Νέα

Delight , Φραντζή 7, 4ος Όροφος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 558K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
αν η σοφία είναι σε .....αδυνατισμένη βερσιόν σοφία με κλειστά ματάκια....
Πηγα σημερα παρασκευη στη Σοφαρα! Εχει παρει λιγα κιλακια αλλα παραμενει απιστευτη καυλα! :headbang2:
 

pilofori

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2006
Μηνύματα
9.377
Κριτικές
19
Like
9.755
Πόντοι
9.095
λίγα? νομίζω είσαι επιεικής...
Γυναικα με καμπυλες δεν ειναι ποτε αντισεξουαλικη! Παντως χοντρη δε τη λες με τιποτα!

Επι την ευκαιρια να ξαναπω για εναν επισκεπτη που την εχει δει πονηρος,αντλει πληροφοριες και μας γαμαει τα κοριτσια μας!Επισκεπτη γαμιεσαι! :birdman: :birdman::birdman::birdman:
 

Antoine Rigautaux 2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2022
Μηνύματα
510
Like
3.450
Πόντοι
446
Γυναικα με καμπυλες δεν ειναι ποτε αντισεξουαλικη! Παντως χοντρη δε τη λες με τιποτα!

Επι την ευκαιρια να ξαναπω για εναν επισκεπτη που την εχει δει πονηρος,αντλει πληροφοριες και μας γαμαει τα κοριτσια μας!Επισκεπτη γαμιεσαι! :birdman: :birdman::birdman::birdman:
Παραμένει όμως άρμα μάχης .
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.835
Πόντοι
2.846
Πηγα σημερα παρασκευη στη Σοφαρα! Εχει παρει λιγα κιλακια αλλα παραμενει απιστευτη καυλα! :headbang2:
Η αλήθεια είναι ότι τα έχει ακόμα τα κιλακια της η Σοφαρα , αλλά έτσι και βάλεις την ρογαρα της στο στομα για πιπίλα και ξεκινήσει το μπουκιτσι και το γλειφοκωλι η μιλφαρα τα ξεχνάς όλα με αυτό το 3πτυχο , δώσε πόνο pilo !!!
 

petsakas79sp_v2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2022
Μηνύματα
211
Κριτικές
6
Like
973
Πόντοι
361
Η αλήθεια είναι ότι τα έχει ακόμα τα κιλακια της η Σοφαρα , αλλά έτσι και βάλεις την ρογαρα της στο στομα για πιπίλα και ξεκινήσει το μπουκιτσι και το γλειφοκωλι η μιλφαρα τα ξεχνάς όλα με αυτό το 3πτυχο , δώσε πόνο pilo !!!
Συμφωνώ κ επαυξάνω αλλά θυμήσου την όταν πρωτοήρθε....Ήταν βγαλμένη από ταινία Dorcel κ σε έκανε να νομίζεις ότι πρωταγωνιστείς κ εσύ μαζί της!!Επίσης τότε που δεν ήξερε γρι λέξη στα Ελληνικά, σε έφτιαχνε με τα ντα, ντα.Τωρα πάλι, κάθε 2 λεπτά σε ρωτά: "οοοολα καλααα"????
 

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.456
Κριτικές
42
Like
7.856
Πόντοι
4.666
με την σοφία όπως και με κάποιες άλλες γυναίκες (πχ η μαρίνα όταν πρωτοξεκίνησε που είχε επιπλέον κιλα) όπως και να έχει , σε κερδίζουν με πολλούς τρόπους.......σε σχέση τουλάχιστον με αυτά τα ξόανα του λαγουμτζή και των υπολοίπων μαγαζιών που κυκλοφορούν αυτά τα τελευταία 2,5 χρόνια στην Αθήνα.....(με κάποιες ελάχιστες εξαιρέσεις)
 

DRMG

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Δεκ 2009
Μηνύματα
602
Κριτικές
16
Like
2.183
Πόντοι
2.257
Πρόκειται πράγματι για πολύ αξιόλογη περίπτωση. Αναφέρομαι στη Σοφία. Συνάντηση προ ημερών, ενώ στο μαγαζί ήταν η μόνη εργαζόμενη μαζί με τη Ρεγγίνα (έχει τιμηθεί με πολύ καλές εντυπώσεις, αλλά για να είμαστε ειλικρινείς Σοφία δεν είναι). Υπηρεσία η Πάολα. Για τις υπηρεσίες της δεν έχω να πώ κάτι. Προσπαθεί να κάνει τον παρτενέρ να περάσει όσο καλύτερα γίνεται. Σε σχέση με την προηγούμενη συνάντησή μας, από την οποία είχε παρέλθει αρκετός καιρός θα σημειώσω οτι παραμένει σταθερή. Είσοδος στο δωμάτιο πάνω σε τακούνια, αποκάλυψη σώματος με τις γνωστές μεγάλες θηλές, οι οποίες είναι πραγματικά πρωτοφανείς. Δυο γύροι με ενδιάμεσο μασάζ. Κάνει φούλ πρόγραμμα με +20, το οποίο προσωπικά θεωρώ ως απολύτως vfm. Δυνατό της σημείο? Η προσαρμοστικότητά της σε όποια στάση επιθυμεί ο παρτενέρ και η διάθεσή της να ικανοποιήσει τον πελάτη στο έπακρο. Αδύνατο σημείο η έλλειψη ελληνικών, αλλά σε τελική ανάλυση η γλώσσα του σώματος υπερτερεί των υπολοίπων.
 

lavro

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Απρ 2018
Μηνύματα
1.995
Κριτικές
47
Like
7.284
Πόντοι
5.646
Πρόκειται πράγματι για πολύ αξιόλογη περίπτωση. Αναφέρομαι στη Σοφία. Συνάντηση προ ημερών, ενώ στο μαγαζί ήταν η μόνη εργαζόμενη μαζί με τη Ρεγγίνα (έχει τιμηθεί με πολύ καλές εντυπώσεις, αλλά για να είμαστε ειλικρινείς Σοφία δεν είναι). Υπηρεσία η Πάολα. Για τις υπηρεσίες της δεν έχω να πώ κάτι. Προσπαθεί να κάνει τον παρτενέρ να περάσει όσο καλύτερα γίνεται. Σε σχέση με την προηγούμενη συνάντησή μας, από την οποία είχε παρέλθει αρκετός καιρός θα σημειώσω οτι παραμένει σταθερή. Είσοδος στο δωμάτιο πάνω σε τακούνια, αποκάλυψη σώματος με τις γνωστές μεγάλες θηλές, οι οποίες είναι πραγματικά πρωτοφανείς. Δυο γύροι με ενδιάμεσο μασάζ. Κάνει φούλ πρόγραμμα με +20, το οποίο προσωπικά θεωρώ ως απολύτως vfm. Δυνατό της σημείο? Η προσαρμοστικότητά της σε όποια στάση επιθυμεί ο παρτενέρ και η διάθεσή της να ικανοποιήσει τον πελάτη στο έπακρο. Αδύνατο σημείο η έλλειψη ελληνικών, αλλά σε τελική ανάλυση η γλώσσα του σώματος υπερτερεί των υπολοίπων.
Η Πάολα που είναι λες υπηρεσία περνάει για μασάζ;
 

gpap@13

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Νοε 2018
Μηνύματα
2.981
Κριτικές
7
Like
9.097
Πόντοι
1.336
Δεν ξέρω για εσάς. Εγώ αναπολώ την Έρρικα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: lavro

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.232
Κριτικές
28
Like
20.040
Πόντοι
5.946
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
και μια καλή είδηση επέστρεψε η Βικτώρια στο κατάστημα
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
και μια καλή είδηση επέστρεψε η Βικτώρια στο κατάστημα
Περασμα σημερα απο το λαδαδικο. Ειχα διαβασει το σχολιο σου ,οποτε μολις ακουσα Βικτωρια μπηκα κατευθειαν.
Τι να πεις γι αυτον τον αγγελο?
Δεν ειναι μονο οτι κανει καλα αυτη τη δουλεια, ειναι καλος ανθρωπος.
Τα καραβι μου εχει πεσει σε πολυ ασχημη φουρτουνα προσπαθωντας με νυχια και με δοντια να το φερω βολτα αυτη η γυναικα ομως μου αλλαξε τη διαθεση.
Μ εκανε να ξεχαστω εντελως!!
Προλαβετε παιδες γιατι η γυναικα ειναι θησαυρος.
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.126
Κριτικές
491
Like
37.414
Πόντοι
41.447
Περασμα σημερα απο το λαδαδικο. Ειχα διαβασει το σχολιο σου ,οποτε μολις ακουσα Βικτωρια μπηκα κατευθειαν.
Τι να πεις γι αυτον τον αγγελο?
Δεν ειναι μονο οτι κανει καλα αυτη τη δουλεια, ειναι καλος ανθρωπος.
Τα καραβι μου εχει πεσει σε πολυ ασχημη φουρτουνα προσπαθωντας με νυχια και με δοντια να το φερω βολτα αυτη η γυναικα ομως μου αλλαξε τη διαθεση.
Μ εκανε να ξεχαστω εντελως!!
Προλαβετε παιδες γιατι η γυναικα ειναι θησαυρος.
είδες τι ινφο δίνουμε εμείς οι πουτινολαγνοι,?

η Βικτώρια αξίζει ασυζητητη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom