Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Η λίλη είναι κινέζα ? γιατί όλες οι κινέζες Λίλλη λέγονται
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
πλακα πλακα όλες ΛΙΛΙ πρεπει να τις λένε αν , σκεφτείς οτι 1,5 δις κινέζοι και μόνο 250 διαφερετικά επίθετα έχουν.
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
η όλγα που δούλευαι Κ38 δεν θα δουλέψει και στο αρκαδίας μαζί σου? Βικάρα για ενημέρψσε μας.
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Κανενα κομαντο να μας ενημερωσει τι γινετε στο νεο σημειο τι παιζει?
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
επίσκεψη προ χθές , όλα καλά θα έλεγα ο χώρος θυμίζει πολύ τον προυγούμενο χώρο για όσους είχαν πάει Κ38. Από κοπέλες ήταν μόνο η Τζένη και Αλίσια (αν το άκουσα καλά). Ήταν απόγευμα αργά και μάλλον για αυτό ήταν μόνο 2 κοπέλες , πέρασα με την σταθερή αξία την Τζένη που πάντα έχει υψηλές αποδώσεις για τα δικά μου γούστα.
Το κακό είναι οτι η πολυκατοικία έιναι ποιο πολύ πολυκατοικία με σπίτια παρά με ιατρεία και εταιρείες όπως η προυγούμενη αρα οταν μπαίνεις και δεν σε ξέρουν σε κοιτάνε λίγο κάπως, και λογκά σε λίγο καιρό που θα καταλάβουν τι παίζει προβλέπω να μετακομίζουν και πάλι.
80ευρώ για 40 λεπτά συνεδρία, πολλά ή λίγα ο καθένας κρίνει από μόνος του.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
επίσκεψη προ χθές , όλα καλά θα έλεγα ο χώρος θυμίζει πολύ τον προυγούμενο χώρο για όσους είχαν πάει Κ38. Από κοπέλες ήταν μόνο η Τζένη και Αλίσια (αν το άκουσα καλά). Ήταν απόγευμα αργά και μάλλον για αυτό ήταν μόνο 2 κοπέλες , πέρασα με την σταθερή αξία την Τζένη που πάντα έχει υψηλές αποδώσεις για τα δικά μου γούστα.
Το κακό είναι οτι η πολυκατοικία έιναι ποιο πολύ πολυκατοικία με σπίτια παρά με ιατρεία και εταιρείες όπως η προυγούμενη αρα οταν μπαίνεις και δεν σε ξέρουν σε κοιτάνε λίγο κάπως, και λογκά σε λίγο καιρό που θα καταλάβουν τι παίζει προβλέπω να μετακομίζουν και πάλι.
80ευρώ για 40 λεπτά συνεδρία, πολλά ή λίγα ο καθένας κρίνει από μόνος του.

κυνηγημένο μαγαζί και αυτό , δεν το βλέπω να κάθεται για πολύ εκει κατά τα γραφόμενα σου.
Η Τζένη οκ σταθερή αξία, αλλά έχει αρχίσει και κουράζεται και πλησιάζει και τα 40 πλεόν.
καμία ανανεωση το μαγαζί? κάποια άλλη καινούργια παρουσία??
 

gio_geol

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2009
Μηνύματα
26
Like
0
Πόντοι
0
Πήγα σήμερα και με το που έκανα νύξη στην κοπέλα για κάτι παραπάνω, εφυγε σνα κυνηγημένη. Μόνο μασαζ
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
πέρασμα χθες ψάχνοντας τζένη για κατάθεση στη φατσούλα της, αλλα έμαθα οτι έφυγε απο το ίδρυμα για άγνωστη κατεύθυνση , επίσης μάλλον σταμάτησε και η όλγα . ΄|Ειχε 4 κοπέλες μια κινέζα μελαχρινή με σώμα σαν κοντή ντουλάπα χάλι, μια μελαχρινή αννα νομίζω όνομα καλούτσικη αλλά τίποτα το ενδιαφέρον και 2 ακόμα παντελώς αδιάφορες. Το μαγαζί έπεσε κατηγορία και πάει φουλ για ερασιτεχνικό πρωτάθλημα. Βικάρα κάνε κάτι με το μουνι στο χέρι θα μείνετε με την καλή έννοια πάντα. όταν ζητάς 80 ευρώ πρέπει να παρέχεις και κάτι ανάλογο. Δυστυχώς γιατί το μαγαζί ήταν το αγαπημένο μου. 
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
τι γινεται νεκρα επεσε εδω?
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.249
Κριτικές
4
Like
1.893
Πόντοι
266
Πέρασμα από δώ κατά τις 12. Άνοιξε μια ψηλή νταρντάνα, βυζαρού. Ήταν και μια Όλγα. Αποχώρησα μη θέλοντας να ρισκάρω. Λογικά πάει για λουκέτο.
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Πέρασμα απο το μαγαζι. Στην πόρτα όπως πάντα η Βίκυ. Ευγενική και συμπαθητική. Παρέλασαν τρεις κοπέλες. Μια καστανοξανθη νομίζω Αννα τη λένε, σχετικά ψηλή με ωραίο σώμα και ωραίο πρόσωπο. Μια Αλεσια νομίζω μελαχροινη με αρκετά εώς πολλα κιλά και με βυζους και μια Ολγα μιλφ με ωραίο σώμα.
Γενική παρατήρηση. Βίκυ όταν δούλευες Μαρνης ήσουν ομιλητικη με τους πελάτες σου γελαστη και με φιλικό ύφος. Αυτές που είδα έχουν όλες ενα υφάκι σαν να σου λένε " ήρθες εσυ να γαμησεις εμένα; Ποιους είσαι; Χάρη σου κάνω ". Με τέτοιο υφάκι δεν υπήρχε πιθανότητα να περάσω με το φόβο να έχω μια ψυχρή συνέδρια και να κλαίω το 80αρι.
 

ntany223

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
2.635
Κριτικές
2
Like
19
Πόντοι
16
Να σου πω την αλήθεια δεν ρώτησα αλλά αν δεν έχει αλλάξει κάτι τους τελευταίους 4 μήνες, 80άρι ήταν.
 

kuros78

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2010
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
1
Απογευματινη βολτα περισσοτερο ανιχνευτικη λογω ισχνων αγελαδων παρα εκτελεστικη.Στην πορτα η  Ολγα .Παρελασαν μια Καρολινα 35αρα αλλα πολυ γυμνασμενη με προσχαρο χαρακτηρα  φρεσκια στο χωρο απο οτι ανιχνευσα και δυο μικρα μια Δαναη (μελαχρινη με καμπυλες και μεγαλο στηθος) και μια Αννα ξανθια με ωραιο προσωπο που μικροδειχνει μεταγραφες προσφατες απο πατησιων 131.Σε επομενη βολυα και με την τσεπη σε καλυτερη κατασταση θα τιμηθει ενα απο τα μικρα
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
ξερει κανεις για καποια Δαναη?τι παιζει και πως ειναι?
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
καλημερα συναγωνιστη αν ειναι η ιδια που ηταν π131 την εχω παρει κανα δυο φορες η δαναη ειναι πολυ καλο ατομο ανοιχτη ομιλητικη πολυ ευγενικη,απο μασαζ το παλευει οχι τπτ το ιδιαιτερο μαλλον περισσοτερο σε ποναει με το μασαζ που κανει αλλα οκ αυτο το ελεγχεις απο κει και περα στα του αγωνα πολυ καλη ανοιχτη σε ολα -για κουλουρι δεν ξερω δεν ζητησα-αλλα γενικα πολυ καλη συμμετοχη και γουσταρει να τελειωνεις στις βυζαρες της κατι που στο ζηταει κιολας.γενικα αξιζει να τιμηθει και περνας καλα μαζι της.ευχομαι να σε βοηθησα και οποιαδηποτε αλλη πληροφορια ειμαστε.καλο βολι...
 

kukjim

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2009
Μηνύματα
491
Κριτικές
7
Like
235
Πόντοι
281
σ ευχαριστωωω πολυ....νουμερο για  :tits2: ξερουμε????και ποσο παει το μαλλι?
 

compra

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2010
Μηνύματα
230
Κριτικές
9
Like
205
Πόντοι
291
3-4 αν τα λεω σωστα .ποσο παει δεν ξερω δεν εχω παει στο συγκεκριμενο ιδρυματην  ειχα παρει στο  π131
 

FROID

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.923
Κριτικές
1
Like
161
Πόντοι
16
μαγκες η δαναη εφυγε.
ξερει κανεις που πηγε?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom