντρες.
Παπάρια αποφασίζουμε....έχουμε τον πρώτο λόγο απλώς...αυτές έχουν τον τελευταίο και ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ!
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.376
Like
4.569
Πόντοι
456
Για το οικονομικό κομμάτι ισχυει.Ψιλοναυαγιο ήταν και τώρα άρχισε να στρώνει.Για να δούμε στο μελλον....
οι ηθοποιοι σε γενικες γραμμες ειναι μπατιρακια. πλην μεγαλων ονοματων με διαρκεια ετων στον χωρο. εχω συγγενη ηθοποιο εντος του κυκλου και μου τα εχει πει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Παπάρια αποφασίζουμε....έχουμε τον πρώτο λόγο απλώς...αυτές έχουν τον τελευταίο και ΚΑΘΟΡΙΣΤΙΚΟ!

μεσες ακρες, πεφτεις μεσα.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
Ούτε με νοιάζει εμένα ποιος είναι ο κύριος μπισμπικης και καλά κάνει....την πλάκα μας κάνουμε χαχαχα τώρα εάν αρέσει στην Δέσποινα? Εδώ η Μανωλίδου παντρεύτηκε τον Άδωνι χαχαχα
Έκαναν μια δουλειά μαζί και γνωρίστηκαν έτσι...τυχερά είναι αυτά.Καλυτερη ο Αηδωνης δεν θα έβρισκε και η Ευγενία έγινε κυρία υπουργού.Ολοι χαρούμενοι....
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.314
Κριτικές
62
Like
44.971
Πόντοι
9.297
οι ηθοποιοι σε γενικες γραμμες ειναι μπατιρακια. πλην μεγαλων ονοματων με διαρκεια ετων στον χωρο. εχω συγγενη ηθοποιο εντος του κυκλου και μου τα εχει πει.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:



μεσες ακρες, πεφτεις μεσα.
Από καλό κάνουν άλλες δουλειές;Για αυτό τους παρακαλάνε οι γονείς να τελειώσουν καμμία σχολή γιατί αλλιώς θα τους τα'ι'ζουν και θα τους ποτίζουν εφ'ορου ζωής σε περίπτωση στραβης.
 
Εγγρ.
2 Νοε 2019
Μηνύματα
489
Like
837
Πόντοι
81
:bigdick: :bigdick: :bigdick: :wanker: :wanker: :wanker:
 Βανδή ''Ποιo είναι το πιο περίεργο μήνυμα που έχει λάβει στα social media''   DOT..mp4_snapsh...jpg
 Βανδή ''Ποιo είναι το πιο περίεργο μήνυμα που έχει λάβει στα social media''   DOT..mp4_snapsh...jpg
 Βανδή ''Ποιo είναι το πιο περίεργο μήνυμα που έχει λάβει στα social media''   DOT..mp4_snapsh...jpg
Αχχχ καυλαρααα!!!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom