Νέα

City Tours in Thessaloniki

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Για πες και σε μας....
για σταικακου;ελεος ρε ...αν ημουνα σε ενα δωματιο με τον χιτλερ και τον μπιν λαντεν και αυτην και ειχα ενα οπλο με 2 σφαιρες..αυτη θα πυροβολουσα 2 φορες!!
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.266
Πόντοι
33.818
για σταικακου;ελεος ρε ...αν ημουνα σε ενα δωματιο με τον χιτλερ και τον μπιν λαντεν και αυτην και ειχα ενα οπλο με 2 σφαιρες..αυτη θα πυροβολουσα 2 φορες!!

Εγώ έλεγα να χρησιμοποιήσω το πουλί μου.....make anal love not war....
 

tzutzukos 36

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2016
Μηνύματα
159
Κριτικές
10
Like
453
Πόντοι
291
Γεια σας συναθλητες  :effemine: πρωτα απ΄ολα να σας ευχαριστησω για τη βοηθεια που ειχα σαν επισκεπτης του σαιτ απο της κριτικες και τα σχολια σας :hi: Γιαυτο αποφασισα να βοηθησω κ εγω με τα λιγα που ξερω στην ενημερωση. Εγραψα μια κριτικη θα προσπαθησω κ για αλλες, οσο ποιο αντικειμενικος μπορω να ειμαι.                                                                              ΥΓ ζητω την κατανοηση σας για ορθογραφικα, συνταξη κειμενου.Ακομη να πω οτι δυσκολευομαι αρκετα με τα κομπιουτερ και αριθμους οπως λεει και ο Μητροπανος. Καλα  :knockinb: να εχουμε
 

extremadoura

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
0
για σταικακου;ελεος ρε ...αν ημουνα σε ενα δωματιο με τον χιτλερ και τον μπιν λαντεν και αυτην και ειχα ενα οπλο με 2 σφαιρες..αυτη θα πυροβολουσα 2 φορες!!

Λάθος φίλε.
Εχει γίνει μουνάρα.Ψηλή δίμετρη με τακούνια,κώλος απίστευτος βραζιλιάνικος και σφιχτός,γενικά μουνί που βλέπεις έξω σε μπαράκια και το χαζεύεις.
Το σέρβις βέβαια είναι ξεπέτα,αλλά στο τέλος με αποζημίωσε με ένα καλό τελείωμα στο στόμα όπου τα στράγγιξε όλα και δεν είδα ούτε σταγόνα.
Εχει το καλό ότι είναι συνειδητοποιημένο πουτανάκι-καριολάκι,δεν έχει δλδ το κάνω από ανάγκη και τέτοια.

Το γραφείο (κακά κορίτσια) ελεεινό σε συνέπεια και συνεννόηση.
(και δεν είναι αυτή στο λινκ που ρώτησε κάποιος άλλος,απλά  μπήκε κατά λάθος μια φωτογραφία της σε προφίλ αλληνής)
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Λάθος φίλε.
Εχει γίνει μουνάρα.Ψηλή δίμετρη με τακούνια,κώλος απίστευτος βραζιλιάνικος και σφιχτός,γενικά μουνί που βλέπεις έξω σε μπαράκια και το χαζεύεις.
Το σέρβις βέβαια είναι ξεπέτα,αλλά στο τέλος με αποζημίωσε με ένα καλό τελείωμα στο στόμα όπου τα στράγγιξε όλα και δεν είδα ούτε σταγόνα.
Εχει το καλό ότι είναι συνειδητοποιημένο πουτανάκι-καριολάκι,δεν έχει δλδ το κάνω από ανάγκη και τέτοια.

Το γραφείο (κακά κορίτσια) ελεεινό σε συνέπεια και συνεννόηση.
(και δεν είναι αυτή στο λινκ που ρώτησε κάποιος άλλος,απλά  μπήκε κατά λάθος μια φωτογραφία της σε προφίλ αλληνής)
ασ το φιλε,την εχω παρτουζωσει την συγκεκριμενη πριν γινει εσκορτακι οταν δουλευε paradise lost..μονο για τον κωλο της πηγα(το εγραψα και πριν οτι εχει καλο πισω συστημα) και επειδη ητανε η φαση παρτουζα...!!οχι να την πληρωσω κι ολας ομως...και επειδη δεν θελω να χασει κανεις το 200αρι και να το κλαιει για αυτο και  δεν την προτεινω!!αλλο τι γαμαμε free και αλλο τι πληρωνουμε...
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
ασ το φιλε,την εχω παρτουζωσει την συγκεκριμενη πριν γινει εσκορτακι οταν δουλευε paradise lost..μονο για τον κωλο της πηγα(το εγραψα και πριν οτι εχει καλο πισω συστημα) και επειδη ητανε η φαση παρτουζα...!!οχι να την πληρωσω κι ολας ομως...και επειδη δεν θελω να χασει κανεις το 200αρι και να το κλαιει για αυτο και  δεν την προτεινω!!αλλο τι γαμαμε free και αλλο τι πληρωνουμε...

Τζιμιαδη γαμας και free???
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
περασμα εχθεσ με την τινα ουκρανικι φοραδα κουρσασ που δεν λεει οχι σε τιποτα δυο γυρουσ απιστευτουσ απο το μωρακι.Υ.Γδεν ειναι για αγαπουλιδεσ  :2funny: :2funny:
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.590
Πόντοι
38.177
περασμα εχθεσ με την τινα ουκρανικι φοραδα κουρσασ που δεν λεει οχι σε τιποτα δυο γυρουσ απιστευτουσ απο το μωρακι.Υ.Γδεν ειναι για αγαπουλιδεσ  :2funny: :2funny:

Οταν λες φοραδα;
Χοντρή ειναι;
 

ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Δεκ 2015
Μηνύματα
894
Κριτικές
20
Like
1.273
Πόντοι
1.076
[quote author=tzutzukos  link=topic=1837.msg7041932#msg7041932 date=1466502392]
Γεια σας συναθλητες  :effemine: πρωτα απ΄ολα να σας ευχαριστησω για τη βοηθεια που ειχα σαν επισκεπτης του σαιτ απο της κριτικες και τα σχολια σας :hi: Γιαυτο αποφασισα να βοηθησω κ εγω με τα λιγα που ξερω στην ενημερωση. Εγραψα μια κριτικη θα προσπαθησω κ για αλλες, οσο ποιο αντικειμενικος μπορω να ειμαι.                                                                               ΥΓ ζητω την κατανοηση σας για ορθογραφικα, συνταξη κειμενου.Ακομη να πω οτι δυσκολευομαι αρκετα με τα κομπιουτερ και αριθμους οπως λεει και ο Μητροπανος. Καλα  :knockinb: να εχουμε
[/quote]καλως ηρθες στην παρεα μας.
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom