Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ D.B.A. Νεο Ψυχικό (πρωην Aρκαδίας 4-8)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Parakelsos
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 907
  • Εμφανίσεις 214K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

tlover22

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0

Mαθαινω οτι εγινε ντου στο μαγαζι την Τεταρτη το μεσημερι και ολα τα κοριτσια μπηκαν στην ψυρρου. Ξερει κανεις κατι νεωτερο;
 

tawara

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.013
Like
958
Πόντοι
96
πέρασμα απο το ίδρυμα πριν απο μια εβδομάδα περίπου , απόγευμα περίπου 6:00 , αράζω στο σαλόνι και μου λέει η σερίφισα τα προγράμματα τα ξέρεις σου στέλνω τα κορίτσια (πλυθιντικός) έρχεται πρώτη η Όλγα ρωσσίδα ξανθιά με πολύ ωραίο σώμα μέτριο βυζί αλλά σε καλή κατάσταση, στην συνέχεια εμφανίζεταιξανά η σερίφισα και μου λεει λοιπόν τι θα κάνεις? Συγνώμη μου είπες κορίτσια και οχι κορίτσι μόνο η όλγα υπάρχει ναι απαντάει είναι και η τζένη (η αγαπημένη μου) αλλά έχει κόσμο. Τι λέω οτι με χάλασε και μου απαντάει οτι μου υπόσχεται οτι η όλγα θα με φτιάξει σίγουρα. Είπα να δοκιμάσω και αν δεν θα έκοβα το μαγαζί η αλήθεια όμως έιναι οτι η όλγα αν και στο τέλος της βάρδιας ήταν πολύ κεφάτη κάναμε ελάχιστο μασάζ μιας και δεν με τρελένει το άθλημα και στην συνέχεια μπήκαμε στο ψητό. Γενικά έψαχνε να βρεί τι μου αρέσει απο τις αντιδράσεις μου και ήταν δεκτικοί σε όλα εκτός απο κουλούρι που δεν ρώτησα. Τσιμπούκι ακα βαθύ, μου ζήτησαι οταν γαμούσα στα τέσσερα να την γυρίσω να βλέπει στον καθρέπτη. Στον καναπέ με καβάλησε κοιτόντας αλλά και με πλάτη καθόλη την διάρκεια έπεζαι και έγλυφε τα βυζιάτης σε κάθε ευκαιρία το χύσιμο στα βυζιά και πα΄σαλιμα με την πουτσα στο τέλος. 80 ευρώ 45 λεπτά.
Σγνώμη αν σας κούρσα με την περιγραφεί στην αρχή απλώς πιστεύω οτι οταν κάτι δεν μας αρέσει καλά θα κάνουμε να το λέμε και να το δίχνουμε δεν είμαστε μαλάκες απλώς γουστάρουμε τηνόλη φάση με τις ξεκωλιάρες.

ελπίζω ο επόμενος να ήταν τυχερός και να μην της έγλειψε τα βυζιά.
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Mαθαινω οτι εγινε ντου στο μαγαζι την Τεταρτη το μεσημερι και ολα τα κοριτσια μπηκαν στην ψυρρου. Ξερει κανεις κατι νεωτερο;

Δεν θα μου έκανε εντύπωση, το μαγαζί δέχεται πόλεμο απ' την πολυκατοικία (που επίσης δεν μου κάνει εντύπωση :P)
 

DocHollywood

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2011
Μηνύματα
213
Κριτικές
5
Like
18
Πόντοι
1
Mαθαινω οτι εγινε ντου στο μαγαζι την Τεταρτη το μεσημερι και ολα τα κοριτσια μπηκαν στην ψυρρου. Ξερει κανεις κατι νεωτερο;

Σήμερα Τρίτη, πέρασα χτύπησα κουδούνι και δεν απάντησαν, οπότε για την ώρα προφανώς βγήκε εκτός λειτουργίας.
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
ξερει κανεις τι γινεται στο μαγαζι?
 

nick9x

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.518
Κριτικές
14
Like
3.635
Πόντοι
6.495
Αστο τότε...δεν είναι καιρός να τρέχουμε για εξακρίβωση στοιχείων και εμείς...
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
ρε παιδιά ξέρει κανείς στην εξακρίβωση σε βάζουν μαζί με τα μασαζοκόριτσα? Τουλάχιστον να λάβουμε τις υπηρεσίες που  πληρώσαμε. Έστω και αν πληρώσουμε εξτρα τα εκτός έδρας.
 
OP
OP
Parakelsos

Parakelsos

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
Μεταφερθηκε Αρκαδιας 4-8 απεναντι απο το Presinden 4 οροφος κουδουνι ......???????????????
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
ξέρουμε οι κοπέλες είναι οι ίδιες?  :lheel: :zfuck:
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
μηπως να ανοίξουμε νέα σελίδα Αρκαδίας αφού έγινε μεταφορά?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.461
Κριτικές
1.272
Like
226.520
Πόντοι
46.232
άντε άνοιξε ένα νεο θέμα και δώσε καμιά πληροφορία για τον νέο χώρο..
 

Iren32

Μασέζ
Εγγρ.
23 Απρ 2011
Μηνύματα
919
Like
1.315
AΡΚΑΔΙΑΣ 4-8 4ος FAIRRY DAY-TZENH,EBITA,ALESIA,MEY,LILI
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom