Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
ακομα δεν φθασανε σε αυτο το σημειο

ρε μάγκες, σόρρυ κιόλας αν σας χαλάω την ψευδαίσθηση, αλλά από όσο έχω δει/καταλάβει καλαμάκι άνευ κάνουν οι περισσότερες από τις θεραπεύτριες :think:
όποιος βέβαια τον καλύπτει έχει το κεφάλι του ήσυχο, αλλά αυτό είναι άλλο θέμα :huh:
 

piderof

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2006
Μηνύματα
5.020
Κριτικές
2
Like
36
Πόντοι
66
Ρε παιδιά τις άλλες ποιός τις γαμάει; Για τη Βίκυ πέστε μας. Κάνει ακάποτα; Τα παίρνει στόμα κλπ; Κάνει πράγματα που μπορεί να κολλήσει τίποτα; Την είχα πάρει παλιά και δε μου είχε πει τίποτα για ακάποτα και ιστορίες. Και με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα από την πρώτη σελίδα, την επόμενη φορά που θα την επισκεφτώ θα μου μαραθεί από το φόβο να πούμε...
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Ρε παιδιά τις άλλες ποιός τις γαμάει; Για τη Βίκυ πέστε μας. Κάνει ακάποτα; Τα παίρνει στόμα κλπ; Κάνει πράγματα που μπορεί να κολλήσει τίποτα; Την είχα πάρει παλιά και δε μου είχε πει τίποτα για ακάποτα και ιστορίες. Και με αυτά που διαβάζω εδώ μέσα από την πρώτη σελίδα, την επόμενη φορά που θα την επισκεφτώ θα μου μαραθεί από το φόβο να πούμε...
Μην ακουτε μαλακιες αν εκανε ακαποτα καποιος τοσα χρονια κατι θα ειχε γραψει.Πως εγινε και εγραψε μονο ενας και αυτος το γυρισε σε καλαματιανο και ολως τυχαιως τα εγραψε οταν ξεκινησε η Βικη στο κηφησιας 38.Τυχαιο? :2funny:
 

eparxiotis5

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2011
Μηνύματα
1.185
Like
6
Πόντοι
16
Μην ακουτε μαλακιες αν εκανε ακαποτα καποιος τοσα χρονια κατι θα ειχε γραψει.Πως εγινε και εγραψε μονο ενας και αυτος το γυρισε σε καλαματιανο και ολως τυχαιως τα εγραψε οταν ξεκινησε η Βικη στο κηφησιας 38.Τυχαιο? :2funny:

Η αλήθεια είναι ότι δεν είχε ακουστεί ποτέ μέχρι τώρα για τη Βίκυ κάποια φήμη για ακάποτα γαμήσια κλπ. Νομίζω σωστά θέτεις το ζήτημα.
 

flyingdutchman

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Ιαν 2006
Μηνύματα
275
Κριτικές
42
Like
147
Πόντοι
6.040
Το τηλέφωνο της αγγελίας είναι λάθος.
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Η αλήθεια είναι ότι δεν είχε ακουστεί ποτέ μέχρι τώρα για τη Βίκυ κάποια φήμη για ακάποτα γαμήσια κλπ. Νομίζω σωστά θέτεις το ζήτημα.
Μα ειναι δυνατον να εχουν γραφτει ατελειωτες σελιδες για παρτη της και να εχει γραψει εστω  καποιος κατι η να πεταξει μια σποντα μετα απο τοσα χρονια και ξαφνικα οταν ξεκινησε κηφησιας 38 να αρχισει καποιος να γραφει και μαλιστα οπως προκυπτει ειχαν τσακωθει οταν δουλευε συγγρου 29 και δεν εχει παει ποτε μαζι της.Δηλ αλλα λογια να αγαπιομαστε και αναμεταδιδουμε κουτσομπολια μεταξυ λαδοκοριτσων.Σοβαροτης μηδεν
 

LAXXX

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2009
Μηνύματα
230
Like
0
Πόντοι
1
η ξανθια στη φωτο ποια ειναι??κανει τα παντα??κουλουρι τελειωμα στο στομα??αξιζει?? :sunglasses:
 

KARKINOS

Μέλος
Εγγρ.
16 Φεβ 2006
Μηνύματα
20
Like
0
Πόντοι
0
Ρε μάγκες καμιά πληροφορία για το εν λόγω ίδρυμα θα μάθουμε?
Αφού το τηλ είναι λάθος τουλάχιστον το κουδούνι τι γράφει? όροφος? ώρες λειτουργίας?
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
Ξέρει καμία από αυτό το μαγαζί να κάνει και κανονικό μασάζ ή είναι ξεπέτα σε αυτό το θάμα;
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
σε χθεσινη μου επισκεψη παντως το μαγαζι καλο εμφανισιακα. αλλα δεν κεραστηκα ΟΧΙ λογω τιμης αλλα λογω υπηρεσιων και παντοφλων. ενημερωση για ακαποτα, χυσιματα οπου θες και παντοφλες ενα μοναδικο ζευγαρι τιγκα στους μυκητες. thanks παιδια αλλα να δωσω 80 ευρω και να παρασημοφορηθω αστο καλυτερα. για την ιστορια παρουσες, παολα με την αδελφη της και τζοανα (ή ιωαννα). απουσα η βικυ. πλεον στους καιρους που ζουμε πρεπει να κοιταμε οχι μονο την βιτρινα αλλα και το εμπορευμα...
αρχηγε μου μια περιγραφη για τις εν λογω?....
 

master.ioannis

Μέγας
Εγγρ.
7 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.560
Κριτικές
26
Like
507
Πόντοι
4.195
αρχηγε μου μια περιγραφη για τις εν λογω?....
μια ξανθια αδυνατη (τζοαννα η ιωαννα) παολα μελαχροινη εμφανισιακα μετρια και η αδελφη της με τουμπανο βυζι αλλα ψιλογεματη στα ποδια. η μονη που εμφανιστηκε με babydoll με τους βυζους ετοιμους να εκραγουν. οι αλλες δυο με κανονικο καθημερινο ρουχισμο!! δεν ειναι μπαζα αλλα ο χωρος με τις υπηρεσιες με εκανε να κανω ενα βημα πισω....
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Δηλαδή .. η Βικυ- Ρομινα  δεν ειναι καν εκει ? :think: :)
 

PAPPOUS7

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2007
Μηνύματα
118
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
1
Όντως είναι πολύ δύσκολο να τα βρεις και τα δύο.

και τα δυο ή μαλλον απο ολα (μασαζ-φραπεδακι-καλαμακι-μπριζολιτσα) τα βρισκεις σε ικανοποιητικο βαθμο στο νεο Ζανοσπιτο
το γραφω με την ελπιδα να μη χαλασει και αυτο !!
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Μόνο αυτές οι 2 αδερφές είναι? Απο πρόγραμμα, χρόνο μασάζ - μπριζόλας, ακά και άλλες παροχές. τι παίζει?  Οκ η τιμή στα 80 (όπως και τα άλλα).
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
και τα δυο ή μαλλον απο ολα (μασαζ-φραπεδακι-καλαμακι-μπριζολιτσα) τα βρισκεις σε ικανοποιητικο βαθμο στο νεο Ζανοσπιτο
το γραφω με την ελπιδα να μη χαλασει και αυτο !!
Ποιο είναι το νέο Ζανόσπιτο; Σόρρυ άλλα τα έχω μπερδέψει...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom