Νέα

Δεν είμαι ικανοποιημένος από το μέγεθός μου

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giov
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 34
  • Εμφανίσεις 8K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giov

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Θα μπω κατευθειαν στο ψητο που με καιει, αν και μπορει να ακουγεται γελοιο.
Τον εχω 13 εκατοστα και εχω μπει σε σκεψεις. Εχω δυο κοπελες που σπανια τις φερνω σε οργασμο και επειδη δεν μπορω να πω οτι ειμαι και κανας ασχετος, νομιζω οτι φταιει το μεγεθος μου (απ'το οποιο σαφως δεν ειμαι ικανοποιημενος).
Εχω ακουσει για εγχειρηση, αλλα νομιζω οτι μπορουν να σου προσθεσουν μονο μεχρι 2 εκατοστα, οποτε δεν νομιζω να κανει καμια ιδιαιτερη διαφορα ωστε να παρω και τετοιο ρισκο.
Εχετε καμια ιδεα για το τι να κανω?  :helpplea:
 

williams

Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2006
Μηνύματα
412
Like
6
Πόντοι
1
αν μου επιτρεπεις θα πρεπει να σου πω οτι εισαι εντος του μεσου ορου. Επισης οτι το 80% των γυναικων εχουν κλειτοριδικο οργασμο αρα το μηκος δεν ειναι θεμα. Το παχος ειναι πιο σημαντικο...και η τεχνικη οπως και τα προκαταρκτικα. Μιας και εχεις μαλιστα 2 κοπελες δεν εισαι και κανα μαλακιο (μαλλον) αρα θελει προσπαθεια.
Dont worry..
 

Επισκέπτης
Φιλαράκο μην αγχώνεσαι. Το θέμα είναι πως το κάνεις, όχι με τι το κάνεις. Και δεν πρέπει να αγχώνεσαι γιατί το μεν πρώτο διορθώνεται (μαθαίνεις δηλαδή) ενώ το δεύτερο δεν διορθώνεται (το μέγεθος). Θα σου έλεγα να αποφύγεις εγχειρήσεις και τέτοιες μαλακίες.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Φιλε giov μην μασας και σε καμια περιπτωση μην εχεις χαμηλη αυτοεκτιμηση. Ισως ειναι τετριμμενη η φραση :"Το μεγεθος δεν παιζει ρολο, ο τροπος που το χρησιμοποιεις παιζει" αλλα ειναι σχεδον σωστη. Ο williams εχει δικιο.
 

SpermBob

Τιμημένος
Εγγρ.
15 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.009
Κριτικές
4
Like
28
Πόντοι
16
Αν έχεις βραχύ χαλινό, σου "κόβει" 1-2 πόντους. Αν λοιπόν έχεις τέτοιο πρόβλημα πήγαινε σε έναν ουρολόγο και κάνε μια ψιλοεπέμβαση να το κόψεις. Είναι σχετικά ανώδυνο και απλό και έτσι θα έχεις "κερδίσει" 1-2 πόντους.

Αν πάλι δεν έχεις κάποιο πρόβλημα, εγώ στην θέση σου δεν θα έκανα τίποτα άλλο. Να μπλέξεις με εγχειρίσεις και τέτοιες μαλακίες είναι λάθος -κατα τη γνώμη μου- γιατί η ταλαιπωρία δεν αξίζει για το αποτέλεσμα.

Αν απο την άλλη μπλέξεις με απατεώνες που διαφημίζουν τρόμπες, κρέμες, αλοιφές, χάπια κτλ. το καλύτερο που μπορείς να πάθεις είναι να μην δείς αποτέλεσμα και το χειρότερο να καταστρέψεις την υγεία σου...

 
OP
OP
G

giov

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2006
Μηνύματα
14
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
0
Επεμβαση για βραχυ χαλινο εκανα πριν μερικα χρονια (και μαλιστα το ειχα παρει αψηφιστα παρα τις ενδειξεις και αργησα να την κανω). Παρ'ολα αυτα, αν και μου το ειχε πει και ο γιατρος, διαφορά δεν ειδα (αν και δεν ηταν φυσικα αυτος ο λογος της επεμβασης). Who knows...
Και εννοειται οτι μιλαω για φυσικα πραγματα και επιστημονικες μεθοδους, οι τρομπες ειναι για τους τρομπες..
 

MATURELOVERR

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2005
Μηνύματα
321
Like
3
Πόντοι
1
don't worry my friend.εγω με δεκαπεντε ποντους μια χαρα οργασμο προσφερω στη δικια μου,δε θελει κοπο θελει τροπο.οταν ειμαι απο πανω,ανασηκωνομαι με τετοιο τροπο ωστε να "βρισκω"στο πανω μερος του αιδοιου.αλανθαστη τεχνικη,δοκιμασε το.
 

mounitsa

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
20.880
Like
13
Πόντοι
366
Οι νευρικες αποληξεις στον κολπο βρισκονται στα πρωτα 10-12 πρωτα εκατοστα του οποτε δεν υπαρχει προβλημα τετοιας αποψης......απο κει και περα οπως ειπαν και οι αποπανω αφενος πολλες γυναικες εχουν κλειτοριδικο οργασμο αφετερου το παχος σσαφως μετραει περισσοτερο απο το μηκος....εχεις σκεφτει μηπως ειναι ψυχολογικοι παραγοντες που δε σε αφηνουν να το ευχαριστηθεις? (και ισως και τις κοπελες οπως λες?)
εγω νομιζω οτι πρεπει απλως να μην το σκεφτεσαι καν....
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
Και γω θά έλεγα ότι είμαι στο μέσο όρο, γύρω στα 16 εκ., ποτέ δεν ήταν πρόβλημα, μάλλον το πάχος μετρέι περισσότερο, και σε αυτό τα πάω αρκετά καλά. !
Νοιώθω τη δικιά μου που ευχαριστιέται και ψιλοζορίζεται όταν αρχικά πάω να μπώ μέσα της, και ακόμα και αρκετή ώρα μετα , η επαφή είναι αρκετά ''σφιχτή'' λόγω πάχους ,(παρά τα υγρά της...) και η απόλαυση έντονη.... τελειώνει μάλλον κλειτοριδικά, πάντα, και πολύ έντονα , με σπασμούς.... αφου νοιώθω τον κόλπο που τρέμει , (συσπάται) και πολλές φορές αυτό με οδηγεί κι εμενα....
Θα σου έλεγα ,αν το πάχος είναι καλό, να μην στεναχωριέσαι για το μήκος, και δώσε και λίγο χρόνο παραπάνω στα προκαταρκτικα....αυτά είναι που θα οδηγήσουν μετά τη γυναίκα πιο εύκολα σε οργασμο.
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Οι νευρικες αποληξεις στον κολπο βρισκονται στα πρωτα 10-12 πρωτα εκατοστα του οποτε δεν υπαρχει προβλημα τετοιας αποψης......απο κει και περα οπως ειπαν και οι αποπανω αφενος πολλες γυναικες εχουν κλειτοριδικο οργασμο αφετερου το παχος σσαφως μετραει περισσοτερο απο το μηκος....εχεις σκεφτει μηπως ειναι ψυχολογικοι παραγοντες που δε σε αφηνουν να το ευχαριστηθεις? (και ισως και τις κοπελες οπως λες?)
εγω νομιζω οτι πρεπει απλως να μην το σκεφτεσαι καν....

στα πρωτα 10-12 εκ... οπως μπαινουμε ή απο την μεσα μερια?
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
απο την εισοδο λοιπον... ουφ τωρα ηρεμησα.... ειχα πολυ μεγαλη αγωνια να μαθω τελικα αν φτανω τις νευρικες αποληξεις.
 

JOHNNYDMAX

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.134
Like
26
Πόντοι
16
απο την εισοδο λοιπον... ουφ τωρα ηρεμησα.... ειχα πολυ μεγαλη αγωνια να μαθω τελικα αν φτανω τις νευρικες αποληξεις.

καλό....χαχαχαχαχαχαχαχα ....δεν το καταλαβα ρε Πανιωνάρα...
 

Nefilim

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
730
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
6
Θα μπω κατευθειαν στο ψητο που με καιει, αν και μπορει να ακουγεται γελοιο.
Τον εχω 13 εκατοστα και εχω μπει σε σκεψεις. Εχω δυο κοπελες που σπανια τις φερνω σε οργασμο και επειδη δεν μπορω να πω οτι ειμαι και κανας ασχετος, νομιζω οτι φταιει το μεγεθος μου (απ'το οποιο σαφως δεν ειμαι ικανοποιημενος).
Εχω ακουσει για εγχειρηση, αλλα νομιζω οτι μπορουν να σου προσθεσουν μονο μεχρι 2 εκατοστα, οποτε δεν νομιζω να κανει καμια ιδιαιτερη διαφορα ωστε να παρω και τετοιο ρισκο.
Εχετε καμια ιδεα για το τι να κανω?  :helpplea:

Πάρε μαθήματα από λεσβία, η οποία λόγω προσανατολισμού είναι πάντα χωμένη στο μουνί, αυτές ξέρουν όλα τα μυστικά του πως να φέρουν σε οργασμό είτε κλειτορίδα είτε κολπική διέγερση.
Το μέγεθος σου δεν είναι το πρόβλημα, το πρόβλημα είναι ότι ίσως δεν παίζει πολύ foreplay. επένδυσε και θα σε προσκυνάνε και οι 2 τους.
 

Mr_Mojo_Risin

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2006
Μηνύματα
152
Like
3
Πόντοι
1
Εγώ πάντως μάγκες βρήκα τον τρόπο να τον κάνω 50 εκ.
Τον διπλώνω στη μέση!!! :dancing: :jerking: :jerking: :jerking:
 

rodman

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2006
Μηνύματα
1.283
Like
62
Πόντοι
16
σωστός ο παίχτης τον φοράς και για γραβάτα... :cheesy: ;) :2funny: :2funny: :2funny:
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Οι νευρικες αποληξεις στον κολπο βρισκονται στα πρωτα 10-12 πρωτα εκατοστα του οποτε δεν υπαρχει προβλημα τετοιας αποψης......απο κει και περα οπως ειπαν και οι αποπανω αφενος πολλες γυναικες εχουν κλειτοριδικο οργασμο αφετερου το παχος σσαφως μετραει περισσοτερο απο το μηκος....εχεις σκεφτει μηπως ειναι ψυχολογικοι παραγοντες που δε σε αφηνουν να το ευχαριστηθεις? (και ισως και τις κοπελες οπως λες?)
εγω νομιζω οτι πρεπει απλως να μην το σκεφτεσαι καν....

Μπραβο ρε mounitsa! πολυ σημαντικο ν'ακουγεται η αποψη μιας γυναικας σε τετοια θεματα.
 

dik

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2006
Μηνύματα
2.087
Like
798
Πόντοι
96
Μπραβο ρε mounitsa! πολυ σημαντικο ν'ακουγεται η αποψη μιας γυναικας σε τετοια θεματα.                                                                          την αλλη φορα πες μας πως τον παιρνεις πιπα..........και αν σου αρεσει να σε χινουμε στα μαλλια και να σε λουζουμε μετα!
 

moutsos13

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.131
Like
196
Πόντοι
16
Για τα βιτσια της μουνιτσας  σε άλλο θρεντ παρακαλω!!!!  ;)  :cheesy:  :grin: 
:boobies:
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Μπραβο ρε mounitsa! πολυ σημαντικο ν'ακουγεται η αποψη μιας γυναικας σε τετοια θεματα.                                                                          την αλλη φορα πες μας πως τον παιρνεις πιπα..........και αν σου αρεσει να σε χινουμε στα μαλλια και να σε λουζουμε μετα!

κρυαδες
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom