Νέα

δεν δινουν αποδειξη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pdorison
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 331
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
1)Σερίφης το παίζεις;

2)Παπαγαλίζεις την προπαγάνδα των ΜΜΕ.Δυστυχώς,για σένα,δεν έχεις δικιά σου άποψη.Άσε λοιπόν τα ΜΜΕ να σου ορίζουν το πως θα πράττεις και θα σκέφτεσαι.

3)ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ.

(1) Ναι... το παίζω σερίφης... και η χώρα θα ήταν πολύ καλύτερη και δεν θα χρειαζόταν αστυνομία αν ο κάθε πολίτης της σκεφτόταν και έπραττε όπως εγώ

(2) Δεν σου περνά από το μυαλό ότι μπορεί η άποψη μου να έχει περάσει στα ΜΜΕ ???

(3) ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ και ΚΑΛΟ ΦΟΥΝΤΟ να ησυχάσουμε
 

karnezis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2012
Μηνύματα
361
Κριτικές
11
Like
635
Πόντοι
531
(1) Ναι... το παίζω σερίφης... και η χώρα θα ήταν πολύ καλύτερη και δεν θα χρειαζόταν αστυνομία αν ο κάθε πολίτης της σκεφτόταν και έπραττε όπως εγώ

(2) Δεν σου περνά από το μυαλό ότι μπορεί η άποψη μου να έχει περάσει στα ΜΜΕ ???

(3) ΚΑΛΑ ΚΡΑΣΙΑ και ΚΑΛΟ ΦΟΥΝΤΟ να ησυχάσουμε
1)ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ(αναρχικός είσαι;)

2)ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ(χωρίς σχόλιο)

3)Δεν αξίζει απάντησης



YΓ:ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
φίλε ... όλη αυτή η κατάσταση που βιώνουμε σήμερα οφείλεται σε ένα φαύλο και αέναο κύκλο λαμογιάς και εξαχρείωσης που κυριάρχησε στην πολιτική και κοινωνική ζωή της χώρας από το 1981 και μετά...

δεν ψάχνω και ούτε θα ασχοληθώ να ψάξω να βρώ αν το αυγό έκανε την κότα ή η κότα το αυγό... δηλαδή δεν πρόκειται να μπώ σε ένα διάλογο σχετικά με το ποιός ξεκίνησε (ο πολιτικός ή ο πολίτης) γιατί δεν έχει νόημα...

στηλιτεύω τις πρακτικές που μας φέρανε μέχρις εδώ από όπου και αν προέρχονται οπως το "ψήφισε με να σου διορίσω το παιδί " αλλά και "θα σε ψηφίσω αν διορίσεις το παιδί μου" και προσπαθώ να μην κάνω αυτα τα πραγματα τα οποία σε μεγάλο βαθμό οφείλονται για την κατάντια μας ...

[size=10pt]σε ότι δε αφορά αυτό η καταστροφή της εξουσίας είναι η μισή λύση... και δεν θα έχει αποτέλεσμα αν ταυτόχρονα δεν καταστραφεί και η κοινωνία η οποία συντηρεί την εξουσία αυτή ... και για να το κάνω ψιλά γράμματα τον θεό τον ίδιο να κατεβάσεις να κυβερνήσει την ελλάδα, αυτός θα διαφθαρεί από τις πρακτικές των ελλήνων...[/size]




Παντα υπηρχαν οι βολεψακηδες και αυτοι που πληρωναν την λεζα,απλα καποια στιγμη ολοι θελησαμε λιγο πολυ να βολλευτουμε και απλα το συστημα δεν αντεξε
Βεβαια,επετρεψε μου να εχω και καποιες αμφιβολιες αν οντως ειμαστε στο χειλος της καταστροφης ή απλα μας τρομοκρατουν και μας σπρωχνουν προς τα εκει.
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
Παντα υπηρχαν οι βολεψακηδες και αυτοι που πληρωναν την λεζα,απλα καποια στιγμη ολοι θελησαμε λιγο πολυ να βολλευτουμε και απλα το συστημα δεν αντεξε
Βεβαια,επετρεψε μου να εχω και καποιες αμφιβολιες αν οντως ειμαστε στο χειλος της καταστροφης ή απλα μας τρομοκρατουν και μας σπρωχνουν προς τα εκει.
αν βγει ο σύριζα , θα μας βολέψει πάλι όλους. :grin: :grin:
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
εγω οπου και να παω παιρνω αποδειξη.Δεν εχει χρειαστει να ζητησω,Ισως φταιει και η φατσα μου :grin:το θεμα μου ειναι αλλο.Ερχεται οντως λαιλαπα το φθινοπωροςμειωση κατωτατου,καταργηση δωρων κλπ;θα γινει επαναστα;πηρα απαντηση απο Αλεξ αλλα δεν τον πολυπιστευω :grin:
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
εγω οπου και να παω παιρνω αποδειξη.Δεν εχει χρειαστει να ζητησω,Ισως φταιει και η φατσα μου :grin:το θεμα μου ειναι αλλο.Ερχεται οντως λαιλαπα το φθινοπωροςμειωση κατωτατου,καταργηση δωρων κλπ;θα γινει επαναστα;πηρα απαντηση απο Αλεξ αλλα δεν τον πολυπιστευω :grin:
ποιός θα κάνει επανάσταση ρε μεγάλε; Όλοι λίγο πολύ είναι κουτσοβολεμένοι.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
ποιός θα κάνει επανάσταση ρε μεγάλε; Όλοι λίγο πολύ είναι κουτσοβολεμένοι.
πολλοι του ιδ.δεν ειμαστε και μας καιει το θεμα.Αν ειναι να γινουν αυτα που λεγονται και γραφονται να κανονισουμε την πορεια μας.Για επαναστα και εγω δεν το βλεπω
 

lebesque

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2013
Μηνύματα
571
Like
0
Πόντοι
6
πολλοι του ιδ.δεν ειμαστε και μας καιει το θεμα.Αν ειναι να γινουν αυτα που λεγονται και γραφονται να κανονισουμε την πορεια μας.Για επαναστα και εγω δεν το βλεπω
ο ιδιωτικός τομέας ήταν πάντα μια πονεμένη ιστορία.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
ο ιδιωτικός τομέας ήταν πάντα μια πονεμένη ιστορία.
ε μα αυτο ειναι το θεμα.Μειωσεις καργα,ατομικες συμβασεις κλπ.Αν χαθουν και τα δωρα και μειωθει και αλλο ο κατωτατος να πανε να γαμηθουνε
 

ovelix1

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
4
Like
91
Πόντοι
16
Τιποτα δεν θα γινει
Θα μας φορεσουνε τα νεα μετρα,και δεν θα κουνηθει φυλλο
Καμια πορεια απο τους ΚΚΕδες,που θα τους την πουν κιολας,και ολοι οι υπολοιποι αραχτοι απο τον καναπε θα βλεπουμε και θα εκνευριζομαστε που δεν βγαινει Ο ΚΟΣΜΟΣ στον δρομο :)
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Τιποτα δεν θα γινει
Θα μας φορεσουνε τα νεα μετρα,και δεν θα κουνηθει φυλλο
Καμια πορεια απο τους ΚΚΕδες,που θα τους την πουν κιολας,και ολοι οι υπολοιποι αραχτοι απο τον καναπε θα βλεπουμε και θα εκνευριζομαστε που δεν βγαινει Ο ΚΟΣΜΟΣ στον δρομο :)
ποια νεα μετρα ομως;Εχει διαφορα πουτσα με πουτσα.Εχω διαβασει 20 νεα μετρα.Κατα τα αλλα συμφωνω και μαζι σου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom