Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Δεν έχω πάει στο ίδρυμα αυτό ακόμη. Ερώτηση στους πιο έμπειρους. Κάνεις από την πρώτη φορά παιχνίδι ή πρέπει να σε ξέρουν?

Από τις μικρο΄ύλες ποιά είναι η πιο καυλιάρα?

Κάνεις παιχνίδι από την πρώτη φορά αν πάρεις το πρόγραμμα των 80.Σε ρωτάνε άν θέλεις των 60 ή 80,οπότε καταλαβαίνουν τι θα προσφέρουν!Για τις μικρές δεν έχω εμπειρία.Υπάρχουν μερικές κριτικές πιο πίσω...
 

πρωταρης

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2011
Μηνύματα
50
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα...Οπως αναφέρω λιγο πιο πάνω σε πέρασμα μου είχα εντοπίσει την Τονια,οπότε εγινε 2η επίσκεψη η οποία ηταν επιτυχημένη!!Η Τόνια είναι ελληνίδα,όχι μικρή,ξανθιά(όχι πλατινέ)και πολύ συμπαθητική σαν εμφάνιση.Πριν την δώ,πέρασαν όλες οι άλλες κοπέλες που πρέπει να ομολογήσω ότι ειναι ωραίες,λεπτές,μικρές,μελαχροινές εκτός την Τζοάνα που είναι μεγαλύτερη(Λόλα,Εβίτα,Λένα και αλλα ονόματα που δεν θυμάμαι...κάποια στιγμή προσπαθείς να συγκρατήσεις,αλλά χάνεσαι!Η Τόνια λοιπόν ήρθε στο δωμάτιο αφού πρώτα πέρασα απο το μπάνιο.Μασάζ πολύ καλό,και μετά από κάποια στιγμή έβγαλε την μπλούζα και ξεκίνησε το αισθησιακό πολύ συγχρονισμένο.Γύρισμα του σώματος,αφαίρεση και των υπολοίπων και έγινε το παιχνίδι.Πολύ καλή συνεδρία,ωραίο δέρμα,πολύ καθαρό νινακι το οποίο έλαβε την περιποίηση του,Αυτό απελευθερώνει ορισμένες αναστολές οπότε η ανταπόδωση ήταν ανάλογη!Ατομο χωρίς βιασύνη,επικοινωνιακό,καλός συζητητής και πολύ καλός πάροχος αυτών που όλοι αναζητάμε σε αυτούς τους χώρους.Το αποτέλεσμα ήταν επιτυχημένο!Αυτό όλοι ξέρουμε ότι ειναι υποκειμενικό γιατί είναι και θέμα χημείας. :)     



Η Τονια, ειναι πολυ καλη κοπελα, και γνωστης του μασαζ! Ζητησε το και δεν θα χασεις!
Και το χαμογελο της, πολυ καλο και αληθηνο!
 

gmil

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
23
Like
0
Πόντοι
0
Σε πρόσφατη μου επίσκεψη στον χώρο και έχοντας διαβάσει τα προηγούμενα posts, πήγα στο εν λόγω μαγαζί πρώτη φορά και είχα υπόψην μου να ζητήσω την Τόνια. Το μαγαζί το βρήκα μεγάλο και περιποιημένο, και απο κοπέλες υπήρχαν εκείνη την στιγμή 5 άλλά όχι η Τόνια. Απο τις κοπέλες ποτ περάσαν η πιο εντυπωσιακή (στα μάτια μου  :o) ήταν η Εβίτα. Ρωτάω την σερίφισα να μου προτείνει κάποια κοπέλα για καλό μασάζ και ότι άλλο ήθελε προκύψει, και μου πρότεινε δύο άλλες σε ελαφρά πιεστικό ύφος αλλά στο τέλος επέλεξα την Εβίτα, διότι η κοπέλα ήταν απλώς η καλύτερη απο τις πέντε. Ωραίο μωρό, δηλώνει ντόπια καταγωγή και φρέσκια στην δουλειά άρα ακόμα διστακτική. Απο μασάζ παιδιά η γυναίκα το κατέχει (γνωρίζει) και μπορεί και κάνει και πολύ δυνατό (αρκεί να το ζητήσεις). Στα υπόλοιπα μεταμορφώνεται σε  μία γλυκία τρυφερή ύπαρξη που κινείται προς GFE καταστάσεις (οι βάρβαροι για PSE να πάνε αλλού).
Το τίμημα ανήλθε στο 80 euros.
 

argentinos

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2007
Μηνύματα
184
Like
0
Πόντοι
1
γνωμη μου..δεν τα δινω τα 80.
ευχαριστω
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Έχω να πάω αρκετούς μήνες... νέο ρόστερ?? Τζοάννα ακόμα εκεί :tits2:? Βίκυ  :tits2: :tits2:μπήκε στον στοίβο??
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
Πήγα με την Εβίτα. Κομοδίνο το μικρό.Άξιζε το πολύ 20 ευρώ με το ζόρι.  Η Βίκυ δεν ήταν στα κέφια της.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πήγα με την Εβίτα. Κομοδίνο το μικρό.Άξιζε το πολύ 20 ευρώ με το ζόρι.  Η Βίκυ δεν ήταν στα κέφια της.
κρίμα...
και την είχα βάλει στο μάτι...
μήπως ζητούσες άλλο πράγμα - μήπως ήταν θέμα χημείας; για στείλε πμ (αν μπορείς) να μου πεις λεπτομέρειες...
 

arrogant1

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουν 2009
Μηνύματα
135
Like
2
Πόντοι
1
κρίμα...
και την είχα βάλει στο μάτι...
μήπως ζητούσες άλλο πράγμα - μήπως ήταν θέμα χημείας; για στείλε πμ (αν μπορείς) να μου πεις λεπτομέρειες...

Τίποτε περισσότερο από αυτά που θέλουμε όλοι  μας: πρωτοβουλίες, ευγένεια με πουτανιά μαζί, υπομονή και να κάνει οτι της αρρέσει(ς)
 

Brut

Μέλος
Εγγρ.
19 Δεκ 2005
Μηνύματα
205
Κριτικές
3
Like
6
Πόντοι
1
ετυχε και περνούσα απο την περιοχή και πήγα...
η Βίκυ απούσα...μου άνοιξε μια χαμογελαστή τροφαντή μελαχροινή με κιλά...και βύζους..
παρέλασαν
λένα, στα 25, λεπτούλα, καστανοκάτι, στήθος 1.5 έως ανύπαρτκο, κώλος ανύπαρκτος (φορουσε slim παντελόνι και λευκό μπλουζάκι), χωρίς πιασίματα, (αν δεν έχει τουλάχιστον κώλο τι να πας να κάνεις...!)αδιάφορη,
τζέννυ, στα 32+, με μεγάλες βλεφαρίδες, πρόσωπο περίεργο, μελαχροινή με φράντζα τα είχε,  προκλητικό ντύσιμο αλλά μόνο πόδια έδειχνε  με το super mini, βυζί δεν είδα..αδιάφορη,
τόνια, Milf 35+ , πολύ γραμμωμένη, καλούλα, σώμα δεν φάνηκε τίποτε...άκυρο κ αυτή.

κορίτσια δεν ξέρετε να πουλάτε..δείξτε κ τίποτε μπας και περάσουμε! :tooth:
και άλλες 3 που δούλευαν αλλά δεν το πίστεψα...
καλά πόσα δωμάτια έχει? 4?

την έκανα με ελαφρά πηδηματάκια..

 

zaras33

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2010
Μηνύματα
589
Κριτικές
5
Like
37
Πόντοι
6
Η βίκυ πότε θα είναι ξέρει κανείς ?
 

gio_geol

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Η Τονια, ειναι πολυ καλη κοπελα, και γνωστης του μασαζ! Ζητησε το και δεν θα χασεις!
Και το χαμογελο της, πολυ καλο και αληθηνο!

Η Τόνια είναι απλά υπέροχη. Τέλεια σε αυτό που κάνει και κορμάρα για την ηλικία της.


Όταν λέτε βίκυ μπορείτε να κάνετε μια περιγραφή;
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Εξακρίβωση κανείς ? Πήρε και Τζοάννα μαζί της?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Δεν την πέτυχα στο Σ47. Είναι σίγουρα εκεί?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom