Νέα

Δε μου σηκώνεται στα 35

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα NoShit
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 166
  • Εμφανίσεις 15K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Γεια σας παιδιά.
Έχω ένα μικρό προβληματάκι :2funny:

Είμαι 35 και δεν είχα ποτές (το ποτές είναι καραγκούνικο  :)) σχέση. Στην ουσία δεν ασχολιόμουν καν με το σεξ αφού η επισκεψή μου σε μπουρδελάκια ήταν μια φορά στο τόοοοοοοοσο και δεν πήρα ποτές τον αέρα. Σε όλες τις επισκέψεις μου το τσιμπούκωμα δε με ερέθιζε καθόλου και ήταν πάντα κουραστικό. Αλλά και όταν μου σηκωνόταν μόλις ξεκινούσα το πήδημα μου έπεφτε. Μόνο λίγο πριν τελειώσω ερχόμουν σε καλή στύση. Φυσικά μ'αρέσουν οι γυναίκες  :dancing: και μόνος μου μου σηκώνεται. Ξαναλέω μια φορά το εξάμηνο πήγαινα και αν... Και αυτό γι' αυτόν ακριβώς το λόγο. Τώρα που μεγάλωσα λίγο :think:, συνειδητοποίησα τα γνωστά (μια ζωή θα μείνω μόνος κτλ) οπότε πρέπει τουλάχιστον να χαίρομαι το σεξ. Είναι σίγουρα ψυχολογικό αλλά τι θα προτείνατε; Μην βιάζεστε, άμα δε γαμάς ως τα 35 σου, δεν έγινε τίποτα να περιμένεις κι άλλα 35... ;)
 
Εγγρ.
28 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.883
Like
4
Πόντοι
66
μικρος εισαι ακομα μεχρι να παντρευτεις θα γιανει
 

Ed

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Αν την έχεις κάνει σφεντόνα... μην περιμένεις νασου σηκώνεται όποτε θες... Αν ρίχνεις δυο τρεις μαλακίες τη μέρα... η λίμπιντο πάει περίπατο. Κόφτη για καμιά δεκαριά μέρες και θα σου σηκωθεί μια χαρά
 

qertq

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2011
Μηνύματα
2.507
Κριτικές
1
Like
247
Πόντοι
36
Αν την έχεις κάνει σφεντόνα... μην περιμένεις νασου σηκώνεται όποτε θες... Αν ρίχνεις δυο τρεις μαλακίες τη μέρα... η λίμπιντο πάει περίπατο. Κόφτη για καμιά δεκαριά μέρες και θα σου σηκωθεί μια χαρά

1000% Σωστος  και ψυγειο σηκωνεις μετα
 

ΚΑΒΛΑΡΧΟΣ

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2012
Μηνύματα
4.813
Κριτικές
7
Like
57
Πόντοι
16
Συνεχιζε να τον παιζεις αδερφε δε γινεται τιποτα.Και μη στενοχωριεσαι γιατι ολοι τον παιζουμε.
 

lsh

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
635
Κριτικές
75
Like
81
Πόντοι
306
Αν την έχεις κάνει σφεντόνα... μην περιμένεις νασου σηκώνεται όποτε θες... Αν ρίχνεις δυο τρεις μαλακίες τη μέρα... η λίμπιντο πάει περίπατο. Κόφτη για καμιά δεκαριά μέρες και θα σου σηκωθεί μια χαρά

Σωστός. Το 90% όσων έχουν προβλήματα στύσης προέρχεται από αυτό τον λόγο. Γιατί και άγχος να έχεις, και στρές και ψυχολογικά και να πίνεις και να καπνίζεις πολύ και ότι άλλο, αν δεν τον ακουμπήσεις για 10 μέρες θα σου σηκωθεί για πλάκα όπου και να είσαι και σε οποιεσδήποτε συνθήκες.
 

Παιχτουρας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
6.979
Κριτικές
36
Like
4
Πόντοι
296
Τυχερος εισαι που δεν σου σηκωνεται αυτη την περιοδο...γλυτωνεις χρηματα που θα εδινες για να πηδηξεις τυχερουλη!!! :)
 

mpouzoklidos

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2010
Μηνύματα
1.703
Κριτικές
83
Like
23
Πόντοι
96
Γεια σας παιδιά.
Έχω ένα μικρό προβληματάκι :2funny:

Είμαι 35 και δεν είχα ποτές (το ποτές είναι καραγκούνικο  :)) σχέση. Στην ουσία δεν ασχολιόμουν καν με το σεξ αφού η επισκεψή μου σε μπουρδελάκια ήταν μια φορά στο τόοοοοοοοσο και δεν πήρα ποτές τον αέρα. Σε όλες τις επισκέψεις μου το τσιμπούκωμα δε με ερέθιζε καθόλου και ήταν πάντα κουραστικό. Αλλά και όταν μου σηκωνόταν μόλις ξεκινούσα το πήδημα μου έπεφτε. Μόνο λίγο πριν τελειώσω ερχόμουν σε καλή στύση. Φυσικά μ'αρέσουν οι γυναίκες  :dancing: και μόνος μου μου σηκώνεται. Ξαναλέω μια φορά το εξάμηνο πήγαινα και αν... Και αυτό γι' αυτόν ακριβώς το λόγο. Τώρα που μεγάλωσα λίγο :think:, συνειδητοποίησα τα γνωστά (μια ζωή θα μείνω μόνος κτλ) οπότε πρέπει τουλάχιστον να χαίρομαι το σεξ. Είναι σίγουρα ψυχολογικό αλλά τι θα προτείνατε; Μην βιάζεστε, άμα δε γαμάς ως τα 35 σου, δεν έγινε τίποτα να περιμένεις κι άλλα 35... ;)


η πουστης εισαι η μας δουλευεις
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Σταματα να γυαλιζεις το μπαστουνακι για λιγες μερες και δοκιμασε παλι .....
Μια, δυο, τρεις, αν δεν τα καταφερεις, γιατι παιζει και ο ψυχολογικος παραγοντας, πηγαινε σε καποιον γιατρο να δεις τι τρεχει....

Οπως κι αν εχει το πραγμα, μην επιτρεψεις σε καμια να σε χλευασει γιαυτο το λογο......
 

askeris

Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2010
Μηνύματα
777
Like
674
Πόντοι
86
φιλε μου μπορεις να εχεις προβλημα στυσης αλλα μερικες φορες τα προβληματα στυσης εχουν την αιτια τους σε προβληματα με το κυκλοφορικο. Οπωσδηποτε σε γιατρο.  Σου το λεω αν και δεν ειμαι ιατρος αλλα ξερω παρομοια περιπτωση
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
φιλε μου μπορεις να εχεις προβλημα στυσης αλλα μερικες φορες τα προβληματα στυσης εχουν την αιτια τους σε προβληματα με το κυκλοφορικο. Οπωσδηποτε σε γιατρο.  Σου το λεω αν και δεν ειμαι ιατρος αλλα ξερω παρομοια περιπτωση
και αυτο, αλλα και πολλα αλλα, οπως διαβητης κτλ κτλ
 
OP
OP
NoShit

NoShit

Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2011
Μηνύματα
130
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι έχω κάποια κιλά αλλά όχι άλλα γνωστά τουλάχιστον προβλήματα υγείας. Δε νομίζω να έχει να κάνει τη μαλακία, και μέρες να μείνω, δε μου σηκώνεται στο μπουρδέλο μόνο. Σε άλλες περιπτώσεις - όπως ας πούμε πως βλέπεις μια μουνάρα στην παραλία - ερεθίζομαι. Η αλήθεια είναι πως εμένα πάντα με αφορούσαν οι σχέσεις που ποτέ δεν ερχόταν και όχι τα μπουρδέλα αλλά μιας και είμαι 35 λέω... :)
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Η αλήθεια είναι ότι έχω κάποια κιλά αλλά όχι άλλα γνωστά τουλάχιστον προβλήματα υγείας. Δε νομίζω να έχει να κάνει τη μαλακία, και μέρες να μείνω, δε μου σηκώνεται στο μπουρδέλο μόνο. Σε άλλες περιπτώσεις - όπως ας πούμε πως βλέπεις μια μουνάρα στην παραλία - ερεθίζομαι. Η αλήθεια είναι πως εμένα πάντα με αφορούσαν οι σχέσεις που ποτέ δεν ερχόταν και όχι τα μπουρδέλα αλλά μιας και είμαι 35 λέω... :)
Τοτε ειναι καθαρα ψυχολογικο το θεμα φιλε.....
Υποθετω θες να νιωσεις το πραγματικο ενδιαφερον μιας κοπελας που θα σε σαγηνευσει και θα σου αρεσει .... και το κυριοτερο θα σε γουσταρει
Οσο σε διωχνουν, η σε αποφευγουν, τοσο χανεις την αυτοπεποιθηση και την αισθηση ....
Μοιραια χανεις και το οποιο ενδιαφερον και αποκαρδιωνεσαι....

Ξεκοψε απο τα μπουρδελα και προσπαθησε να κανεις φιλιες και γνωριμιες....
Ειδικα στα μπουρδελα δεν προκειται να βρεις γιατρεια στο προβλημα, γιατι ξερεις μεσα σου, οτι δεν σε γουσταρει η κοπελα

Προσπαθησε να παρεις δυναμη μεσα απο τον ιδιο σου τον εαυτο ...
Δοκιμασε αυτο που λεγαμε και αν δεις οτι δεν γινεται τιποτα πηγαινε σε καποιον ψυχολογο αφου πρωτα βεβαιωθεις για οτιδηποτε παθολογικο
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Τοτε ειναι καθαρα ψυχολογικο το θεμα φιλε.....
Υποθετω θες να νιωσεις το ενδιαφερον μιας αμαζονας που θα σε σαγηνευσει και θα σου αρεσει ....
Οσο σε διωχνουν η σε αποφευγουν τοσο χανεις την αισθηση και αποκαρδιωνεσαι....
Ειδικα στα μπουρδελα δεν προκειται να βρεις γιατρεια στο προβλημα, γιατι ξερεις μεσα σου, οτι δεν σε γουσταρει η κοπελα

Προσπαθησε να παρεις δυναμη μεσα απο τον ιδιο σου τον εαυτο ...
Δοκιμασε αυτο που λεγαμε και αν δεις οτι δεν γινεται τιποτα πηγαινε σε καποιον ψυχολογο αφου πρωτα βεβαιωθεις για οτιδηποτε παθολογικο

γαμησες το καλοκαιρακι;;;

σε βλεπω πολυ φρεσκο
 

pz89

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
33.215
Κριτικές
14
Like
22
Πόντοι
376
2 πράγματα συμβαίνουν ή μας δουλεύει ο αχαχούχας με κλώνο ή κάποιος δουλεύει τον αχαχούχα με κλώνο.

Διαλέχτε..... :2funny: :2funny: :2funny:
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
2 πράγματα συμβαίνουν ή μας δουλεύει ο αχαχούχας με κλώνο ή κάποιος δουλεύει τον αχαχούχα με κλώνο.

Διαλέχτε..... :2funny: :2funny: :2funny:
καταλαβα ..... μουσατος γιοκ :2funny: :2funny: :2funny:

Σε μοναστηρι δοκιμασες να πας ?
Εχει πολλους μουσατους εκει  :grin:   :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom