Νέα

δεν δινουν αποδειξη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pdorison
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
εγώ έχω βίτσιο να κλέβω το κράτος και να παροτρύνω και τους άλλους να κάνουν το ίδιο  
γιατί απλά έτσι τη βρίσκω
θέλεις τίποτα ?  :birdman:

α στα διάλα πρωί πρωί γρουσούζη :2funny:

καλημέρα  :birdman:

και εγώ έχω βίτσιο να βαράω αυτούς που παροτρύνουν τους άλλους να κλέβουν το κράτος...
θέλεις τίποτα ? :birdman:

αει κίχου πρωινιάτικα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

καλημέρα  :birdman: :knuppel:
 

canibal

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2012
Μηνύματα
7.794
Κριτικές
4
Like
25
Πόντοι
66
Αρα και στα μπουρδελα που δεν κόβουν αποδείξεις πρεπει να ζητάμε έκπτωση ίσα με 30%

Καλα τα λεει ο ΠΑΙΧΤΟΥΡΑΣ !!!!!!!!!!!!!




:grin:

πες ότι σου κόβουνε και μετά πάνε με τις αποδείξεις στην εφορία και πες ορίστε ...
50 για την πουτάνα
άλλα 20 για χύσιμο στο στόμα
και ένα 15αρι για κόλο  :2funny:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..και μη πει κανεις καμμια μαλακια οτι το κρατος ειμαστε εμεις..να παει να δουλεψει και το κρατος..
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.736
Πόντοι
1.306
ρε πρωι πρωι ορεξη που την εχετε
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
..και μη πει κανεις καμμια μαλακια οτι το κρατος ειμαστε εμεις..να παει να δουλεψει και το κρατος..

δεν μου λες ρε φιλαράκο ... την φωτιά στο Μαρκόπουλο που την βάλανε κάτι "εργαζόμενοι" (μαστοράντζες) ποιός την έσβησε για λογαριασμό σου ???
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
δεν μου λες ρε φιλαράκο ... την φωτιά στο Μαρκόπουλο που την βάλανε κάτι "εργαζόμενοι" (μαστοράντζες) ποιός την έσβησε για λογαριασμό σου ???
..το γαμησες..ξερεις καλα τι εννοω,οταν μιλαω για κρατος..
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Οι της Κιτρινης φυλής που δεν κόβουν αποδείξεις και μασανε και τα ψιλά απο τα υπόλοιπα πως αντιμετωπίζονται ?

Δεν νομίζω να εχει όρεξη ο καθένας να τσακωνεται με τους ταξιτζήδες για τις αποδειξεις
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Οι της Κιτρινης φυλής που δεν κόβουν αποδείξεις και μασανε και τα ψιλά απο τα υπόλοιπα πως αντιμετωπίζονται ?

Δεν νομίζω να εχει όρεξη ο καθένας να τσακωνεται με τους ταξιτζήδες για τις αποδειξεις

δεν τσακώνεσαι... απλά δεν κατεβαίνεις από το ταξί αν δεν δοθεί η απόδειξη...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..ακου μαγκα,εχω μικρομαγαζο κι απο μενα τρων πολλοι..ειδικα το κρατος (οπως δεν το'χεις γνωρισει εσυ)..οποτε γουσταρεις,ελα να δεις αν κοβω αποδειξεις και πως τα βγαζω περα..θα σου γνωρισω και τη μπαλοτσα μαναβισα απεναντι,να της ριξεις κανα μπουτσο και να ποσταρεις και φωτο της..
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
..ακου μαγκα,εχω μικρομαγαζο κι απο μενα τρων πολλοι..ειδικα το κρατος (οπως δεν το'χεις γνωρισει εσυ)..οποτε γουσταρεις,ελα να δεις αν κοβω αποδειξεις και πως τα βγαζω περα..θα σου γνωρισω και τη μπαλοτσα μαναβισα απεναντι,να της ριξεις κανα μπουτσο και να ποσταρεις και φωτο της..
βγαλε τα στοιχεία στην φορα γιατι δεν σε πιστεύουμε

Θα βγάλει πόρισμα η εφορευτική επιτροπή του πορδελα τέλεια κομ




Υγ. Καλη η μαναβισσα  :think:
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
..ακου μαγκα,εχω μικρομαγαζο κι απο μενα τρων πολλοι..ειδικα το κρατος (οπως δεν το'χεις γνωρισει εσυ)..οποτε γουσταρεις,ελα να δεις αν κοβω αποδειξεις και πως τα βγαζω περα..θα σου γνωρισω και τη μπαλοτσα μαναβισα απεναντι,να της ριξεις κανα μπουτσο και να ποσταρεις και φωτο της..

αυτό το λες εσύ.. λες και όλοι οι υπόλοιποι προκύψαμε από παρθενογέννεση και δεν ξέρουμε τι γίνεται στην πιάτσα..

και ειδικά το κράτος (όπως δεν το έχεις γνωρίσει εσύ) το έχω πληρώσει και το πληρώνω κάθε χρόνο πολύ πολύ ακριβά ακριβώς επειδή υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι συνεχίζουν να το κλέβουν και το χειρότερο κάποιοι οι οποίοι επιβραβεύουν και χειροκροτάνε την πρακτική αυτή...

αν δεν σεν συμφέρει λοιπόν κλείστο το μικρομάγαζο και τράβα υπάλληλος.. αλλά σταμάτα να υπεξαιρείς χρήματα που σου εμπιστεύεται ο πελάτης (τον ΦΠΑ) για να τα δώσεις εκ μέρους του το δημόσιο...

αν είσαι μάγκας κλέψε στο πραγματικό σου εισόδημα .. βάλε έξοδα, κάνε υπερτιμολόγηση αγορών κλπ κλπ κλπ...
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
αυτό το λες εσύ.. λες και όλοι οι υπόλοιποι προκύψαμε από παρθενογέννεση και δεν ξέρουμε τι γίνεται στην πιάτσα..

και ειδικά το κράτος (όπως δεν το έχεις γνωρίσει εσύ) το έχω πληρώσει και το πληρώνω κάθε χρόνο πολύ πολύ ακριβά ακριβώς επειδή υπάρχουν κάποιοι οι οποίοι συνεχίζουν να το κλέβουν και το χειρότερο κάποιοι οι οποίοι επιβραβεύουν και χειροκροτάνε την πρακτική αυτή...

αν δεν σεν συμφέρει λοιπόν κλείστο το μικρομάγαζο και τράβα υπάλληλος.. αλλά σταμάτα να υπεξαιρείς χρήματα που σου εμπιστεύεται ο πελάτης (τον ΦΠΑ) για να τα δώσεις εκ μέρους του το δημόσιο...

αν είσαι μάγκας κλέψε στο πραγματικό σου εισόδημα .. βάλε έξοδα, κάνε υπερτιμολόγηση αγορών κλπ κλπ κλπ...
  :o..φιλαρακι,με ταπωσες..
 

magaret

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Δεκ 2010
Μηνύματα
1.244
Κριτικές
3
Like
1.092
Πόντοι
216
..κι εχασες και την ευκαιρια να πιτσιλισεις τη μαναβισσα..(θα'χες και κανα μπροκολο πεσκεσι..χωρις αποδειξουλα..)
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
..κι εχασες και την ευκαιρια να πιτσιλισεις τη μαναβισσα..(θα'χες και κανα μπροκολο πεσκεσι..χωρις αποδειξουλα..)

ασε οι μανάβισσες είναι επικίνδυνο άθλημα... τα μανάβικα κυκλοφορούν και αγγούρια  :grin:
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Το μαγαζακι , ο ταριφας και το περιπτερο που δεν εκοβαν αποδειξεις εριξαν εξω αυτο το γαμημενο κρατος;;;;

Προσπαθουν μανιωδως να ριξουν τις ευθυνες στον λαουτζικο..

Το κρατος τ εριξε εξω το γαμωπασοκ του 80...Με μεσο ορο ενα δανειο την εβδομαδα απο την ΕΟΚ...

Ολη εκεινη η  συμμορια απολαμβανει την αστακομακαρανοδα της πιθανως σε καποιο παραθαλασιο μερος αυτες τις εβδομαδες...εκτος απο εναν γερο, που δεχθηκε να μπει μεσα, και σ ενα χρονο θα ειναι εξω λογω ηλικιας να ξεκοκαλισει ελευθερα τα δις του....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom