Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Κατι τα στρουμφάκια, κατι η χαμηλή ποιότητα προσωπικού αλλά και η υποδοχή οδηγούν το ανωτέρω παρακμάζων μαγαζί σε λουκέτο και τις κοπέλλες σε απασχόληση σε άλλο μαγαζί.
Κρίμα...
 

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
Κατι τα στρουμφάκια, κατι η χαμηλή ποιότητα προσωπικού αλλά και η υποδοχή οδηγούν το ανωτέρω παρακμάζων μαγαζί σε λουκέτο και τις κοπέλλες σε απασχόληση σε άλλο μαγαζί.
Κρίμα...
...αν ηξερε η ρομινα,οτι αυτα τα μεγεθη  :tits: :tits:,δεν υπαρχουν πουθενα,αυτη τιν στιγμη στην αθηνα,το μαγαζι,θα ηταν στο τοπ 3....οντως πολυ κριμα... :P
 

analikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Τελικά είναι ανοιχτό το μασατζιδικο ή όχι; Μπορεί κάποιος να μας πει πως βλέπουμε ποτέ δουλεύει η Βίκυ; ευχαριστώ!  :tits:
 

analikos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2014
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Αν διαβάσεις ποστ από επάνω θα δεις ότι λένε πως είναι για κλείσιμο. Επίσης κουβέντα για Βίκυ και εγώ εγώ μονο αυτή Θέλω. Δεν είμαι Από Αθήνα άρα δε Θέλω να πάω τζάμπα τώρα που έρχομαι Για λίγες ημέρες :)
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Περασμα μετα απο καιρο μιας και τα φραγκα εχουν γινει ειδος προς εξαφανιση απο το συγκεκριμενο λαδαδικο.Παρελασαν τεσσερα τεμαχια η ολγα  μια νταρντανα με πιασιματα μια κινεζουλα ψιλη ομορφουλα και η λενα μια καλιγραμμη μικρουλα με ωραιο προσωπο.Περασα με την τελευταια.Ξεκινησε με  πολυ καλο μασαζ διαρκειας μισης περιπου ωρας και στο β μερος πολυ ορεξατη και με πολυ καλη συμετοχη.Αξιζε τον κοπο η συνεδρια και σιγουρα με την πρωτη ευκαιρεια θα επαναλειφθη
 

kopronio

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2008
Μηνύματα
77
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
Λογω κρισης,οι τσαρκες μου εχουν στερεψει...λοιπον περασμα απο Μαρνη 28 πρωτα οπου δεν μου ανοιξανε.Κατοπιν κατευθυνθηκα στο παρον οπου η υποδοχη ηταν αρκουντως ευγενης,μια γεματη κυρια με μαλλι καρε.Περασαν Λιλη ακριβως οπως την περιεγραψε ο παραπανω συναγωνιστης και Λενα.Πηρα την δευτερη,η οποια ειναι εξαιρετικα προσχαρη νεαρα.Το ντυσιμο καπως ροκ-σοβιετικης κοπης λευκα πεδιλα,τζην σορτς και καποια piercing μου φαινεται.Επαναλαμβανω πολυ φιλικη.Σωμα πολυ καλο,σφιχτο λεπτο ανατολικης υφης.Μουνακι θεοστενο,απαιτειται προσπαθεια.Προσωπο καλο,τυπικο ανατολικο.Μισαωρο,καλο μασαζ και τιμημα 70 ευρω.Πιπα δεν ελαβε χωρα,διοτι δεν το ζητησα.Συμπερασμα: money well-spent.Χαιρετε!
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
περασμα την τρίτη απο το καταστημα αλλα δεν απαντουσε κανεις , ηταν λιγο αργα περασμενες 6 .ξέρει κανεις αν συνεχίζει το καταστημα η το κλεισανε?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Και σε μένα χθες απόγευμα δεν άνοιξαν.
Μάλλον λουκέτο.
Ούτε ρόστερ δεν μάθαμε.
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Σημερινό πέρασμα στις 13:00,  κλειστά
 

tod1982

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2015
Μηνύματα
50
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Να υποθέσουμε ότι μετά την τελευταία ενημέρωση συνεχίζει να λειτουργεί?
Και αν ναι, ποιες μέρες και ώρες είναι ανοιχτά?
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πέρασα προ ολίγου. ευγενέστατη υπηρεσία μου παρουσίασε μια ξανθιά και μια μελαχρινή αδιάφορες για μένα. η ξανθιά ήταν ανατολικόφατσα ψηλή. η ασιάτισσα γαι την οποία πήγα ήταν σε δωμάτιο. είχε και άλλη μια ξανθιά σε δωμάτιο. προγράμματα όττι να ναι μου λεγε. 80 με τάντρα, 60 μισή ώρα. αύριο σάββατο όλα τα προγράμματα 60 λόγω μη ποικιλίας στις κοπέλες. έφυγα για μιχαλακοπούλου 99 όπου πέταξα ένα 60άρι στη Βίκη. ακολουθεί κριτική. αυτός που γαμαγε την ασιάτισσα μπορεί να μας πει πώς πέρασε;
 

Bleach

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Φεβ 2008
Μηνύματα
1.605
Κριτικές
31
Like
4.146
Πόντοι
5.595
Περασα χτες κατα τις 6 το απογευμα και δεν ανοιγαν.
Δεν φτανει που εκει που ειναι σου βγαινει η πιστη να παρκαρεις, δεν ανοιγουν κιολας.Εφαγαν τις καταρες τους κι απο μενα μαυρο κι ας εχουν και κινεζα.Γ@μω το σπιτι τους
 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Περασα χτες κατα τις 6 το απογευμα και δεν ανοιγαν.
Δεν φτανει που εκει που ειναι σου βγαινει η πιστη να παρκαρεις, δεν ανοιγουν κιολας.Εφαγαν τις καταρες τους κι απο μενα μαυρο κι ας εχουν και κινεζα.Γ@μω το σπιτι τους

την είδα. Νάντια την λένε. δεν είναι κινέζα μάλλον. ασιάτισσα σίγουρα. προσ φιλιππίνες μου έκανε. εμφανισιακά μέτρια. μέσα δεν ξέρω. έχουν πρόγραμμα με τάντρα για τους μερακλήδες, και απ ότι φαίνεται υπάρχουν αρκετοί.
 

neronas

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2005
Μηνύματα
116
Like
2
Πόντοι
1
Τελικά την Ασιάτισσα την πήρε κανείς να μας πει εντυπώσεις. Βλέπετε εξαφανίστηκαν εδώ και χρόνια απο την πιάτσα και ψάχνουμε με το κυάλι.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom