Νέα

Club4Couples (νέο swingers)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα chuk
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 942
  • Εμφανίσεις 220K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Παίκτη και τι έγινε αν μάθουν στην πόρτα το όνομά σου; Τι φοβάσαι ότι θα σου κάνουν εκβιασμό; Δηλαδή αν γνωρίσεις εκεί ζευγάρι και θέλετε να βρεθείτε και εκτός μπαρ δε θα ανταλλάξετε στοιχεία επικοινωνίας;
Μάλλον έχεις μπερδευτεί με τα στριπτιτζάδικα και τα στουντέλα. Ο παντρεμένος που πάει στο swinger bar πάει με τη γυναίκα του.
 
Εγγρ.
28 Σεπ 2021
Μηνύματα
14
Like
43
Πόντοι
0
Παίκτη και τι έγινε αν μάθουν στην πόρτα το όνομά σου; Τι φοβάσαι ότι θα σου κάνουν εκβιασμό; Δηλαδή αν γνωρίσεις εκεί ζευγάρι και θέλετε να βρεθείτε και εκτός μπαρ δε θα ανταλλάξετε στοιχεία επικοινωνίας;
Μάλλον έχεις μπερδευτεί με τα στριπτιτζάδικα και τα στουντέλα. Ο παντρεμένος που πάει στο swinger bar πάει με τη γυναίκα του.
Να σου πω ποιο είναι το πρόβλημα. Πήγα με τη γυναίκα μου σε ένα από τα γνωστά swinger. Πληροφοριακά σου λέω ότι μένουμε πολυυυυ εκτός Αθήνας. Την άλλη μέρα ήρθε στη γυναίκα μου αίτημα φιλίας στο fb από γυναίκα που έχει στα αγαπημένα της το εν λόγω μαγαζί και μένει Αθήνα. Ότι κάτι παίζει με το τσεκάρισμα για covid είναι σίγουρο. Ότι μάλλον κρατάνε ονόματα επίσης.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Δηλαδή αυτή η γυναίκα που έστειλε το αίτημα φιλίας σας είναι τελείως άγνωστη;

Κοίτα αν πιστεύεις ότι έγινε παραβίαση των προσωπικών δεδομένων, τότε κάνε παράπονα στο μαγαζί. Ίσως πάλι το όνομα να το έδωσε κάποιος που γνωρίσατε στο swingers bar. Ποτέ δεν ξέρεις.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Να σου πω ποιο είναι το πρόβλημα. Πήγα με τη γυναίκα μου σε ένα από τα γνωστά swinger. Πληροφοριακά σου λέω ότι μένουμε πολυυυυ εκτός Αθήνας. Την άλλη μέρα ήρθε στη γυναίκα μου αίτημα φιλίας στο fb από γυναίκα που έχει στα αγαπημένα της το εν λόγω μαγαζί και μένει Αθήνα. Ότι κάτι παίζει με το τσεκάρισμα για covid είναι σίγουρο. Ότι μάλλον κρατάνε ονόματα επίσης.
Το αίτημα σας ήρθε στο κανονικό προσωπικό προφίλ;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Να σου πω ποιο είναι το πρόβλημα. Πήγα με τη γυναίκα μου σε ένα από τα γνωστά swinger. Πληροφοριακά σου λέω ότι μένουμε πολυυυυ εκτός Αθήνας. Την άλλη μέρα ήρθε στη γυναίκα μου αίτημα φιλίας στο fb από γυναίκα που έχει στα αγαπημένα της το εν λόγω μαγαζί και μένει Αθήνα. Ότι κάτι παίζει με το τσεκάρισμα για covid είναι σίγουρο. Ότι μάλλον κρατάνε ονόματα επίσης.
Λες :jerking2: :jerking2: και προσπαθεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις. Κανένα app δεν μαζεύει στοιχειά αυτό το ξέρουν και οι πέτρες. Και εάν θέλεις αποδείξει κατέβασε και δοκίμασε το να δεις.
Εσυ λες ότι ένα μαγαζί που έχει 10 χιλιάδες like η φίλους (όπως θες πες το) είναι πιο πιθανό να κράτησε τα στοιχειά σου πάρα να σε βρήκε ( η γυναίκα ) τυχαία ή από κάποιο λικε.
Ακόμα και να είδε το όνομα θα έριξε πολύ ψάξιμο για να σε βρει γιατί σίγουρα δεν θα είσαι μοναδικός.
Έλεος με τις θεωρίες sherlock holmes

Υγ. εσυ τους φιλους σου τους εχεις κλειδωμένους ? Εχεις δεύτερο προφίλ στο φβ για γνωριμιες? Εαν εχεις τα 2 προφιλ τα έχεις μπλοκάρει αναμεταξυ τους ?
Απλος αναρωτιέμαι γιατί είναι πολυ απλό να πετας λασπη σε ανθρώπους και την μαλάκια να την έχεις κάνει εσύ :jerking2: :jerking2: :jerking2:
Ειδικα απο προφιλ που φτιάχτηκε τώρα και πρώτο μνμ είναι αυτό .
 
Τελευταία τροποποίηση:

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
24
Like
4.413
Πόντοι
2.846
Λες :jerking2: :jerking2: και προσπαθεις να δημιουργήσεις εντυπώσεις. Κανένα app δεν μαζεύει στοιχειά αυτό το ξέρουν και οι πέτρες. Και εάν θέλεις αποδείξει κατέβασε και δοκίμασε το να δεις.
Εσυ λες ότι ένα μαγαζί που έχει 10 χιλιάδες like η φίλους (όπως θες πες το) είναι πιο πιθανό να κράτησε τα στοιχειά σου πάρα να σε βρήκε ( η γυναίκα ) τυχαία ή από κάποιο λικε.
Ακόμα και να είδε το όνομα θα έριξε πολύ ψάξιμο για να σε βρει γιατί σίγουρα δεν θα είσαι μοναδικός.
Έλεος με τις θεωρίες sherlock holmes

Υγ. εσυ τους φιλους σου τους εχεις κλειδωμένους ? Εχεις δεύτερο προφίλ στο φβ για γνωριμιες? Εαν εχεις τα 2 προφιλ τα έχεις μπλοκάρει αναμεταξυ τους ?
Απλος αναρωτιέμαι γιατί είναι πολυ απλό να πετας λασπη σε ανθρώπους και την μαλάκια να την έχεις κάνει εσύ :jerking2: :jerking2: :jerking2:
Ειδικα απο προφιλ που φτιάχτηκε τώρα και πρώτο μνμ είναι αυτό .

Μην αρπάζεσαι. Μου φαίνεται ότι όποιος έχει τη μύγα μυγιαζεται
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Μην αρπάζεσαι. Μου φαίνεται ότι όποιος έχει τη μύγα μυγιαζεται
ναι ρε φιλε το πέτυχες ακριβώς αυτό είναι.
Εχω μαγαζί και μου την λεει κάποιος και αρπάζομαι. !!!!! προφιλ απο το 2007
Οχι φίλε μου τις μαλακίες δεν αντέχω που στήνουν προφιλ απλός για να κάνουν κακό.
Και μιλάω για όλα τα μαγαζιά και όχι για κάποιο συγκεκριμένα. Είναι τουλαχιστον ανήθικο να προσπαθούν να προσφέρουν αυτο που μπορούν και να βγαίνει ο κάθε παπαρας και να λέει την μαλακία του.
Εμεις παμε σε αυτα και διασκεδάζουμε περνάμε καλά και θέλουμε να έχουν κόσμο ΟΛΑ γιατί έχουμε επιλογές, απλή σκεψη.
Εαν νομίζεις λοιπον οτι μυγιάζομαι έχεις δίκιο.

Υγ Επι του κειμενου δεν σε ειδα να σχολιαζεις.
Λογικο προφιλ 3 μηνων προφιλ και περιορισμενη προσβαση .. τι να λεμε τωρα
 

antkar81

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
1.707
Κριτικές
24
Like
4.413
Πόντοι
2.846
ναι ρε φιλε το πέτυχες ακριβώς αυτό είναι.
Εχω μαγαζί και μου την λεει κάποιος και αρπάζομαι. !!!!! προφιλ απο το 2007
Οχι φίλε μου τις μαλακίες δεν αντέχω που στήνουν προφιλ απλός για να κάνουν κακό.
Και μιλάω για όλα τα μαγαζιά και όχι για κάποιο συγκεκριμένα. Είναι τουλαχιστον ανήθικο να προσπαθούν να προσφέρουν αυτο που μπορούν και να βγαίνει ο κάθε παπαρας και να λέει την μαλακία του.
Εμεις παμε σε αυτα και διασκεδάζουμε περνάμε καλά και θέλουμε να έχουν κόσμο ΟΛΑ γιατί έχουμε επιλογές, απλή σκεψη.
Εαν νομίζεις λοιπον οτι μυγιάζομαι έχεις δίκιο.

Υγ Επι του κειμενου δεν σε ειδα να σχολιαζεις.
Λογικο προφιλ 3 μηνων προφιλ και περιορισμενη προσβαση .. τι να λεμε τωρα

Για αλλά μαγαζιά έχεις κάποια ενημέρωση; Φαίνεσαι έμπειρος από αυτά που λες
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Για αλλά μαγαζιά έχεις κάποια ενημέρωση; Φαίνεσαι έμπειρος από αυτά που λες
Αν και εξακολουθείς να μην έχεις γνώμη σε αυτά που είπα θα σου πω.
Είμαστε ζευγαρι πολλά χρόνια στο χωρο απο το καιρό που υπήρχε το Βικινι.
Ειμαι γραμενος στη real , prive, swingersclub, SDC και απο εκει μαθαίνω τα ποστ που εβαλα.
Ναι έχω γνώμη εμπειρία και κυκλοφορώ σε αυτά μαζί με την γυναικά μου.
Ελπίζω να σου έλυσα την όποια απορία.
Ναι εχω .. 27 EWS στο 2+2 εαν ενδιαφέρεσαι. 100 ευρω εισοδο.

Για πες μας και για σενα ?
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μην αρπάζεσαι. Μου φαίνεται ότι όποιος έχει τη μύγα μυγιαζεται
Δίκιο έχει. Δεν ξερω σε ποιο μαγαζί αναφέρεται ο τύπος πιο πανω αλλά δεν έχουν καμία λογική οσα λέει. Είτε στο 4 αναφέρεται είτε στο 2
 

kostakis27

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα
6.771
Κριτικές
126
Like
7.821
Πόντοι
7.885
Για αλλά μαγαζιά έχεις κάποια ενημέρωση; Φαίνεσαι έμπειρος από αυτά που λες
Τυπε την ηθελες την καραμουζα σου απο τους μυστες. Πηγαινες γυρευοντας για ξεφτιλικι.
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Μιλάει μόνο για αυτό το μαγαζί. Είπαμε τεσπά πάμε παρακάτω και περιμένουμε ενημέρωση
Και όποιος μιλάει μόνον για ένα από τα τρία μαγαζιά είναι προμότορας; Δηλαδή αυτός που έχει ένα και μοναδικό ποστ και λέει ένα χονδροειδές ψέμμα για να κατηγορήσει ένα μαγαζί και μετά εξαφανίζεται, τι είναι;
Οποιος υποστηρίζει αυτόν τον τύπο είτε άμεσα είτε έμμεσα τι είναι;
Η δική σου ενημέρωση για αυτά τα τρία μαγαζιά ποια είναι;
 

Sex_For_Fun

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
463
Like
712
Πόντοι
81
Και όποιος μιλάει μόνον για ένα από τα τρία μαγαζιά είναι προμότορας; Δηλαδή αυτός που έχει ένα και μοναδικό ποστ και λέει ένα χονδροειδές ψέμμα για να κατηγορήσει ένα μαγαζί και μετά εξαφανίζεται, τι είναι;
Οποιος υποστηρίζει αυτόν τον τύπο είτε άμεσα είτε έμμεσα τι είναι;
Η δική σου ενημέρωση για αυτά τα τρία μαγαζιά ποια είναι;
Καλήμερα
Δεν βγάζεις άκρη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom