Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Καλή περίοδο εννοείς αυτή που έρχονται 20 μπάζα και κακή που μένουν τα 8-9 ; :happy: :happy: :happy:

ενταξει στα 20 υπαρχουν 3-4 καλες περιπτωσεις, μην τα ισοπεδωνουμε ολα. Ετσι θελω να πιστευω τελος παντων :cheesy: , εκτος κι αν εχω να εχω παραισθησεις :cheesy: :cheesy:
 

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.370
Like
47.171
Πες κανενα νουμερο για το τζοκερ ρε συ,μολις ειπες για τοπ μουνια,σ'ακουσαν και ερχονται!!!
Θα ξεπαραδιαστω παλι...

Από τα αλώνια... στα σαλόνια...

 
  • Like
Αντιδράσεις: thegun

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Είπαμε!!!

Παίζουν με τη νοημοσύνη μας!!!

:jerking:
Δυστυχώς όπως φαίνεται κάποιοι από μας δεν έχουν και πολύ νοημοσύνη,αλλιώς δεν θα δούλευαν όλα αυτά τα μπαζακια που μας φέρνουν  :dunno:  :-
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
2 μέτρα ντουλάπα και μου κάθεσαι στους ανελκυστήρες με την ομπρέλα και το κινητό στο χέρι....σιγά ρε ογκόλιθε, εντάξει, κάτσε να φύγω και μετά πήγαινε για είσπραξη....Νταβάδες... :jerking: :jerking: :jerking:
 
  • Like
Αντιδράσεις: yorkie

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
2 μέτρα ντουλάπα και μου κάθεσαι στους ανελκυστήρες με την ομπρέλα και το κινητό στο χέρι....σιγά ρε ογκόλιθε, εντάξει, κάτσε να φύγω και μετά πήγαινε για είσπραξη....Νταβάδες... :jerking: :jerking: :jerking:
Πάλι καλά που δεν σου είπε η γκόμενα:Πλήρώνετε στην έξοδο στον ταμεία :happy: :happy:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
Επιγραμματικά να αναφέρω πως η Mari είναι το καλύτερο κορμί αυτή τη στιγμή στην σάπια Θεσσαλονίκη, με μια επιφύλαξη αφού δεν έχω δει την Mila VIP  :jerking: :jerking: :jerking:
Γύρω στα 30 αλλά κορμί που ρεζιλεύει όλα τα 20χρονα μπαταλοτσούβαλα που έχω δει τον τελευταίο καιρό. Το μόνο μείον εμφανησιακά το μικρό στήθος. Επίσης δεν είναι και η ψηλότερη γυναίκα του κόσμου.
Το μόνο μείον στο σέρβις ότι δεν τα παίρνει στο στόμα. Επίσης δεν με άφησε να την ξεκωλιάσω... :tickedoff: (Respect στη θεά Σύνθια που δεν ξέρει τη λέξη "όχι"...)
Αγγλικά 0.
Ο μαλάκας ο ντουλάπας στον προθάλαμο με το κινητό στο χέρι να τη ζαλίζει μέσω viber αλλά όσο ήμουν μέσα τον έγραφε στα σκουρόχρωμα μουνόχειλά της...Ζήτησε και review στο news ο σαχλαμάρας... :jerking: :jerking: :jerking:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Επιγραμματικά να αναφέρω πως η Mari είναι το καλύτερο κορμί αυτή τη στιγμή στην σάπια Θεσσαλονίκη, με μια επιφύλαξη αφού δεν έχω δει την Mila VIP  :jerking: :jerking: :jerking:
Γύρω στα 30 αλλά κορμί που ρεζιλεύει όλα τα 20χρονα μπαταλοτσούβαλα που έχω δει τον τελευταίο καιρό. Το μόνο μείον εμφανησιακά το μικρό στήθος. Επίσης δεν είναι και η ψηλότερη γυναίκα του κόσμου.
Το μόνο μείον στο σέρβις ότι δεν τα παίρνει στο στόμα. Επίσης δεν με άφησε να την ξεκωλιάσω... :tickedoff: (Respect στη θεά Σύνθια που δεν ξέρει τη λέξη "όχι"...)
Αγγλικά 0.
Ο μαλάκας ο ντουλάπας στον προθάλαμο με το κινητό στο χέρι να τη ζαλίζει μέσω viber αλλά όσο ήμουν μέσα τον έγραφε στα σκουρόχρωμα μουνόχειλά της...Ζήτησε και review στο news ο σαχλαμάρας... :jerking: :jerking: :jerking:
:2funny: :2funny: :2funny:
 

yorkie

Global Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
11 Απρ 2012
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
228
Like
18.773
Πόντοι
35.668
Επιγραμματικά να αναφέρω πως η Mari είναι το καλύτερο κορμί αυτή τη στιγμή στην σάπια Θεσσαλονίκη, με μια επιφύλαξη αφού δεν έχω δει την Mila VIP  :jerking: :jerking: :jerking:
Γύρω στα 30 αλλά κορμί που ρεζιλεύει όλα τα 20χρονα μπαταλοτσούβαλα που έχω δει τον τελευταίο καιρό. Το μόνο μείον εμφανησιακά το μικρό στήθος. Επίσης δεν είναι και η ψηλότερη γυναίκα του κόσμου.
Το μόνο μείον στο σέρβις ότι δεν τα παίρνει στο στόμα. Επίσης δεν με άφησε να την ξεκωλιάσω... :tickedoff: (Respect στη θεά Σύνθια που δεν ξέρει τη λέξη "όχι"...)
Αγγλικά 0.
Ο μαλάκας ο ντουλάπας στον προθάλαμο με το κινητό στο χέρι να τη ζαλίζει μέσω viber αλλά όσο ήμουν μέσα τον έγραφε στα σκουρόχρωμα μουνόχειλά της...Ζήτησε και review στο news ο σαχλαμάρας... :jerking: :jerking: :jerking:
 

2 μέτρα ντουλάπα και μου κάθεσαι στους ανελκυστήρες με την ομπρέλα και το κινητό στο χέρι....σιγά ρε ογκόλιθε, εντάξει, κάτσε να φύγω και μετά πήγαινε για είσπραξη....Νταβάδες... :jerking: :jerking: :jerking:

Ωραία,όσοι θέλουνε να κάνουν νέες γνωριμίες με άτομα του υποκόσμου,έχουν βλέπετε και καινούριες επιλογές..
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.430
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177

Συνημμένα

  • FB_IMG_1515104038755.jpg
    FB_IMG_1515104038755.jpg
    12,8 KB · Εμφανίσεις: 14

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom