Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.257
Κριτικές
53
Like
4.247
Πόντοι
6.817

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Η -V- μια χαρά είναι αλλά πρέπει να ρίξει λίγο το επίσημο κασέ της αν θέλει να έχει πελάτες, γιατί το ανεπίσημο είναι για κολλητούς και φιλαράκια και δε συμμαζεύεται και δε γαμιώμαστε λέω γω....

Συμφωνω απολυτως Mallias, αλλα βρισκει και τα κανει. Απο την στιγμη που βλεπει τις αλλες να παιρνουν 140-160 για να κανουν τα μισα το πολυ και ξεπετες, φισιολογικο ειναι να χτυπαει 200αρια.Και δικιο εχεις , κανει καποιες φορες κανει εκπτωση σε τακτικους πελατες, οχι φιλους και κολλητους αλλα σε τακτικους .Πχ εμενα την 3η φορα μου ζητησε 180Ε
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Συμφωνω απολυτως Mallias, αλλα βρισκει και τα κανει. Απο την στιγμη που βλεπει τις αλλες να παιρνουν 140-160 για να κανουν τα μισα το πολυ και ξεπετες, φισιολογικο ειναι να χτυπαει 200αρια.Και δικιο εχεις , κανει καποιες φορες κανει εκπτωση σε τακτικους πελατες, οχι φιλους και κολλητους αλλα σε τακτικους .Πχ εμενα την 3η φορα μου ζητησε 180Ε
Πίστευε ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, άσχετα αν είναι πραγματικότητα ή όχι...
Καληνύχτα.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Πίστευε ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, άσχετα αν είναι πραγματικότητα ή όχι...
Καληνύχτα.
Δε βαριέσαι,όλες ίδιες είναι  :S
Όλες τα ίδια λένε και κάνουν...καρμπόν βγαίνουν ένα πράγμα  :rolleyes:
 
  • Like
Αντιδράσεις: thegun

thegun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Σεπ 2005
Μηνύματα
180
Κριτικές
13
Like
646
Πόντοι
991
Πίστευε ότι σε κάνει να νιώθεις καλύτερα, άσχετα αν είναι πραγματικότητα ή όχι...
Καληνύχτα.

φιλε δεν με κανει να νιωθω καλυτερα αυτο που σου λεω, απλως παραθετω την γνωμη μου με βαση τις 3 φορες που την συναντησα και το τι γινεται την πολη μας. Ισως να κανω και λαθος σε καποια πραγματα, αλλα γι αυτο ειμαστε εδω και συζηταμε ;)
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
φιλε δεν με κανει να νιωθω καλυτερα αυτο που σου λεω, απλως παραθετω την γνωμη μου με βαση τις 3 φορες που την συναντησα και το τι γινεται την πολη μας. Ισως να κανω και λαθος σε καποια πραγματα, αλλα γι αυτο ειμαστε εδω και συζηταμε ;)

Όχι μόνο να συζητάμε αλλά και να γράφουμε κριτικές για να κάνουμε τη ζωή όλων ποιο εύκολη!!!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
φιλε δεν με κανει να νιωθω καλυτερα αυτο που σου λεω, απλως παραθετω την γνωμη μου με βαση τις 3 φορες που την συναντησα και το τι γινεται την πολη μας. Ισως να κανω και λαθος σε καποια πραγματα, αλλα γι αυτο ειμαστε εδω και συζηταμε ;)

πραγματικα μαλλια, τι θεμα εχεις με τις εκπτωσεις και το γραφεις και στις κριτικες σου? Και εσυ αν θυμαμαι καλα ειχες μιλησει τις προαλλες με ενα γραφειο και πηρες εκπτωση και γαμησες με 70ε για μια ωρα. Ειδες κανεναν να κανει κανενα σχολιο γιαυτο?
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
πραγματικα μαλλια, τι θεμα εχεις με τις εκπτωσεις και το γραφεις και στις κριτικες σου? Και εσυ αν θυμαμαι καλα ειχες μιλησει τις προαλλες με ενα γραφειο και πηρες εκπτωση και γαμησες με 70ε για μια ωρα. Ειδες κανεναν να κανει κανενα σχολιο γιαυτο?
Εσύ το θεωρείς έντιμο να γράφεται κριτική ενώ αυτός που τη γράφει έχει πληρώσει λιγότερα και δεν το αναφέρει;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Εσύ το θεωρείς έντιμο να γράφεται κριτική ενώ αυτός που τη γράφει έχει πληρώσει λιγότερα και δεν το αναφέρει;

Δεν μου πεφτει λογος τι πληρωνει ο καθενας. Αυτο εσυ ποσο δυσκολο ειναι να το κανεις? Εισαι που εισαι απο τους ανθρωπους που χωνουν τρελα λεφτα στην φαση, τα 20ε που πληρωσε καποιος λιγοτερα σε πειραξαν? Και επισης αν παρεις απο καπου εκπτωση και σου πει η κοπελα η το γραφειο παρακαλω μην το πειτε τι θα κανεις θα βγεις και θα το πεις? Ελπιζω να σε καλυψα. Εγω θεωρο εντιμο να ασχολειται ο καθενας με την παρτυ του και οχι να ψαχνει απο εδω και απο εκει τι κανει ο καθενας. Ετσι ειχα παρεξηγηθει και εγω με τον γιορκι που αμα δεν του ελεγα και τιποτα για ενα συγκεκριμενο συμβαν ουτε θα κρατουσε μουτρα ουτε θα το μαθαινε κιολας. Αν βγαινει ο καθενας απο εμας και λεει αααα πηρα και απο εκει εκπτωση τοτε ολοι θα πρηζουν για εκπτωσεις και θα λενε γιατι σε αυτον εδωσες και οχι σε μενα και παει λεγοντας. Και για να το ληξω σε προσωπικο επιπεδο παντα ρωταο με ευγενικο τροπο αν μπορει να γινει κατι καλυτερο στην τιμη και αυτο δεν το κρυβω απο κανεναν τωρα αν παιρνω εκπτωση η οχι δεν αφορα κανεναν. Δεν θα κανω κανενος τον συμβουλο οποιος θελει εκπτωση να το ζηταει οπως γουσταρει ο ιδιος λογος δεν μας πεφτει. Και στην τελικη και να βγει ο αλλος και να πει μου εκανε εκπτωση η ταδε ποιος σου λεει εσενα οτι θα δωσει και σε αλλον οποτε τζαμπα ασχολεισαι.

Και για να γραψω και κατι τελευταιο που ισως το εχω ξαναπει. Μου εχει τυχει να ειμαι με μονο 70ε στην τσεπη και να στελνω σε 3 διαφορετικες ανεξαρτητες μηνυμα του στυλ τοσα εχω δυστηχως μπορω να ερθω και απο τις 3 η μια που ηταν και η καλυτερη σε θεμα υπηρεσιες εμφανιση και ειχε και την πιο πολυ δουλεια μου απαντησε οκ ελα που πραγματικα δεν το περιμενα και περασα και σουπερ και οι αλλες 2 που δεν ειχαν και δουλεια ουτε καν απαντησαν. Και σε ρωταο τωρα εγω παιζουν τοσοι παραγοντες ρολο που με δεχτηκε η συγκεκριμενη που δεν το ελεγα ουτε στον παπα. Γιατι αν το ελεγα ολοι θα με λεγανε ψευτη η κοπελα ισως μου εριχνε μαυρο γιατι θα την πριζαν ολοι να την παρουν με τα ιδια λεφτα και διαφορα τετοια χαζα.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Δεν μου πεφτει λογος τι πληρωνει ο καθενας. Αυτο εσυ ποσο δυσκολο ειναι να το κανεις? Εισαι που εισαι απο τους ανθρωπους που χωνουν τρελα λεφτα στην φαση, τα 20ε που πληρωσε καποιος λιγοτερα σε πειραξαν? Και επισης αν παρεις απο καπου εκπτωση και σου πει η κοπελα η το γραφειο παρακαλω μην το πειτε τι θα κανεις θα βγεις και θα το πεις? Ελπιζω να σε καλυψα. Εγω θεωρο εντιμο να ασχολειται ο καθενας με την παρτυ του και οχι να ψαχνει απο εδω και απο εκει τι κανει ο καθενας. Ετσι ειχα παρεξηγηθει και εγω με τον γιορκι που αμα δεν του ελεγα και τιποτα για ενα συγκεκριμενο συμβαν ουτε θα κρατουσε μουτρα ουτε θα το μαθαινε κιολας. Αν βγαινει ο καθενας απο εμας και λεει αααα πηρα και απο εκει εκπτωση τοτε ολοι θα πρηζουν για εκπτωσεις και θα λενε γιατι σε αυτον εδωσες και οχι σε μενα και παει λεγοντας. Και για να το ληξω σε προσωπικο επιπεδο παντα ρωταο με ευγενικο τροπο αν μπορει να γινει κατι καλυτερο στην τιμη και αυτο δεν το κρυβω απο κανεναν τωρα αν παιρνω εκπτωση η οχι δεν αφορα κανεναν. Δεν θα κανω κανενος τον συμβουλο οποιος θελει εκπτωση να το ζηταει οπως γουσταρει ο ιδιος λογος δεν μας πεφτει. Και στην τελικη και να βγει ο αλλος και να πει μου εκανε εκπτωση η ταδε ποιος σου λεει εσενα οτι θα δωσει και σε αλλον οποτε τζαμπα ασχολεισαι.
Συμφωνώ σε όλα. Δεν απάντησες όμως σε αυτό που ρώτησα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Εχει σημασια τι θεωρο εγω εντιμο? Σου εγραψα αρκετα πραματα για να καταλαβεις την γνωμη μου.
Δεν θέλεις να απαντήσεις όμως ξεκάθαρα γιατί ξέρεις τί γίνεται, μην γινείς κακός σε κανένα γνωστό σου ε; :jerking:
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Εσύ το θεωρείς έντιμο να γράφεται κριτική ενώ αυτός που τη γράφει έχει πληρώσει λιγότερα και δεν το αναφέρει;
Αν μου επιτρέψετε κύριοι θα ήθελα να πω πως έντιμο είναι να γράφει κανείς κριτική αληθινή,καθαρή και ξάστερη για να βοηθήσει πραγματικά τους παίκτες,κι όχι τις κοπέλες-πρακτορεία.
Το τί πλήρωσε έρχεται σε δεύτερη μοίρα νομίζω εάν η κριτική είναι αληθινή.
Βέβαια θα συμφωνήσω εν μέρει με τον Κο Μαλλιά ότι καλό θα ήταν να το αναφέρει αν και αυτό ενέχει τον κίνδυνο να πέσεις σε διάφορα στόματα αλλά γι αυτούς παραθέτω το παρακάτω  :rolleyes:
 

Συνημμένα

  • 20526087_10210470549820598_5191383399432532865_n.jpg
    20526087_10210470549820598_5191383399432532865_n.jpg
    42,6 KB · Εμφανίσεις: 12

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Δεν θέλεις να απαντήσεις όμως ξεκάθαρα γιατί ξέρεις τί γίνεται, μην γινείς κακός σε κανένα γνωστό σου ε; :jerking:

Ποιον γνωστο μου και πρασινα αλογα μου λες? Και επειδη δεν θελω να ασχοληθω και πολυ με το θεμα το κλεινω εδω. Με ξυνει λιγο και το δεξι μου αρχιδι για την 20ε εκπτωση του thegun.

και αν θες να μιλησουμε για τιμιοτητες ανεντιμα ειναι αυτα που εχουν γραφτει για συγκεκριμενη κοπελα ξαφνικα οτι ειναι δεν ξερω και εγω ποια. Ειναι απλα για γελοια αλλα δεν ασχοληθηκα και πολυ γιατι λεω αν ασχοληθεις θα πεσουν μετα και θα στα πριζουν. Οποτε δεν βαριεσαι κοιταω την παρτυ μου γραφω εδω τις εμπειριες μου εχω σχηματισει τις γνωμες μου για αυτους που κρινουν και προχωραμε. Πχ ο σιθ μια ζωη θα μας πριζει για τις σαβουρες και τα μπαζα που ερχοντε. Δεν αλλαζει αυτο τι να κανουμε. Το παω ομοως το τυπα. Χαχαχα.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Ωραία τα περι ξύσιμο αρχιδιών, μερικοί μην τα ματώσετε κιόλας, αν έχετε αφού δεν θέλετε να δώσετε μια ξεκάθαρη απάντηση σε ένα απλό ερώτημα, Sith δεν εννοώ εσένα.
Επειδή όμως πάει να περάσει μια είκόνα ότι γκρινιάζω επειδή είμαι κορόιδο που δεν παίρνω εκπτώσεις, να πω ότι δεν έχω γράψει για αρκετές συναντήσεις με κοπέλες ακριβώς γι'αυτό το λόγο στο παρελθόν, διότι δεν το θεωρώ έντιμο.
Τώρα αφού το θέλετε το σταματάμε εδώ, πηγαίνετε να τα ξύσετε με την άνεσή σας...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Ρε μαλακα μαλλια σορρυ κιολας αλλα μολις ποσταρα και κατευθειαν απαντησες. Ποτε προλαβες και διαβασες αυτα που εχω να πω?

Γκρινιαρη ε γκρινιαρη.
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ωραία τα περι ξύσιμο αρχιδιών, μερικοί μην τα ματώσετε κιόλας, αν έχετε αφού δεν θέλετε να δώσετε μια ξεκάθαρη απάντηση σε ένα απλό ερώτημα, Sith δεν εννοώ εσένα.
Επειδή όμως πάει να περάσει μια είκόνα ότι γκρινιάζω επειδή είμαι κορόιδο που δεν παίρνω εκπτώσεις, να πω ότι δεν έχω γράψει για αρκετές συναντήσεις με κοπέλες ακριβώς γι'αυτό το λόγο στο παρελθόν, διότι δεν το θεωρώ έντιμο.
Τώρα αφού το θέλετε το σταματάμε εδώ, πηγαίνετε να τα ξύσετε με την άνεσή σας...
Ξέρω ότι δεν εννοείς εμένα,δεν προσβλήθηκα.Απλώς έγραψα την γνώμη μου επί του θέματος εκπτώσεων.Εξάλλου ξέρεις ότι σε έχω ψηλά  ;)
 

sithlord

Τιμημένος
Εγγρ.
13 Μαρ 2012
Μηνύματα
16.593
Κριτικές
37
Like
7.037
Πόντοι
16.596
Ποιον γνωστο μου και πρασινα αλογα μου λες? Και επειδη δεν θελω να ασχοληθω και πολυ με το θεμα το κλεινω εδω. Με ξυνει λιγο και το δεξι μου αρχιδι για την 20ε εκπτωση του thegun.

και αν θες να μιλησουμε για τιμιοτητες ανεντιμα ειναι αυτα που εχουν γραφτει για συγκεκριμενη κοπελα ξαφνικα οτι ειναι δεν ξερω και εγω ποια. Ειναι απλα για γελοια αλλα δεν ασχοληθηκα και πολυ γιατι λεω αν ασχοληθεις θα πεσουν μετα και θα στα πριζουν. Οποτε δεν βαριεσαι κοιταω την παρτυ μου γραφω εδω τις εμπειριες μου εχω σχηματισει τις γνωμες μου για αυτους που κρινουν και προχωραμε. Πχ ο σιθ μια ζωη θα μας πριζει για τις σαβουρες και τα μπαζα που ερχοντε. Δεν αλλαζει αυτο τι να κανουμε. Το παω ομοως το τυπα. Χαχαχα.
Κι εγώ σε πάω  :heavymetalbig:
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Ρε μαλακα μαλλια σορρυ κιολας αλλα μολις ποσταρα και κατευθειαν απαντησες. Ποτε προλαβες και διαβασες αυτα που εχω να πω?

Γκρινιαρη ε γκρινιαρη.
Θα απαντήσεις στο ερώτημα ή όχι; Γιατί το αποφεύγεις;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Θα απαντήσεις στο ερώτημα ή όχι; Γιατί το αποφεύγεις;

Φιλε σοβαρα τωρα θες καμια εκπτωσουλα να ξελαμπικαρεις? Για να σου δωσο αναλυτικη απαντηση λοιπον. Με ρωτας αν καποιος που πηρε εκπτωση γραψει κριτικη και δεν γραψει οτι πηρε εκπτωση στην κριτικη του. Αν ειναι εντιμο η οχι. Και σου απανταω οτι δεν εχει σημασια αν εσυ εγω ο τακης ο μακης ο οποιοσδηποτε το θεωρει εντιμο η οχι. Καθαρα σαν απαντηση εντιμο ανεντιμο θα σου ελεγα ναι ρε φιλε ανεντιμο ειναι να μην το γραφει αλλα για να μην κουραζω τα ειπα κ πριν.


Μου ηρθε και μια ιδεα τωρα. Να πουμε τον αντισθενη να προσθεσει ενα tab στα προφιλ γραφειων κοριτσιων αν ειναι δεχτικα στην εκπτωση για το επιλεγει οποιος γραφει κριτικη αν πηρε η οχι. εντιμο η ανεντιμο αυτο μαλλια?
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom