Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

alkis38

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Ειχα περασει πριν κατι ημερες απο το εν λογω ελαιοτριβειο .Απο κοπελες παρελσαν η χριστινα νταρτανα με μεγαλα ματια και καμπυμες η ναταλια ψιλη ωραια κατασκευη με δυνατο πισω διαφορικο και η μαρια πιπινοειδες ξανθο λευκη επιδερμιδα πολυ ωραιο προσωπο αδυνατη αλλα δεμενο σωμα με καλυτερο σημειο την οπισθεν οπερ και ετιμηθη.Καλο μασαζ το κατεχει πολυ baby face me γκριζοπρασινα ματια που με εφτιαξε και απαλη επιδερμιδα και πολυ συνεργασιμη χωρις να δυσανασχετει στα δυσκολα.Χρονος παραμονης μια ωρα στα 70ευρω εφυγα αναλαφρος και θα επαναλειφθει στο μελλον η συνεδρια η με την μαρια η με την ναντια την κινεζουλα που την ειδα φευγοντας γιατι ηταν στο δωματιο
 

bb06

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2013
Μηνύματα
281
Like
0
Πόντοι
1
<<την οπισθεν οπερ και ετιμηθη >> όπως το γράφεις εννοείς ετιμήθη οπισθεν ?
 

alkis38

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
<<την οπισθεν οπερ και ετιμηθη >> όπως το γράφεις εννοείς ετιμήθη οπισθεν ?
Εννοω αυτην με την ωραια οπισθεν διαλεξα αλλα με εκανε τοσο αλοιφη με το μασαζ της που δεν διανοηθηκα καν  να δωσω τετοια μαχη  :2funny:
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Xτεσινο περασμα απο το γνωστο ελαιοτριβειο.Εθεαθησαν Ναντια ταυλανδεζα Ναταλι μιλφ με ασιατικα χαρακτηριστικα μπαμπατσικη με δεμενο σωμα Μαρια ξανθια γυρω στα 20 ομορφη για πιπινολαγνους και Χριστινα νταρωτανα  με 3αρι στηθος χωρις περιτα κιλα.Διαλεξα την Χριστινα γιατι ειμαι του νταρωτανικου σταιλινκ.Στο μασαζ πολυ καλη με δυνατο χερι και καλες πιεσεις εκει που πρεπει με ξεπιασε τελειως και στο υπολοιπο προγραμμα ανετη σηκωνει καθοδηγηση εχει πολυ υπομονη δεν βιαζεται καθολου και δειχνει να το απολαμβανει.Θα ξανα επιχειρησω  να δοκιμασω με Ναταλι η με μια βυζου καινουργια που αναμενεται απο λεγομενα της Βικης
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Xτεσινο περασμα απο το γνωστο ελαιοτριβειο.Εθεαθησαν Ναντια ταυλανδεζα Ναταλι μιλφ με ασιατικα χαρακτηριστικα μπαμπατσικη με δεμενο σωμα Μαρια ξανθια γυρω στα 20 ομορφη για πιπινολαγνους και Χριστινα νταρωτανα  με 3αρι στηθος χωρις περιτα κιλα.Διαλεξα την Χριστινα γιατι ειμαι του νταρωτανικου σταιλινκ.Στο μασαζ πολυ καλη με δυνατο χερι και καλες πιεσεις εκει που πρεπει με ξεπιασε τελειως και στο υπολοιπο προγραμμα ανετη σηκωνει καθοδηγηση εχει πολυ υπομονη δεν βιαζεται καθολου και δειχνει να το απολαμβανει.Θα ξανα επιχειρησω  να δοκιμασω με Ναταλι η με μια βυζου καινουργια που αναμενεται απο λεγομενα της Βικης

σωστα για Χριστινα με μια ενσταση μονο στο στηθος
ειναι μικροτερο απο 3
 

MMG

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2010
Μηνύματα
602
Κριτικές
5
Like
521
Πόντοι
306

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Σαν της Βίκης τότε γιατί τώρα υποθέτω ότι αν ξαπλώνει ανάσκελα θα ακουμπάνε δεξιά και αριστερά στο κρεβάτι. :2funny: :2funny: :2funny:
 

alkis38

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2015
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα αφου προηγηθηκε τηλεφωνο και πληροφορηθηκα απ το στομα της κας Βικης περι αφιξεως της αναμενομενης απο την προηγουμενη συνεδρια βυζους περασα απ το εν λογω λιοτριβι. Παρελασαν η Ναταλια η Μαρια η Χριστινα και η Αγαπη με την οποια και περασα. Συμφωνα με τα λεγομενα της δηλωσε ελληνιδα 23 χρονων γυρω στο 1,75 κανονικη στα κιλα και με μεγαλο στηθος. Πολυ επικοινωνιακη χαμογελαστη με πολυ καλο μασαζ και δυνατο το οποιο κατεχει και πραγματικα το απολαυσα. Οσον αφορα τα υπολοιπα κι εκει θα της εβαζα καλο βαθμο. Εχει υπομονη δε βιαζεται και δειχνει να περναει κι αυτη καλα. Νομιζω ειναι μια αξιολογη περιπτωση που θα την ξανατιμησω συντομα
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Τελικα κατοπιν τηλεφωνικης επικοινωνιας με την Βικη και αφου πληροφορηθηκα την αφιξη της  :tits: περασα απο το εν λογω λιοτριβη.Παρελασαν οι ναταλια μαρια χριστινα και αγαπη με την οποια και περασα.Εδηλωσε συμφωνα με τα λεγομενα της Ελληνιδα απο Καλαματα 23 ετων γυρω στο 1,70 κανονικη στα κιλα με πλουσιο στηθος και καποια περιτα στην κοιλιακη χωρα .Ευχαριστη χαμογελαστη εποικινωνιακη με γνωση του μασαζ που μπορουσε να μεταβαλει απο απαλο σε δυνατο πραγμα που μου χρειαζοταναι μιας και ημουν αρκετα πιασμενος.Στο δευτερο ημιχρονο τα πηγε αρκετα καλα θα ελεγα καθοτι εχει υπομονη δεν δυσανασχετει και φανηκε να το απολαμβανει.Νομιζω οτι σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος και θα ξανατιμηθη συντομως
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Τελικα αφου προηγηθηκε τηλεφωνο και πληροφορηθηκα απ το στομα της κας Βικης περι αφιξεως της αναμενομενης απο την προηγουμενη συνεδρια βυζους περασα απ το εν λογω λιοτριβι. Παρελασαν η Ναταλια η Μαρια η Χριστινα και η Αγαπη με την οποια και περασα. Συμφωνα με τα λεγομενα της δηλωσε ελληνιδα 23 χρονων γυρω στο 1,75 κανονικη στα κιλα και με μεγαλο στηθος. Πολυ επικοινωνιακη χαμογελαστη με πολυ καλο μασαζ και δυνατο το οποιο κατεχει και πραγματικα το απολαυσα. Οσον αφορα τα υπολοιπα κι εκει θα της εβαζα καλο βαθμο. Εχει υπομονη δε βιαζεται και δειχνει να περναει κι αυτη καλα. Νομιζω ειναι μια αξιολογη περιπτωση που θα την ξανατιμησω συντομα

Τελικα κατοπιν τηλεφωνικης επικοινωνιας με την Βικη και αφου πληροφορηθηκα την αφιξη της  :tits: περασα απο το εν λογω λιοτριβη.Παρελασαν οι ναταλια μαρια χριστινα και αγαπη με την οποια και περασα.Εδηλωσε συμφωνα με τα λεγομενα της Ελληνιδα απο Καλαματα 23 ετων γυρω στο 1,70 κανονικη στα κιλα με πλουσιο στηθος και καποια περιτα στην κοιλιακη χωρα .Ευχαριστη χαμογελαστη εποικινωνιακη με γνωση του μασαζ που μπορουσε να μεταβαλει απο απαλο σε δυνατο πραγμα που μου χρειαζοταναι μιας και ημουν αρκετα πιασμενος.Στο δευτερο ημιχρονο τα πηγε αρκετα καλα θα ελεγα καθοτι εχει υπομονη δεν δυσανασχετει και φανηκε να το απολαμβανει.Νομιζω οτι σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος και θα ξανατιμηθη συντομως


ε???  :think: 
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Περασμα προ ολιγων ημερων γιατι βρεθηκα στην περιοχη για δουλεια και ειπα να προσπαθησω. Αυτη τη φορα ανοιξαν.
Παρουσες Χριστινα, για την οποια ειδα κριτικη, (δεν θα την διαλεγα) και Λιλη, κινεζουλα.
Δεν ειναι η Λιλη απο Μαρνη. Την επελεξα, σε προγραμμα 45' με 60 ευρω.

Επιγραμματικα : Εχω αδυναμια στις ασιατισσες, αρα αν δεν εχει κατι πολυ στραβο πανω της η εκαστοτε κοπελα, τη θεωρω ομορφη. Η συγκεκριμενη ειχε καλο σωματακι, απαλο δερμα και αρκετα σφιχτη.
Μασαζ, σχεδον χαδια, καμια πιεση.
Γλωσσοφιλα μηδεν.
Πιπα με προφυλακτικο αλλα πολυ καλη και αρκετα βαθια.
Σε στασεις δεν ειπε οχι σε τιποτα, αρκετα στενη, δεν παραπονεθηκε πουθενα.
Για τους φαν των κινεζοειδων αξιζει μια δοκιμη, για τους υπολοιπους, με τιποτα.
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Περασμα προ ολιγων ημερων γιατι βρεθηκα στην περιοχη για δουλεια και ειπα να προσπαθησω. Αυτη τη φορα ανοιξαν.
Παρουσες Χριστινα, για την οποια ειδα κριτικη, (δεν θα την διαλεγα) και Λιλη, κινεζουλα.
Δεν ειναι η Λιλη απο Μαρνη. Την επελεξα, σε προγραμμα 45' με 60 ευρω.

Επιγραμματικα : Εχω αδυναμια στις ασιατισσες, αρα αν δεν εχει κατι πολυ στραβο πανω της η εκαστοτε κοπελα, τη θεωρω ομορφη. Η συγκεκριμενη ειχε καλο σωματακι, απαλο δερμα και αρκετα σφιχτη.
Μασαζ, σχεδον χαδια, καμια πιεση.
Γλωσσοφιλα μηδεν.
Πιπα με προφυλακτικο αλλα πολυ καλη και αρκετα βαθια.
Σε στασεις δεν ειπε οχι σε τιποτα, αρκετα στενη, δεν παραπονεθηκε πουθενα.
Για τους φαν των κινεζοειδων αξιζει μια δοκιμη, για τους υπολοιπους, με τιποτα.

Μπράβο ρε Silodarity. Είσαι ο μόνος που ενημέρωσες για το εν λόγω κινεζάκι.
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Καταδρομικη την Παρασκευη.Με υποδεχθηκε η Βικη ευγενεστατη και μου προσφερε αναψυκτικο.Παρελασαν μια κινεζα με πιασιματα  Χριστινα νταρντανα χωρις περιτα κιλα Ναταλια ψιλη με ωραιο σωμα και καυκασια χαρακτηριστικα Μαρια πετιτ ξανθια με πολυ ωραιο προσωπο και Αγγελικη Ρωσιδα πολυ γυμνασμενη με πιασιματα καλα ειδικα απο την μεση και κατω την οποια και διαλεξα.Ξεκινησε με ενα πολυ καλο δυνατο μασαζ που πραγματικα το χρειαζομουνα με την θεραπευτρια να μην λεει να βαλει γλωσσα μεσα πολυ εποικινωνιακη και καλη χρηση της Ελληνικης αλλα θα προτιμουσα να ειναι λιγοτερο λαλιστατη.Κατα τα λοιπα δεν εμεινα παραπονουμενος σε κανενα σημειο λογω του οτι ειχα χαλαρωσει τοσο με το μασαζ που ημουνα ενα κλικ πριν το τελος.Φευγοντας η Βικη με ενημερωσε οτι δευτερα και ορισμενες μερες της εβδομαδας θα περιλαμβανεται στο ροστερ μια Λενα που ηταν πριν απο καποιο διαστημα στο καταστημα και ηταν το αστερι της υποθεσης.Σιγουρα θα επανελθω να δω και την Λενα γιατι ακουσα πολυ ενδιαφερουσα σχολια
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.274
Like
599
Πόντοι
246
Καταδρομικη την Παρασκευη.Με υποδεχθηκε η Βικη ευγενεστατη και μου προσφερε αναψυκτικο.
πως θα γινει να επιστρεψει στο επαγγελμα αυτη;
απο τοτε που κρεμασε τα παπουτσια της αφησε πισω της ενα δυσαναπληρωτο κενο  :-
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Οντως ηταν πολυ εντυπωσιακη και με σωματοτυπο που δεν κυκλοφορει στην πιατσα για τους λατρεις του ειδους  :tits2:
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Χτεσινο περασμα απο το εν λογω λαδαδικο με σκοπο να πετυχω την Λενα που μου ειχε πει η Βικη οτι θα συνεργαζεται μαζι της καποιες μερες την βδομαδα.Με υποδεχθηκε η Μαρια αφου ελειπε η Βικη παρελασαν οι Λιλη, Αγγελικη Χριστινα,Ναταλια,αλλα επειδη θελω να δω και την Λενα οποσδηποτε μου ειπωθηκε οτι θα την πετυχω την Τετερτη οποτε θα ειμαι σιγουρος τι μασαζοκινηση θα κανω.Οψομεθα
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Περασμα την τεταρτη που μας περασε με αποτερο σκοπο να περασω με την Λενα.Στην υποδοχη η Βικη και μου παρουσιαζει την Λενα.Πιπινοειδες πολυ ωραιο κορμακι σφικτο και πολυ γυμνασμενα απο οτι εμαθα baby face δεν την κανεις πανω απο 22 και αφου ειμαι μεσα στην τρελλα να δοκιμασω τι μου ξεφουρνιζει το μικρο?Οτι δεν προλαβαινει γιατι εχουν κλειστει ραντεβου τηλεφωνικα παροτι ηταν ακομα νωρις απο παλιους πελατες που εμαθαν τα σχετικα και αντε γεια.Εμεινα με την χαρα.Εκλεισα και εγω ενα ραντεβου για την επομενη και την εκανα με ελαφρα.Τσαμπα η χαρα αλλα θα γυρισει ο τροχος θα γελασει και ο φτωχος
 

koulis55

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2016
Μηνύματα
17
Like
0
Πόντοι
0
Τελικα καταφερα να κανω συνεδρια με την περιβοητη Λενα και σιγουρα αξιζε το πηγενε ελα.Λοιπον η κοπελα ειναι φοβερη περιπτωση.Συνδιαζει μασαζ σε επιπεδο επαγγελματια γιατι απο οτι μου ειπε το εχει σπουδασει για χρονια και της αρεσει να το προσφερει με ευχαριστηση.Εμφανιση μοντελε κορμι φουλ γυμνασμενο σχετικα ψιλη με πολυ λεπτη μεση θυμιζει το γνωστο παλιο ασμα ειχε ενα κορμι σαν χελι ηλικια γυρω στα 25 αλλα δεν φαινεται πανω απο 20-22 εχει και το baby face οτι καλυτερο για καποιον που διανυει την 5 10ετια της ζωης του και θελει να νιωσει την φρεσκαδα απο ενα μωρακι γαλακτος.Στα υπολοιπα δεν ειχαν τιποτα να ζηλεψουν απο το αριστο μασαζ και μαλιστα θα ελεγα οτι την καταβρισκει κιολς.Εμεινα τοσο ικανοποιημενος που εκλεισα για την επομενη τεταρτη γιατι απο οτι καταλαβα σε λιγο θα δινουν χαρτακι σαν τις τραπεζες για να κρατηθει η προρεραιοτητα.Αλλα τι ανωμαλια κουβαλανε καποιες κοπελες που πραγματικα αξιζουν να ειναι τοσο δυσκολο να τις πετυχεις οπως και η Αγγελικη 24.Σε καποια κουβεντα που ειχα με την Βικη μου πεταξε οτι θα κοιταξει να ερχεται 2 φορες την εβδομαδα γιατι δεν προλαβαινει με τιποτα μονο με μια και βγαινει και πτωμα το βραδυ και οτι την πεμπτη θα εχει μια ταυλανδεζα που δουλευε ποιο παλια
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Τελικα καταφερα να κανω συνεδρια με την περιβοητη Λενα και σιγουρα αξιζε το πηγενε ελα.Λοιπον η κοπελα ειναι φοβερη περιπτωση.Συνδιαζει μασαζ σε επιπεδο επαγγελματια γιατι απο οτι μου ειπε το εχει σπουδασει για χρονια και της αρεσει να το προσφερει με ευχαριστηση.Εμφανιση μοντελε κορμι φουλ γυμνασμενο σχετικα ψιλη με πολυ λεπτη μεση θυμιζει το γνωστο παλιο ασμα ειχε ενα κορμι σαν χελι ηλικια γυρω στα 25 αλλα δεν φαινεται πανω απο 20-22 εχει και το baby face οτι καλυτερο για καποιον που διανυει την 5 10ετια της ζωης του και θελει να νιωσει την φρεσκαδα απο ενα μωρακι γαλακτος.Στα υπολοιπα δεν ειχαν τιποτα να ζηλεψουν απο το αριστο μασαζ και μαλιστα θα ελεγα οτι την καταβρισκει κιολς.Εμεινα τοσο ικανοποιημενος που εκλεισα για την επομενη τεταρτη γιατι απο οτι καταλαβα σε λιγο θα δινουν χαρτακι σαν τις τραπεζες για να κρατηθει η προρεραιοτητα.Αλλα τι ανωμαλια κουβαλανε καποιες κοπελες που πραγματικα αξιζουν να ειναι τοσο δυσκολο να τις πετυχεις οπως και η Αγγελικη 24.Σε καποια κουβεντα που ειχα με την Βικη μου πεταξε οτι θα κοιταξει να ερχεται 2 φορες την εβδομαδα γιατι δεν προλαβαινει με τιποτα μονο με μια και βγαινει και πτωμα το βραδυ και οτι την πεμπτη θα εχει μια ταυλανδεζα που δουλευε ποιο παλια


:rockon: :rockon:
Ωραίος ,για ποια Αγγελική μιλάς
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom