Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tasos7004

Μέλος
Εγγρ.
26 Αυγ 2008
Μηνύματα
37
Κριτικές
1
Like
32
Πόντοι
0
τηλεφωνάκι κανείς με pm παρακαλώ;;
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Περασμα το σαβατο απο το συγκεκριμενο μαγαζι για να δω την joana μιας και εχει γινει αρκετος λογος τελευταια για παρτι της και μαλιστα οι αποψεις διχαζονται.Παρηλασαν καμια δεκαρια κοπελες αλλα εμενα το ματι μου επεσε στα τρια μικρα της παρεας Εβιτα Λενα που φαινοταν γυρω στα 19 και Μαρια γυρω στα 22 μιας και πιπινιαρης δηλωμενος.Κατεληξα τελικα να περασω με την Λενα Αγγλοπολωνεζα αδυνατουλα με ωραιο σωμα και baby face.Εμεινα ευχαριστημενος με ενα πολυ καλο μασαζ και καλο προγραμμα αν και δεν προλαβα να κανω και πολλα πολλα απο την καυλα που επηλθε.Οσο για την joana ειναι εντυπωσιακη αλλα δεν ειναι του γουστου μου καθως μου πεφτη μεγαλη :grin:
αυτα ειναι μασαζακι....κ βουρ για εγγραφη στο σαιτ................
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
[URL unfurl="true"]http://athenskentro-ampelokipoi.olx.gr/en/iid-223939173[/url]

τσιμπα το πριν αποσυρθει η αγγελια

@Antisthenis: Βάλε το τηλ στο καρτελακι του καταστηματος στο χαρτη εφοσον δημοσιευεται κατ κόρον σε αγγελιες.
οι φωτο παντος ειναι πολυ διαφορετικες απο το να την δεις απο κοντα......
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
η αλήθεια είναι πως είναι εντυπωσιακή γυναίκα...
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
οι φωτο παντος ειναι πολυ διαφορετικες απο το να την δεις απο κοντα......

Πράγματι αυτό το διαπίστωσα και εγώ προ διημερου!Άν είχα δεί τις φωτο πιθανώς δεν θα την διάλεγα!!Έχοντας διαβάσει αρκετές καλές κριτικές για την Τζοάνα αποφάσισα να πάω για πρώτη φορά και να δοκιμάσω.Είδα ωραία μικρά και μελαχροινά κορίτσια(Αννα,Εβιτα,κλπ),την Τόνια(ξανθιά, μεγαλύτερη)και την Τζοάνα.Στιγμιαία ταλάντευση μεταξύ αυτής και της Τόνιας και αυτό γιατί είχα γνωρίσει την Τόνια σε άλλο χώρο όπου δεν είχαμε προχωρήσει περισσότερο.Διάλεξα την Τζοάνα,αφού γι'αυτήν είχα ξεκινήσει και δεν ήταν αυτό που περίμενα ειδικά οταν έβγαλε και το φόρεμα.Γενικά δεν κολλάω πολύ σ'αυτό,αλλά στο πρόγραμμα και συμπεριφορά.Πιθανώς δεν είχε διάθεση ή να βιαζόταν για κάποιο εξωτερικό ραντεβού και έτσι στο τέλος ήταν λίγο βιαστική.Επίσης μόλις ξεκίνησα να χαιδεύω μα χέρια και γλώσσα άρχισε "απαλά,μαλακά κλπ"το οποίο μου έριξε την διάθεση εφόσον δεν είχα δώσει στοιχεία αγριότητας.Τελείωσε όπως τελείωσε και υο αποκορυφωμα ήταν ότι το νερό ήταν παγωμένο και η ώρα ήταν ακόμα 7.30μμ όταν κλείνουν στις 9.Δεν πέρασα καλά,μπορεί να ήταν τυχαίο...Μπορεί να ξαναπάω για την Τόνια...Ξέρει κάποιος για την συγκεκριμένη? 
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Πράγματι αυτό το διαπίστωσα και εγώ προ διημερου!Άν είχα δεί τις φωτο πιθανώς δεν θα την διάλεγα!!Έχοντας διαβάσει αρκετές καλές κριτικές για την Τζοάνα αποφάσισα να πάω για πρώτη φορά και να δοκιμάσω.Είδα ωραία μικρά και μελαχροινά κορίτσια(Αννα,Εβιτα,κλπ),την Τόνια(ξανθιά, μεγαλύτερη)και την Τζοάνα.Στιγμιαία ταλάντευση μεταξύ αυτής και της Τόνιας και αυτό γιατί είχα γνωρίσει την Τόνια σε άλλο χώρο όπου δεν είχαμε προχωρήσει περισσότερο.Διάλεξα την Τζοάνα,αφού γι'αυτήν είχα ξεκινήσει και δεν ήταν αυτό που περίμενα ειδικά οταν έβγαλε και το φόρεμα.Γενικά δεν κολλάω πολύ σ'αυτό,αλλά στο πρόγραμμα και συμπεριφορά.Πιθανώς δεν είχε διάθεση ή να βιαζόταν για κάποιο εξωτερικό ραντεβού και έτσι στο τέλος ήταν λίγο βιαστική.Επίσης μόλις ξεκίνησα να χαιδεύω μα χέρια και γλώσσα άρχισε "απαλά,μαλακά κλπ"το οποίο μου έριξε την διάθεση εφόσον δεν είχα δώσει στοιχεία αγριότητας.Τελείωσε όπως τελείωσε και υο αποκορυφωμα ήταν ότι το νερό ήταν παγωμένο και η ώρα ήταν ακόμα 7.30μμ όταν κλείνουν στις 9.Δεν πέρασα καλά,μπορεί να ήταν τυχαίο...Μπορεί να ξαναπάω για την Τόνια...Ξέρει κάποιος για την συγκεκριμένη? 
φιλαρακο τιποτα δεν ειναι τυχαιο......
 

aptoitos

Μέλος
Εγγρ.
4 Δεκ 2006
Μηνύματα
80
Like
2
Πόντοι
0
Πέρασα από το εν λόγω ιδρυμα την περασμενη εβδομαδα, μια απο τις ημερες των ταραχων στο κεντρο της Αθηνας. Δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιαστικα. Λιγες επιλογες (ισως και λογω της ημερας), από τις οποίες προτιμησα την Εβιτα. Ομορφη, συμπαθητικη, γλυκια, τρομερό σωμα, αλλα η κοπέλα δεν το έχει. ουτε στπ μασαζ ουτε στα υπόλοιπα. Ας μην πω τιποτα παραπανω...
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Καλησπέρα...Οπως αναφέρω λιγο πιο πάνω σε πέρασμα μου είχα εντοπίσει την Τονια,οπότε εγινε 2η επίσκεψη η οποία ηταν επιτυχημένη!!Η Τόνια είναι ελληνίδα,όχι μικρή,ξανθιά(όχι πλατινέ)και πολύ συμπαθητική σαν εμφάνιση.Πριν την δώ,πέρασαν όλες οι άλλες κοπέλες που πρέπει να ομολογήσω ότι ειναι ωραίες,λεπτές,μικρές,μελαχροινές εκτός την Τζοάνα που είναι μεγαλύτερη(Λόλα,Εβίτα,Λένα και αλλα ονόματα που δεν θυμάμαι...κάποια στιγμή προσπαθείς να συγκρατήσεις,αλλά χάνεσαι!Η Τόνια λοιπόν ήρθε στο δωμάτιο αφού πρώτα πέρασα απο το μπάνιο.Μασάζ πολύ καλό,και μετά από κάποια στιγμή έβγαλε την μπλούζα και ξεκίνησε το αισθησιακό πολύ συγχρονισμένο.Γύρισμα του σώματος,αφαίρεση και των υπολοίπων και έγινε το παιχνίδι.Πολύ καλή συνεδρία,ωραίο δέρμα,πολύ καθαρό νινακι το οποίο έλαβε την περιποίηση του,Αυτό απελευθερώνει ορισμένες αναστολές οπότε η ανταπόδωση ήταν ανάλογη!Ατομο χωρίς βιασύνη,επικοινωνιακό,καλός συζητητής και πολύ καλός πάροχος αυτών που όλοι αναζητάμε σε αυτούς τους χώρους.Το αποτέλεσμα ήταν επιτυχημένο!Αυτό όλοι ξέρουμε ότι ειναι υποκειμενικό γιατί είναι και θέμα χημείας. :)   
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Καλησπέρα...Οπως αναφέρω λιγο πιο πάνω σε πέρασμα μου είχα εντοπίσει την Τονια,οπότε εγινε 2η επίσκεψη η οποία ηταν επιτυχημένη!!Η Τόνια είναι ελληνίδα[glow=red,2,300],όχι μικρή[/glow],ξανθιά(όχι πλατινέ)και πολύ συμπαθητική σαν εμφάνιση.Πριν την δώ,πέρασαν όλες οι άλλες κοπέλες που πρέπει να ομολογήσω ότι ειναι ωραίες,λεπτές,μικρές,μελαχροινές εκτός την Τζοάνα που είναι μεγαλύτερη(Λόλα,Εβίτα,Λένα και αλλα ονόματα που δεν θυμάμαι...κάποια στιγμή προσπαθείς να συγκρατήσεις,αλλά χάνεσαι!Η Τόνια λοιπόν ήρθε στο δωμάτιο αφού πρώτα πέρασα απο το μπάνιο.Μασάζ πολύ καλό,και μετά από κάποια στιγμή έβγαλε την μπλούζα και ξεκίνησε το αισθησιακό πολύ συγχρονισμένο.Γύρισμα του σώματος,αφαίρεση και των υπολοίπων και έγινε το παιχνίδι.Πολύ καλή συνεδρία,ωραίο δέρμα,πολύ καθαρό νινακι το οποίο έλαβε την περιποίηση του,Αυτό απελευθερώνει ορισμένες αναστολές οπότε η ανταπόδωση ήταν ανάλογη!Ατομο χωρίς βιασύνη,επικοινωνιακό,καλός συζητητής και πολύ καλός πάροχος αυτών που όλοι αναζητάμε σε αυτούς τους χώρους.Το αποτέλεσμα ήταν επιτυχημένο!Αυτό όλοι ξέρουμε ότι ειναι υποκειμενικό γιατί είναι και θέμα χημείας. :)     
Δηλαδή αν όχι μικρή, πόσο την έκανες;
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Δηλαδή αν όχι μικρή, πόσο την έκανες;

Όταν αναφέρω "οχι μικρή"εννοώ σε σχέση με τις άλλες του μαγαζιού που είναι και φαίνονται μικρές!Πιθανώς να είναι μεταξύ 32-35,ηλικία που εμένα προσωπικά μου αρέσει,γιατί δεν μπορώ τις κάτω από 22.Γούστα είναι αυτά...
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Όταν αναφέρω "οχι μικρή"εννοώ σε σχέση με τις άλλες του μαγαζιού που είναι και φαίνονται μικρές!Πιθανώς να είναι μεταξύ 32-35,ηλικία που εμένα προσωπικά μου αρέσει,γιατί δεν μπορώ τις κάτω από 22.Γούστα είναι αυτά...

Αγαπητοί συναγωνιστές πΟιό από  τα μικρά που έχει εκεί είναι το πιο πρόστυχο και μιλά Ελληνικά. Όπως καταλάβατε είμαι ακουστικός τύπος. Δεν μπορώ τις μουγκές που το κάνουν μηχανικά και βαριεστημένα.
 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Με τι Βικάρα τι θα κάνουμε ρε γαμωτο .... :tits2: :tits2: :tits2: :tits2: :fuck2:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Προφανώς  αρνείται φουλ υπηρεσίες.. :rolleyes:
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Δηλαδή .. δεν κανει ουτε  πόρτα ?  ... :cheesy: ;) :rolleyes:
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Δεν έχω πάει στο ίδρυμα αυτό ακόμη. Ερώτηση στους πιο έμπειρους. Κάνεις από την πρώτη φορά παιχνίδι ή πρέπει να σε ξέρουν?

Από τις μικρο΄ύλες ποιά είναι η πιο καυλιάρα?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom