Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 894
  • Εμφανίσεις 204K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Isnaider88d

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2024
Μηνύματα
37
Like
41
Πόντοι
0
Μόνος για ποτό π παίζει σε αυτά τα μαγαζιά; Και ναι πόσο κοστίζει;
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Κριτικές
4
Like
425
Πόντοι
281
Ναι υπάρχουν μερικα ζευγαρια που κανουν περατζαδα αλλα κοινο κοσμο εχουν περιπου στο 30%.
Λογικο ειναι αυτο. Μονο δυο μαγαζια ειναι οποτε ...
τέτοιο ποσοστό περίμενα , δλδ 3 στα 10 ζευγάρια. μόνες γυναίκες εμφανίζονται ποτέ;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.876
Like
14.809
Πόντοι
2.256
τέτοιο ποσοστό περίμενα , δλδ 3 στα 10 ζευγάρια. μόνες γυναίκες εμφανίζονται ποτέ;
Και βέβαια!! Δύσκολα να τις εντοπίσεις όμως, συνήθως κάθονται με παρέα. Μην περιμένεις να τη δεις μόνη σε τραπέζι να πίνει το ποτό της!!
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Κριτικές
4
Like
425
Πόντοι
281
Και βέβαια!! Δύσκολα να τις εντοπίσεις όμως, συνήθως κάθονται με παρέα. Μην περιμένεις να τη δεις μόνη σε τραπέζι να πίνει το ποτό της!!
Παρέα εννοώντας ότι έχει πάρει ένα φίλο της κ έχει έρθει ή μπορεί να είναι μαζί με άλλο ζευγάρι ;
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.876
Like
14.809
Πόντοι
2.256
Παρέα εννοώντας ότι έχει πάρει ένα φίλο της κ έχει έρθει ή μπορεί να είναι μαζί με άλλο ζευγάρι ;
Αν έρθει με φίλο της, δεν είναι single!!! Εγώ αυτές που ξέρω σίγουρα ότι είναι μπαλαντέρισσες, τις βλέπω πάντα με ζευγάρια παρέα !!!
Στείλε μου πμ να μου πεις τι ψάχνεις ακριβώς. Ίσως μπορώ να σε βοηθήσω.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.876
Like
14.809
Πόντοι
2.256
τέτοιο ποσοστό περίμενα , δλδ 3 στα 10 ζευγάρια. μόνες γυναίκες εμφανίζονται ποτέ;
Υπάρχει ένα μικρό ποσοστό ζευγαριών που κάνουν περατζάδα και στα 3 μαγαζιά το Σάββατο!!
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Κριτικές
4
Like
425
Πόντοι
281
Αν έρθει με φίλο της, δεν είναι single!!! Εγώ αυτές που ξέρω σίγουρα ότι είναι μπαλαντέρισσες, τις βλέπω πάντα με ζευγάρια παρέα !!!
Στείλε μου πμ να μου πεις τι ψάχνεις ακριβώς. Ίσως μπορώ να σε βοηθήσω.
Εννοώ με φίλο της απλό χωρίς να είναι ζευγάρι απλώς για να μπουν στο μαγαζί κ μετά να είναι μπαλαντέρ ξεχωριστά σε αλλα ζευγάρια.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
450
Like
680
Πόντοι
81
Εννοώ με φίλο της απλό χωρίς να είναι ζευγάρι απλώς για να μπουν στο μαγαζί κ μετά να είναι μπαλαντέρ ξεχωριστά σε αλλα ζευγάρια.
Αυτη ειναι μια διαφορά ακομα.
Στο c4c δεν γινεται αυτο που περιγράφεις. Δεν υπάρχει περίπτωση να κινηθεί μόνο άντρας σε ζευγαρια.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.876
Like
14.809
Πόντοι
2.256
Εννοώ με φίλο της απλό χωρίς να είναι ζευγάρι απλώς για να μπουν στο μαγαζί κ μετά να είναι μπαλαντέρ ξεχωριστά σε αλλα ζευγάρια.
Γίνεται!!!
Αυτη ειναι μια διαφορά ακομα.
Στο c4c δεν γινεται αυτο που περιγράφεις. Δεν υπάρχει περίπτωση να κινηθεί μόνο άντρας σε ζευγαρια.
Μην παίρνεις όρκο :wink:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.623
Κριτικές
8
Like
11.698
Πόντοι
3.786
Όλα γίνονται, αρκεί να υπάρχει συνεννόηση. Επίσης οι γυναίκες μπαίνουν και μόνες αν θέλουν, οπότε γιατί να θέλει συνοδό; Αν ξέρεις εσύ γυναίκα που θέλει να μπει συνοδευόμενη και δε βρίσκει (αποκλείεται όμως) προσφέρομαι εγώ.
Αν εννοείς άντρας και γυναίκα να μπουν μαζί (για να μπει ο άντρας δηλαδή) αλλά να μην παίξουν μεταξύ τους, επίσης κανένα πρόβλημα.
 

kinglebron8888

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
167
Κριτικές
4
Like
425
Πόντοι
281
Σημερα έχει secret night λέει από τις 21:30 με κάποιον guest, ξέρει κανείς τι είναι αυτό ;
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.511
Κριτικές
125
Like
6.992
Πόντοι
5.097
Σημερα έχει secret night λέει από τις 21:30 με κάποιον guest, ξέρει κανείς τι είναι αυτό ;
Ο guest είναι dj τύπε :confused::confused:, οι γυναίκες θα μείνουν με εσώρουχα εξαρχής και οι άντρες κανονικά ντυμένοι. Δεν επιτρέπονται μαγιω σαγιονάρες και γενικά αμφίεση παραλίας. Λόγω ημέρας μαζεύονται λίγοι και καλοί για φουλ παιχνίδι. Μπαλαντερια δεν μπαίνουν σήμερα για όσους έχουν την απορία.
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
450
Like
680
Πόντοι
81
Ο guest είναι dj τύπε :confused::confused:, οι γυναίκες θα μείνουν με εσώρουχα εξαρχής και οι άντρες κανονικά ντυμένοι. Δεν επιτρέπονται μαγιω σαγιονάρες και γενικά αμφίεση παραλίας. Λόγω ημέρας μαζεύονται λίγοι και καλοί για φουλ παιχνίδι. Μπαλαντερια δεν μπαίνουν σήμερα για όσους έχουν την απορία.
O guest ειναι στριπερ
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.876
Like
14.809
Πόντοι
2.256
Ο guest είναι dj τύπε :confused::confused:, οι γυναίκες θα μείνουν με εσώρουχα εξαρχής και οι άντρες κανονικά ντυμένοι. Δεν επιτρέπονται μαγιω σαγιονάρες και γενικά αμφίεση παραλίας. Λόγω ημέρας μαζεύονται λίγοι και καλοί για φουλ παιχνίδι. Μπαλαντερια δεν μπαίνουν σήμερα για όσους έχουν την απορία.
Είναι σίγουρο αυτό;;; :think:
Όπως είπε κι ο τύπος σεξφορφάν, ο γκεστ είναι στρίπερ!!! Καλός, καλός. Όχι όσο εγώ αλλά καλός!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nubic

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom