Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Α οκ σε λίγο θα πάω να δω το ταυλανδεζακι και θα
ενημερώσω
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
κούλης...
στο Β μέρος το προγραμματάκι της Λένας?
ακα μπούκι και κώλος με τελείωμα στο στόμα?
ή απλό αποστειρωμεξ κι έτσι...???
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
κούλης...
στο Β μέρος το προγραμματάκι της Λένας?
ακα μπούκι και κώλος με τελείωμα στο στόμα?
ή απλό αποστειρωμεξ κι έτσι...???
Αυτα νομιζω οτι δεν ειναι στανταρ αλλα καθε κοπελα αναλογα τι της βγαζει ο καθε πελατης συμπεριφερεται.Εγω σε αυτα που ζητησα δεν μου αρνηθηκε αλλα δεν ζητησα και εξτριμ πραγματα
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Τελικά το ταυλανδεζακι δεν ήρθε σήμερα πέρασα και με ενημέρωσε η Βίκη
Μαρία ήταν εκεί και η κινέζουλα
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Αυτα νομιζω οτι δεν ειναι στανταρ αλλα καθε κοπελα αναλογα τι της βγαζει ο καθε πελατης συμπεριφερεται.Εγω σε αυτα που ζητησα δεν μου αρνηθηκε αλλα δεν ζητησα και εξτριμ πραγματα

πάλι δεν μας είπες τίποτα... κούλης...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Ασε ρε κούλη το δούλεμα...
Πάρε συ και ρώτα μπας και θυμηθείς τι πρόγραμμα πήρες...
Πολύ θολούρα....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αυτα νομιζω οτι δεν ειναι στανταρ αλλα καθε κοπελα αναλογα τι της βγαζει ο καθε πελατης συμπεριφερεται.Εγω σε αυτα που ζητησα δεν μου αρνηθηκε αλλα δεν ζητησα και εξτριμ πραγματα

ο πελατης βγαζει τα ρουχα του δε χρειαζεται να βγαζει κατι αλλο. δεν θα πιασει γκομενα
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Συμφωνω αλλα αν σκασει μυτη  ο βρωμιαρης που εχει να κανει μπανιο απο τοτε που εβρεξε η ειναι τσακωμενος με το σαπουνι  την ιδια αντιμετωπιση περιμενει οτι θα εχει με τον αλλο που εχει κανει το μπιντεδακι του την κοντρα ξουρα του και ειναι μεσα στα παρφουμ?Ολα εχουν το ναι μεν αλλα....
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Μόνο εγώ έχω και το μεν και το αλλά...
Πήρες και Αγγελική και Λένα και δεν έχεις γράψει κουβέντα για το σέρβις...
Τώρα έπιασες και τα σαπούνια....
Μάλλον του μαγαζιού προμότορας είσαι...
Ετσακώθης...
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Μόνο εγώ έχω και το μεν και το αλλά...
Πήρες και Αγγελική και Λένα και δεν έχεις γράψει κουβέντα για το σέρβις...
Τώρα έπιασες και τα σαπούνια....
Μάλλον του μαγαζιού προμότορας είσαι...
Ετσακώθης...
Κανε μου την χαρη και ασχολησου με τιποτα αλλο ρε φιλαρακι .Σωνει και καλα να σου πουμε καθε λεπτομερεια τι καναμε.Αυτα θελω να κοινοποιησω αν σου κανουν αλλιως ψαξτο μονο σου.Για μενα εχουν αλλα πραγματα νοημα σε σενα αλλα.Τι να κανουμε τωρα δηλ.Τωρα για το προμοτορας και αλλες παπαρες μπορεις να φανταζεσαι οτι θελεις δικαιωμα σου.Απλα εκπεμπουμε σε αλλο μηκος κυματος και δεν εχει νοημα μια αντιπαραθεση μαζι σου.
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
Εγώ εκπέμπω
Εσύ φιδέμπωρ...
 

tolistolis55

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Το κινεζακι εχουμε καμια ιδεα τι παιζει και αν αξιζει τον κοπο γιατι εφαγα μια φολα τις προαλες με την ταυλανδεζα στο κολωνακι μην φαω και δευτερη
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505

spirit007

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2016
Μηνύματα
375
Κριτικές
3
Like
91
Πόντοι
1
Λοιπον..μιας και το εν λογω οικιμα πεφτει σχετικα κοντα μου..και προσφατα ενημερωθηκα για την υπαρξη του..αποφασισα να το επισκεφτω..
Σα χωρος μου αρεσε ιδιαιτερα..εχει γινει μια καλη επενδυση..και θυμιζει αλλα μαγαζια πιο μεγαλου βεληνικους..
3 κοπελες παρουσες..η Χριστινα, η Κινεζουλα και η Ναταλι..
Αποφασισα να περασω με Χριστινα..αν και καμια δε μπορω να πω πως με ψησε ιδιαιτερα..στο προγραμμα των 45´ για 60ε το οποιο θεωρω αρκετα vfm αν η αλλη δουλεψει τα λεφτα της!
Οπως και εγινε με την Χριστινα προ εκπληξεως μου!
Οντας και λιγο πιασμενος απ το gym τελευταια, αφου με ρωτησε αν προτιμω δυνατο η χαλαρο μασαζακι, μου εκανε απ τα ωραιοτερα μασαζ που μου εχουν κανει..με την σωστη δυναμη και εναλλαγη ρυθμου..
Πρεπει ν ασχοληθηκε για κανα μισαωρο τουλαχιστον..χωρις ν αφησει κανενα κομματι του κορμιου μου παραπονεμενο! Πραγματικα πολυ καλη!
Στο 2ο κομματι..τα κλασσικα, οχι κατι ιδιαιτερο..πιπα με..αλλα με πολλα γλυψιματα τις γυρω περιοχης..αλλαγη 2-3 στασεων και τελειωμα στα βυζακια της..
Τελευταια αρχιζουν και με κερδιζουν καποια ελαιοτριβια και συγκεκριμενες κοραςιδες που τιμαν και σεβονται τα λεφτα του πελατη παρεχοντας τις καταλληλες υπηρεσιες..
Σιγουρα θα τη ξαναεπισκεφτω καποια στιγμη..γυ μοθ αρεσε ιδιαιτερα το μασαζ της! :rockon:
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Το κινεζακι εχουμε καμια ιδεα τι παιζει και αν αξιζει τον κοπο γιατι εφαγα μια φολα τις προαλες με την ταυλανδεζα στο κολωνακι μην φαω και δευτερη

Ανατρεξε σε ποιο πίσω ποστ έχουν γράψει σχετικά
 

tolistolis55

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2016
Μηνύματα
16
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα αφου ειδα οτι το μπατζετ αντεχει μια καταδρομικη ενεργεια με απωτερο σκοπο να τσεκαρω το κινεζακι στο ανωτερο λαδαδικο κι αφου τσεκαρα ολο το ροστερ του καταστηματος κατεληξα να δοκιμασω με Ναταλι η οποια συνδυαζει ανατολιτικα χαρακτηριστικα προσωπου με κορμι μιλφ με πολυ καλα προσοντα. Εφυγα με πολυ καλες εντυπωσεις και μαλλον θα επανελθω να γραψω και λεπτομερειες γιατι ειμαι στο τρεξιμο τωρα Οπου*********  greece  ladies.com χωρις κενο αναμεσα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom