Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
την Βίκυ που λέτε δεν την γνωρίζω,αρα μπορεί πράγματι να ήταν καλή στο κρεβάττι....σεβαστό επίσης το οτι αποφάσισε να σταματήσει και να κάνει πλέον την τσατσά.
Το ανθρώπινο είδος που τείνει να εξαφανιστεί δεν κατάλαβα ποιό είναι....οι πουτάνες? ε,οχι δα....έχουμε πήξει και στις ντόπιες και στις αλλοδαπές...
βιάζεσαι...
(επειδή δεν τη γνωρίζεις) "το ανθρώπινο είδος" με τα μοναδικά βεβαίως βεβαιώς :tooth: εμπρόσθια φυσικά προσόντα αγαπητέ andy...:tooth:
 

Iren32

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
918
Like
1.315
βικαρα μας πέραν του λάθους που μπορει ανθρωπινα να κανει ο φιλος μας σχετικα με την προσωπική σου υγεία τι εχεις να πεις για το ροστερ του μαγαζιού ??????? γιατι τοσο μπάζο ?????????? πως περιμενεις να δουλέψεις ??????/
Αγαπητε μου φιλε αν θεωρεις την Παολινα την Joanna την Valentina και την Ευα μπαζα τοτε να περιμενεις λιγο γιατι η Αλεξανδρατου ειναι καπαρωμανη για ολο το καλοκαιρι
 

paxoulokompsos

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαΐ 2011
Μηνύματα
245
Like
127
Πόντοι
1
Αγαπητε μου φιλε αν θεωρεις την Παολινα την Joanna την Valentina και την Ευα μπαζα τοτε να περιμενεις λιγο γιατι η Αλεξανδρατου ειναι καπαρωμανη για ολο το καλοκαιρι
Αγαπητή Βίκυ επειδή εγώ μίλησα πρώτος για μπάζα εδώ μέσα, επαναλαμβάνω και λέω ότι εκτός από εσένα και τη Τζοάννα, όλες οι άλλες, μα όλες όμως, είναι όχι απλά μπάζα αλλά τρίμπαζα στα Λιόσα. Αν κάποιος συναγωνιστής νομίζει ότι είμαι προκατειλημμένος ή ότι λέω ψέμματα ας πάει Κηφισίας 38 (2ος) και ας δει με τα ματάκια του. Όταν δε συνειδητοποίησα ότι για μασάζ παίρνουν όλες αυτές 80 € (στην αρχή νόμιζα ότι δίνουν 80 € για να κάτσεις να σου κάνουν μασάζ) συγκράτησα το γέλιο μου για να μην τις προσβάλλω.
Όσο για σένα Βικάρα σου έχω μια συμβουλή κι ας είμαι μικρότερός σου:
Το να ζητάς 80 € για τα μπάζα σου θέλει θάρρος. Το να ειρωνεύεσαι όμως τους πελάτες σου λέγοντας ότι η Αλεξανδράτου είναι καπαρωμένη είναι θράσος. Πρέπει να καταλάβεις ότι όλοι εμείς οι μαλάκες που ειρωνεύεσαι σε έχουμε κάνει ό,τι είσαι σήμερα. Και επίσης πρέπει να καταλάβεις ότι όπως φέρεσαι, σου φέρονται. Όταν χρησιμοποιείς το όνομά σου (και τα βυζιά σου) για να μας φέρεις ως το κατάστημα, και μόλις έρθουμε μας πασάρεις τα μπάζα για 80 € σε καιρό κρίσης, θα πρέπει να ξέρεις ότι θα ακούσεις και το κράξιμό σου. Τέλος μιας και σταμάτησες και άλλαξες πόστο όπως λες, κοίτα να φέρεις καμιά συμπατριώτισσά σου σαν κι αυτή () στο μασατζίδικο και άσε την Αλεξανδράτου για το Σειρηνάκη.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Αγαπητε μου φιλε αν θεωρεις την Παολινα την Joanna την Valentina και την Ευα μπαζα τοτε να περιμενεις λιγο γιατι η Αλεξανδρατου ειναι καπαρωμανη για ολο το καλοκαιρι
αγαπητη Βικυ προσωπικά οπως διαβασες αναφερθηκα ευγενικα σε γραφόμενα πελάτη σου ο οποιος και ΠΛΗΡΩΣΕ για να εχει προσωπικη αποψη. Επίσης σου εξηγησε οτι Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ στο μαγαζι ηταν ο λόγος που το επέλεξε.
εφόσον λοιπο΄ν τώρα συμφωνουμε οτι θα πρεπει να σε απολαμβανουμε μονο σαν σερίφισα ,και φυσικά το εχεις το δικαίωμα αυτό, καλόν θα ειναι να προσεξεις τα κορίτσια ειδικά και οταν πρόκειται για καινούργιο μαγαζί.
οσο για τις ειρωνειες σου περι "ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ κ.λ.π." θυμίσου καλά και πρόσεξε 2 βασικες αρχες του επαγγελματος. 1. τα χρήματα δεν τα βρήκαμε στο δρόμο ουτε φυτρωσανε στα δενδρα. απλά ιδρωσαμε να τα μαζέψουμε και πρεπει να τα σεβεσαι. 2. ο τρόπος σου κλεινει μαγαζια , δεν ανοιγει.
ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306
αγαπητη Βικυ προσωπικά οπως διαβασες αναφερθηκα ευγενικα σε γραφόμενα πελάτη σου ο οποιος και ΠΛΗΡΩΣΕ για να εχει προσωπικη αποψη. Επίσης σου εξηγησε οτι Η ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΣΟΥ στο μαγαζι ηταν ο λόγος που το επέλεξε.
εφόσον λοιπο΄ν τώρα συμφωνουμε οτι θα πρεπει να σε απολαμβανουμε μονο σαν σερίφισα ,και φυσικά το εχεις το δικαίωμα αυτό, καλόν θα ειναι να προσεξεις τα κορίτσια ειδικά και οταν πρόκειται για καινούργιο μαγαζί.
οσο για τις ειρωνειες σου περι "ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΤΟΥ κ.λ.π." θυμίσου καλά και πρόσεξε 2 βασικες αρχες του επαγγελματος. 1. τα χρήματα δεν τα βρήκαμε στο δρόμο ουτε φυτρωσανε στα δενδρα. απλά ιδρωσαμε να τα μαζέψουμε και πρεπει να τα σεβεσαι. 2. ο τρόπος σου κλεινει μαγαζια , δεν ανοιγει.
ΕΣΥ ΔΙΑΛΕΓΕΙΣ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

x 1000000 :rockon:
 

Iren32

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
918
Like
1.315
αγαπητοι μου φιλοι.δεν ειρωνευομαι κανεναν και δε θεωρω κανεναν πελατη μου μαλακα.οπως θελετε σεβασμο πρεπει και εσεις να σεβεστε τις κοπελες που δουλευουνε.με τρελενει αφανταστα η λεξη μπαζο.αν καποιος θεωρει μια ψηλη αδυνατη κοπελα με ωραιο σωμα μπαζο τι να πω??για να τελειωνει εδω το θεμα αλλη μια φορα καλο καλοκαιρι και να ειστε καλα!!! :boobies:
 

Kebaaap

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2008
Μηνύματα
2.052
Κριτικές
24
Like
3
Πόντοι
616
αγαπητοι μου φιλοι.δεν ειρωνευομαι κανεναν και δε θεωρω κανεναν πελατη μου μαλακα.οπως θελετε σεβασμο πρεπει και εσεις να σεβεστε τις κοπελες που δουλευουνε.με τρελενει αφανταστα η λεξη μπαζο.αν καποιος θεωρει μια ψηλη αδυνατη κοπελα με ωραιο σωμα μπαζο τι να πω??για να τελειωνει εδω το θεμα αλλη μια φορα καλο καλοκαιρι και να ειστε καλα!!! :boobies:

Ηθελα να'ξερα, ποιο καλόπαιδο σου κάνει το γραμματέα και εκπρόσωπο τύπου...
Όσο για τα περί μπάζων, σεβασμού και ειρωνείας, έχω να σου πώ τα εξής:
1. Ο υποψήφιος πελάτης τον οποίον κατακρίνεις, δεν αποκάλεσε καμία μπαζο στα μούτρα της. Οκ, το παράκανε στην περιγραφή με τις παρελάσεις τεράτων κλπ αλλά συγχωρείται ως νέος και στην ηλικία και στο φόρουμ... Εδώ μέσα κάνουμε κριτική για να αλληνοενημερωνόμαστε εμείς πρώτα από όλα, και δευτερευόντως να βλέπετε και εσείς τι δε μας αρέσει και να προσαρμόζεστε ανάλογα. Άμα δε σηκώνεις κριτική, να μη διαβάζεις. Ο καθένας λέει αυτό που είδε, και αν είδε μπάζα και τέρατα να του ζητάνε ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 80€ για να πάνε μαζί του, αυτά θα γράψει. ΤΕΛΟΣ.
2. Λες να μην ξέρουμε πόσα και σεις με τη σειρά σας μας σούρνετε πίσω από την πλάτη μας πριν καν κλείσει η πόρτα και φύγουμε??? Άσε λοιπόν τα περί σεβασμού κυρήγματα για καμιά εκκλησία...
3. Το σχόλιο για την Αλεξανδράτου ήταν καραμπινάτη ειρωνεία αλλά συμφωνώ ότι εσύ δεν ειρωνεύτηκες κανέναν. Τα συγχαρτήρια μου στο γραμματέα σου που το εμπνεύστηκε

ΥΓ: βάλτο στο google translate να στο μεταφράσει, να μην ταλαιπωρούμε το γραμματέα μεσημεριάτικα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.269
Like
226.508
Πόντοι
46.232
Ηθελα να'ξερα, ποιο καλόπαιδο σου κάνει το γραμματέα και εκπρόσωπο τύπου...
Όσο για τα περί μπάζων, σεβασμού και ειρωνείας, έχω να σου πώ τα εξής:
1. Ο υποψήφιος πελάτης τον οποίον κατακρίνεις, δεν αποκάλεσε καμία μπαζο στα μούτρα της. Οκ, το παράκανε στην περιγραφή με τις παρελάσεις τεράτων κλπ αλλά συγχωρείται ως νέος και στην ηλικία και στο φόρουμ... Εδώ μέσα κάνουμε κριτική για να αλληνοενημερωνόμαστε εμείς πρώτα από όλα, και δευτερευόντως να βλέπετε και εσείς τι δε μας αρέσει και να προσαρμόζεστε ανάλογα. Άμα δε σηκώνεις κριτική, να μη διαβάζεις. Ο καθένας λέει αυτό που είδε, και αν είδε μπάζα και τέρατα να του ζητάνε ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 80€ για να πάνε μαζί του, αυτά θα γράψει. ΤΕΛΟΣ.
2. Λες να μην ξέρουμε πόσα και σεις με τη σειρά σας μας σούρνετε πίσω από την πλάτη μας πριν καν κλείσει η πόρτα και φύγουμε??? Άσε λοιπόν τα περί σεβασμού κυρήγματα για καμιά εκκλησία...
3. Το σχόλιο για την Αλεξανδράτου ήταν καραμπινάτη ειρωνεία αλλά συμφωνώ ότι εσύ δεν ειρωνεύτηκες κανέναν. Τα συγχαρτήρια μου στο γραμματέα σου που το εμπνεύστηκε

ΥΓ: βάλτο στο google translate να στο μεταφράσει, να μην ταλαιπωρούμε το γραμματέα μεσημεριάτικα
μπραβο ρε κεμπαπ ;)
 

tsomidis

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2009
Μηνύματα
95
Κριτικές
2
Like
2
Πόντοι
0
Βικαρα το Σαββατο θα κατεβω αθηνα. .θα εισαι στο μαγαζι?  και αν ναι τι ωρες?  υπαρχει καποιο τηλ να γινει καποια συνενοηση? κατεβαινω μονο για σενα κουκλαρα  :tits: :tits:
 

gepap

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.397
Like
300
Πόντοι
36
Ηθελα να'ξερα, ποιο καλόπαιδο σου κάνει το γραμματέα και εκπρόσωπο τύπου...
Όσο για τα περί μπάζων, σεβασμού και ειρωνείας, έχω να σου πώ τα εξής:
1. Ο υποψήφιος πελάτης τον οποίον κατακρίνεις, δεν αποκάλεσε καμία μπαζο στα μούτρα της. Οκ, το παράκανε στην περιγραφή με τις παρελάσεις τεράτων κλπ αλλά συγχωρείται ως νέος και στην ηλικία και στο φόρουμ... Εδώ μέσα κάνουμε κριτική για να αλληνοενημερωνόμαστε εμείς πρώτα από όλα, και δευτερευόντως να βλέπετε και εσείς τι δε μας αρέσει και να προσαρμόζεστε ανάλογα. Άμα δε σηκώνεις κριτική, να μη διαβάζεις. Ο καθένας λέει αυτό που είδε, και αν είδε μπάζα και τέρατα να του ζητάνε ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 80€ για να πάνε μαζί του, αυτά θα γράψει. ΤΕΛΟΣ.
2. Λες να μην ξέρουμε πόσα και σεις με τη σειρά σας μας σούρνετε πίσω από την πλάτη μας πριν καν κλείσει η πόρτα και φύγουμε??? Άσε λοιπόν τα περί σεβασμού κυρήγματα για καμιά εκκλησία...
3. Το σχόλιο για την Αλεξανδράτου ήταν καραμπινάτη ειρωνεία αλλά συμφωνώ ότι εσύ δεν ειρωνεύτηκες κανέναν. Τα συγχαρτήρια μου στο γραμματέα σου που το εμπνεύστηκε

ΥΓ: βάλτο στο google translate να στο μεταφράσει, να μην ταλαιπωρούμε το γραμματέα μεσημεριάτικα
:thumbsup: :thumbsup:
 

perineo

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
762
Κριτικές
13
Like
156
Πόντοι
6.045
Ηθελα να'ξερα, ποιο καλόπαιδο σου κάνει το γραμματέα και εκπρόσωπο τύπου...
Όσο για τα περί μπάζων, σεβασμού και ειρωνείας, έχω να σου πώ τα εξής:
1. Ο υποψήφιος πελάτης τον οποίον κατακρίνεις, δεν αποκάλεσε καμία μπαζο στα μούτρα της. Οκ, το παράκανε στην περιγραφή με τις παρελάσεις τεράτων κλπ αλλά συγχωρείται ως νέος και στην ηλικία και στο φόρουμ... Εδώ μέσα κάνουμε κριτική για να αλληνοενημερωνόμαστε εμείς πρώτα από όλα, και δευτερευόντως να βλέπετε και εσείς τι δε μας αρέσει και να προσαρμόζεστε ανάλογα. Άμα δε σηκώνεις κριτική, να μη διαβάζεις. Ο καθένας λέει αυτό που είδε, και αν είδε μπάζα και τέρατα να του ζητάνε ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 80€ για να πάνε μαζί του, αυτά θα γράψει. ΤΕΛΟΣ.
2. Λες να μην ξέρουμε πόσα και σεις με τη σειρά σας μας σούρνετε πίσω από την πλάτη μας πριν καν κλείσει η πόρτα και φύγουμε??? Άσε λοιπόν τα περί σεβασμού κυρήγματα για καμιά εκκλησία...
3. Το σχόλιο για την Αλεξανδράτου ήταν καραμπινάτη ειρωνεία αλλά συμφωνώ ότι εσύ δεν ειρωνεύτηκες κανέναν. Τα συγχαρτήρια μου στο γραμματέα σου που το εμπνεύστηκε

ΥΓ: βάλτο στο google translate να στο μεταφράσει, να μην ταλαιπωρούμε το γραμματέα μεσημεριάτικα
Πέστα χρυσόστομε
 

arcer2

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2008
Μηνύματα
244
Like
0
Πόντοι
1
αντε μωρε που ηρθατε στην ελλαδα και εχετε βγαλει ολες γλωσα!
ζητατε οτι σας κ.... ριξτε τις τιμες για να εχετε σεβασμο
αντε μπραβο γλωσοκοπανες
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
Ηθελα να'ξερα, ποιο καλόπαιδο σου κάνει το γραμματέα και εκπρόσωπο τύπου...
Όσο για τα περί μπάζων, σεβασμού και ειρωνείας, έχω να σου πώ τα εξής:
1. Ο υποψήφιος πελάτης τον οποίον κατακρίνεις, δεν αποκάλεσε καμία μπαζο στα μούτρα της. Οκ, το παράκανε στην περιγραφή με τις παρελάσεις τεράτων κλπ αλλά συγχωρείται ως νέος και στην ηλικία και στο φόρουμ... Εδώ μέσα κάνουμε κριτική για να αλληνοενημερωνόμαστε εμείς πρώτα από όλα, και δευτερευόντως να βλέπετε και εσείς τι δε μας αρέσει και να προσαρμόζεστε ανάλογα. Άμα δε σηκώνεις κριτική, να μη διαβάζεις. Ο καθένας λέει αυτό που είδε, και αν είδε μπάζα και τέρατα να του ζητάνε ΝΑ ΤΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙ 80€ για να πάνε μαζί του, αυτά θα γράψει. ΤΕΛΟΣ.
2. Λες να μην ξέρουμε πόσα και σεις με τη σειρά σας μας σούρνετε πίσω από την πλάτη μας πριν καν κλείσει η πόρτα και φύγουμε??? Άσε λοιπόν τα περί σεβασμού κυρήγματα για καμιά εκκλησία...
3. Το σχόλιο για την Αλεξανδράτου ήταν καραμπινάτη ειρωνεία αλλά συμφωνώ ότι εσύ δεν ειρωνεύτηκες κανέναν. Τα συγχαρτήρια μου στο γραμματέα σου που το εμπνεύστηκε




ΥΓ: βάλτο στο google translate να στο μεταφράσει, να μην ταλαιπωρούμε το γραμματέα μεσημεριάτικα




υποκλινομαι Κεμπαπ χαχαχα!!!!:)
 

pavlos@

Νέο Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο ίδρυμα την περασμένη εβδομάδα. Παρουσες λαδοκόρες η Αλίσια για μένα αδιαφορη, Τζοάνα η γνωστή το μεγάλο όνομα του μαγαζιού και Βαλεντίνα. Επέλεξα Τζοάνα. Η κοπέλα αυτή μάλλον έχει καβαλήσει πολύ το καλάμι. Ενώ στο παρελθον ήταν πιο συμμετοχική και καταδεκτική σε όλα τωρα έχει γίνει πιο επαγγελματίας με μια έντονη διάθεση ξεπέτας. Δεν μπορώ να πω ότι οι υπηρεσίες της με ικανοποίησαν. Μασα κνένα 20λεπτο  :pipa2: με λαστιχο και αλλαγή δύο στάσεων όπου ήρθε η κατάθεση. Γενικά διαπίστωσα μια βιασύνη τόσο στο μασαζ όσο και στο υπόλοιπο προγραμμα. Αν δεν την είχα παρει και στο παρελθον θα έλεγα ότι δεν υαιριάζει η χειμία μας. Νομίζω οτι η ποιότητα των υπηρεσιων της συγκεκριμένης κοπέλας πεφτει κατακόρηφα και γενικά δεν προκειται να ξανατιμηθεί. :headbang:
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
αγαπητοι μου φιλοι.δεν ειρωνευομαι κανεναν και δε θεωρω κανεναν πελατη μου μαλακα.οπως θελετε σεβασμο πρεπει και εσεις να σεβεστε τις κοπελες που δουλευουνε.με τρελενει αφανταστα η λεξη μπαζο.αν καποιος θεωρει μια ψηλη αδυνατη κοπελα με ωραιο σωμα μπαζο τι να πω??για να τελειωνει εδω το θεμα αλλη μια φορα καλο καλοκαιρι και να ειστε καλα!!! :boobies:

μπάζα :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
μπαζα οσο δεν φανταζεσαι,ακομα κ αυτη η τζοαννα που υποτηθεται οτι ειναι η καλυτερη εμφανησιακα του μαγαζιου ειναι χαλια.....
Απόφαση... Πάμε για μαύρο μέχρι βελτίωσης υπηρεσιών... τεμαχίων?????
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Χθεσινο περασμα απο τον ναο της Βικης μηπως και αλλαξε μυαλα και κανουμε κανα γλεντι με τα 6αρια που διαθετει αλλα απο οτι μου ειπε δεν μου το απεκλεισε αλλα ηταν οι μερες οι δυσκολες .Τεσπα ειπα ας δουμε τι αλλο προσφερει το μαγαζι.Παρελασαν η joanna η μαρια απο συγγρου 29 λιγο ποιο αδυνατη αλλα πολυ καυλα αν και δεν ειναι το στοιχειο μου η τονια μια 35αρα καλοστεκουμενη η λολα που τα κανει ολα σε petit εκδωση μια αννα ταυλανδεζα αδυνατουλα με ωραιο προσωπο που ξερει  ται μασαζ η βαλεντινα μια 30αρα γυμνασμενη και η αλεσια γεματουλα με 5αρι η οποια και ετιμηθη μιας και πλησιαζε ποιο πολυ στα γουστα  :tits2:. Στα συν της το πολυ δυνατο μασαζ που σε κατι περιπτωσεις χρειαζοταν να την φρεναρω γιατι αν την αφηνα μπορουσε και να με διαλυσει αν και ειμαι λατρης του δυνατου .Στην συνεχεια ειχε πολυ καλη περιποιηση και τελειωμα με ισπανικο γιατι δεν μου ειχαν μεινει δυναμεις για περισοτερα. :grin:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom