Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 942
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
Είναι εντυπωσιακό πόσες διαφορετικές κριτικές γράφονται για το ίδιο ακριβώς βράδυ.
Δύσκολο να μην μπουν υποψίες ότι είτε οι μεν που το αποθεώνουν, είτε οι δε που το θάβουν δεν έχουν και διαφορετική ατζέντα.

15 άνδρες μόνοι νομίζω είναι πολλοί για αυτό το μαγαζί. Αν οι συμπεριφορές ξεφεύγουν από το εύλογο διακριτικό φλερτ επίσης δεν βοηθά. Πιστεύω όμως ότι οι ιδιοκτήτες δεν θα επέτρεπαν κάτι τέτοιο.

Δυστυχώς όμως επιτρέπουν το κάπνισμα.
Δυστυχώς τα swinger clubs παραμένουν τα μοναδικά μέρη όπου δεν πιάνει ο αντικαπνιστικός νόμος.
Λες και δεν υπάρχουν ζευγάρια που δεν καπνίζουν, ή λες και στα μαγαζιά αυτά η κάπνα δεν είναι ούτε ενοχλητική ούτε ανθυγιεινή.
 
  • Like
Αντιδράσεις: chefff

ashootingstar

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2013
Μηνύματα
91
Κριτικές
2
Like
60
Πόντοι
0
Τεταρτη 27/10 UNSEEN PARTY. Αρκετός κόσμος σε φιλόξενο περιβάλλον. Είσοδος σε ζευγάρια 20 ευρω και σε "αυνάνες" 50 ευρω. Στο μπαρ παρατάχθηκαν από νωρίς 15 πεινασμένοι "αυνάνες" κοιτάζοντας με τις κεραίες τους δεξια-αριστερά μήπως και πιάσουν πρώτοι κάποιο διαθέσιμο ζευγάρι. Η ευγενικότατη πάντα οικοδέσποινα ενημερώνει νεοφερμένο πρωτάρη πως πρέπει να προσεγγύσει ένα ζευγάρι. " Κερνάς 2 ποτά και βλέπεις εάν έχεις την αποδοχή τους" . Η νύχτα τρέχει χωρίς τη διάθεση των ζευγαριών να αρχίσουν το χορο. Την μονοτονία της βραδιάς σπαει νεαρά "εθελόντρια" κορασίδα που ανεβαίνει μόνη της στο πατάρι . Οι αυνάνες αποφασίζουν να σβήσουν την απέραντη επιθυμία του ακολουθώντας το χορό 2-3 η και περισσότεροι... Σε 2 ώρες η διαθέσιμη νεαρά έχει υποδεχθεί σε όλες τις πόρτες της σχεδόν όλους του αυνάνες και 3-4 ζευγαρομένους που ξεφυγαν απο την συνοδό τους με προσχημα την τουαλετα και κατέθεσαν τον πόθο τους στα γρήγορα! Κακή παρένθεση 2-3 "αυνανών" που έτρεχαν από πίσω απο τα ζευγάρια και δεν καταλάβαιναν το "οχι" συνεχίζοντας άλλοτε φραστικά το ψηστήρι και άλλοτε έπαιζαν τον "πόθο " τους μπροστά τους πιστεύοντας ότι θα προσελκύσουν με αυτο το τρόπο.
Υ.Γ. ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΤΣΙΓΑΡΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. Η ΚΑΠΝΑ ΤΩΝ ΥΠΟΛΟΙΠΩΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΚΕΤΗ ΚΑΙ ΑΝΕΞΟΔΗ
Τι εννοείς "εθελόντρια";
 
  • Like
Αντιδράσεις: chefff

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
15 άνδρες μόνοι νομίζω είναι πολλοί για αυτό το μαγαζί. Αν οι συμπεριφορές ξεφεύγουν από το εύλογο διακριτικό φλερτ επίσης δεν βοηθά. Πιστεύω όμως ότι οι ιδιοκτήτες δεν θα επέτρεπαν κάτι τέτοιο.
η αναλογια εχει σημασια.Εγω εμαθα (δεν πηγα) οτι ειχε περίπου 40 ζευγαρια οποτε το 1 προς 3 ειναι πολύ καλο νουμερο.

Δλδ στα μπουζουκια δεν καπνιζουν !!! ελα τωρα σε ολα καπνιζουν γιατι πολυ απλα βγαλε τους ανεμβολίαστους βγαλε και του καπνιστές θα μείνουν μόνοι τους.
και στον σκυλο χορτατο και την πιτα ολοκληρη δεν γινεται.
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
φυσικα να μας πει δεν ειπα να μην πει !
υπηρχε μια γυναικεια παρουσια που εψαχνε διασκεδαση!!εγω συμφωνησα με το φιλο και απλα προσθεσα τη γνωμη μου..15 αντρες μονους δν ειχε..10 θεωρω αν θυμαμαι καλα..και εννοειται δν πιεζεις καταστασεις για να παιξεις με τα ζευγαρια..απλα δεν ειδα και κινηση τους..πιο πολυ σαν φοβος?ερευνα?δν ξερω..εμενα μ αρεσε παντως η ατμοσφαιρα εκει μεσα και το περιβαλλον..για τα τσιγαρα ναι οκ εχει δικιο
 

alterboy

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2014
Μηνύματα
117
Κριτικές
3
Like
127
Πόντοι
1
η αναλογια εχει σημασια.Εγω εμαθα (δεν πηγα) οτι ειχε περίπου 40 ζευγαρια οποτε το 1 προς 3 ειναι πολύ καλο νουμερο.

Δλδ στα μπουζουκια δεν καπνιζουν !!! ελα τωρα σε ολα καπνιζουν γιατι πολυ απλα βγαλε τους ανεμβολίαστους βγαλε και του καπνιστές θα μείνουν μόνοι τους.
και στον σκυλο χορτατο και την πιτα ολοκληρη δεν γινεται.
Αν είχε 40 ζευγάρια (80 άτομα) και 15 μπαλαντέρ, δηλαδή περίπου 100 επισκέπτες σε καθημερινή, τότε μπράβο για την ιδέα τους και την αναζωπύρωση του swingerοκινήματος! (ας μας πει και ο Nikolas8833)

Για τα μπουζούκια η αλήθεια είναι δεν έχω εικόνα, καθώς δεν είναι του γούστου μου. Αν και εκεί καπνίζουν κακώς.
Επίσης ΠΟΥΘΕΝΑ δεν είπα οι καπνιστές να μην πηγαίνουν στα μαγαζιά. Να μην καπνίζουν είπα, μέσα σε κλειστούς χώρους, όπως κάνουν και στα αεροπλάνα, μετρό, εστιατόρια, μπαρ κλπ.
Και μιας που έβαλες στην ίδια πρόταση τους αντιεμβολιαστές (!!), αν είσαι με τους ψεκασμένους πες το από τώρα να μην χάνουμε και οι δυο το χρόνο μας.
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Αν είχε 40 ζευγάρια (80 άτομα) και 15 μπαλαντέρ, δηλαδή περίπου 100 επισκέπτες σε καθημερινή, τότε μπράβο για την ιδέα τους και την αναζωπύρωση του swingerοκινήματος! (ας μας πει και ο Nikolas8833)

Για τα μπουζούκια η αλήθεια είναι δεν έχω εικόνα, καθώς δεν είναι του γούστου μου. Αν και εκεί καπνίζουν κακώς.
Επίσης ΠΟΥΘΕΝΑ δεν είπα οι καπνιστές να μην πηγαίνουν στα μαγαζιά. Να μην καπνίζουν είπα, μέσα σε κλειστούς χώρους, όπως κάνουν και στα αεροπλάνα, μετρό, εστιατόρια, μπαρ κλπ.
Και μιας που έβαλες στην ίδια πρόταση τους αντιεμβολιαστές (!!), αν είσαι με τους ψεκασμένους πες το από τώρα να μην χάνουμε και οι δυο το χρόνο μας.
40 ζευγαρια??χμ..30 πχ ναι..δν μετρησα κιολας..τι να το κανεις οταν επαιξαν τα 2?
εγω για αυτο πηγα βασικα..αλλα εννοειται ειναι τι θελουν να κανουν..προσωπικα σε ενα ζευγαρι χωθηκα αφου πηρα το θαρρος..
αφησα τα ζευγαρια να κανουν τη πρωτη κινηση..αλλα..ολα δεκτα..το περιμενεις αλλωστε..δν ειναι απαραιτητο να κανεις και κατι..
παλι καλα που ηταν η κοπελα και εγινε λιγο χαμος..και μπραβο της
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Και μιας που έβαλες στην ίδια πρόταση τους αντιεμβολιαστές (!!), αν είσαι με τους ψεκασμένους πες το από τώρα να μην χάνουμε και οι δυο το χρόνο μας.
Φιλε μου και αρρώστησα και εμβόλιο έκανα γιατι περάσαν οι 6 μήνες.
αυτο που ειπα ειναι οτι εαν αφαιρέσεις τους καπνιστές που δεν θα πάνε (λογο απαγορευσεις) και τους ανεμβολίαστους τότε τα πράγματα είναι δύσκολα.
 

dkabouro

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
79
Like
102
Πόντοι
0
Τα ζευγάρια ήταν περίπου 30. Από αυτά έπαιξαν "μόνα" τους περίπου 5.Στο πατάρι πρέπει να πήγαν 3 ζευγάρια , παρακολούθησαν την "εθελόντρια" και έπαιξαν μόνα τους.
Στα δωμάτια του ισογείου ένα ζευγάρι "ανανέωσε τους όρκους αγάπης " σε κλειστή πόρτα. Στο δεύτερο δωμάτιο μπήκαν 3 ζευγάρια και έπαιξαν για μισή ώρα σε όλες τις εκδοχές..... με κλειστή κουρτίνα .Στο τελευταίο δωμάτιο δεν διέκρινα "same room" .
Στα 3 μαγαζιά του χώρου υπάρχουν " ΚΑΙ '" καπνίζοντες . Στο συγκεκριμένο "γίνονται υποχρεωτικά " όλοι καπνίζοντες .
Αρρεν φουσκωτός που άφησε την συνοδό του και πετάχθηκε κρυφά μέχρι το πατάρι συνελήφθη με την εθελόντρια επ αυτοφόρω και απειληθηκε με αποχώρηση αλλά μετα από λίγη ώρα όλα πήγαν καλά και έγινε επανασύνδεση (για τους κουτσομπόλιδες)!!!!!!!
Υ.Γ. ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Πριν την είσοδο πάρτε ένα παυσίπονο .Καλό θα κάνει κακό δεν θα κάνει.
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Τα ζευγάρια ήταν περίπου 30. Από αυτά έπαιξαν "μόνα" τους περίπου 5.Στο πατάρι πρέπει να πήγαν 3 ζευγάρια , παρακολούθησαν την "εθελόντρια" και έπαιξαν μόνα τους.
Στα δωμάτια του ισογείου ένα ζευγάρι "ανανέωσε τους όρκους αγάπης " σε κλειστή πόρτα. Στο δεύτερο δωμάτιο μπήκαν 3 ζευγάρια και έπαιξαν για μισή ώρα σε όλες τις εκδοχές..... με κλειστή κουρτίνα .Στο τελευταίο δωμάτιο δεν διέκρινα "same room" .
Στα 3 μαγαζιά του χώρου υπάρχουν " ΚΑΙ '" καπνίζοντες . Στο συγκεκριμένο "γίνονται υποχρεωτικά " όλοι καπνίζοντες .
Αρρεν φουσκωτός που άφησε την συνοδό του και πετάχθηκε κρυφά μέχρι το πατάρι συνελήφθη με την εθελόντρια επ αυτοφόρω και απειληθηκε με αποχώρηση αλλά μετα από λίγη ώρα όλα πήγαν καλά και έγινε επανασύνδεση (για τους κουτσομπόλιδες)!!!!!!!
Υ.Γ. ΣΥΜΒΟΥΛΗ: Πριν την είσοδο πάρτε ένα παυσίπονο .Καλό θα κάνει κακό δεν θα κάνει.
δεν μπορουσες να τα περιγραψεις καλυτερα
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
8
Like
9.160
Πόντοι
1.336
Πήγαμε χθες. Είχε πάρτι για τα 5 χρόνια. Πολύ καλή ατμόσφαιρα, η γυναίκα ιδιοκτήτρια (Ράνια αν θυμάμαι καλά) είναι η πρώτη που σε καλωσορίζει και σου λέει για το μαγαζί. Ήταν η πρώτη φορά εκεί και μας είπε ότι λόγω γενεθλίων θα είναι πιο χαλαρή η ατμόσφαιρα. Από Τετάρτη και μετά θα γίνει ερωτική...
 

SLIM SHADY

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.635
Κριτικές
8
Like
9.160
Πόντοι
1.336
Η μπάντα Walkman the band ήταν τέλεια. Βέβαια από ζευγάρια πάλι κυρίως παππουδια και σαύρες, αλλά μάλλον πρέπει να το συνηθίσουμε... Η κυρία Ράνια είπε να αφήσει η δικιά μου ένα τηλέφωνο γιατί υπάρχουν prive Κυριακές που οι γυναίκες έρχονται μόνο με εσώρουχα, όμως έπεσε άκυρο επειδή ξυπνάω ξημερώματα και δεν παίζει. Πολύ καλή οικοδέσποινα, μπράβο της!!!
 

Nikolas8833

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
126
Like
128
Πόντοι
1
Πήγαμε χθες. Είχε πάρτι για τα 5 χρόνια. Πολύ καλή ατμόσφαιρα, η γυναίκα ιδιοκτήτρια (Ράνια αν θυμάμαι καλά) είναι η πρώτη που σε καλωσορίζει και σου λέει για το μαγαζί. Ήταν η πρώτη φορά εκεί και μας είπε ότι λόγω γενεθλίων θα είναι πιο χαλαρή η ατμόσφαιρα. Από Τετάρτη και μετά θα γίνει ερωτική...
απο τεταρτη και μετα τι θα γινει?
2 φορες εχει γινει για αντρες μονους
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.771
Κριτικές
126
Like
7.821
Πόντοι
7.885
Να κανουν και καμια βραδια με ελληνικα καψουρο τραγουδα να γουσταρουμε και οι υπολοιποι. Ολο ξενα ξενα αηδιασαμε πλεον.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom