Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
Εμφανισιακά μιλάμε για μια ξανθιά με κοιλουμπα νταρντανα που ήταν Συγγρού 108?
 

Sergio21

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2022
Μηνύματα
9
Like
8
Πόντοι
0
Πάντα μπερδεύω την Βικτώρια με την Βερόνικα. Πρόκειται για την μελαχρινή 45+..?
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
211
Κριτικές
6
Like
973
Πόντοι
361
Μια κοπέλα για την οποία δεν έχω διαβάσει ποτέ κριτική ή την παραμικρή αναφορά είναι η Ουκρανή η Ρεγγίνα. Ξανθιά milf με ενισχυμένο βυζί , κοντουλα, δυστυχώς χαλάρωση σε κοιλιά, όμως εξαιρετική πίπα άνευ κ ακόμα καλύτερο μασάζ. Και μόνο για το μασάζ της αξίζει την αναφορά. Μια δεκαετία πριν πρέπει να ήταν πολύ εντυπωσιακή γυναίκα, αλλά κ τώρα με το μαλλί ελεύθερο εμένα μου έκανε κάτι. Για αυτούς που τους αρέσουν οι μιλφαρες με πιασίματα κ καλές υπηρεσίες δεν είναι κακή επιλογή
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
680
Like
1.154
Πόντοι
206
Περασμα σημερα απο το λαδαδικο. Ειχα διαβασει το σχολιο σου ,οποτε μολις ακουσα Βικτωρια μπηκα κατευθειαν.
Τι να πεις γι αυτον τον αγγελο?
Δεν ειναι μονο οτι κανει καλα αυτη τη δουλεια, ειναι καλος ανθρωπος.
Τα καραβι μου εχει πεσει σε πολυ ασχημη φουρτουνα προσπαθωντας με νυχια και με δοντια να το φερω βολτα αυτη η γυναικα ομως μου αλλαξε τη διαθεση.
Μ εκανε να ξεχαστω εντελως!!
Προλαβετε παιδες γιατι η γυναικα ειναι θησαυρος.
Βικτώρια με το κοντό μαλλί εννοείς; Αυτή είχε πολύ καλή απόδοση, αλλά ηλικία και εμφάνιση με φρέναρε να περάσω για 2η φορά.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Πάντα μπερδεύω την Βικτώρια με την Βερόνικα. Πρόκειται για την μελαχρινή 45+..?
Η Βερόνικα δυστυχώς έχει φύγει εδώ και χρόνια.
Νεαρή ,λεπτή, ωραίο μουνι (από τα καλύτερα του χώρου) και με πολύ καλές υπηρεσίες .
Και διηγωντας τα να κλαις.
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Βικτώρια με το κοντό μαλλί εννοείς; Αυτή είχε πολύ καλή απόδοση, αλλά ηλικία και εμφάνιση με φρέναρε να περάσω για 2η φορά.
Κοντο αγοριστικο σιγουρα οχι. Λιγο πιο κατω απ τους ωμους αν θυμαμαι καλα
 

Jack Bing

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2022
Μηνύματα
680
Like
1.154
Πόντοι
206
Κοντο αγοριστικο σιγουρα οχι. Λιγο πιο κατω απ τους ωμους αν θυμαμαι καλα
Ηλικία περίπου; ... Μπας και είναι η Βικτώρια του Συγγρού 108; (Δεν εννοώ το μικρό ουκρανικό κουκλάκι που χάθηκε εδώ και πολύ καιρό)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Βερόνικα δυστυχώς έχει φύγει εδώ και χρόνια.
Νεαρή ,λεπτή, ωραίο μουνι (από τα καλύτερα του χώρου) και με πολύ καλές υπηρεσίες .
Και διηγωντας τα να κλαις.
Ήταν αρκετά καλή.
 

baroc

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
25 Οκτ 2017
Μηνύματα
5.333
Κριτικές
112
Like
18.582
Πόντοι
20.686
Ηλικία περίπου; ... Μπας και είναι η Βικτώρια του Συγγρού 108; (Δεν εννοώ το μικρό ουκρανικό κουκλάκι που χάθηκε εδώ και πολύ καιρό)
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Ήταν αρκετά καλή.
Καμμία σχέση με αυτή του Σ108.
Πρώτα από όλα η Βικτώρια του D7 είναι πενηντάρα,
είχε κοντό αγοριστικο μαλλι παλιά.
Τον χειμώνα που την είχα δει είχε πιο μακρύ μαλλί.
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.183
Πόντοι
2.257
Μια κοπέλα για την οποία δεν έχω διαβάσει ποτέ κριτική ή την παραμικρή αναφορά είναι η Ουκρανή η Ρεγγίνα. Ξανθιά milf με ενισχυμένο βυζί , κοντουλα, δυστυχώς χαλάρωση σε κοιλιά, όμως εξαιρετική πίπα άνευ κ ακόμα καλύτερο μασάζ. Και μόνο για το μασάζ της αξίζει την αναφορά. Μια δεκαετία πριν πρέπει να ήταν πολύ εντυπωσιακή γυναίκα, αλλά κ τώρα με το μαλλί ελεύθερο εμένα μου έκανε κάτι. Για αυτούς που τους αρέσουν οι μιλφαρες με πιασίματα κ καλές υπηρεσίες δεν είναι κακή επιλογή

Επιβεβαιώνω τον φίλο. Ούτε εγώ βρήκα κριτική. Συνοπτικά θα πώ οτι την βρήκα απόγευμα Αυγούστου με τη Σοφία (η οποία όμως ήταν σερί ρεζερβέ). Δεν συγκρίνονται κατά την ταπεινή μου άποψη οι 2 κοπέλες. Απέχουν πάρα πολύ. Ωστόσο αναφερόμενος στη Ρεγγίνα θα πώ οτι πρόκειται για κοπέλα ουκρανικής καταγωγής όχι από εκείνες με το κατάλευκο δέρμα. Έχει πολλά μεσογειακά θα έλεγα χαρακτηριστικά. Στα ενδότερα η μισή ώρα αφιερώθηκε στο μασάζ (οριακά πάνω απ'τη βάση), με θετικότερο στοιχείο να είναι το γεγονός οτι προσπαθούσε να ασκήσει πιέσεις στα σωστά σημεία, χωρίς όμως τεχνική. Η υπόλοιπη μισή ώρα αφιερώθηκε σε στοματικό (αρκετά καλό) με διάρκεια και εναλλαγές έντασης. Στη μία στάση στάση που εν τέλει πρόλαβα να επιδοθώ, εκείνη της σκυλίσιας ζωής, συμμετείχε πολύ ενεργά, με αληθοφανείς εκφράσεις και χωρίς διάθεση ξεπέτας. Απ'ό,τι κατάλαβα η εξερεύνηση της πίσω οδού είναι τόσο απαγορευτική για την κοπέλα που με ένα απόλυτο ''όχι'' ανέστειλε οποιαδήποτε δεύτερη σκέψη.
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
211
Κριτικές
6
Like
973
Πόντοι
361
Επιβεβαιώνω τον φίλο. Ούτε εγώ βρήκα κριτική. Συνοπτικά θα πώ οτι την βρήκα απόγευμα Αυγούστου με τη Σοφία (η οποία όμως ήταν σερί ρεζερβέ). Δεν συγκρίνονται κατά την ταπεινή μου άποψη οι 2 κοπέλες. Απέχουν πάρα πολύ. Ωστόσο αναφερόμενος στη Ρεγγίνα θα πώ οτι πρόκειται για κοπέλα ουκρανικής καταγωγής όχι από εκείνες με το κατάλευκο δέρμα. Έχει πολλά μεσογειακά θα έλεγα χαρακτηριστικά. Στα ενδότερα η μισή ώρα αφιερώθηκε στο μασάζ (οριακά πάνω απ'τη βάση), με θετικότερο στοιχείο να είναι το γεγονός οτι προσπαθούσε να ασκήσει πιέσεις στα σωστά σημεία, χωρίς όμως τεχνική. Η υπόλοιπη μισή ώρα αφιερώθηκε σε στοματικό (αρκετά καλό) με διάρκεια και εναλλαγές έντασης. Στη μία στάση στάση που εν τέλει πρόλαβα να επιδοθώ, εκείνη της σκυλίσιας ζωής, συμμετείχε πολύ ενεργά, με αληθοφανείς εκφράσεις και χωρίς διάθεση ξεπέτας. Απ'ό,τι κατάλαβα η εξερεύνηση της πίσω οδού είναι τόσο απαγορευτική για την κοπέλα που με ένα απόλυτο ''όχι'' ανέστειλε οποιαδήποτε δεύτερη σκέψη.
Μου κάνει εντύπωση το οριακά πάνω από τη βάση στο μασάζ. Για εμένα ήταν από τα δυνατά σημεία της μαζί με την μαεστρικη πίπα της κ αυτό που πολύ εύστοχα περιεγραψες για τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά της. Σίγουρα δεν υπάρχει σύγκριση με την Σοφία κ ειδικά με την Σοφία του 2019 (που ήταν εξωπραγματική!!).
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.183
Πόντοι
2.257
Μου κάνει εντύπωση το οριακά πάνω από τη βάση στο μασάζ. Για εμένα ήταν από τα δυνατά σημεία της μαζί με την μαεστρικη πίπα της κ αυτό που πολύ εύστοχα περιεγραψες για τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά της. Σίγουρα δεν υπάρχει σύγκριση με την Σοφία κ ειδικά με την Σοφία του 2019 (που ήταν εξωπραγματική!!).

Kαλησπέρα φίλε. Στο κομμάτι του μασάζ ήταν πρόθυμη αλλά δυστυχώς άτεχνη. Αυτό δε σημαίνει οτι παύει να είναι μία ανεκτή επιλογή, ωστόσο υπάρχει έντονος ανταγωνισμός εντός του ιδρύματος. Χαρακτηριστικά σου αναφέρω οτι πιο στοχευμένο βρήκα το μασάζ της Μαργκώ. Για τη Σοφία συμφωνούμε απολύτως.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
μέχρι το τέλος της βδομάδας θα βρίσκεται στο κατάστημα μια νέα κοπέλα . Ρωσίδα. Νίκα το ονομα
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
έχει επιστρέψει η Μαργκω στο κατάστημα για όποιον ενδιαφέρεται .
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.284
Πόντοι
5.646
Μια κοπέλα για την οποία δεν έχω διαβάσει ποτέ κριτική ή την παραμικρή αναφορά είναι η Ουκρανή η Ρεγγίνα. Ξανθιά milf με ενισχυμένο βυζί , κοντουλα, δυστυχώς χαλάρωση σε κοιλιά, όμως εξαιρετική πίπα άνευ κ ακόμα καλύτερο μασάζ. Και μόνο για το μασάζ της αξίζει την αναφορά. Μια δεκαετία πριν πρέπει να ήταν πολύ εντυπωσιακή γυναίκα, αλλά κ τώρα με το μαλλί ελεύθερο εμένα μου έκανε κάτι. Για αυτούς που τους αρέσουν οι μιλφαρες με πιασίματα κ καλές υπηρεσίες δεν είναι κακή επιλογή
Πλησιάζει την Βικτωρία σε υπηρεσίες;
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
211
Κριτικές
6
Like
973
Πόντοι
361
Πλησιάζει την Βικτωρία σε υπηρεσίες;
Δεν έχω εμπειρία από Βικτωρία για να εκφέρω γνώμη. Ο DRMG μπορεί να σε κατατοπίσει καλύτερα. Πάντως σε σωματότυπο κ χαρακτηριστικά διαφέρουν αρκετά
 

tiktik9

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2012
Μηνύματα
53
Like
83
Πόντοι
0
Μια Μαρία κοκκινομάλλα που ήταν το 17 εδώ ξέρει κανείς που ειναι?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom